BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #557388 przez Niesia
A ja rano zaniosłam siuśki do szpitala, później odbiorę wynik. Jutro do lekarza :O

Tak poza tym to niesprawiedliwe ... znów ktoś dodał piękne zdjęcie z pięknym brzuchem a ja nie mam czym się chwalić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557390 przez mami_nka
pokazywarka.pl/sierpniowki2013/

TABELKA TABELKA TABELKA TABELKA TABELKA TABELKA TABELKA
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557394 przez mami_nka
Niesia napisał:

A ja rano zaniosłam siuśki do szpitala, później odbiorę wynik. Jutro do lekarza :O

Tak poza tym to niesprawiedliwe ... znów ktoś dodał piękne zdjęcie z pięknym brzuchem a ja nie mam czym się chwalić :(



Oj niesia pokaż zdjęcie oceniemy twoj brzuch ja myslalam ze mam normalny a powiedziały mi dziewczyny ze duzy... wiec pewnie też tam cos ukrywasz:) pochwal się i nie zamartwiaj!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557399 przez EwelinaB87
Ja tez sie martwilam moim brzuszkiem, a wystarczylo pojechac do babci i juz schylac sie nie moglam, wczoraj bylam u mamy to moja siostra tak mi macala brzuch i mowi tak:
JAKI WIELKI!!! i taki ubity!
a ja mowie to nie brzuch to dzidzius (wciaz sobie tlumacze)
ale od jakis 2-3dni zaczynam zauwazac schabki, chyba czas zapisac sie na basen,
bo jak tak dalej pojdzie to sama natura za mnie nie urodzi:P

Co do zdjec 4d chyba jednak wezme je w 30tc bo obawiam sie ze niewiele bedzie widac a dwa razy wykupic 4d to chyba bez sensu...

Zastanawialyscie sie kochane nad wozkiem?
bo ja coraz czesciej i wcale nie chce na niego wydac wiecej niz 1200zl na bank kupie na allegro, tylko musze zobaczyc jak sie nim jezdzi (macie jakies spostrzezenia?) :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557403 przez misskate
Co do wózków, sama powolutku zaczynam się nad tym zastanawiać. Póki co, przeglądałam aukcje Allegro i jest tam tego cała masa, jednak jeśli miałabym dokonać wyboru, nie mam pojęcia, czym się kierować.
Chciałabym kupić zestaw 3w1. Może macie coś fajnego, sprawdzonego, co mogłybyście polecić? A może chociaż jakieś rady? Na co zwrócić szczególną uwagę przy takim zakupie? Wszystkie zainteresowane, zapraszam do dyskusji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557411 przez KingaOc
Mój Marcin ostatnio zaczął się ze mnie śmiać, że po za brzuchem to i schabiki mi urosły. W zasadzie nic w tym dziwnego zważając na ilość słodyczy jaką jem :) przed ciążą ważyłam 56 kg a teraz prawie 58 kg.

Ewelinko ja wózek na szczęście mogę pożyczyć od brata, jemu się córa urodziła na początku września, to pierwszy wózeczek mogę mieć od nich, a później kupię spacerówkę, która jest potrzebna na dłuższy czas.

Niesia dawałaś już zdjęcia swojego brzuszka powiem Ci, że mój jest podobnych rozmiarów, a może nawet mniejszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557414 przez Monix
Ja mam już wózek wybrany, ale nie kupię go wcześniej niz po urodzeniu dzieci!!! Jedyny jego minus to ogromna cena :ohmy: ale jeszcze sporo czasu więc napewno się na niego uzbiera :)

Na forum był poruszany temat wózków. Tu jest link może się Wam przyda :) www.zapytajpolozna.pl/7-wyprawka-i-szyko...cka/10067-wozek.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557418 przez klauduska89
też zastanawiam się na wózeczkiem...i tak sobie myślę czy kupić nowy czy używany...nie myślałyście nad używanym ? czasami można naprawdę fajny i nie zniszczony wózeczek wyhaczyć :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557420 przez Niesia
Zdjęcia dodam jutro, może dostanę nową fotkę dzidziusia :) Czy wy też aż tak się stresujecie tymi wizytami? Ja wiem, że już przynudzam ale chyba za bardzo to przeżywam, wiem o tym ale nic nie mogę z tym zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557426 przez klauduska89
staram się nie stresować wizytami, za każdym razem powtarzam sobie że wszystko będzie ok :) A jak często macie wizyty? Ja z racji że jestem na L4 to na początku chodziłam co 2 tygodnie, a teraz raz na 3 tygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #557430 przez mami_nka
Niesia napisał:

Zdjęcia dodam jutro, może dostanę nową fotkę dzidziusia :) Czy wy też aż tak się stresujecie tymi wizytami? Ja wiem, że już przynudzam ale chyba za bardzo to przeżywam, wiem o tym ale nic nie mogę z tym zrobić.


Ja tez za każdym razem się stresuję... jak zaczyna robic usg to odrazu wypatruje serducho... ja mam w sobote wiec tez będę świrować

Co do wagi to mam +1kg ale mój M. powiedział ze mało jem :(

Wózki- juz mam 3 upatrzone ale oczywiscie jak to baba pod wzgledem wyglądu :D jeszcze trzeba poczytać opinię.
Myślę ze dla nas jako sierpniówek ważna jest gondola i jej wielkość bo musimy przewozić małego/małą przez jesień i zimę... a pozniej troszke wiosny :D tak mi sie chyba wydaje dobrze mysle?? w marcu bedzie 6 miesiecy wiec chyba gondola jeszcze :)

Moje typy :)
allegro.pl/3w1-navington-cadet-wozek-fot...36m-i3018269471.html
allegro.pl/3w1-wozek-implast-eco-line-bo...tki-i2996339677.html
allegro.pl/3w1wozki-abc-design-wozek-3-t...lor-i2996339429.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557431 przez Niesia
Ja co 4 tygodnie. I straaasznie mi się to dłuży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557436 przez misskate
klauduska89 początkowo też przeszła mi przez myśl opcja używanego wózka, zawsze to spora oszczędność kosztów... Jednak po zastanowieniu stwierdziłam, że wózek to nie ciuszki, z których dziecko wyrośnie po miesiącu. To inwestycja, która ma służyć przez dłuższy czas, kto wie, może nawet kolejnemu dzidziusiowi. Na taki wózek mamy gwarancję. Poza tym, co nowe, to nowe, kupując używany wózek, tak naprawdę nie wiemy co i w jakim stanie technicznym do nas dotrze. Ja raczej jestem za kupnem nowego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557439 przez misskate
Niesia Nie jesteś sama, ja też zawsze bardzo stresuję się przed kolejną wizytą. Do następnej jeszcze tydzień, a ja ciągle mam obawy, czy aby na pewno wszystko z Malutką jest w porządku :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #557441 przez Monix
mami_nka mnie najbardziej podoba się ten trzeci :) Taki pod mój gust! I pewnie kupiłabym go przy jednym dziecku

A to mój typ: dino.sklep.pl/nowy/zoom-abc-design-2012-...-gratis-p-12749.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl