BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 9 miesiąc temu #191499 przez mgielka22
Pyskaaa to zalezy gdzie rodzisz, ja nic nei place i za znieczulenie i za porod rodzinny!!! Ide na Brochow bo poki co po opiniach i rankingu tam sa najlepsi specjalisci i jako jedyny szpital ma znieczulenie we Wroclawiu wiec jak cos tez Ci to proponuje jesli chcesz :)
Wiem te naturalne srodki to o dupe kant rozbic nic kompletnie nie dziala zaden spacer, zadne schody, zaden sex ani ten cholerny obrzydliwy olej...bleeee

Smerfetko licz ok 10 pampersow dziennie...
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191506 przez gosia2324
mYSZA napisał:

Beti- wózek się super prezentuje;) a jeszcze lepiej rodzice!

ja jestem po ciężkiej nocy. Moje małe lwiątko postanowiło dzisiaj za wszelką cenę spać z rodzicami i nie było mowy o odkładaniu do kosza. jak tylko usnął na rękach albo przy piersi to go odkładaliśmy, i natychmiast otwierał oczy, wydawał okrzyk rozpaczy i wszystko od nowa się zaczynało... za to już wiemy że go nie zgnietliśmy;P...ale niewygodnie się spało, kark mnie na maxa boli;/


Skad ja to znam ... :0 Ja dzis karmilam, odkladalam do wozke, znow karmilam, znow odkladalam i tak od 1.00 do 3.30 ... :dry: Przy mnie spala a sama za pierona :)
Juz mialam ochote włożyć ja z powrotem do brzucha :P :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #191507 przez Marta M
Ja tez zabralam dzisiaj mala na taras..i wiecie co?? Chyba mnie zawialo, bo cos kark mi sie spina..:(:(

JA SZCZERZE POLECAM ZZO, a bylam jemu przeciwna...ZBAWIENIE :)

I w sumie tak krytykowalam ten szpital, ale jednen plus byl: za nic nie placilam, ani za znieczulenie ani za porod rodzinny, nie musialam miec nic swojego, dawali pampersy, ubranka, podklady, a i na wyjscie dostalam dwie paczki, smoczki, kosmetyki ;)

Moja ksiezniczka miala aktywne popoludnie, przez kilka godzin: cyc, odbijanie, kupa, wymiotki, siki, cyc i tak wkolo...co zalozylam pieluche to musialam sciagnac i zakladac nowa, co odlozylam od cyca musialam znowu wyciagac...

A to Maja wczoraj:

I dzisiaj:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #191509 przez Marta M
Jutro mam wizyte poloznej o 10tej :D I jutro Maja konczy tydzien, wow :)

Powiem wam ze moj maz codziennie kapie, przewija, w nocy wstaje z nami, podnosi ja do odbicia, zmienia pieluchy, gotuje obiady, upiekl mi sernik i jablecznik, pojechal do sklepu, kupil biustonosz do karmienia, niesamowity jest...KOCHAM GO :) Ale wyznanie Wam sypnelam, wiem, ze wszystkie kochamy swoich mezow ;)

I maz byl dzisiaj w urzedzie i mamy nowego obywatela: Maja Izabela :)

Dziewczyny do boju, niedlugo polowa wrzesnia :)

fanka, Monia, Agusia dajecie!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191512 przez gosia2324
DZIS O 12.20 URODZILA SIE OLA !!!!
3000 g i 51 cm !!!!


MALA GRATULUJEMY!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191516 przez megi2501
MAŁA GRATULACJE!!!!!!! Wreszcie Kochana!!!


Martuś z mamą widziałyśmy zdjęcie i szczerze, jest bardzo podobna do Twojego męża. Nie możemy się napatrzyć. Ma dopiero tydzień prawie, a wygląda na dziewczynkę z 3-tygodniową. Te oczka takie otwarte...Naprawdę świetnie, a mąż cudowny. Szczęściara :ohmy:

Pyśka
u mnie też nie ma znieczulenia. Mała urodziła i teraz my, mamy taki sam termin tylko.

Cały dzień bolał mnie brzuch na @. Ciekawe czy to się rozkręci...
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191518 przez Marta M
Wow...Mala gratulujemy i witamy Oleczke na swiecie..KOLEJNA KROLEWNA :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191522 przez mgielka22
gosia2324 napisał:

DZIS O 12.20 URODZILA SIE OLA !!!!
3000 g i 51 cm !!!!


MALA GRATULUJEMY!!!!!!!!!


a oto OLA


Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #191525 przez gosia2324
Marta super ze maz tak sie zaangażował, takie wsparcie jest bardzo ważne !!!!
Ja krzyczę na mojego bo zdążę mala nakarmic i uspic a on ja zaraz wcyciaga, nosi , caluje :side:

A i nam dziś odpadł pępek !!!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191526 przez mgielka22
Mala gratulacje :D kolejne Dzieciatko :D moze teraz nas w koncu trafi :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #191554 przez Pyśkaaaa
GRATULUJE MAŁA! OLENKA SLICZNA :kiss:

Megi ale jej zazdroszczę u mnie sie nie zapowiada...więc kochana przepuszczam Cie :silly:
Gosia jej Jagódka cudownie wygląda na małego aniołka rosnie coreczka tatusia
Marta ależ fajna ta Twoja Maja ach.. ach.. a mąż cudowny istny anioł...
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #191563 przez katy25
wow Mała !!! GRATULUJE!! ależ sie uwinęłaś!! a termin miałaś 2 dni przede mna albo i na równo no ładnie, ładnie... mówię Wam że ja będę na końcu!! :laugh:

Oleńka super!!

Marta Twoja mała ma takie włosy jak moja Ines jak sie urodziła:):) gąszcz! Śliczna dziewczynka!

Gosia Twoja Jagódka prześliczna - uwielbiam ją oglądać:):):)


nie no, słuchajcie jestem pod wrażeniem, że pierworódki i te, które po raz drugi zostały mamami rodzą tak szybko!! Może nie powinnam sie bać???

ach...

co do pampersów - ja spakowałam małą paczkę huggisów tam jest chyba 27 sztuk - wiadomo, że za dużo ale...
właśnie musze przepakowac jednego pampersa do torby z naszykowanym ubrankiem! o tym zapomniałam...

A ja dziś zrobiłam murzynka, byłam na zakupach, zaopatrzyłam lodówkę w razie co;)

Jutro rano jade na badania - OSTATNI RAZ:)

DOBRANOC DZIEWCZYNKI I JESZCZE RAZ GRATULUJE OLEŃKI!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191586 przez mgielka22
To chyba ja bede na samym koncu bo ja najbardziej chce zeby cos sie ruszylo i robie wszystko by sie ruszylo :P Wlasnie dzis mi sie wlaczylo masowe obzarstwo i wlasnei sobie teraz gotuje spagheti tak mi sie zachcialo :P ta ciaza :P
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191596 przez gosia2324
Katy dziekuje w imieniu córeczki :blink: :kiss:
A porod i Tobie pojdzie jak z płatka !!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191599 przez SISUNIA88
GRATULACJE dla nowych mam :) dzieciaczki na zdj są tak słodkie,że bym ich zacałowała :silly: ale nierozpakowanych-dużo siły i cierpliwości!!

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl