BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #672362 przez Qltoorka
karolinka, WSZYSTKIEGO NAJ, KOCHANA!!! SAMYCH RADOŚCI Z MACIERZYŃSTWA!!! :)

kaska1982, Matko :ohmy: Co to za szpital???? Same konowały tam chyba pracują.... Aż mnie ciary przeszły....

TyszAnka, super, że wszystko w porządku...Wytrzymajcie do tego 24.06 :kiss:

Joanna, Ty masz coraz pokaźniejszą tą piłeczkę :) Była piłka do kosza, teraz to już raczej lekarska :P

emi87, Ty leż, teraz możesz...Się jeszcze zdążysz kochana narobić...

madzia, wow, to spory Michaś jest... Ale coś czuję, że już się nie obróci... Jest sporych rozmiarów, musiałby być chyba z gumy... Jak tak pisałyście z Uniuni o tym cukrze to mi w głowie zaraz zagrała piosnka "Sugar Man"....lalalalala :laugh:


moonia154, sam wypis wystarczy. Tam jest wszystko napisane jak długo leżałaś. Dziewczyny piszą, że zanosiły bezpośrednio do ubezpieczyciela, ja w pracy dawałam kadrowej, wypisałam dokument, który mi dała i ona sama się dalej tym już zajęła. Za parę dni kasa na koncie już była.

dziubasek, no jakim cudem u Was pogoda cudna, a u nas na odwrót..Oddajcie nam słońce :P Wy tam jesteście przyzwyczajeni :P

agusiaa26, ale fajna, zabawna lampa :) To skoro okazja to jaki jej koszt?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672365 przez bea2a
dzięki Madziu. Już sobie zamówiłam :) Koleżanka poleciła mi, żeby do tego oleju dodawać kawy mielonej i robić sobie raz na tydzień taki peeling, więc chce spróbować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672382 przez dorkiszon
Ja wróciłam nóg nie czuję, bo poszłam z buta. najlepsze, że przychodze, a baba mi mówi jakto na dziś lekarz jest w piatek i pokazuje jej karteczke jejku przepraszam ktos sie pomylił on w poniedziałki nie przyjmuje i zas tam muszę zapi... w piątek.
Uni mój dzieciuszek ważył ostatnio tak gdzies 2 kg jak to była prawda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672384 przez karolina_p123
emi87 od soboty wieczorem nic tylko leżę staram się nic nie robić- nawet z domu ani razu nie wyszłam. Co do bólu to cały odcinek lędźwiowy wraz z kością ogonową. Jak wstaję do kibelka to też i góra kości pipkowej boli tak, że ledwo kuśtykam. Zaczynam się coraz bardziej bać ale na szczęście mały aktywny, brzuch nie boli więc skurczy raczej nie mam i chyba nie miałam. Chyba wszystko zaczyna się obniżać powoli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672394 przez Marta27
Witajcie kobietki

parę dni mnie tu nie było i tyle miałam do nadrabiana że ho ho ale dałam radę

Patriza Twoja historia mnie rozbiła jestem tak jak inne lipcóweczki razem z Tobą myślą i serduchem

Pasal gratuluję dwóch cudnych dziewuszek

Karolina stu latek Tobie życzę :)

My w weekend zrobiliśmy gdzieś z 500 km pogoda była zmienna jednak już nie nadaję się na takie wypady. Termy w Uniejowie bardzo dobrze na mnie wpłynęły ale boję się że mogłam załapać jakieś paskudztwo. Dzisiaj byłam zrobić badania morfologia mocz glukoza i na tarczycę a potem na wizytę do mojej pani doktor.
Pogoda dobija mnie do końca na szczęście mały jest ruchliwy i ostatnio upodobał sobie moje żebra

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672398 przez kaska1982
Karolina_p123 ty kochana leż i odpoczywaj :) to za szybko na rozwiązanie i lepiej żeby mały jeszcze troche posiedział w brzuszku :)

Qltoorka to niby jeden z renomowanych szpitali, cesarka kosztuje tam 2800zł, jesli chcesz mieć na życzenie. Ale ja za żadne pieniądze bym tam nie pojechała rodzić. Wolę szpital powiatowy, znam go i przede wszystkim znam pracujących tam lekarzy. Choć niby wszedzie może sie coś wydarzyc i nawet najlepszy lekarz może cos spieprzyć... Lepiej jednak chuchac i dmuchać na zimne żeby było ok. Choć przyznam, że po takich historiach im bliżej godziny W tym bardziej sie boje i denerwuje. chyba zapytam lekarza w piątek o jakieś herbatki uspokajające :huh:

Dorkiszonku to bym sie wkur... jakby kto ssie tak idiotycznie pomylił. A daleko masz do tego lekarza? Powinni cię odwieźć do domu :P

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672399 przez kasiak
God dag babeczki :)
Karolina 100lat w zdrowiu i szczęściu, szybkiego i bezbolesnego wyklucia i spełnienia marzeń :cheer:

My wykąpani, ja pachnąca a Sebek ze szczęścia się przeciąga. On bardzo lubi szum wody pod prysznicem i mały masaż brzucha w trakcie ;) jak jestem sama w domu to puszczam ulubioną muzykę i wyję do słuchawki jak w filmie :blush: Sebek z wrażenia przestaje się ruszać, a może jest w szoku i chce żebym przestała?nie wiem :lol:
Ogoliłam wszystko co zarośnięte...wysmarowałam się balsamem i oliwka i wreszcie czuję, że żyję :silly: bo wczoraj nawet zasnąć mi było ciężko.
Co by tu dzisiaj ze sobą zrobić, hmmm ciacho!!! Takie jak ostatnio tylko z borówkami zamiast malin, nom nom nom :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672435 przez dziubasek
Aha zapomnialam dodac ze dokonalam w dniu dzisiejszym wszelki pomiarow i brzuszek 103cm, dupa kilometr a wagowo 16kg na plusie :) i wiecie co tak chyba musi byc(bo ja na serio uwazam na to co jem, nie obzeram sie itp)ehhhh co mi tam pod koniec roku i tak bede seksi 30tka :laugh:
polozylam mojego zdechlaczka lulu i polezalam na lezaczku w ogrodzie :) i Qltoorka wybij sobie z glowy w tym roku sloneczko(zrobilam rezerwacje do konca sierpnia :P )....
Wy tam zamiast wozkow szykujcie mini pontony ;) (cos strasza powodzia w pl)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672436 przez dorkiszon
kaska1982 , bo mam niedoczynność tarczycy i tabletki mi się już kończa , a wyniki dziś odebrałam z TSH znowu mi sie obniżył także wszystko jest już wyregulowane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672442 przez kaska1982
Dziubasku podziel sie choć troszkę słońcem :lol: upały może niekoniecznie, ale słońce by sie przydało :)

Właśnie wcinam frytki zagryzając je pomidorem z cebulką :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672452 przez Joanna89
babyonline.pl/rodzice_wydarzenia_artykul,14438.html

5 raczki :)

a ja oglądam mecz tenisa, gra Isia, a i tak nie ma co robić.. mąż gra w fife..
Dziubas zdrowia dla małej Miss i oddaj słonko , ja juz mam dość deszczu... jak tak dalej pójdzie kupię ponton , a nie wózek haha
Najlepiej nie uważać co sie je i jeść wszystko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672492 przez www.Lumpik24.pl
███████████████████████████████████████████████████████

Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci.

Body,pajacyki od 2-4 złotych
spodnie,sukienki do 8 złotych
bluzeczki do 4 złotych

oraz wiele innych ubranek w atrakcyjnych cenach.
www.Lumpik24.pl

███████████████████████████████████████████████████████

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672520 przez agusiaa26
Qltoorka lampa kosztuje 300-400, nam udalo sie kupic za 90zł :laugh: oczywiście od pierwszego właściciela ale i tak nie ma sladow uzytkowania;)

Jesuu gdzie jest slonce i ciepelko? W taka pogodę wszystkiego się odechciewa :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672534 przez siwa342
a ja jakoś nie mam apetytu,zabrałam się za sprzątanie i po jednym pokoju musiałam usiaść-strasznie mi słabo,zjadłam marchewke napiłam sie soku pomaranczowego bo moze mi jakis wiatamin brakuje czy cos,na chwile sobie usiąde bo masakra tak kiepsko się nie czułam dawno.Na dodatek jestem sama w domu teściowie wracaja jutro,troszkę się wystraszyłam...nie ma co poleże,rosołek się robi może się poprawi i skoncze dalej sprzatac bo w sumie nie ma nic takiego wielkiego tylko z wierzchu burdzik

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672548 przez dorkiszon

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl