BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 7 miesiąc temu #754196 przez GOSIA82
Nutka-tez myslalam o kosmetykach ostatnio,na pewno pieluchy i chusteczki Pampers,super sprawdzily sie na corce,woda morska i aspirator obowiazkowo,bo urodzi sie zima,na dupcie sudocrem.jesli chodzi o kosmetyki to mam zakupiona skrzynke johnsona(byla w promocji:-) ),ale raczej bede uzywala emulsje i krem Oilatum-mam za darmo na recepte dla corki i uzbieralam dosyc pokazny zapas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754221 przez Pyśkaaaa
dziewczyny nie nadązam :P
a tak serio jutro swietujemy 2 lata Franka :P także szaleje w kuchni :)

a co do kosmetyków to tak:
jak juz mówiłam na początku uzywalismy olatum balneum itp potem nivea
do pepuszka od razu patyczek do uszka na niego ocenisept i czyscilimy odpadł mega szybko :P
kremik na dwór uzywaliśmy nivea na każdą pogodę
sudocrem dla mnie przereklamowany może ze 2 razy uzyty....na pupke tylko linomag
hmm.... tak to wygladało u nas oczywiście sól morska i frida

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754236 przez GOSIA82
Pyśkaaaa-Wszystkiego Najlepszego dla Franka,1000 buziaków!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #754238 przez piranetka
U mnie to wygląda tak :
woda morska i frida do noska; sudokrem do dupci; pieluszki i mokre chusteczki Dada z biedronki; szampon i płyn do kąpieli 2w1, aksamitne mleczko nawilżające i krem na każdą pogodę z Nivea baby; oliwka (na ciemieniuchę) i jeżeli mleczko okaże się za słabe- do ciałka. Aha i octenisept do pępuszka :)
Niestety dopiero za trzy miesiące okaże się w praktyce, co dla maluszka najlepsze :)

Pyśkaaaa najlepsze życzenia dla synka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754291 przez Kaś_O
Pyska najlepsze :)

Co do kosmetyków to ja mam zamiar postępować jak w przypadku Cezarego :) bo on się w styczniu rodził to w sumie nawet pogodowe te same warunki.. Wiec mam już nawet przygotowane. Do pępka tylko patyczki do uszu zeby dobrze wytrzeć i do puki ładnie się goi niczym nie mam zamiaru tego smarować.. Mi położna tak radziła i pępek Czarka odpadł bardzo szybko, wybierałam do sucha i nic się nie babralo.. Jeśli chodzi o pupę to tylko linomag maść :) ewentualnie jak jakieś zaczerwienienie to dopiero sudocrem.. Dodatkowo mąka ziemniaczana. A jeśli chodzi o przemywanie pupy to waciki i woda z krochmalem i delikatnym dodatkiem płynu. Ja chusteczek nie stosuje chyba ze gdzieś na wyjście.. Do kąpieli jakiś płyn 2w1 albo krochmal.. I bambino krem.. Ciemieniuchy Czarek nie miam wiec zakładam ze Max tez nie powinien mieć. Bo to kwestia hormonów.. Zobaczymy.. Do buzi na wyjście linomag super natłuszcza :) albo bambino krem i tyle.. Oczywiście dodatkowo waciki i sól fizjologiczna do przemywania oczkow i sól morska i frida do nosa :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754343 przez Asiula315
Hej dziewczyny....
Co do kosmetyków to ja zakupiłam cała serie kosmetyków Penaten...( oliwkę, puder, płyn do kąpieli, krem do pupy i krem na buzie) nie mam doświadczenia w żadnych kosmetykach wiec postanowiłam wybrać te...jeśli Lilka dostanie jakies uczulenie to bede zmieniać...co do pępka to zdam sie na położna jak mi doradzi....w razie czego octenisept mam...do noska sól fizjologiczna w sprayu....i aspirator....a do pupy mam chusteczki nawilżane bodajże od pampersa....nad pampersami sie jeszcze zastanawiam....czy zacząć od pampersa a potem zmienić....to sie jeszcze okaże zobaczę.... mysle ze bedzie wszystko ok :)
A co do ćwiczeń to znalazłam bardzo fajne na youtube z piłka i na plecy, do tego włączam muzykę relaksacyjna i jakby to powiedziec nie mecze sie bardzo a nawet odprezam....nawet wydaje mi sie ze plecki mniej dokuczaja....super polecam....żałuje ze tak późno sie za to tak wzięłam....ale lepiej późno niż wcale :)
Pyskaaa..... Najlepsze życzenia dla synka :* i udanej imprezki oczywiście :)
Życzę miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754345 przez Asiula315
Hej zapomniałam jeszcze zapytać.... Czy miał ktoś doświadczenia z takim bujaczkiem na wysokościach plus potem siodełko do karmienia.... Tzn chodzi mi o to czy przydatne to moze być czy raczej zbędny wydatek...bo chciałabym go zakupić tylko sie jeszcze trochę waham czy moze osobno kupic....sama juz nie wiem.... dodam ze w salonie nie mam gdzie położyć dzidzi wiec cały czas musiała by leżeć w łóżeczku jak np. Bede w kuchni ....a tak to by była blisko mnie i mogłabym ja podglądać...doradzcie cos...Liczę na wasze opinie :)
www.babyartikel.de/produkt/mehrzweckhoch...ax_pooh_doodle_brown
Z góry dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754400 przez jeta
Pyśkaaaa - wszystkiego naj naj dla Frania! Buziaki!

Asiula315 - z takim nie miałam do czynienia, ale moja siostra miała coś takiego:
zakupy.linkbaby.pl/do/item/T4145/Lezacze...-Fisher-Price,-T4145
Używała go naprawdę długo. Od samego początku. Może coś takiego Cię zainteresuje.

Idę piec kremówki. Dzisiaj święto M, wróci z pracy będzie miał pyszną niespodziankę. :)

Miłej niedzieli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754418 przez Nutka
Witam niedzielne :)

Ja kosmetyków jeszczenie kupowałam. Czekam na opinie mojej przyjaciółki która bedzie rodzic na dniach. :)

Pyśkaaaa uściskaj urodzinowo Franka :)

Asiula ja myślałam nad takim jak Ci Jeta podeslalam albo nad huśtawką tez Fisher Price. Z tym ze huśtawka jest tylko do 13 kg wiec max do roczku,a. Ten leżaczek dłużej posłuży. No i cena.. Huśtawka prawie 700 zł kosztuje.. :(

Jeta powiadasz kremówki robisz?? :) chyba czas sie spakować i kierować w stronę Puław :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754463 przez GOSIA82
Hej Dziewczyny!
Asiula-leżaczek i krzesełko na pewno się przydadzą,ale teraz tylko kwestia jakie.Ten co Jeta przesłała link jest super(moja siostra ma identyczny),zamienia się później w krzesełko dla starszego dziecka,jej dwuletni syn jeszcze go używa.Ja też poluję na taki,tyle,że u nas jest nowa seria i dosyć droga,więc czekam na przeceny,ostatnio był na Amazon za 30 funtów,ale przegapiłam.Ten,który Cię interesuje też super i krzesełko do karmienia będziesz miała od razu,ale wydaje mi się,że leżaczek nie posłuży Ci długo,jak dziecko zacznie rosnąć i się kręcic będziesz miała wrażenie,że zaraz spadnie-tak mnie się wydaje.Pamiętam jak moja córka piruety robiła(w szelkach zapięta),nogi prawie na podłodze :)
Jeta-kremówki...ale mi smaka narobiłaś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #754466 przez GOSIA82
I pochwalę się wózeczkiem...
Zdjęcie z internetu,bo wszystko w pudłach stoi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754563 przez monisia100100
cześć dziewczyny
wpadam na chwilę, bo czują się jakby mnie tramwaj przejechał. Pochodziłam z 2 godz po dojeździe wczoraj, dziś też chwilkę i nie mogę wyrobić na skurcze, i ból brzucha, aż się boję tym bardziej że nie jestem u siebie w mieście. Poleżę chwilę może się poprawi, i się zabieramy do domu.

Pyśkaaaa widzę że Twój mały świętuje urodzinki dziś jak mój mąż. Wszystkiego najlepszego, dużo prezentów :silly:

Gosia wózek quinny jest super ja poluję na quinny moodd

Dopiszę coś więcej jutro bo tu nawet z int. ciężko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754568 przez Asiula315
Hej.... Dzięki w sumie ten leżaczek od Fisher Price fajny... Zobaczę ile tu u mnie kosztuje.... a ten co ja pokazałam to ten leżaczek można albo u góry mieć albo obniżyć na sam dół więc to też fajna opcja...
Muszę się jeszcze zastanowić.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754646 przez GOSIA82
Hej!
Asiula-skoro możesz obniżać to super,cena dosyć przystępna,bo masz dwa w jednym,krzesełka do karmienia też nie są zbyt tanie,więc zawsze jeden zakup mniej.
Monisia-mi też podoba się moodd,chociaż spacerówka trochę mała mi się wydaje...no i cena niestety wysoka,nasz kupiłam w dużej promocji,a na moodd takich nie robią,bo to dosyć nowy model.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754701 przez Gosica
Hej Dziewczyny :)

Moofka chyba wezme przykład z Ciebie, pobuszuje po necie i jazda z jakimis cwiczeniami, co by sie rozruszac troche bo 'szalu ni ma' :P

Asiula90 Ci faceci... Nie denerwuj sie Kochana, a tesciowa olej, wiem ze ciezko ale takie wredne babska juz wrednymi zostana i szkoda nerwow. A meza opierdziel niech pomysli troche

Gosia82 no ja niestety nie pracuje i siedze w domu wiec mam az za duzo czasu na takie porzadki itd. Wozeczek super :)

Piranetka my mamy zamiar kupic komode na ciuszki dla Malego, narazie trzymam w naszej szafie, mala niby nie jest, ale wygodniejsza ta komoda bedzie. Ale super masz z ta duuuza szafa :) moja fajna ale moglaby byc wieksza :P

monisia1000100 to odpocznij koniecznie, zeby wszystkie bole minely

Co do kosmetykow to jak narazie kupilam tylko krem na odparzenia firmy 'sweet baby' zobaczy sie co to warte a tak to mam zamiar uzywac jakiegos plynu do kapieli 2w1, krem na buzke bambino, chusteczek nawilzajacych na poczatku Pampersa i ich pieluszek tez na poczatek, woda morska, waciki i w sumie to nie wiem co jeszcze ;) Pewnie nakupie mase rzeczy ktorych potem nie bede uzywac :laugh:

Pozdrawiam :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl