BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 9 miesiąc temu #190880 przez mYSZA
właśnie sprawdzałam przedciazowe ciuchy... oj urłosły mi bioderka, urosły... częśc spodni muszę chyba komus dać;P





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190881 przez basia89
hej:)
ja nadal w dwupacku. jezeli nic sie nie zmieni to w srode do szpitala. narazie nic sie nie dzieje. mam juz dosyc tego czekania.
gratuluje wsystkim mamusiom ktore juz urodzily:-* mi to chyba przyjdzie jeszcze poczekac. maly niby jest juz nisko ale szyjka nie chce poscic.
dawno mnie nie bylo bo nie mamdostepu do internetu.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190883 przez Marta M
A tutaj mam 3 dni :) Ale pucek a miala byc taka watla ;);)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190884 przez LILY
Ja również jeszcze z dzidziusiem w brzuszku. Z ostatniego USG mam termin na 17, z poprzedniego miałam na 9 z OM na 13 i właściwie nie wiem której daty się trzymać. Trzop mi zupełnie nie odchodzi, dziecko jest dość wysoko. Pani doktor w środę mówila że powinno się rozwiązać w ciągu tygodnia.... ale gdyby nie to mam przyjść w piątek.

Czy któraś z was miała swędzącą wysypkę na brzuchu i na nogach? To podobno od rozstępów mam ją od jakiegoś tygodnia, strasznie swędzi czasem nie mogę w nocy spać, drapałabym się do krwi, fatalnie to wygląda. Przytyłam 20kg ale najwięcej poszło w brzuch i tam rozstępy są ogromne

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190885 przez Marta M
Lily to moze byc cholestaza ciazowa, warto sie zglosic z tym swedzenmiem do lekarza..
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190886 przez LILY
No właśnie mówiłam o tym lekarce w środę, powiedziała ze to ostuda ciązowa, ale po tej wizycie doszło mi jeszcze mnostwo kropek na nogach wiec juz sama nie wiem czy sie martwic czy nie. W każdym razie jesli nie urodze do wtorku i tak kazala mi przyjsc zeby sprawdzic co z dzieckiem

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190889 przez mgielka22
Mysza ja bede chciala zrobic chrzest w swieta BN za jednym zamachem od razu nie bede musiala gotowac ani piec bo wszystko bedzie z wigili :P

Lily lepiej zebys sie zglosila do lekarza i to w miare szybko bo rzeczywiscie moze to byc cholestaza...

Marta a mala jest super :D
Ale bym chciala juz swoje tulic :*
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190891 przez Mała
Lily ostuda to nie są krostki, tylko takie coś jak piegi, tylko raczej placki i najczęściej na nosie się robią.

Marta no Majeczka na wątłą nie wygląda.

A ja mam fatalną niedzielę, jest mi słabo, strasznie się pocę, skurcze bardziej lub mniej regularne. Myślałam, że pozbyłam się już całego czopa, a tu dzisiaj znów. Agusia ma rację ile tego w człowieku siedzi.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190899 przez Paletka
Kasia-GRATULACJE!!





3-Grudniowe Szczescie!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190908 przez Asik
Marta M napisał:

A tutaj mam 3 dni :) Ale pucek a miala byc taka watla ;);)


Slicznaaaaaaa :) :) :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190917 przez beti
Cześć laseczki :) My dzisiaj byliśmy na spacerku w łazienkach i było suuuuper :) pogoda rewelacja, ja już chyba powoli odzyskuje siły a maluch cały czas spał :)))
Zaraz Wam wrzucę jakieś fotki :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190921 przez gosia2324
Maja wykapana Mama :)
No moze bez tych puckow :)

My dzis byliśmy 2 razy na spacerku, ale fajna pogoda B)

Mysza my chrzciny robimy 16go października,
Za chrzestna chcemy wziąć mojego brata żonę, a oni mieszkają w Anglii i beda 15 paz na weselu znajomych, wiec 16 go chrzcimy :)
Mam nadzieje ze wszystko do tej pory załatwię.
Na razie zamawiam dla Jagódki czapeczke i buciki

moda.allegro.pl/rekodzielo-sliczna-czapk...lko-i1802285058.html chce biala z jagodowym kwiatkiem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #190942 przez beti
Gosia, czapeczki śliczne :) szkoda, że chłopców się tak ładnie nie da poubierać :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #190974 przez fanka
Beti- zdjęcia cudowne, ach zazdroszczę tych spacerków.
Dziewczyny ja się z Wami żegnam na chwilę bo jutro jadę do szpitala, miałam się zgłosić w pon lub we wtorek, byłam pewna, że we wtorek pojadę ale wczorajsze akcje i dzisiejsze ze skurczami już mnie naprawdę męczą. Jutro będę już 6 dni po terminie, zobaczę czy odrazu dadzą mi jakiegoś przyśpieszacza czy będę tam leżeć i czekać ale co by nie było będę już pod kontrolą, a szczególnie mały będzie na bieżąco kontrolowany więc będę spokojniejsza, chociaż wiem, że jak będę tam miała leżąc kilka dni bez dzidziusia to szlak mnie będzie trafiał ale dam radę. Będę się odzywać na smsy!!!
Pozdrawiam Was wszystkie i proszę o informację o kolejnych dzidziusiach jak się będą pojawiać!!!! pa pa
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #190998 przez beti
Czesc dziewczynki,
Kasia przeslala zdjecia :-)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl