BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #556807 przez agataxii
Tabelkowy mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #556847 przez patka1603
mam-inka tabelka fajna tylko że gdzieś mnie zgubiłaś!!! ;)

Ja ciśnienie mam również niziutkie ok. 90-60 i w końcu coś przytyłam, gdy z waga cały czas stała- o dziwo aż 2kg - no ale to chyba norma :)
Tak sobie myślę że jeśli fundusze mi pozwolą to chyba też zainwestuje w ten Elancyl- gdyż opinie są naprawdę super






www.facebook.com/groups/549884215030159/
oto nasza grupa piszcie do mnie www.facebook.com/patrycja.sternalratajska to Was pozapraszam gdyż gr. jest zamknięta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #556860 przez kaska30
cześć kobietki
ja też po weekendzie u mamy i dodatkowa przywiozłam sobie trójkę dzieci na feerie od jutra zaczynam aktywny tydzień . A co do tych krwiaków i zagrożonych ciąż to jest masakra że człowiek dmuch chucha a tu zawsze coś . A ja mam przykłady u mojej mamy jak matki piją i bug wie co robią ale na pewno nie dbają o siebie i rodzą dzieci które zostawiają w szpitalu , i z dziećmi w większości przypadków jest ok . Chodź powiem wam że jak się patrzy na rodziny które adoptują te maluszki , to te matki zostawiając ich w szpitalu krzywdy in nie zrobiły

Mam do was pytanie odnoście farb bez amoniaku czy ta farba śmierdzi , bo moje odrosty już mnie irytują a jak mam ten problem że wszystko mi śmierdzi

a co do wagi to ja też mam wagę 4 kg w duła ale ja nigdy nie byłam za szczuplutka , więc to podobne normalne

kasiu super fotki maluszka :) i wszystkie brzuchy też
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #556876 przez patka1603
kaska30 całkiem niezły brzuszek jak na 12 tydz. :)
jeśli chodzi o farbę bez amoniaku to raczej nie powinna mieć intensywnego ostrego zapachu typowego dla amoniaku, wydaje mi się ze zapach jest bardziej łagodny- moje odczucia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #556991 przez mami_nka
patka1603 napisał:

mam-inka tabelka fajna tylko że gdzieś mnie zgubiłaś!!! ;)

Ja ciśnienie mam również niziutkie ok. 90-60 i w końcu coś przytyłam, gdy z waga cały czas stała- o dziwo aż 2kg - no ale to chyba norma :)
Tak sobie myślę że jeśli fundusze mi pozwolą to chyba też zainwestuje w ten Elancyl- gdyż opinie są naprawdę super



Patka poprostu nie mam twojego maila niestety mam 12 maili wiec sie zgadza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557021 przez MamaBąbelka
Kasia duży brzuszek masz jak na 12 tydzień :).

Moja waga na początku ciąży (ważyłam się, jak zrobiłam test) to 54 kg, potem spadła szybko do 52 kg i teraz tak się waha między 53/54 kg, czasem nawet spada znów do 52 :/. A to przecież 15 tygodni pełnych zaraz mi stuknie :/.

Tabelka fajna, moich imion nie wpisałaś też, ale to pewnie dlatego, że dla dziewczynki dałam i moją propozycję i męża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557037 przez mami_nka
MamaBąbelka napisał:

Kasia duży brzuszek masz jak na 12 tydzień :).

Moja waga na początku ciąży (ważyłam się, jak zrobiłam test) to 54 kg, potem spadła szybko do 52 kg i teraz tak się waha między 53/54 kg, czasem nawet spada znów do 52 :/. A to przecież 15 tygodni pełnych zaraz mi stuknie :/.

Tabelka fajna, moich imion nie wpisałaś też, ale to pewnie dlatego, że dla dziewczynki dałam i moją propozycję i męża.


Tak kilka dzieczyn pominęłam bo za dużo propozycji było mam nadzieje ze nie jesteście złe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #557058 przez patka1603
mamin-kahmm dziwne że nie dostałaś. tak czy inaczej wyśle 2 raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #557064 przez patka1603
patka1603 napisał:

mamin-kahmm dziwne że nie dostałaś. tak czy inaczej wyśle 2 raz


poszło- daj znać czy doszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557254 przez KingaOc
Dziewczyny ale się rozpisałyście, a ile nowych tematów.

Waga: Ja przytyłam już 2 kg, czyli całkiem dobrze jak na I trymestr.

Dzienniczek: Ja też zamówiłam i powinien dojść w tym tygodniu.

Krem: teraz smaruję się oliwką z firmy ziaja dla niemowląt, ale tyle jest dobrych opinii na temat kremu Elancyl, że mam zamiar go zamówić.

Tabelka: Genialna :) bardzo mi się podoba.

Teściowa: Co do mojej teściowej to jest bardzo fajną kobietą, nie wtrąca się (w przeciwieństwie do teścia), ale ogólnie jest ok :)

Jutro mam wizytę u lekarza coraz bardziej się stresuję, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. I kupiłam ostatnio świetną książkę pt: "Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy" H. Karp, jest bardzo fajnie napisana, autorem jest lekarz pediatra, który pokazuje jak "znaleźć wyłącznik płaczu" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557260 przez EwelinaB87
Ja wczoraj sie zwazylam i lekki zgon bo od początku ciazy wazylam tyle samo a teraz po tych paczkach 2kg w gore! ale mam juz duzo wiekszy brzuch ale po reszcie ciala raczej nie zauwazylam zebym przybrala,
52-55 tyle wazylam chyba w podstawowce, swojej nie podam bo niebawem dogonie wlasna matke co mnie dobija :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557296 przez aslani
Cóż, ja też przytyłam 2 kg w pierwszym trymestrze, ale to jest ok. Generalnie nie powinnam przekroczyć 15 do końca. W pierwszej ciąży doszłam do 14, a wagę zgubiłam całkowicie po pół roku. Właściwie bez żadnych wyrzeczeń, zwyczajne życie :laugh: Teraz może być trudniej, bo mam zachcianki, np. słoik nutelli w dobę... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557321 przez klauduska89
ja zawsze byłam okropnie chuda(48/49 kg przy wzroście 170) masakra jakaś, nigdy przytyć nie mogłam. Dopiero jakiś rok temu waga wzrosła do 57 z czego byłam bardzo dumna :) Teraz waże 53/54 i nie mogę się doczekać aż waga zacznie rosnąć:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557366 przez mami_nka
Mam maila od cukiereczka co mnie cieszy ze nie jestem sama na koncowke sierpnia :)))

Patka i Sikoreczka wasze @ są w SPAMIE ! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #557382 przez Monix
Mami_nka tabelka czadowa!!! :lol:

Ja przytyłam 3 kg, a własciwie to niecałe 3, bo dokładnie 2.700 czyli nie ma tragedii ;) W poprzedniej ciąży przytyłam dużo, bo aż 26 kg a wszystko przez słodycze, które pochłaniałam w ogromnych ilościach :P Dojście do swojej normalnej wagi też zajęło mi pół roku.
Podobno norma z bliźniętami to 16 - 20 kg. Zobaczymy czy uda mi się nie przekroczyć magicznej dwudziestki :P

kasiagruszka no chłopczyk jak malowany :) Gratuluję :) i cieszę się, że wszystko ok

Dziewczyny ale macie fajne brzuszki i do tego każdy inny :laugh: Pozostałe dziewczynki natychmiast robić fotki brzuszków!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl