BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #711367 przez karolcia1919
no to urodziła he
Księżna Kate urodziła chłopca. Następca tronu przyszedł na świat w poniedziałek o godz. 17.24 polskiego czasu. Mama i dziecko czują się dobrze - poinformował dwór w komunikacie. Chłopczyk ważył 3,8 kilograma. Księżna wraz z dzieckiem spędziła noc w szpitalu. Jest szansa, że wyjdzie z niego już we wtorek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711378 przez MyMelange
Dziewczynki, co Wy macie z tym przejmowaniem sie komentarzami? Kurka, najpiekniejszy okres w naszym zyciu, a Wy placzecie. Radosc i usmiech ma byc!!!! nooooo! Ludzie od zawsze wszystko komentuja, a juz najchetnij w negatywny sposob, bo to uwielbiaja - olac ich! Ja tam kocham moj brzunio. Mnie tez mowia "to juz niedlugo" itp, ale nie zawracam sobie tym glowy. Poza tym, to jest lekki brak swiadomosci, co do wieku ciazy. Zobaczcie, ze prawie kazda z nas juz ma niezle gabaryty brzuniaa, a to jeszcze czas do rozwiazania. W sumie ja przed ciaza nie mialam pojecia jak wygladaja brzuchy na danym etapie rozwoju ciazy...


Iwonka gratuluje wizyty i zdrowego synka :)

Co do chrzestnych, to jeszcze nic nie wiem...

Iva, ciocia Ania postanowila nadmuchac Ci brzunio? ;P Cudnie sie bawicie :) Sama mysle, czy nie rozlozyc basenu, bo zapowiadaja sie upaly na dluzszy czas cholera...

U mnie dzisiaj ciag dalszy prania i prasowania, robienia listy zakupow itp.

Aaaa, ponownie polecam Dolly - wlasnie zamawiam rozek dla Mikiego dolly.com.pl/product/zygzakowaty-rożek tylko z szara kokarda. Oczywiscie dowolnosc wyboru materialu i kokardy. :) Przepraszam, ze tak wspominam, ale uwielbiam ludzi tworczych i chetnie wspieram ich dzialalnosc :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711397 przez Nubi
Dzien dobry,
Ja po pobieraniu krwi, zerwalam sie jak monia o 6 rano :blink: zaraz sniadanie i lenistwo...
Wspomne tylko ze dostalam wezwanie na piatek wezwanie do zus nowy sacz na badanie lekarza orzecznika Zakladu Ubezp. Spolecz. :ohmy: :side: chca sprawdzic czy na pewno w ciazy jestem... B) oczywiscie juz dzwonilam i nie musze jechac dzieki Bogu.

W sprawie tematu chrzcin przewijajacego sie... Od P strony nie wiem, a z mojej strony moj starszy brat... Chyba ze siostra, jezeli moge wybrac to mam dylemat! :huh:

Kalina super ze wrocilas :blink:

Aniu ale smieszny ten pępuszek :blush:

Iva mama to Cie musiala niezle wkurzyc... Tez obawiam sie konfliktow z rodzicami, moj tata jest cholerykiem, a ja troche w niego sie wrodzilm i potrafimy huragan w domu wzniecic... Biedna ta moja mama bedzie :(

Kinga mi nie musisz przypominac, mam juz swoj typ i chyba w tym tyg zamowie... Mam dylemat... Albo dolly
dolly.com.pl/product/zielony-seledynowy-kocyk-w-kropki-i-paski (mysle jeszcze o mietowych lodach)
Albo kocyczek muzpony.com.pl/produkt,161,1144-_ahoy_ko...onnie_haftowany.html

Sklaniam sie ku ahoy bo jest bawelniany... Dolly ma ten polar co do ktorego nie jestem przekonana bo nie lubie takich sztucznych tkanin...

Sniadanie time!

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711410 przez MyMelange
Obydwa cudne :)

U Dolly wszystko mozliwe - napiszesz, ze chcesz tylko z bawelny i masz, do tego uszyje Ci wszystko, co sie podoba pod kolor czy wzor. Dowolna dowolnosc :)

Ten Ahoy tez cudny :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711434 przez nike84
Cześć dziewczynki :)
Kolejny piękny dzień, a wczoraj słyszałam, że upały znowu nadchodzą :dry: Ja coś spać nie mogłam, pies pod kołdrę mi się ciągle pchał, a od samego rana teść i remont - już mam dość :X
Teraz śniadanko i jadę po wyniki badań i wybrać karnisz do pokoju małego.

Co do chrzestnych to u nas będzie na pewno moja siostra no i nie wiemy kto jeszcze, bo mój mąż jest jedynakiem,a u niego kuzyni już raczej wszyscy są chrzestnymi :( Ale mamy jeszcze czas, bo Chrzciny planujemy dopiero na wiosnę :) U nas w kościele z tego co wiem to na pewno ksiądz robi problemy (mamy ślub cywilny), ale w Krakowie nie brakuje kościołów gdzie wszystko da się załatwić.
iva nie no co ca figura :ohmy: ja jakbym weszła do takiego basenu to by cała woda wypłynęła ;) pozazdrościć.
Dziewczyny powodzenia dziś na wizytach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711443 przez agamo
Dzien dobry

Iva super fotka wyglada jakby ciocia Ania dmuchala ci ten brzuszek! U nas wczoraj tak gorąco ale basenu nie mam gdzie rozlorzyc wiec wzięłam miskę nalalam zimnej wody i siedzielismy z mężem w salonie z nogami w misce i oglądaliśmy film :p
A mama sie nie przejmuj napewno nie chciała zle a czasem w złości człowiek cos powie Mama napewno teraz żałuje bo z tego co mowilas to dobrze wam sie układa.

Monia jakby mi teściowa taki numer odwalila to odrazu bym jej powiedziała co myśle bo jak Jasia jeszcze na świecie nie ma a ona juz decyduje co i jak to dopiero bedziesz mieć przerabane jak sie urodzi! Swoją droga tez świnia ze nie pomyślała ze moze byś chciała na chrzestnych kogoś od siebie tez! Hmm współczuje wam tych tesciowych naprawdę!

Kalinka mężczyźni to są zaradni ale jak nie maja wyjścia! :p Moj mi ostatnio mówi żebym mu pokazała jak sie pralkę odpala bo nawet nie wie a Moze przyjdzie mu prac jak mały sie urodzi :p ale nie ma to jak towarzystwo w domu bo samemu to Moze i fajnie ale na chwile!

Karolcia ja byłam przekonana ze Kate urodzi córkę i pewnie nie byłam jedyna No ale fajnie Maz mi dzisiaj mówił ze podobno kazdy kto teraz w tym roku urodzi w uk dostanie jakaś pamiątkową monetę z tej okazji! Hmmm ciekawa jestem czy Kacperkowi cos dadzą! Fajnie jakby wyprawke dla każdego dali sknery jedne! :p

Nubi to nawet nie wiedziałam ze was Moze ZUS sprawdzać! A oni nie dostają papierów od lekarzy czy co?! Dziwne!

Nike ja tez mam cieżko spać jeśli chodzi o upały ale juz odstawilam wszystkie koszule nocne śpię jedynie w majtkach i mam taka bluzkę na ramiaczkach która mi juz nawet do połowy brzucha nie nachodzi wiec zakładam ja jako top tylko na biust! maz śpi na jednym końcu łóżka ja na drugim miedzy nami kolodra zeby sie czasem nie stykac bo tak gorąco No i drzwi tarasowe otwarte na oscierz No i jakoś dajemy radę!

Eh tez lecę na śniadanko i Powodzenia dziewczyny na wizytach!!!!!!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711448 przez mery75
Cześć kobitki ojej ale miałam dzisiaj rzyganko o 4 rano wczoraj mój Krzyś kupił mi na kolacje frutti-dimare o ja cie niewiem co ale chyba krewetki były stare ale się urzygałam do 6 rano nawet niemogłam wody się napić wszystko leciało mój to tak sie wystraszył że już 2 razy z pracy dzwonił czy wszystko ok z Julcią Bogu dzięki że dzisiaj mam to usg to się uspokoje prosze wszystkie ciocie o kciuki :kiss:
PYZAURA no to walnełaś wszystkich na łep z tym pempolem coś Ty tam wsadziła guzik od kożucha :silly:
Co do chrzestnych to mamy problem bo wszystko w naszym wieku a ja wolałabym jednak młodszych chrzestnych także napewno poprosze mojego kuzyna młodszego też go wychowałam hihi ale z chrzestną to jest problem :unsure:
Serku Ty wagą się niełam ja jak pisałam średnio na miesiąc 4 kilo w czwartek będe ważona na wizycie to zobaczymy ile wyszło znowu
Niepamiętam która wstawiła psiaka :blush: ale suuuper piesek taki dystyngowany :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711449 przez niagara
Dzień dobry :)
Uświadomiłam sobie, że został zaledwie miesiąc i pochłonęło mnie pranie, prasowanie i pakowanie torby do szpitala.

Byłam w weekend z mężem na zakupach, chcieliśmy kupić mleko modyfikowane, ale jak spojrzałam na składy na opakowaniach to się trochę przeraziłam :dry:
Mam pytanie, czy któraś się na tym zna i jak wysłała bym zdjęcia składów to mogła by rzucić okiem? :blink:

Cieszę się, że po wizytach wszystko w porządku :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny Kinga ma rację, nie ma sensu przejmować się głupimi komentarzami. Gdybym ja się tym przejmowała, to bym wpadła w niezłą depresję.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Iwonka Twój Kacperek szybko rośnie :) Na ostatnim usg była niewielka różnica, a teraz już 150 gram :)

A jeśli chodzi o opłacanie położnej, to moim zdaniem szkoda kasy :laugh:

Nie wiem co jeszcze chciałam napisać. Może później mi się przypomni :silly:
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711479 przez Monika23083

Monia jakby mi teściowa taki numer odwalila to odrazu bym jej powiedziała co myśle bo jak Jasia jeszcze na świecie nie ma a ona juz decyduje co i jak to dopiero bedziesz mieć przerabane jak sie urodzi! Swoją droga tez świnia ze nie pomyślała ze moze byś chciała na chrzestnych kogoś od siebie tez! Hmm współczuje wam tych tesciowych naprawdę!


Aga, wiesz, ja powiedziałam że najprawdopodobniej będzie Ewelina, ale to było w marcu jasna chol..! nie widziałam nikogo z mojej strony, teraz zaczęłam się zastanawiać nad moją dobrą koleżanką. To rodzice powinni prosić chrzestnych, więc jeśli zmienię zdanie to Teściowa się będzie tłumaczyć kuzynce Piotra. NAjwyżej się skłócimy...

Wiecie, tak się głośno mówi o BABY BLUES, a ja to z pewnością będę miałą TEŚCIOWA BLUES, bo przyjeżdża po porodzie na dwa tygodnie do nas, więc temat chrztu się nawinie niejako.

mery aleś się załatwiła tymi krewetkami, ja też ostatnio miałam ochotę ale jakoś zwątpiłam. Dobrze, że dzisiaj wizyta to się uspokoisz i trzymam kciukasy!

natalia ja w pracy jestem technologiem żywienia ( wprawdzie nie mlekiem się zajmuję), ale mogę looknąć:) a co z tymi składami jest? ja nawet się nie przyglądałam jeszcze sladnikom mleka.

teraz mi się przypomniało, jak zaczęłą się moja przygoda ze sprawdzaniem składów w żywności ( kosmetyka przyszła później). No i przy zakupie chleba tak się przyglądałam surowcom użytym do jego wypieku, że chleb kupiłam wyśmienity, tyle że przeterminowany!!! :laugh: musiały byście widzieć twarz mojego Piotrka...uśmiał się co nie miara!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711481 przez paulinka.k22
Hej!
WOW Pyzaura pępek robi Ooogromne wrażenie :laugh:

Dziewczynki fajnie, że wizyty udane, a maluszki rosną jak na drożdżach :)

A o teściowej to juz mi sie nawet pisać nie chce! Irytuje mnie ostatnio bardzo. Dobrze, że mąż nie jest mamimsynkiem, to umie ją postawić do pionu jak się wtrąca :laugh: na szczęście 1 wrzesnia jadą na 3 tyg do sanatorium i będziemy mieć święty spokój! Mogę sobie spokojnie czekać do porodu bez nerwów :)

Dziś jedziemy z mężem jeszcze raz wózki oglądać i może w końcu coś wybierzemy. Jeszcze muszę parę rzeczy do szpitala kupić, coś dla małej i tyle... a i dziś w końcu mąż będzie składał komodę, bo leży rozwalona od kilku dni na środku pokoju, aż się przejść nie da!

Udanych wizyt życzę i chłodnego dzionka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711487 przez karolcia1919
Mery czekamy na wieści :)
jakaś inna mamcia ma tez dziś wizytę ??

ja muszę czekać do poniedziałku :)


agamo zaś ja mówiłam ze będzie chłopak :) a w ogóle jakie dali imię ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711490 przez aska06091
My też mamy tylko ślub cywilny, ale na szczęście tu w kościele problemu z tym nie będzie, pewnie będzie ksiądz mówił o ślubie kościelnym, ale da się z nim dogadać.
Nie lubię takich uroczystości kiedy wszyscy na mszy się gapią. Ta cała oprawka jest mi zbędna, ale co zrobić, taki zwyczaj.

Kalina no właśnie też biorę to pod uwagę, bo jednak chrzestnym powinna być osoba świadoma tego, a nie wybierana tylko po to, żeby się cieszyć. Trzeba jednak trochę patrzeć w przyszłość.

Monika wcale się nie dziwię, ze się wściekłaś na teściowa. Moja też taka w gorącej wodzie kąpana. Powiedz jej o czymś to już leci i klepie wszystkim, a zaś trzeba się tłumaczyć, ze to tylko wstępne plany.

Widzę, że nie tylko ja miałam dziś nieprzespaną noc. Chyba pełnia źle na mnie wpłynęła, do tego jeszcze moje pieski pół nocy szczekały na niewiadomo co :angry: i za nic nie chciały się uspokoić.

Paulinka u ciebie przynajmniej komoda już jest, a ja jeszcze czekam na dostawę mebli z ciuchami w kartonach i w workach. Mam nadzieję, że jutro, a najpóźniej pojutrze będę je miała.

I udanych wizyt życzę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711506 przez papi88
Czesc mamusie

Od wczoraj was nadrabiam i wlasnie dopiero skonczylam czytac ale wybaczcie ze bede pisac ogolnie ale tyle tego jest ze trudno spamietac zwlaszcza ze ja teraz wiecznie czegos zapominam i np tak latam w domu z gory na dol po kilka razy az mama mi powiedziala abym troche przystopowala

Ja wczoraj pol dnia lazilam po sklepach w sumie to z nudow.kupilam sobie koszule na ramiaczka z dekoldem abym mogla po porodzie karmic malego ale taka do domu bo do szpitala to chyba za wyzywajaca bylaby :)
Kupilam tez wielka koldre do naszego wyrka,przescieradla i teraz mamy posciel burdelowska czerwona plus ja w tej koszuli ze az w koncu R sie zarzekal a jednak go skusilo co nie co tylko juz brzuszek ewidentnie przeszkadza :laugh: trudno mi sie tylko przyzwyczaic do spania pod jedna koldra bo zazwyczaj mielismy dwie

Powiem wam ze ja dla dziecka w rezultacie mam juz wszystko przygotowane a w razie co sie dokupi,dom to co najgorsze sprzatniete tylko powierzchownie trzeba bedzie jeszcze jak juz bede w szpitalu takze ja juz jestem gotowa :)
I zaczynam chciec juz porodu po pierwsze aby miec to juz za soba po drugie juz sie zle czuje spanie w nocy sprawia mi ogromna trudnosc bo albo oddychac ciezko albo jak sie poloze na boku maly sie strasznie wierci mam wrazenie caly czas ze go przygniatam a dzien tez niezle daje popalic jakby chcial sie wydostac :) wiec niektore z nas sie martwia aby nie urodzic za wczesnie a ja bym wlasnie chciala juz za jakies dwa tyg, oczywiscie najwazniejsze jest zdrowie maluszka i nie wiem skad sie biora takie obawy ale coraz czesciej sie martwie aby bylo wszystko ok podczas porodu i niestety przypomina mi sie hzistoria iwonki...nie potrzebnie to czytalam...

Iva ty kobito to potrafisz wprowadzicnw kompleksy kurcze babka po trzydziestce z taka figura,motorek ma w tylku brzuch ciazowy jak u jakiejs laleczki jak jestes w tym basenie to wogole nie powiedzialabym ze jestes w ciazy! A na dodatek piszesz ze posiedzisz sobie w wannie...ja od stycznia nie moge i sie mecze z prysznicem zawsze lazienka cala mokra przez to.ale powiem ci ze jak patrze na ciebie to zaczynam miec motywacje i po ciazy biore sie za siebie to moze do trzydziestki mi sie uda ci dorownac jędrną figura :laugh:

Jezeli chodzi o wystajace pepki to ja mam na rowni ale jak maly czasem sie wierci to mi go wypycha ale to chwilowe jest za to chce spytac ktora to miala kolczyk w pepku i ma blizne?bo ja juz z ponad 6 lat nie mam kolczyka blizna zrobila sie teraz taka brzydka a ostatnio nawet w jednym miejscu czerwona i jakby cos bialego sie w niej zebralo ale juz jest lepiej

U mnie chrzestna bedzie siostra nieletnia ale miala specjalnienwtym roku bierzmowanie aby mogla byc za to nie mamy zadnego kandydata na chrzestnego i tu bedzie problem ale ze bedziemy chrzcic najwczesniej w przyszlym roku w maju to moze kogos wymyslimy do tego czasu

Problemy rodzinne chyba u kazdego sa u nas R ma do bani strasznie rodzine ostatnio jego dziadkowie sie przybuzyli i jego siostra ze ich nie zapraszamy a moja rodzine wiecznie ale moja rodzina bardziej normalna a tamci jak przychodza to aby zjechac kazdemu tylek a pozatym od kiedy babka obiecala ze mnie zamelduje a posniej w ostatniej chwili ze nie to czemu mamy udawac ze wszystko jest ok i zapraszac ich

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711515 przez papi88
A przypomnialo mi sie ze jak bylam wczoraj w ikei to tam sa kasy z pierwszenstwem miedzy innymi dla kobiet w ciazy bardzo fajna sprawa omija sie cala kolejke i podchodzi do kasjerki a ludzie nie moga nic powiedziec bo to kasa uprzywilejowana

Moj R tez mowil do mnie grubasku a teraz mowi kaczuszko a ja sie wsciekam :)

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711552 przez pyzaura
Iva swietne foto :D potrafisz zdolowac ludzi :D skąd Ty bierzesz ta energie i sile?? Mow tu nam przepis :P

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl