BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu #381575 przez kiniaa
hej

ale tu pustki dzis :(

Pippin ja nie narzekam ze pracuje :) a pifko sprobuje jak bede w PL :laugh:

Haniu dzieciochatki sa swietne ! a ty ktore z nich wybralas???

Kasiek kiedy jedziecie nad morze?

ja wlasnie zjadlam cala pizze :blush: Dzis znowu David mial urodziny kolezanki juz chyba siodme w ciagu 3 miesiecy i kolejne 2 zaproszenia dostal wczoraj :huh: zbankrutuje :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381577 przez Pippin
no to wobec tego ja jestem dziwna ale szkoda mi każdej minuty nie spędzonej z antkiem...... :(
ja byłam specjalnie po leszka ale ni ebyło ale wyszła nowa warka lemoniadowa dam wam później znać czy dobra była

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381584 przez kiniaa
Pippin nie jestes dziwna po prostu kazda z nas jest inna. Ja lubie steskniona wracac do domu, Bella tez wtedy teskni za mna i jest chetna do zabawy :) no i w ogole pracuje tylko do 13:00 :), nie ma mnie w domu niecale 5 godz i wtym czasie ona spi jakies 2,5 godz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381589 przez adee84
Pippin nie jesteś dziwna
Aguś co się stało?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381602 przez jusia
No to zaczynamy mecz!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381681 przez Pippin
aahhhh kiniaa to rozumiem :lol: :lol: :lol:

ni emogę na to patrzeć (chodzi o mecz of course)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381748 przez jusia
Hej cóż za pustki... hop hop!! gdzie jestescie?? :)

Wiki ma jakas wczesniejsza drzemke, a my myslimy co spakowac na wyjazd :)
boje sie okropnie jak mała zniesie ten wyjazd...8 godzin samej jazdy samochodem :( z postojami to cały dzien a ona cały dzien w foteliku :( bedzie neiciekawie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #381786 przez happymamma
Kinia do takiej pracy to i ja chętnie bym chodziła :lol:

Jusia, my z Jasiem jeździmy do rodziców 6,5h mniej więcej i jest ok - trzeba tylko różne głupoty wymyslać, żeby w przerwie między drzemkami się dziecko nie zanudziło ;) I robimy zawsze tylko jeden postój - na przewinięcie z kupala ;)

Dzień Dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381866 przez Kasiek
hej
ale u nas upał :)

Pippin ja wlasnie tak mówilam zanim Iga sie urodziła, ze ja na pewno do pracy wróce zaraz po macierzynskim, ze w domu siedziec nie bede itp itd a teraz?? gdybym tylko mogła to bym nie wracała tylko sie Igą zajmowała :(

Kinia jedziemy za dwa tygdnie :laugh: tez sie boje jak Iga zniesie podróz :dry: mamy nad morze 11 godzin, na pewno bedziemy częściowo w nocy jechac.
To fajnie masz ze tylko 5 godzin pracujesz, ja bym tak chciala :) zastanawialam sie czy nie wrócić na 1/2 etatu ale to mi sie nie opłaca w ogóle :( kasy bede brała połowe a opiekunka i tak wezmie czesc wiec zostaną mi grosze :(
Kinia napisałam Ci wiadomosc bo zobaczyłam wlasnie ze ta którą pisałam pare dni temu nie zostala wysłana :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381941 przez a!gusia
hello
nas dzis caly dzien nie bylo w domu ale podejrzewam ze Wy tez na zewnatrz bo pogoda u Was superowa..u nas cale 15 stopni i leje ale coz..nie chcielismy siedziec w domu..
Kiniaa 5 godzin..ja pracuje 10 dziennie i pol godz dojazd w jedna strone..
ide szykowac obiad na jutro bo ide do pracy..na caly tydzien..ehh
mamy pomysl na wakacje nowy..ze pojedziemy do Polski i zostawimy mamie Jerza na 3 dni i gdzies wybedziemy sami..a potem pochodzimy po malych gorkach w Zakopanem..ale nie wiem jeszcze ktora opcje wybierzemy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381953 przez Pippin
hej kochane
tak jak aguś mówisz myśmy dziś byli nad jeziorkiem m się umówił z ludźmi którzy też graja w to co on.... :side: miłe pozytywne uwaga .....małżeństwo :) także żeśmy przebębnili 4 godzinki nad wodą fajnie było a byłam negatywnie nastawiona z tym że antek nie spał 8 h i z ledwością go uspałam teraz :dry: :dry: :dry: no ale śpi
co do warki radler jest po prostu the best i muuuuuuusicie spróbować moja chłodzi się w lodówce zamierzam resztę wieczoru przed tv spędzić burdel mam w domu na kółkach ale leje na to sikiem prostym :lol: :lol: :lol: :lol:

kasiek weźcie mnie ze sobą prosiem :( :( :(

adee kajżeś jest zaś???

agusia ja też jtr do pracy i wtorek :( ale i tak szukam czegoś na co prawda pół etatu ale tak co bym legalnie pracowała bo kompletnie nie kali mi się taka praca a jak przyjdzie nam charatać do 67 roku życia to już w ogóle porażka

dobry na wieczór happymama ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381963 przez jusia
Hej dziewczyny :) ale u nas ladna pogoda :) niestety wsumie w domu siedzielismy, M mnie wnerwia na maxa!! wszystko na nie, wszystko inaczej, czepia sie o bzdury :( to nie ten sam czlowiek z ktorym bralam slub :(
a wogole nasz wyjazd wisi na włosku :( wyobrazcie sobie ze sis wezwala pogotowie gazowe bo czula dziwny zapach w lazience i stwierdzili czujnikiem CO!!!!!! wiem ze nie ma zapachu no ale cos dziwnego czula :( masakra, przeciez co roku mamy czyszczenie kominow i przeglad pieca :( i niestety jutro powtorka i chyba z 400zł znow wydamy na to wszystko :( w ziazku z tym nie wiem czy pojedziemy :( bo to nasze ostatnie pieniadze :( wsumie za wyjazd placi moj tata ale musimy przed zakupy dla Wiki zrobic, pieluchy, chusteczki, jedzenie :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #381975 przez Hania
Hejka:)

kiniaa, jedziemy tu:

www.dzieciochatki.pl/index.php/component.../id,103/task,detail/

chcieliśmy pojechać nad morze ale wiem, że mój bobo- choleryk za żadne skarby świata nie wysiedzi tylu godz. w samochodzie

kiniaa, zazdroszczę pracy w takich godz.

pippin, W takim razie obie jesteśmy dziwne ;)/ a próbowałaś redds-a żurawinowego? pycha, pycha, pycha!!!!!

kasiek, chyba wszędzie dziś był upał:) kocham taką pogodę:)

agusia, pomysł z wakacjami w górach fajny:)

jusia, współczuję :kiss: ale dla pewnosci lepiej sprawdzic czy wszystko jest w porzadku

My też mieliśmy dziś udany dzień:) prawie cały czas poza domem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #382044 przez a!gusia
Jusia ale pech!ale lepiej miec pewnosc ze nie ma co2 w domu...zwlaszcza przy dziecku!
Haniu super apartamenty!i w szczyrku jest fajnie!i ja tez kocham upal,ale niestety nie jest mi dane z niego korzystac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382199 przez Pippin
hej no i czas do pracy zaraz idę na busa upał że masakra
złapałam kleszcza wczoraj dobrze że ja a nie antek :dry: odechciewa się kontaktów z naturą przez takie małe potworki :angry:
miłego dnia kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl