BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 7 miesiąc temu #751874 przez mała82
Aj zapomniałam o liście :)

- Mefiana
- Nutka
- Kristi
- jeta
- Kas_O
- monisia100100
- asiula315
- anitka90
- motylek 270
- Marta82
- Gosica
- moofka
- karbon
- Brukselka
- anulka27
- kamcia287
- WhiteBlackberry
- Pyskaaaa
- uska
- mała82

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751877 przez Pyśkaaaa
Kaś_O napisał:

Moofka super wózeczek kolor też bajeczny baaaardzo mi się podoba :)

Pyśkaaa też słyszałam o dobre rzeczy o emaljunga i moja koleżanka właśnie już w drugiej ciąży ponownie się zdecydowała na ten wózek.. Ale niestety ja widziałam tylko modele bez skrętnych kół a to u mnie było wykluczone :( teraz na stronie widzę fajne modele ze skrętnymi kołami ale ja za swoim wózkiem też przepadam.. a nawet też wam pokażę będzie wózkowo.. :)



Pyśkaaa mam tak samo, ciuszki mam, trochę przejrzałam w sumie to aż nadto tych ciuchów jest :P nie wiem gdzie je pomieszczę ale co trzeba jeszcze :P A już dwa miesiące jakoś zostały do tego żeby wszystko ogarnąć.. :P :silly:


Kaś moje tez nie skrętne bo mój stary model ale mi to nie przeszkadza pewnie kwestia przyzwyczajenia chodz pewnie skretne koła są wygodniejsze...

a co do wyprawki to przy 3 dziecku będziemy sie ogarniać z wyprawką jak porodowe się zaczną hahaha

ja łóżecko mam Frankowi kupiliśmy już dorosłe bo w dziecinnym nie chciał spać tylko z nami :)

a wygospadorawałam już troche przestrzeni tylko sie zebrać i ogarnąc co sie ma to już ciężej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751884 przez motylek270
Moofka faktycznie oprócz daty tego szkolenia nie ma podanej godziny. Pewnie jakiś mail przyjdzie. Bardzo ładny wózeczek. Jak się prowadza?

Witaj Ustka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751933 przez piranetka
Lista:
- Mefiana
- Nutka
- Kristi
- jeta
- Kas_O
- monisia100100
- asiula315
- anitka90
- motylek 270
- Marta82
- Gosica
- moofka
- karbon
- Brukselka
- anulka27
- kamcia287
- WhiteBlackberry
- Pyskaaaa
- uska
- mała82
- piranetka

Cześć dziewczyny, wiem że trochę mało się udzielam, ale tak jakoś brak mi weny. Wczoraj byłam na tym szkoleniu Bezpieczny Maluch, wrażenia ogólnie dobre, najbardziej podobała mi się część z pierwszej pomocy.

Moofka, Kaś_O świetne macie te wózki, aż wam trochę zazdroszczę że możecie sobie wybrać jaki wam się podoba. W sumie powinnam się cieszyć że będziemy mieli za darmochę furę dla maleństwa, ale to już nie to samo...

uska witaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751937 przez anitka90
Piranetka ja się zapisałam na te warsztaty i się zastanawiam czy warto jechać. Możesz napisać o nich coś więcej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751938 przez anitka90
Dziewczyny, śliczne macie wózki. Ja też się swoim pochwalę :)

www.krolestwodziecka.com/warrior-monodi-02-p-1684.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751940 przez Kaś_O
Pyśkaaa my też już Czarkowi sprawiliśmy łóżeczko duże i to jakiś czas temu. Ogólnie to w swoim łóżeczku spał jedynie do 3 miesiąca a później bardzo bardzo sporadycznie. Z czasem próbowaliśmy turystycznego ale też średnio na jeża. Ale nie mamy tutaj tego łóżeczka dlatego kupujemy i dlatego że tamto ma duże gabaryty i jakoś tak że mniej wypadków to kupimy nowe :P

o takie łoże ma Czarosław :)

Tak u mnie taki sam problem jak u Ciebie, miejsce niby już mam i wszystko ale gorzej z zebraniem się do ogarnięcia już wszystkiego. trochę ciuszki przebrane i w ogóle ale trzeba je przynieść poprać :P z tym już o wiele gorzej. cieszę się bo dziś sobie paczki gratisów pozamawiałam to juz coś :D
Pyśka Ty dla swojego Filipka tylko dokupujesz dostawkę do wózka? bo się tak zastanawiam co dla Czarka wykombinować. widziałam jeszcze takie urządzenie do szczepienia wózków i zastanawiam się czy nie połączyć parasolki z gondolą tym. Mój syn jest troszkę młodszy od Twojego i sama nie wiem czy jest gotowy na stanie przy wózku na spacerach :(

Anitka90 mamy taki sam wózek. Znaczy model w sumie bo to moje cudo to też tako warrior lniany. nie wiem dokładnie jakie tam ma dopiski wiem tylko że był robiony na zamówienie i niestety w necie nigdzie ale to nigdzie go nie ma.. jakoś na początku 2012 Tako miał serię wózków lnianych (imitacja lnu do wszystkich modeli jak i z prawdziwego lnu) I nam się trafił taki właśnie lniany :) bardzo mi się spodobał materiał i go kupiliśmy.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751965 przez moofka
motylek na razie niewiele nim przejechałam ale wydaje mi się że fajnie :) pewnie masz rację, że info przyjdzie na maila. tak czy siak zapisałam się z mężem :)

piranetka ja dostałam wózek od szwagierki ale tak mi się nie podobał, że się uparłam na nowy.... w końcu to moje pierwsze dziecko i jak na razie wg planów jedyne :) ale wiadomo, że wydatek jest spory więc trzeba się dobrze zastanowić czy warto.

a teraz brykam uczyć się rodzić B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751976 przez piranetka
anitka90 w sumie warsztaty składały się z kilku części.

Byli przedstawiciele z firmy NUK i Maxi-Cosi, O ile z NUKa Pan opowiadał rzeczowo, na temat to też wplatał wątki z własnego życia i doświadczenia to z Maxi-Cosi była pogadanka typowo (jak dla mnie) reklamowa. Że tylko ich produkty są najbezpieczniejsze i najwygodniejsze w użytkowaniu dla dziecka i rodzica. Może i coś w tym było, ale podejście tego Pana było bardzo takie... cwaniakowate jakby. Jeżeli ktoś już miał zakupiony fotelik innej firmy to zapewniał, że za kilka lat i tak go wymienią na Maxi-Cosi i potwierdzą jego rację.

Po tym położna z pobliskiej kliniki mówiła o karmieniu piersią, jak ważny jest kontakt skóra do skóry między matką i dzieckiem zaraz po porodzie. O tym jak prawidłowo przystawiać dziecko do piersi i jak z (rożnych przyczyn) matka może przejść z karmienia piersią na mm. No i po tej pogadance przyszła kolej na Panią z Enfamilu, o tym oczywiście że ich mleko najbardziej przypomina mleko matki i jest w ogóle najlepsze dla dalszego rozwoju dziecka.

Trochę od końca zaczęłam, bo najlepszy wykład o pierwszej pomocy przedmedycznej dla niemowlaka odbył się pierwszy. Młody pan ratownik konkretnie, rzeczowo i z dużą dawką dowcipu opowiadał i przedstawiał na fantomach jak pomóc dziecku w sytuacjach nagłych i nieprzewidywanych. No i o to chodziło!! Za to duży plus!!

Ponieważ były to warsztaty sponsorowane, to nie obyło się bez drobnych upominków i kart rabatowych. Na sam koniec odbyło się losowanie nagród. Mi udało się wygrać oliwkę dla dziecka z firmy Derma eco :) , co prawda to drobiazg i były o wiele ciekawsze nagrody ale i tak się cieszę :laugh:

Ogólnie rzecz biorąc, nie były to zmarnowane trzy i pół godziny :)

Aha, za 2 tygodnie mają się odbyć bardzo ciekawe warsztaty na temat ciąży, porodu i po porodzie dobra-mama.pl/wydarzenia/bezplatne-spotk...azy-w-rzeszowie.html ale to w Rzeszowie, nie wiem jak w innych miastach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751987 przez Kristi
Dziewczyny a jak wasze pępuszki wyszły już na drugą stronę bo u mnie nic się nie zapowiada żeby miał sobie gdzieś iść...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751998 przez anitka90
No to się przejdę na te warsztaty :)

Kristi, ja mam dalej na swoim miejscu, chociaż takie obłoczki delikatnie fioletowe robią się wokół pępka i pewnie niedługo sobie wyjdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752013 przez Kaś_O
A mi w pierwszej ciąży nie wyszedł :p
I chyba w tej tez nigdzie się nie wybiera :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752020 przez piranetka
U mnie jest tuż chyba w połowie drogi :laugh:
Już prawie płaski jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752025 przez jeta
ho ho ho!!! Ale się rozhulałyśmy z pisaniem! Aż miło! :lol:

Ale macie super pojazdy!

uska - witaj!

kristi - mój wypukły już od dłuższego czasu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752027 przez Nutka
Hej dziewczyny.
Jestem po wizycie u gin. Maluch waży 1457g :) i niestety jestem kolejna która odwiedzi 5 * hotel.
Dostałam skierowanie do szpitala, ide w poniedziałek.
Moje ciśnienie zabiło moja gin do tego szyjka macicy mi sie skróciła z 3,5 na 2,9 w ciagu 4 tygodni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl