BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751542 przez Pyśkaaaa
Lista: - Mefiana - Nutka - Kristi - jeta - Kas_O - monisia100100 - asiula315 - anitka90 - motylek 270 - Marta82 - Gosica - moofka - karbon - Brukselka-anulka27 - kamcia287 - WhiteBlackberry- Pyskaaaa

a co wozków nie pomogę wam bo mam swoja ukochana emaljunge :D

WhiteB "zegnaj siusiu witaj brzusiu padłam hahaha my mamy typowy rożek przydał sie przez chwilke w szpitalu i potem w domu jak ktoś chciał dzidzie wziąc na rece zawsze jakos tak spokojniej :P a co do X-landera to trochę znajomych je ma i są zadowolone :)

dobra uciekam bo w sob i niedz imprezujemy 2 urodzinki więc musze chodz trochę mieszkanko ogarnąć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751641 przez Nutka
Witam was z rańca.

Pyśkaaaa skoro byliście w Krynicy nawdychać sie jodu to była to Krynica Morska... Tak blisko ode mnie :) Ja w tym roku jeszcze nie byłam na plaży. Choć mamy zaledwie 70km ale nie było kiedy...

Ahh.. Czytałam ze któraś z was walczyła z biegunką, u mnie pojawił sie problem w drugą stronę. Od kilku dni mam jakis cholerny zator. Nie pomagają sprawdzone sposoby, nie pomagają też żadne dziwne mikstury po których nie jeden leciałby i to niewiadomo czy by zdążył...
No nic, będę dzisiaj u mojej gin. Może cos doradzi.

W dalszym ciagu czekam na wasze dane do tabelki. W najbliższy weekend chciałabym puścić aktualizacje.
Pamiętajcie tez o wpisywaniu sie na listę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751657 przez Kristi
Nutka czytałam że no-spa też na to pomaga. Ja wzielam wczoraj na wieczor i pomogło :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751671 przez moofka
Pyśka słyszałam, że emaljunga jest bardzo wytrzymała, taki wózek na lata :)

motylek zapisałam się wczoraj na te drugie warsztaty, nie widziałam tam tylko żadnych godzin i się zastanawiam czy mąż będzie mógł ze mną pójść.

a teraz się pochwalę, oto nasz wczorajszy zakup:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751689 przez Pyśkaaaa
Nutka tak w Krynicy Morskiej :) fajne miejsce tylko te dziki :P

Moofka
emaljunga jest extra naprawdęgodny polecenia teraz tez zabralismy ją nad morze bo naszym chicco parasolką cięzko by było po piasku :P a wasz też jest śliczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751719 przez Nutka
Pyśkaaaa heh no dziki po sezonie wygłodniałe... Ludzie w wakacje robią im straszną krzywdę dokarmiając je. Ale w Krynicy i tak jest ich mało :) w Piaskach jest ich jeszcze wiecej :)

Kristi ja biorę No-spe codziennie ze względu na skurcze. Tak mi zaleciła moja gin i niestety na ten problem nie pomaga.

Przeklejam listę co by nie szukać.

Lista:
- Mefiana
- Nutka
- Kristi
- jeta
- Kas_O
- monisia100100
- asiula315
- anitka90
- motylek 270
- Marta82
- Gosica
- moofka
- karbon
- Brukselka
- anulka27
- kamcia287
- WhiteBlackberry
- Pyskaaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751733 przez Kristi
Kurcze tak patrze dzisiaj a to już 30 tydzień jak ten czas leci... a ja jeszcze tylu rzeczy nie mam... :huh: jak patrzyłam w tabelkę to razem z monia i marta jestesmy w kolejce jako chyba juz 4 do porodu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751737 przez Pyśkaaaa
Nutka napisał:

Pyśkaaaa heh no dziki po sezonie wygłodniałe... Ludzie w wakacje robią im straszną krzywdę dokarmiając je. Ale w Krynicy i tak jest ich mało :) w Piaskach jest ich jeszcze wiecej :)

Kristi ja biorę No-spe codziennie ze względu na skurcze. Tak mi zaleciła moja gin i niestety na ten problem nie pomaga.


tak słyszałam o tym jak rozmawialismy z nasza panią u której mieszkaliśmy.... maszerują pilegrzymki dzików ulicami ludzie nie myślą a potem mieszkańcy maja kłopot! ale na ludzka głupote nie ma rady....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751739 przez Pyśkaaaa
Kristi napisał:

Kurcze tak patrze dzisiaj a to już 30 tydzień jak ten czas leci... a ja jeszcze tylu rzeczy nie mam... :huh: jak patrzyłam w tabelkę to razem z monia i marta jestesmy w kolejce jako chyba juz 4 do porodu ;)


spokojnie :) damy radę chodz nie ukrywam że chciałabym misiąc przed porodem mieć torbę spakowaną....
ja to nawet za bardzo nie wiem co mam a co trzeba dokupić jakos zebrać się nie mogę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751783 przez uska
Witam drogie panie
nieśmiało zaglądam i podczytuje.
Spodziewam się córeczki-Kamili,termin mam na 12 grudnia,jednak planowane jest cięcie na ok 4.12.
jestem też mamą dwójki chłopaków,którzy są bliźniakami.mają prawie 7 lat,obecnie zaczęli 1 klase

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751790 przez anitka90
Uska witamy! dopisz się na liste i wyślij swoje dane do Nutki. Skopiuj liste.
Lista:
- Mefiana
- Nutka
- Kristi
- jeta
- Kas_O
- monisia100100
- asiula315
- anitka90
- motylek 270
- Marta82
- Gosica
- moofka
- karbon
- Brukselka
- anulka27
- kamcia287
- WhiteBlackberry
- Pyskaaaa

Moofka piękny wózeczek!

Ja dziś dostałam od kuzynki całą torbę ciuszków dla dzidziusia i w końcu zmusiłam się do prania! A zaraz jadę po wyniki z moczu. Ciekawa jestem co tam wyjdzie, bo ostatnio mam takie jakieś dziwne kłucia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751815 przez uska
Lista:
- Mefiana
- Nutka
- Kristi
- jeta
- Kas_O
- monisia100100
- asiula315
- anitka90
- motylek 270
- Marta82
- Gosica
- moofka
- karbon
- Brukselka
- anulka27
- kamcia287
- WhiteBlackberry
- Pyskaaaa
- uska

Widze że większośc Was juz sie mocno przygotowuje na przyjście maluszków na świat.ja ciągle w lesie.ciuszki mam po moich chłopcach takie unsex,troszke może typowo dziewczęcych dokupię ;)
ciągle jesteśmy na niepewnym gruncie,3 miesiące temu zmarł mi Tato u którego mieszkalismy.nie wiem czy tu zostaniemy czy nie.czy remontować pokoik czy póki co odpuścić.myślę że za miesiąc będę chciała wszystko kompletowac pomalutku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751836 przez Kaś_O
Moofka super wózeczek kolor też bajeczny baaaardzo mi się podoba :)

Pyśkaaa też słyszałam o dobre rzeczy o emaljunga i moja koleżanka właśnie już w drugiej ciąży ponownie się zdecydowała na ten wózek.. Ale niestety ja widziałam tylko modele bez skrętnych kół a to u mnie było wykluczone :( teraz na stronie widzę fajne modele ze skrętnymi kołami ale ja za swoim wózkiem też przepadam.. a nawet też wam pokażę będzie wózkowo.. :)


Pyśkaaa mam tak samo, ciuszki mam, trochę przejrzałam w sumie to aż nadto tych ciuchów jest :P nie wiem gdzie je pomieszczę ale co trzeba jeszcze :P A już dwa miesiące jakoś zostały do tego żeby wszystko ogarnąć.. :P :silly:

w weekend jedziemy z mężem po łóżeczko i myślę co jeszcze trzeba dokupić i chyba zacznę sobie wysyłać już zgłoszenia po paczuszki żeby przyszły na czas :)

Ustka witaj :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751850 przez Nutka
uska witaj w naszym gronie :)

W prywatnej wiadomości prześlij proszę do mnie proszę takie informacje: twój wiek, skąd jesteś, termin porodu, płeć maluszka, imie maluszka, która ciąża :) będę mogła umieścić cię w tabelce :)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751872 przez mała82
Cześć mamuśki :)

Kristi nie oglądam tego programu w TV o porodach którym pisałaś, bo my w ogóle TV nie mamy :blink: Ale też często myślę jak to będzie na sali porodowej, w szpitalu w którym planuję rodzić też podobno szans za dużych nie ma na znieczulenie :( Podobno jest tylko jeden anestezjolog więc trzeba mieć niezłego fuksa, a ja do takich szczęśliwców nie należę :ohmy: Jeszcze może rozejrzę się za innym szpitalem, ale na razie z tego co czytam nigdzie nie ma tak dobrze w Trójmieście :( Co do pieluch to mam zamiar zacząć od Pampers Premium Care a potem się zobaczy :)

anitka90 chciałabym być taka optymistką jak ty jeśli chodzi o poród, zazdroszczę tego podejścia! U mnie im bliżej porodu tym większe obawy...

Gosica przykro mi z powodu taty :(

motylek270 z wynikami moczu niestety nie pomogę, do tej pory miałam dobre. Na początku października będę robiła kolejne badanie

anitka90 ręczniczek dopiero pierwszy zamówiłam, ale mam w planie dokupić drugi, oba z kapturkami. Co do pościeli to też planuję dwa zestawy. Uważam tak jak jeta
, że zawsze można dokupić kolejne jak będą potrzebne.

Marta82 poród na koniec listopada, o jaa jak ten czas leci :) Już za dwa miesiące mogłabyś tulić swojego szkraba, super :)

WhiteBlackberry ja też okropnie przechodzę miesiączki, podobnie jak ty, dlatego też strasznie boję się bólu porodowego :ohmy:

uska witam kolejną mamusię grudniową :)


Siara mi nie leci jeszcze i jakoś mi się do tego nie spieszy :)
Twardnień brzucha też nie zauważyłam u siebie, a jak są to nie wiem, że to one. Mały harcuje dość często :)
Już wcześniej pisałam, że kupiliśmy wózek Roan Marita, łóżeczko dotarło do nas w poniedziałek (zamówione na allegro), kilka dni temu kupiliśmy komodę w IKEI, a wczoraj fotelik z bazą :) Jeszcze trochę rzeczy na liście nam zostało ale już nie jest tak źle :)
Jeśli chodzi o kosmetyki dla małego to całkowicie zdałam się na blog www.srokao.pl/ i wg niego je kompletuje.

Wczoraj wybraliśmy się na USG 3D, zdecydowałam się na wizytę u innego lekarza, bo moja w tym tygodniu wolnych terminów nie miała i trochę żałuję. Facet nie przypadł mi do gustu, niektóre jego żarty moim zdaniem były nie na miejscu. Jedyne co się dowiedziałam to, że nasz syn jest "z tych większych", więc spytał czy już glukozę robiłam bo to może mieć związek z cukrzycą ale nie musi. Wrażenia średnie, ale mały chociaż będzie miał pamiątkę w postaci filmiku. Mały na USG standardowo zasłaniał sobie buźkę rączką, chyba nie lubi fotek i filmików :) Waży juz 1061 gram i mierzy 26,55cm, a wczoraj był 26 tydzień 5 dzień wg OM.
Za tydzień wybieram się na glukozę więc się okaże.
No to chyba na tyle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl