BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 7 miesiąc temu #751129 przez Kristi
Właśnie też słyszałam o nich i jeszcze podobno też fajne są z rossmana baby dream jakieś pampersy. I sie zastanawiam czy jk zacznę od ,,pampersa,, to czy pozniej bedzie szansa sie przerzucić czy nie bedą inne uczulać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751133 przez motylek270
Kaś_O no właśnie brzuch mi twardnieje nawet jak siedzę. W czwartek zobaczę co mi powie lekarz i oczywiście nie wyjdę dopóki mi badania ginekologicznego nie zrobi! A zaraz idę odebrać wyniki badań krwi i moczu...ciekawe jak tam...

Jeśli chodzi o pieluszki to słyszałam mnóstwo opinii pozytywnych o DADA i takie mam zamiar kupić. Jeśli okażą się niedobre to zmienię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751168 przez Nutka
majeczka22 przeczytaj proszę mój wpis na stronie 160, dolną jego część.

Dzieczyny dobrze by było zrobić totalne uaktualnienie tabelki wraz z usunieciem z niej dziewczyn które nie odzywaja sie od dawien dawien dawna.

Fajnie by było gdybyśmy zrobiły listę obecności na zasadzie kopiowania i dopisywania się.

Lista:
- Mefiana (choc nie odzywa sie jst usprawiedliwiona),
- Nutka,


Kopiujcie listę i sie do niej dopisujcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751169 przez Kristi
Nutka napisał:

majeczka22 przeczytaj proszę mój wpis na stronie 160, dolną jego część.

Dzieczyny dobrze by było zrobić totalne uaktualnienie tabelki wraz z usunieciem z niej dziewczyn które nie odzywaja sie od dawien dawien dawna.

Fajnie by było gdybyśmy zrobiły listę obecności na zasadzie kopiowania i dopisywania się.

Lista:
- Mefiana (choc nie odzywa sie jst usprawiedliwiona),
- Nutka,
-Kristi

Kopiujcie listę i sie do niej dopisujcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751171 przez jeta
Lista:
- Mefiana (choc nie odzywa sie jst usprawiedliwiona),
- Nutka,
- Kristi,
- jeta,



monisia100100 - Kochana w jakim rozmiarze kupiłaś ten śpiworek, znalazłam fajny używany w rozmiarze 60, ale boję się, że będzie za mały...

A pieluszki mam w planach najpierw pampers, później dada.

Nutka - cieszę się, że już na nowym adresie :laugh: Świetny pomysł z tabelką, będzie wiadomo kto został.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751187 przez monisia100100
Witam

Dziewczyny nie chcę Was straszyć ale ja też mówiłam lekarzowi że mam takie objawy jak opisujecie ( napięcie, twardnienie brzucha) mimo tego że biorę magnez regularnie to okazało się że szyjka się skraca, zapisał mi leki i nakazał odpoczywać dużo, tylko z tym odpoczywaniem już gorzej bo niestety nic się samo nie zrobi :( Więc dbajcie o siebie i może skonsultujcie z lekarzami. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze, bo musi.

Gosica bardzo mi przykro. Bądź silna, przede wszystkim dla maluszka :kiss:

Kristi pieluszek zamierzam używać pampers new baby, lub premium care, do tego chusteczki pampers sensitive. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.

Nutka gratuluję mieszkanka, resztę to pomału ogarniesz, tylko nie przemęczaj się. Dzięki za słowa apropo wcześniejszego wpisu. Szkoda gadać.

A teraz się pochwalę i pożalę . Więc wczoraj skręciłam (sama) łóżeczko dla córci, nie było łatwo ale się udało, cieszę się że już stoi. Dziś z kolei przyszedł pan zrobić elektrykę u nas bo coś się popsuło, i z racji tego że jak tylko coś jest do zrobienia dzwonimy po niego, zagadałam czy nie pomógłby mi skręcić komody, bo to już zbyt duża waga i nie chciałam przeginać, bo po akcji z łóżeczkiem to myślałam że z łóżka nie wstanę wieczorem. No ale wracając do komody to już mam skręconą, wystarczy powycierać, i zacząć prać ubranka. Super że mebelki już stoją. Jak ogarnę pokój małej to prześlę fotkę bo na razie to wszystko w torbach leży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751191 przez Kaś_O
Lista:
- Mefiana (choc nie odzywa sie jst usprawiedliwiona),
- Nutka,
- Kristi,
- jeta,
- Kaś_O


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751198 przez monisia100100
Lista:
- Mefiana (choc nie odzywa sie jst usprawiedliwiona),
- Nutka,
- Kristi,
- jeta,
- monisia100100

jeta ja mam ten śpiworek w rozm. 60cm. tez się zastanawiałam czy nie większy wziąć ale był duży przeskok bo od razu 90cm. Prześlę ci jeszcze link do strony może się przyda
www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#...cesoria/%C5%9Apiwory
Zmierzyłam teraz jeszcze dł śpiworka i wychodzi 58cm. od dołu do końca zamka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751210 przez Asiula315
Hej dziewczyny... Ńie odzywam sie ale czytam was calutki czas ( sorki brak czasu...) Do listy sie wpisuje oczywiście. ;)

Lista:
- Mefiana (choc nie odzywa sie jst usprawiedliwiona),
- Nutka,
- Kristi,
- jeta,
- monisia100100
- Asiula315

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751231 przez anitka90
Lista:
- Mefiana (choc nie odzywa sie jst usprawiedliwiona),
- Nutka,
- Kristi,
- jeta,
- monisia100100
- Asiula315
- anitka90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751233 przez anitka90
Dziewczyny, powiedzcie mi ile ręczników kupujecie dla maleństwa? i ile poszewek? bo ja jak na razie kupiłam dwa komplety pościeli z ochraniaczami i do tego 3 prześcieradła i zastanawiam się czy to nie będzie mało.

A co do skracania szyjki macicy to widzę, że prawie każda z nas to ma. Dziewczyny, do grudnia albo chociaż końca listopada MUSIMY wytrzymać :) Ściskamy mocno nóżki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751264 przez bronchilda85

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751270 przez motylek270
To i ja do listy sie dopisuję:

Lista:
- Mefiana (choc nie odzywa sie jst usprawiedliwiona),
- Nutka,
- Kristi,
- jeta,
- monisia100100
- Asiula315
- anitka90
- motylek270

Słuchajcie odebrałam wyniki badań. Hemoglobina mi wzrosła z 11,2 na 11,4 zawsze coś. Problem natomiast zaczyna się z moczem. Czy któraś z Was tak miała? W wynikach wyszły mi liczne leukocyty, a w osadzie usiane leukocyty. nigdzie nie ma ilości, ale to oznacza że jest ich bardzo dużo. Ostatnio jak miałam leukocytów od 11-20 to lekarz z żurawitu zmienił mi leki na urosept, a tu się jeszcze pogorszyło. Boję się żeby to nie szkodziło Maleństwu.Kurcze jak ja wytrzymam do czwartku (wizyty u lekarza)? A i jeszcze pojawił mi się w moczu kwas askrobinowy. Do tej pory nigdy nie miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751283 przez monisia100100
motylek nie wiem dokładnie czy to ma związek i można porównywać twoje wyniki z moimi, ale u mnie jak w moczu pojawiły sie bakterie , to lekarz mówił że przez bardzo wysokie ph, bo to prawdopodobnie z tego co tłumaczył jest ze sobą powiązane. Bo w wysokim niby bakterie się świetnie rozwijają. Zalecił zmianę diety m.in kazał jeść kapustę kiszoną ale niestety z tego nie skorzystałam bo miałam rewolucję w brzuchu. Tabletek też nie chciałam brać, zaczęłam za to podjadać jako przekąskę żurawinę suszoną do tego piję 2x dziennie herbatkę żurawinową taką mocno zaparzoną po miesiącu aż się ździwiłam bo wyniki moczu mam idealne. Moze spróbuj herbatki nie droga, smaczna, i to tego może pomóc. No ale tak jak pisałam na początku nie wiem czy problem jest ten sam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751288 przez anitka90
Motylek ja niestety nie pomogę CI z tym. Zawsze miałam problemy z bakteriami w moczy, czy pasmami śluzu, albo ze szczawianem Ca++ . Też brałam Urosept i się poprawiło. W tym tyg tez ide na badania i zobaczę co tam u mnie słychac. Ale jak nic nie piecze, ani nic innego sie nie dzieje, to może nie warto się denerwować. Lekarz mi powiedział jak tak panikowałam, że w końcu ciąza ma swoje uroki. A jeśli Cię to tak niepokoi to moze zadzwoń do swojego lekarza... najważniejsze, zeby w naszym stanie sie nie denerwować za bardzo.

Ja się teraz biore za czytanie książek (crossa) bo w końcu doczekałam się kuriera :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl