BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #672035 przez magdalenagal
dziubasek napisał:

madzialenka to pewnie dobije do 3500 albo i wiecej( ale nie penkaj pierdniesz i wyskoczy ;) )


Nie smutaj się Małpeczko. Miss jest dzielna po Mamie :kiss:

Nie bojam się ani chu chu. To Dziecko jest mojego Menża więc się nie obróci... Ja to czułam od początku ciąży że będzie cesarka (tak jak i to że będzie Chłopak). Więc pewnie Go ze mnie wytargają ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672049 przez Joanna89
magdalenagal napisał:

A i wczoraj Wam nie napisałam- mój Ksionże (Syn Menża) waży prawie 2700 :-) Klopsik Mamusi Kochany. W miesiąc podwoił wagę :-)



duuuży chłopczyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672050 przez karolinkanice16
Hej kochane Dziękuję za te tutaj i za te fejsbukowe życzenia :* :) , oczko mi strzeliło :P dzień zaczął się bardzo dobrze i mam nadzieję że tak też się skończy :). Mój A. zamówił mi torta a teraz polazł gdzieś a ja leżakuję w łóżku :D.

Ja wczoraj też skończyłam wszystko prasować i poukładałam do komody. Prasowałam też pieluchy tetrowe i powiem Wam że ja nie miałam z nimi problemu szybko i ładnie się poprasowały, nie wiem może to zasługa żelazka :).
Na dniach muszę spakować torbę i wszystko wsio. No oprócz tego że musimy kupić łóżeczko przewijak i wózek ale to już wiemy kiedy kupujemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672069 przez moonia154
Dzień dobry, Mamuśki i Brzucholki :cheer:
Karolinkanice16 wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzinek, dużo zdrówka i pomyślnego rozwiązania (oczywiście w terminie) :kiss:
Magdalenko Ty to chyba obdarzona jesteś szóstym zmysłem- przynajmniej jak na razie wszystko Ci się sprawdza :P Synuś faktycznie imponujących rozmiarów- mój tydzień temu miał 2200g :side:
U mnie od rana również pogoda beznadziejna- leje jak z cebra, że aż głowa boli :dry: Mam do Was pytanie: w związku z tym, że byłam w szpitalu ponad 4 doby należy mi się kasa od ubezpieczyciela- tak? Pytanie moje brzmi: jakie papiery muszę przedstawić w zakładzie pracy, żeby owe pieniążki mi przysługiwały? Tzn. czy sam wypis wystarczy, czy muszę mieć np. zwolnienie szpitalne (do 20.06. jestem na zwolnieniu od swojego gina), czy coś jeszcze...? Będę mega wdzięczna za odpowiedz :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672085 przez emi87
dziubasek to duuuuuzo zdrówka dla twojej Miss :) bidulcia mała....ale jak już psoci znaczy że wraca do sił ;)

magdalena no pokaźny menczyzna będzie :P
ciekawa jestem ile moja wazy - 3 tyg temu miała 2225g :D czyli twój wazył miesiąc temu 1350?

moonia ja sie nie znam i nie mam pojecia...sama sie w tym gubie :P ostatnio tez jak byłam z małżem w zusie to wyszłam głupsza jak weszłam B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672088 przez carmelove
siems Babki,

tak wpadłam tylko, pożyczyc Wam miłego dnia B)

ja dzis prasuje - 4 tura :) 100 razy bardziej wole prasowac koszule meża od tych mikroskopijnych bodziaków :P :P

Dziubaski - zdrówka !!!

Madź - noo, niezła Kluseczka z Michała :cheer: :) i dalej taki aktywny? czy już mniej?

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672099 przez askan2
moonia154 ja mam dodatkowe ubezpieczenie w pracy z PZU, i chodziłam osobiście do PZU tylko z wypisem ze szpitala i pieniądze miałam w pare dni na koncie

karolinkanice16 Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń... szczęśliwego rozwiązania
i oczywiście dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672109 przez agusiaa26
Karolinkanice16 STO LAT!! :kiss:

magdalenagal rośnie ci mały,niezły bąbelkunio ;)

a my wyhaczyliśmy mega okazję i mamy już lampe do pokoiku :)
http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/68/65/77/3268657795

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672111 przez NataliaK
Cześć kobitki :)

dziabasek bidulka z Twojej córci ale na pewno wszystko będzie dobrze :*

magdalena faktycznie Twój synio duży :) fajnie, że wiesz o tym jak bedziesz rodziła ja byłabym o wiele spokojniejsza jak bym wiedziała, że będe miała cięcie :)

Karolince Wszytskiego Najlepszego :kiss:

u mnie też pogoda niestety brzydka :( choć nie pada. Czekam na moją mamcię bo wpada na kawkę więc mi się nie będzie nudziło, od rana zrobiłam troche porzadków w szafkach kuchennym ale za duzo nie robie bo coraz czesciej odczuwam delikatne skurcze i napięcia brzuszka więc nie szaleje i zamierzam teraz już dużo wypoczywać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672118 przez NataliaK
Agusia ale świetna lampka hehe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672122 przez carmelove
Agusia - lampa wymiata :lol:

Ania - nasza dziewczynka !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672124 przez magdalenagal
monia154 jaki szósty zmysł... ja zwykła wiedźma jestem ;-) Co do ubezpieczenia to na pewno wiem że przy dodatkowej grupówce tak jak napisała askan- po prostu zanosisz dok. do ubezpieczyciela.

emi87dokładnie 2 maja ważył 1490 gram- martwiłam się, bo był trochę poniżej normy w siatce centylowej. Ale widać niepotrzebnie :-) już się nie mogę doczekać mojego Puciolka :cheer:

carmelove owszem, mimo że jest spory i raczej ma M1 to szaleje jak dzik. Dziś od 6 rano. Teraz sprzątam więc drzemie :-)

W ogóle lekarz wczoraj mi powiedział że mam się nadto nie martwić jeśli przy takiej paskudnej pogodzie Dzidzia jest mniej aktywna. Też ma prawo do gorszego samopoczucia :-)

I tak jak któraś z Dziewczyn pisała (przepraszam że nie odnotowałam która)- ja mam badanie psiochy co wizytę. Więc jak miałam zaczątki grzyba od razu dawał mi prochy. Teraz też z resztą przepisał mi profilaktycznie prochy na unormowanie flory. Na każdej wizycie bada Miśka- jak nie USG to badanie tętna albo pomiary. Więc ten skur.wiel na jakiego trafiła Patrizia to na prawdę jakiś flet (czyt. męski organ rozrodczo-moczowy). Powiedziałam Menżowi o jej sytuacji i na prawdę widziałam że jest zaniepokojony i przerażony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672131 przez uniuni
Magdalena postawny mężczyzna z Twego syna :D Mi się wydaje, że to może być przez tą cukrzycę, że tak dużo urósł. Od kiedy trzymasz dietkę? od 1-2tyg?
Ja swojego zobaczę dopiero 01.07 idę tylko żeby sprawdzić czy nadal główką w dół leży :)

Dziubasku ucałuj swoją dzielną księżniczkę od nas :) Życzę szybkiego powrotu do zdrówka :kiss:

Agusia lampka zajebiaszcza :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672134 przez magdalenagal
uniuni napisał:

Magdalena postawny mężczyzna z Twego syna :D Mi się wydaje, że to może być przez tą cukrzycę, że tak dużo urósł. Od kiedy trzymasz dietkę? od 1-2tyg?

Dokładnie od ostatniej wizyty- od 17 maja. Ja też przypuszczam że ten sugar nie pozostał mu obojętny. Ale na razie waga oscyluje w granicach w jakich obie moje Sis się rodziły, ja, moja Siostrzenica. Więc staram się nie denerwować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672138 przez agusiaa26
dzięki dziewczyny, na żywo jest jeszcze fakjniejsza, zrobiłam przyjemność męszowi bo bardzo mu na niej zależało, niech sie cieszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl