BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 9 miesiąc temu #191435 przez Ani-ta
no Agusia najwyższa pora aby u ciebie coś się ruszyło ile można czekać :dry:
ja do 25 mogę czekać w miarę spokojnie ale po tym terminie to szlag mnie jasny trafi :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191436 przez Smerfetka
Ale za to można rodzić w wodzie. Czy któraś z Was o tym myślała? Ponoć ból jest dużo mniejszy i poród jest łatwiejszy a do tego minimalizuje to ryzyko nacięcia krocza. A tego właśnie chciałabym uniknąć. Choć niewiem czy to możliwe bo tydzień temu mój maluszek miał już 3400 g więc kruszynką nie będzie :P
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191437 przez Ani-ta
za to moja mama stwierdziła że ona na weekend wyjeżdża i ja w tym czasie nie mogę urodzić :dry: jakby miała być przy porodzie a przecież nie będzie nawet do szpitala mnie nie zawiezie :( ach te matki
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #191438 przez Agusia83
Smerfetko to wyobraz sobie, ze moja mala 3tyg temu miala 3400...co prawda na innym usg wyszlo 3000, ale wszystko zalezy od lekarza i sprzetu....ja mysle, ze Emilka bedzie miala kolo 4000 jak nie wiecej...

Ani-ta u mnie czop juz jakis czas wychodzi...tylko smiac mi sie chce bo mnostwo tego paskudztwa jest :silly: a dzis dr powiedziala, ze w koncu szyjka sie otwiera...

U mnie w szpitalu jest mozliwosc rodzenia w wodzie i sama sie nad tym zastanawialam...ale teraz rozpoczal sie remont i raczej tej wanny nie da sie zabrac do innej sali...
Ani-ta, a ktory to Twoj tc?
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191439 przez Ani-ta
ja w środę zaczyna 39 tc
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191440 przez Pyśkaaaa
a myślałam że tylko moj szpital nie daje zzo porod w wodzie tez jest niemożliwy niestety...
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191442 przez Ani-ta
Pyśkaaaa widzisz nie będziesz sam w tych bólach jest więcej takich miejsc :huh:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191443 przez katy25
slowiczek - super poród! Na inflandzkiej - czyli nie placilas za znieczulenie:) ja sie zastanawialam nad tym szpitalem ale mam troche daleko.. zobacze jak mnie wezmie czy bedzie juz mega bolao czy nie?? i moze wybiore sie na inflandzka?? moja kolezanka rodzila tam 3 tyg temu i pisalam Wam, że oddział poporodowy tragedia... no ale to tylko 2-3 doby i do domu...

ja nie jestem przekonana do tego znieczulenia bo po 1. trzeba placic 500zł :ohmy: (nawet zaraz zadzwonie sobie do Bielańskiego i zapytam czy cena sie nie zmieniła?!) a na dodatek przy Ines to znieczulenie mi nic nie pomogło!! albo ten debilny lekarz go źle zrobił (tak mi potem położna tłumaczyła) albo ja po prostu byłam znieczulona na znieczulenie takie przypadki tez sa...
eh...
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191445 przez mgielka22
Pyskaaa ale ja nie chce w pazdzierniku rodzic :ohmy: :ohmy: :ohmy: WYKLUCZONE

Agusia ale teraz powinnas wykorzystac meza :) Mala jest rozwinieta czas w koncu by wyszla wiec tylko troszke jej mozna pomoc :D a to moze po tym sluzie z krwia szyjka Ci sie rozwiera ja niestety u siebie zadnej krwi niezaobserwowalam tylko zwiekszona ilosc tego badziejstwa probably czop co od wtorku mi wychodzi i tak po takim malym kawalku...

Pyskaa a Ty w koncu we Wro rodzisz czy gdzie???
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191446 przez Agusia83
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191450 przez Smerfetka
Agusia ja też myślę, że mój mały może dobić do 4000 g :P
No ale damy radę ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #191451 przez Pyśkaaaa
Migielka ja sie przeprowadziłam do wro teraz mam kupe kilometrów :P
Agusia molestuj molestuj hahah :lol:
kATY 500 zł no to nieźle pojechali... u nas 300 zł kosztuje porod rodzinny :ohmy: :ohmy:
właśnie czy sa już ktores ktore rodziły same :unsure:

wiecie co ja do końca w te wspomagacze naturalne niewierze chociażby na Twoim przykładzie Migielka takie cuda i mała siedzi twardo :P

a kupowałyscie jakies kremy na brodawki :unsure: i dla dzieciaczków na słonce :unsure: i termometry bezdotykowe :unsure: jezeli tak to prosze poleccie cos :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191456 przez mYSZA
tyle kasy za poród rodzinny? masakra! my płaciliśmy 20 zł za wypożyczenia stroju dla męża!

co do szczepionek i autyzmu... ja jestem psychologiem i pierwsze słyszę w ogóle o takim powiązaniu. Autyzm ma inne podłoże! i takie straszenie zgrupowania "antyszczepionkowego" to już trochę przesada

a my w domu mamy małe WYGŁODNIAŁE lwiątko. odsłaniam dziś pierś co godzinę... tj. teraz godine temu zasnął, ma kupę w pieluszce ale boje sie go przebierać bo znowu się na mnie rzuci;P

kupiliśmy dzis wagę. mam 10 kg wiecej niż przed ciazą! a jak patrzyłam w lustro to wydawało mi się, że góra 5...;///





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #191457 przez LILY
Mój mały już 2 miesiące temu ważył 2100, Pani doktor mówiła że do końca ciąży może mieć ponad 4 kg ale środowe usg pokazało że ma +/- 3600. U nas znieczulenie jest darmowe.
Ja będę rodzić albo z siostrą albo sama.
No i poród rodzinny też jest darmowy

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #191478 przez Smerfetka
Pytanie do mam które już urodziły :)
Ile pampersów trzeba wziąć do szpitala +/- żeby nie brakło?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl