BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 9 miesiąc temu #190837 przez bewipo
Witam :)
Gratulacje dla słowiczka i kasi :)

Mała tak mi daje w kość z karmieniem, że już nie wiem czy to normalne, czy ja coś nie tak robię... Dziewczyny te wasze maleństwa też tak non stop na cycu wiszą??

Gosia moja też nie chce smoczka, zaraz wypluwa. Pewnie stwierdziła, że taki cyc bez mleczka to do kitu jest :D

Agusia mnie bolały brodawki pierwsze 4-5 dni, aż się zagoiły i teraz jest ok, nic nie boli :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #190838 przez Agusia83
Mgielka musimy uzupelnic liste kobitek w 2 paku...

Ja
Mgielka
Mala
Monia
Fanka
Basia
Pyskaa
Megi
Katy
Paletka

i to chyba tyle z dziewczyn, ktore sie udzielaja...tak mi sie wydaje...
Magdamagda jeszcze...

Bewipo, a ja nie karmie a juz mnie bola :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190842 przez Edyta1986
i jeszcze mnie do listy, mnie, mnie, mnie :D badz co badz udzielilam sie pare razy ale czytam na biezaco :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190844 przez Agusia83
No to uaktualniam :laugh:

Ja
Mgielka
Mala
Monia
Fanka
Basia
Pyskaa
Megi
Katy
Paletka
Edyta
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190845 przez katy25
ewelina - mhm:) tak pytam bo korzystałaś z prywatnej kliniki... moja koleżanka, która jest teraz w 5 mies. rozmyśla nad płatną cesarką. Jak dla mnie jest to głupie podejście - pójście na łatwiznę, ale może jakbym miała wór pieniędzy też bym tak zrobiła?? Nie wiem - wiadomo, że każda kobieta jest do tego przystosowana:) Strach i tak jest...


w sumie niewiele nas zostało w 2 paku...
mnie sie cos wydaje ze ja bede na końcu - z Ines też tak miałam na forum lipiec 2007 wszystkie urodziły a ja łaziłam i łaziłam... he he

my dopiero z moim M zwleklismy sie z łóżka;) zrobiłam marokańska jajecznice i ide zaraz pod prysznic. Słoneczko świeci - szkoda że Samiczek wciąż u mnie w brzuszku tak to bym poszła z nim na spacer... a od przyszłego tygodnia pogoda ma juz sie psuć...

ruszam swoje 4 litery z tej sofy;)
miłego popołudnia kochane

a zaraz nie napisałyście mi która to jest mamusią Amelki?? Bo ja po imionach to nie kojarzę...???
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190848 przez Mała
Amelkę ma kasia79.

A jeszcze klatina nie rozpakowana.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190849 przez katy25
Aaaa kasia 79 kojarze:))
super
gratulacje dla niej:)

mała a Ty masz termin jakos jak ja? chyba?
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #190850 przez Agusia83
Mala, dzieki za przypomnienie...jesli jeszcze kogos pominelam, to przepraszam i prosze podac nicka...

uzupelniam ponownie:)

Ja
Mgielka
Mala
Monia
Fanka
Basia
Pyskaa
Megi
Katy
Paletka
Edyta
Klatina :laugh:

Katy, moze nie bedziesz ostatnia...na 4.10 termin ma Paletka...wiec nie wiadomo...a narazie zobacz ile juz kobitek "przeterminowanych " jest :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190854 przez Mała
Ja mam na 23.09
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190855 przez klatina
Dzięki za pamięć dziewczyny ;)

Ja od wczoraj mam taki wilczy apetyt, że aż mi wstyd. Głód obudził mnie o 4 w nocy, potem o 7 rano. Mój M polewał, że po co mamy wychodzić jak i tak zaraz będę głodna i będzie musiał zawracać :silly:
Weszłam na wagę po kilku dniach i znowu dowaliłam 4 kg (Juz 78!!!!). Jak ja to zrzucę? :ohmy:
No i mam jakieś problemy z kanalikami łzowymi :silly: cały czas mi z nich leci. I już nie tylko jak słyszę o dzieciach :blink: Oby to przeszło, bo nawet reklam nie zniosę :laugh:

Mysza, Janek się śliczny dzidziuś zrobił, nabrał ciałka. Ma cudne usteczka, takie całuśne. Oj będą dziewczyny szalały... :lol:


Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190859 przez mgielka22
Klatina nie przejmuj sie ja tez tyle waze co Ty :) szybko zrzucimy maluchy dadza nam popalic :P

Ja patrze na termin wg USG bo jest bardziej wiarygodny a nie na OM...

Jejku ten olejek rycynowy to juz chyba nic nie dziala na mnie...
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #190860 przez Agusia83
Dziewczynki a mnie wczoraj podczas kapieli wypadl ponownie czop sluzowy...ja to sie zastanawiam ile ja tam tego mam....doslownie jakby chronil 6 raczki a nie jednego dzidziusia... :silly:

A ja Wam kochane powiem, ze chcialabym wazyc tyle co Wy....naprawde sie nie martwcie, bo to nie jest duzo :silly: moje cialo sklada sie z wiekszej ilosci kg :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190864 przez mgielka22
Heh to sie okaze Agus :P Tez przeciez zrzucisz wszystko :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190865 przez magdamagda1988
Agusia ja was aktywnie czytam :)
No i nadal w nierozpakowana...
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190869 przez mYSZA
no całuśne całuśne;) jak tatauś;P

jak dobrze znowu móc się mocno poprzytulać z mężem- och och. jak ja już bym chciała być PO połogu;P

my właśnie wróciliśmy ze spaceru z ogrodu botanicznego gdzie mój mąż poprosił naszego przyjaciela na ojca chrzestnego bo byli razem z żoną z nami na spacerze;)
na kiedy w ogóle chrzciny planujecie dziewczyny? my chcemy na początku października...

ja nawet wagi nie mam w domu... ale chyba kupimy żeby wiedzieć ile Janko ważyć;)

3mam kciuki za Waszą cieprliwosć dziewuszki!





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl