BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #672150 przez dorkiszon
agusiaa26 , ale fajna lampa pasowała by do Kubusia pokoju sprzedaj mi ją :P
magdalenagal , a mówiłaś na mnie , że urodzę wielkoluda :D
Ja idę jutro do gina ciekawe co tam mi powie, a zaraz do endokrynologa, ale tam to tylko kase idę wydac i po tabletki.
Ciekawe jak tam Agniesia w szpitalu czy urodzi czy wróci do domu.
karolinka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEJSZEGO :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672155 przez moonia154
Askan2 ja jestem w Gerlingu- ubezpieczenie zbiorowe i myślę zanieść do swojego zakładu pracy. gdzieś mi się obiło o uszy z tym zwolnieniem szpitalnym i całkiem zgłupiałam, bo przecież na zwolnieniu jestem ale od gina, więc szpitalne mi chyba na nic nie potrzebne...? :cheer:
Magdalenko wiedżmą to może będziesz za jakieś 200 lat- teraz to chyba jesteś wróżką (ewentualnie czarodziejką) ;) No no, przy takiej diecie niezle synusia "dożywiłaś" :)
Agusiaa26 lampka naprawdę wypasiona, chętnie i ja bym taką kupiła, ale chwilowo nie miałabym gdzie jej zamontować :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672172 przez karolinap
Dziubasek Duzo zdrowka dla Miss! :*

Magdalenagal Ale bedzie Kochany Klopsik :)

Agusiaa26 Świetna ta lampka :)

Karolinkanice To pewnie zasługa nowego zelazka, ze tak latwo sie prasuje :D
No i wszystkiego najlepszego zyczę! :* i ktoś też zyczy Ci wszystkiego co najlepsze ;)
Tadaaam ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672188 przez emi87
agusia fajna lampeczka :)

karolinap hehe świetny "prezencik" dla imienniczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672198 przez uniuni
Magda i słusznie :) Nie ma czym się denerwować :kiss: Teraz masz wszystko pod kontrolą :)
Dorkiszon a ile Twoje dziecię ostatnio ważyło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672199 przez Nikaa
karolinka spełnienia marzeń :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672208 przez uniuni
O żesz! Czytałyście o tej kobiecie, która w Bytomiu wyskoczyła przez okno szpitalne? W 9miesiącu ciąży!! Ona ma połamaną miednicę, przedramię i odcinek lędzwiowy jest w stanie ciężkim, a maluszek tylko, lub aż złamaną rączkę ma. Poza tym nic mu się nie stało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672214 przez karolinkanice16
Dziękuje bardzo bardzo dziewczyny jeszcze raz :)
karolinap ale świetnie to zrobiłaś aż mi się łezka w oku zakręciła dziękuje :) :* :*

Mnie tak poniosło w sprzątaniu, że całe mieszkanko wysprzątałam nastawiłam pranie i wszystkie gary do zmywarki bo było ich multum :D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672218 przez karolina_p123
Dzień dobry mamki

karolinka wszystkiego najlepszego :*

Zazdroszczę tym z was które prasowanie mają już za sobą na mnie czeka sterta ale od 2 dni kiepsko się czuję boli mnie cały lewy bok i plecy już nie wiem jak mam leżeć, czy siedzieć.
No i dziś od rana tak mnie coś muli i muli w dole mam wrażenie jakbym miała dostać miesiączki :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672235 przez bea2a
Karolinka sto lat i spełnienia marzeń :*

Dziewczyny podajcie mi proszę linka do tego oleju migdałowego, który kupowałyście na allegro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672244 przez dziubasek
Moja Miss juz ma sie troszke lepiej :) troszke jest oslabiona ale mam nadzieje ze to bylo zwykle zatrucie pokarmowe a nie jakies cholerstwo...
pogoda u mnie cudna, sloneczko i mam nerwa ze musze siedziec z malenka w domu :angry: mam nadieje ze jutro tez bedzie slonecznie i Miss bedzie sie dobrze czula...
uniuni moja tesciowa pracujhe na oddziale psychiatrycznym i w zeszlym roku tam tez byla kobieta ktora wyskoczyla z okna w zaawansowanej ciazy, ona miala zlamana tylko noge a dzidzia urodzila sie zdrowa w terminie(oczywiscie zabrano jej dziecko zaraz po porodzie bo okazalo sie ma schiofremie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672257 przez magdalenagal
bea2a napisał:

Karolinka sto lat i spełnienia marzeń :*

Dziewczyny podajcie mi proszę linka do tego oleju migdałowego, który kupowałyście na allegro.


Bea to ten :-)

allegro.pl/ktc-czysty-100-olej-migdalowy...-ml-i3288460649.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672315 przez kaska1982
Karolinka wszystkiego najlepszego :) spełnienia marzeń i oczywiście lekkiego i bezbolesnego rozwiązania :)

Dziubasku ucałuj Maleńką, niech szybciutko zdrowieje :*

Magda naprawdę duży ten Twój sunuś :) Tak wracając do naszej analogii, to mój dwa tygodnie temu miał 2242g więc myślę, że mógł już dobić do wagi Twojego synka :)

Właśnie wróciłam od fryzjera :) Zrobiłam sobie miedziane pasemka na moich ciemnych włosach i zaraz buzia weselsza :) Ciekawe tylko czy mojemu S sie spodoba :) troszkę sie nasiedziałam u fryzjera, a Małemu chyba sie to zbytnio nie podobała bo cały czas wiercił sie i kopał :P a teraz muszę wymyśleć cos na obiad... mam ochotę na frytki ale nie wiem co reszta na to :P

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672351 przez Nikaa
Wyprasowałam jasne ciuszki maleństwa - na siedząco :) nastawiłam zmywarkę bo też już trzeba było "wyprać te naczynia" :P ja staram się już nie sprzątać w domu - teraz wolę jak najbardziej uważać by nie przegiąć i nie przyspieszyć pewnych rzeczy ... mój mąż wreszcie zadowolony bo tak to na mnie marudził obawiając się, że przeholuje ...tak więc mogę wstawić zmywarkę i pralkę i zrobić obiad - resztę zostawam w rękach męża:) podziwiam te z Was, które walczą z porządkami w domku :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672361 przez emi87
baba jak nie ma zajęcia to sobie je znajdzie :D wzieąłm sie za buraczki :) juz sie skubaniutkie pasteryzują :P nogi mi w d wlazły a kuchnia nabrała kolorów (czerwonych oczywiście hehe) :) jeszcze mam troche za duzo pomidorków to moze cos z nich wycuduje :D

karolinap123 moze sie przeforsowałas? albo juz wszystko ćwiczy do tego wielkiego dnia ;) a te bóle to od kręgosłupa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl