BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu #384627 przez luska
hej laseczki

Tak na chwile udało mi sie wpaść , bo młody zaraz przejmie laptopa ;)

Chłopek jade do ciebie i to Ku*** jeszcze dziś , bo zwariuje kolejny dzień z cyku ciągle pada, wstaje już zmęczona no by to tak sztrzeliło!!!!Gdzie jest lato , ja sie pytam??!!!!!!

Sarenko kurcze tranzfuzie czemu??

Oj Daruś ma z tymi ząbkami 3 śiawty :kiss: :kiss:

Emka znajdziesz czas , dasz rade nie martw sie , teraz to będzie sie tu coraz spokojniej robić :)

No jak taka przecena to ja pewnie 3 bym kupiła :P

Ale tez sie obżarłam słodkiego ,żeby nie było zrobiłam wczoraj ciacho , cycki murzynki i też sie zapchałam strasznie :silly:
Ale wagi nie kontroluje , bo aż strach :dry:

Mała po szczepieniu nocke pieknie przespała , co nie znaczy , że ja się wyspałam B)

Eh ide gotować łobiada dla nas i małej


Buziaki mamuski

ps Docia pamiętasz o mnie i tej opasce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384629 przez chłopek
lusia no u mnie dzisiaj od rana pada i grzmi, z jednej strony dobrze moje stopy zrobiły sie mniejsze, a z drugiej Ksawcio bedzie marudził bo na pole nie pójdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384867 przez kima
Hej laski, no nie namęczyłam się nadrabianiem ;)

u nas niedawno dopiero przestało padać, ale dobrze, że tak polało, bo przynajmniej czym dychać jest w końcu!

Dorciu możesz mi dać link na te puzzle Lenki? Bo chcę zamówić :P Ty masz dwoje tych puzzlo-mat? Co ostatnio kupiłaś fajnego Lenci, daj linki, to może coś zpapuguję :laugh: bo Ty fajne rzeczy wyczajasz zawsze :laugh:

cieszę się, że jutro wekend, posiedzimy sobie z Kubuniem w końcu cały dzień :) no i jutro odwiedziny teściów i u rodziców, bo dzień ojca w końcu :) co kupiłyście swoim małżom? :laugh:

Zamierzam porobić trochę fotek na wekendzie, bo ostatnio to mówię Wam, że się zapuściłam, nie mam kiedy robić ;)

zmykam chwilowo, buźki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384906 przez vestusia
Dżem dobry!!!

W końcu piątek!!! :D

Poczytałam co u Was, ale za dużo tego, aby odpisać wszystkim. Zrobię to na spokojnie z wieczora albo jutro.

U mnie jakoś leci, w końcu nastał piątek. Dziś wyszłam o 14:30 z pracy, więc nieźle, bo tak to wróciłabym dopiero teraz do domu.

Zuzia póki co zdrowa, ma tego drugiego ząbka i jest dobrze. Oby tak dalej. W pracy zaklimatyzowałam się, jest naprawdę dobrze.

Lenia superowa, fajne te puzzle. I minę ma nieziemską na fotkach :) No i ta Daisy :D

Dorcia się uśmiałam jak pisałaś, że musiałaś wracać, bo Lenia głodna. No padłam ha, ha, ha :D

Moja Zuzia bardzo ładnie siedzi, potrafi się już dosyć długo utrzymać w tej pozycji i bardzo jej się to podoba.

Nie będę tak pisała tylko o sobie, usiądę w wolniejszej chwili i odpiszę Wam, bo jest wiele kwestii, na które muszę odpowiedzieć.

A, chłopek nie urodziłaś. A moja Kumpela (ta od podkładów) dziś urodziła Jasia :D Ważył 2720kg i mierzył 51 cm :) To taki podobny do mojej Zuzanny :D Cudny jest. Nie mogę iść na razie do nich do szpitala, bo sama nie jestem w pełni zdrowa i nie będę narażała ani Jasia, ani innych dzieci. Jak będę zupełnie zdrowa, to odwiedzę ich, ale zapewne jak już będą w domku.

Odezwę się niebawem!

Buziole :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385009 przez Malina86
Czesc Kochane!

Dola mam , bo A dzisiaj nie przyjedzie, tylko jutro po poludniu... Zla jestem jak nie wiem, az sie zryczalam normalnie. Nie dosc ze caly tydzien czlowiek czeka na piatek to dupa, a poza tym mielismy w cholere spraw do zalatwienia przed urlopem i wszystko zostanie na mojej glowie, a jeszcze bede bez auta, bo chyba pojedzie naszym. Na te imieniny do taty chyba tez jutro nie pojdziemy, bo ledwo wejdziemy to bedziemy musieli wracac. Zla jestem jak osa :angry:

No to zaczelam od gorzkich zali, a teraz to co pamietam:

Lenka na fotkach rozkoszna, niezle ancymonek przy kabelku majstruje :)

sarna ja chce kupic fotelik w przedziale 9-18kg wiec ze dwa-trzy lata mi pwoinien posluzyc napewno.

O Kimuś dowiedzialas sie jaki fotelik maja sasiedzi? Mielismy jutro jechac po hurtowniach, ale nie pojedziemy, bo w sobote krocej otwarte, a malz bedzie po poludniu wiec zostaje mi allegro.

Vestusia gratuluje Zuzance drugiego zabka, dobrze, ze zdrowko powrocilo :)

chłopek trzymaj sie Kochana, znam ten bol bycia "przeterminowana" ;) Nie wiem kiedy ta Twoja ciaza zleciala?!

Spoznione zyczonka dla sarenki i lusi z okazji Rocznicy Slubu, oby Was mezowie zawsze rozpieszczali :)

Ja w tym tygodniu zacisnelam pasa i waze 51 kg, zadowolniona jestem :) Jeszcze z kilo i bedzie git :)

Moje dziecko potrafi ustac chwile "bez rak" :lol: Trzy swiaty z nia mam normalnie :)

Wpadne potem o ile ktos tu bedzie wogole :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385041 przez Dorciaition
Hej.

Wpadam tylko na chwilke.

Luśka nie byłam jeszcze w H&M przez ten Lenkowy katar, zresztą u nas tak leję, że się nie da. Ale pamiętam, pamiętam kochana.

Sarenka rób dużo fot na wakacjach.
Biedna ta dziewczyna. Oby z dzieciątkiem było wszystko dobrze.
A Daruś się namęczyły, no ale za to nie długo będzie miał piękne zębiska :)

Co do zdjęć to moge którejś wysłać kupon na 100 zdjęć. Trza zapłacić chyba tylko ok 9 zł za przesyłkę. Ja nie moge ogarnąć programu przez który się wysyła zdjęcia, już się poddałam, a po co ma się kupon zmarnować.

Kimuś tak sobie myślałam o tym leżaczku. Kupiłas już go? chyba faktycznie Kredzia ma rację, że teraz to już lepiej kupić krzesełko. Lenka w leżaczku juz prawie nie siedzi.

Kima to link na puzzlehttp://allegro.pl/puzzle-piankowe-36-elementow-alfabet-cyfry-gratis-i2372697285.html
poza tym to ostatnio nic ciekawego nie kupiłam.
Jedynie te naklejki allegro.pl/hit-swiecace-naklejki-fluores...dki-i2334060093.html no i jakieś ciuszki.

Na dzień taty Lenia kupiła uchwyt na telefon do auta i gratis była ładowarka samochodowa :)

Vestusia cieszę się, że w pracy się zaklimatyzowałaś.
No i pięknie, że Zuzia ładnie siedzi. Zdolna dziewczynka :)
Gratulacje dla kumpeli. No, teraz ma czas wykorzystywania podkładów :laugh:

Malina przykro mi, że A nie przyjechał.
Miśka wymiata :)

Śmigam paznokietki malować :)

Buziaki


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385057 przez chłopek
brzuszkowo:)

Ksawcio
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385137 przez kima
Witam z wieczora :)

Malina pukałam dzisiaj jak z roboty wracałam, ale chyba gdzieś poleźli, bo auta pod blokiem nie tez nie było. Jutro zaglądnę, mam nadzieje tylko, że na wekend nie pojechali do babci ;)

Chłopek, brzusio piękny i naprawdę duży, oby synuś szybko wyskoczył! Macie imię? A ty Ksawcia rodziłaś sn czy cc?

Vestusia jestem bardzo ciekawa jakie kwestie chcesz poruszyć :laugh:

Dorcia jeśli można, to ja chętna na ten kupon.. :blush: ile Ci zapłacić za niego? A jakoś fotek dobra?

byłam przed chwilką za kupach i straciłam tyle kasy że szok!

oglądam mecz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385151 przez Kredka
Witam  Dzisiaj się ochłodziło  uff i dobrze. Myślałam, że padnę od tych upałów. Z rańca poleciałam z Mikołajem do przychodni, zobaczyć czy są wyniki badań. Na szczęście były  i dzięki Bogu, bo musiałby być po raz kolejny kuty :-/ Od tamtego ma siniaka na przegubie  Potem lekarz . Wyniki dobre, tylko mało ma żelaza. Mam mu podawac w syropku, Wit b6 i kwas foliowy. No i ćwiczyc w domku, duzo na brzuchu. Po za tym wszystko ok. A tak się martwiłam…

Sarenka oj biedny Daro, tak mu te „zęby” dają w kość. Ucałuj go ode mnie :* Fajnie spędziłaś dzisiejszy dzień.
A dziecko Pameli czemu musi mieć transfuzję krwi??? Współczuję jej z całego serca, zamartwia się i nie wie co to dalej będzie. Kurcze, musi przeciez Anioł Śtróż czuwać nad tym maleństwem.
Moja suknia slubna była szyta na miarę – w formie wypożyczenia. Wiec po ślubie oddałam ją krawcowej (która jest od tamtej pory moją koleżanką – hehe tak się skumplowałyśmy przy przygotowaniach do slubu). Zapłaciłam duzo mniej niż gdybym kupila suknię, a mimo to mialam nową, nieuzywaną  udało mi się 

Emkapl oj kochana Tobie z Twoją wagą, żadne torty nie zagrożą. Chciałabym tyle ważyc co Ty. Kurcze ja chce się odchudzic, brak mi motywacji. Staram się nie kupowac słodyczy a to ktos cos do domu podrzuci. Dzisiaj kolezanka np. przyniosła ciastka. I miej tu silną wolę :/ No nie da się. Podziwiam Vestusie, że ma takie samozaparcie.

Kimuś
oj Ty papugo ;) ale ja też lubię cos podejrzeć. Dorcia ma świetny zmysł jeśli chodzi o fajne rzeczy.
Ja nic nie kupiłam mezowi, heh mogę mu jedynie mmsa przesłać  musze pomyśleć cos aby mu było milo…
Dawaj koniecznie fotki Kubusia.
Jutro dzin z teściami…oj..ciekawe jak będzie… u mnie cisza…uff jak milo samemu posiedzieć…

Co kupiłaś??? Pochwal sie pliiisss..

Vestusia
cieszę się, że Zuzia zdrowa  no i zazdroszę tych ząbków. Póki co ja mojemu zaglądam do „mordki” i nic, same dziąsła ;) no ale ma jeszcze czas.
Masz rację, z tymi odwiedzinami lepiej się wstrzymać, aby maleństw nie pozarażać. Niecierpie takich bezmózgow co z katarem bądź jeszcze gorzej z choróbskiem włażą na oddział noworodkowy.

Malinka
oj współczuję. Ty się naczekasz jak głupia, mylisz sobie ze jutro piątek a tu lipa  małża nie będzie. Kurcze szkoda, że wszystko na Twojej głowie. No ale Ty zdolna bestia jestes i dasz radę.
Misia rzeczywiście jakis kurs szybkiego dorastania przeszła, bo zupełnie wychodzi przed szereg  i dobrze że z niej taka zdolniacha.

Dorcia
ja tam chętnie skorzystam z kuponu ;) Małż to komputerowiec, wiec nie straszny mu żaden program  jak przyjedzie (pewnie za około 2-3 tyg max) to będziemy się brac za wywołanie zdjęć.
Fajne te naklejki. Mąż kupił Mikołajowi taką naklejkę z Kubusiem Puchatkiem. Tyle, że u nas nie zbytnio miejsca na takie szaleństwa..

Chłopek ale śliczny brzusio. Mój Boziu niedawno ja taki miałam…a ten „brzuszek” już ma prawie 7 miesiecy ale ten czas leci. Najgorsza koncówka. Heh łatwo się mowi. Ciężkie są te ostatnie dni. No ale wkoncu się doczekasz… innego wyjscia nie masz…
Ksawcio to taki przystojniak. Normalnie cala mamusia 

ide nacycować młodego bo kwęka. pozniej sie odezwę.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385160 przez chłopek
Kima Ksawcia sn rodziłam,
a imienia dalej nie mamy poprostu kazdy jakies podsuwa i juz mam mętlik, jak sie urodzi to wtedy napewno jakies imie mi sie spodoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385162 przez Dorciaition
Kima daj spokój. Właśnie nie wiem jaka jakość, nie zamówiłam bo coś mi program nie działa do wysłania zdjęć. Pewnie w weekend mi się nie uda ale w poniedziałek wyśle Tobie ten kupon. Daj maila. Teraz z kom pisze.
Wcześniej już zamawialam przez grupon, zdjęcia były super, ale to teraz to jakas inna firma.

Chłopem piękny duży brzusio :) Seksij sie, moze pomoże ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385202 przez Kredka
My już po ;)zabiegu.. ;) Nie wiem czemu MIkolaj poplakuje w nocy, budzi sie taki niespokojny??

Chłopek pogłaskaj brzusio :) 3mam kciuki :woohoo: Przyjdzie czas, że bedziesz wiedziala jakie imie wybrać. Nie słuchaj innych, wsłuchaj sie w siebie. Wazne to co Tobie sie podoba.


Dzisiaj przyszła do mnie kolezanka z córeczką (13 miesieczną Zosią). Posiedziałysmy sobie, poplotkowałysmy. Znamy sie jeszcze z czasow szkoly sredniej. Kupe czasu :blink: . Mimo tego ze czas biegnie to my mimo upływającego czasu nadal nadajemy na tych samych falach. Jak te baby w więzieniu B) . Siedziały tyle lat i nagadac sie nie mogły :lol: :lol: :P :P .
Poszły jakos przed 19tą. Potem po 19 kąpiel i forum :)
Dzień szybciutko zleciał.
Jutro mozliwe że przyjedzie w odwiedziny wujek z ciotką. Ale to raczej kolo południa. Na jutrzejszy dzien jakos specjalnie nie mam pomysłu :unsure: :unsure:
Chyba zrobię porządki w szafie. Jakis pozytek bedzie.. :blink:

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385216 przez Kredka
zmykam juz spac...dobranoc spiochy papapa

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385222 przez kima
dobrej nocki Laseczki :kiss:
paaaaaaaa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385350 przez Malina86
Czesc Kochane.

Ja z Misia u rodziców na działce jestem. Aktualnie się opalam, a Michaska spi.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Potem się zjedzie reszta rodzinki bo tata robi imieniny.
Odebrałam A kubek z Misia na Dzień Ojca, super wyszedł!

Tyle tylko skrobne bo z telefonu.

Buziaki, miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl