BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 7 miesiąc temu #753240 przez DoMI*
na oststnim usg wyszlo ze to 27 a prawie 28 tc ale lekarz nic nie zmienił..pytalam o termin i powiedzial ze nic sie ni zmienia..wiec powiedziałam ok
ale jak wrocilismy do domu z moim M to zaczelismy sie zastanawiac nad tymi moimi ruchami ze tak szybko i nad sug ..
ja z lekarzem bede sie widziec w srode

opolskim mieszkam

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753243 przez moni31
Hej

Kaś-O cesarka planowana, bo mój lekarz chce się osobiście mną zająć a tak można umówić termin, a pozatym bezpieczniej dla dzicka ( po moich przejściach)...

Witaj DoMI hehe a to niespodzianka grudniowa:)Trochę to dziwne... Mój mały jest trochę wiekszy (ponad tydzień), ale nie starszy, bo wiem kiedy doszło do zapłodnienia. Podejrzewano u mnie cukrzycę ale pobadaniu z glukozą wykluczono... A gdzie mieszkasz?


25.12.2008 40 tc (*)(*)(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753250 przez Kaś_O
myślałam ze jak napisałaś że kiepska opieka to gdzieś po za granicami bo tam przeważnie te USG rzadko robią.. przykre to że lekarz tak Cię zlał bo to bardzo ważne. Jeśli faktycznie źle wyliczyłaś to poważnie z nim pogadaj i nie daj się spławić bo aż tyle to nie powinnaś przenosić dziecka a nigdy nie wiadomo czy będzie chciał się urodzić na czas. Moni też się właśnie zastanawiam czy to nie cukrzyca ciążowa.. U mnie dziecko jest ewidentnie starsze o tydzień ale mi też się zgadza z zapłodnieniem, a i ja mam tendencję do sporych maluchów. :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753255 przez DoMI*
Opole

wiem ja sama jestem w szoku. bo nie podałam ostatnia miesiaczke gdzie krwawiłam, ubzdurałam sobie ze chodzi o ta co powinnam dostac..no i tak to zle podałam.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753264 przez moofka
Domi tak jak Kaś napisała - przyciśnij lekarza na zmianę terminu bo miesiąc to baaardzo dużo czasu.

moja Zocha jest tydzień młodsza niż wynika z OM, ale wiem że miałam późno owu więc wszystko się zgadza :) termin wg OM mam na 14.12. a wg owu 21.12. i tego drugiego się trzymam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753268 przez DoMI*
to dopiero wsrode ..bo bede u niego pogadam z nim ze sie pomylilam i zeby mi to pomogł wyklarowac..

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753281 przez Kaś_O
po glukozie też będziesz wiedziała co i jak.. i teraz pozostaje kwestia przygotowania się psychicznie na przyjście małego :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753284 przez moofka
dziewczyny a słyszałyście, że mąż może wziąć L4 na opiekę nad żoną w okresie połogu? muszę się dowiedzieć jak to dokładnie się załatwia ale fajna opcja: 2 tyg L4, 2 dni urlopu okolicznościowego i 2 tyg ojcowskiego. tyyyyle czasu razem w tych pierwszych dniach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753286 przez DoMI*
no dokładnie..
ciesze sie ze zobacze Synka szybciej :)
ale nie mam tak wiele jak wy przygotowane

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753300 przez Nutka
Witam piątkowo :)

Dzisiaj robiłam glukozę... Mam nadzieję ze nigdy wiecej nie będę musiała juz tego pić. Pani nie pozwoliła mi wcisnąć cytryny,wiec musiałam iść na żywioł. Katorga dla osoby która nie słodzi herbaty i kawy do tego je mało słodkiego.
Teraz nastawiam się psychicznie na wyniki no i na poniedziałek.

DoMi jeżeli miałaś ostatnia miesiaczke 15.03 to tak samo jak ja. Termin pomiędzy 18 a 22 grudnia. Jeżeli dobrze rozumiem to ty wziełaś pod uwagę jako termin OM plamienie które pojawia sie przy zagnieżdzeniu. To akurat bedą 3 tygodnie. Koniecznie naprostuj ta sytuacje z lekarzem żeby nie chcieli ci malucha przetrzymywać do "terminu".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753304 przez Kaś_O
DoMI czyli kiedy miałaś ostatnią @ i jak długie masz cykle?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #753306 przez Kristi
Witajcie :laugh:

Mnie coś pech nie odpuszcza jak nie choróbsko wstrętne to wczoraj tak mnie bolał brzusio że rozważałam wizytę w 5* hotelu ale na szczęście trochę przeszło.

Witam nowe mamusie :) DOMi to z jednej strony dobra wiadomość bo będziesz miała maluszka o kilka tygodni szybciej :blink:

Gosica Oszczędzaj się bo ja po wczorajszym biegu na spacer właśnie zwijałam się z bólu... :dry: To wagę masz podobną do mnie ja na starcie 65 a teraz 70,5 i rośnie :blink: A z ubraniami też mam straszny problem... Jeszcze jakąs kurtkę trzeba zakupić bo juz coraz zimniej...

White super ciuszki:) a rajtuzki bosskie :)

Piranetka Twoje ciuszki też boskie:)

Asiula315 Nie przejmuj się wagą ja znam kilka osób, które 20kg w ciąży przytyły.
A tej ilości wód to lepiej pilnować bo od tego też można dużo wcześniej urodzić albo zrobić krzywdę maleństwu.

Winka_ Pochwal się wózkiem wyślij nam fotke ;)

moofka Ja słyszałąm o tym to chyba jest po prostu dodatkowy urlop okolicznościowy tak jak np. na ślub się dostaje i to super sprawa jest my zamierzamy skorzystać z tego :blink:

Pozdrawiam mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753311 przez DoMI*
nie pamietam kiedy ale nie krwawiłam w kwietniu..
cykl trwa 28-30 dni a krwawie 7 dni..

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753333 przez Brukselka
To ja też już po wizycie. U nas nic się nie zmienia - 10 grudnia - co więcej i z OM, i z wielkości Małej Mi - 1350 g! Poza tym wszystko w porządku, mała rośnie, fika i kopie jak szalona. Wyniki w normie, waga... no cóż :P

Któraś z was pisała o plastrach na kręgosłup. Ja mam dość poważne problemy, o plastrach nie słyszałam, ale jeśli mają pomóc i nie zaszkodzić, to pewnie warto. Ja ratuję się termoforem. W nocy jest ciężko, bo nie ma pozycji, w której nie boli. Ważna rzecz: jeśli macie przepukliny w kr. lędźwiowym, a chcecie się znieczulać, to do porodu potrzebne jest zaświadczenie, gdzie można się wam wkłuć. Inaczej w ostatniej chwili anestezjolog może odmówić.

Głowy do góry!
U nas wciąż remont ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #753349 przez Nutka
Zdublował mi sie wpis wiec uśmiecham się do Was :laugh: :) :lol: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl