BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 7 miesiąc temu #752796 przez motylek270
Słuchajcie jestem po wizycie. Jest dobrze tzn. z szyjką wszystko ok. Natomiast wyniki moczu były tak kiepskie bo zaatakowała mnie drożdżyca. Lekarz przepisał mi globulki i od dziś mam zacząć je brać. Dostałam tez skierowanie na usg, ale będę robić je ok. 16 października, dzień przed kolejną wizytą. Lekarz trochę mnie uspokoił, więc jest ok.

Nutka trzymaj się w szpitalu.
White fajne ubranka i minki dziewczynki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #752854 przez moni31
cześć Mamuśki

Witam po dłuższej nieobecności. dawno mnie nie było, ale jestem w szpitalu (mam problemy ze skórą)i nie miałam neta ...

Witam nowe mamusie:)

Gosica współczuje straty taty... Napewno czuwa nad Wami. Trzymaj się
Monisia super, że z Wami lepiej

Jeśli chodzi o moje maleństwo, to jak narazie wszystko ok. Tydzien temu synek miał 1050 gram, więc już kawał chłopa:)?No i na 99% będzie Aleksander:)
Brzuch mi nie twardnieje, ale mam przepuklinę pępkową... Lekarz twierdzi , ze dziecku to nie zagraża, więc się tego trzymam:)

Co do znieczulenia do mnie czeka zapewne, bo cesarkę mam planowaną...
Mleczarnia narazie zamknięta.
Mam kołderkę dla maluszka, ale nie wiem czy bede od poczatku uzywac..

Lista:
- Mefiana
- Nutka
- Kristi
- jeta
- Kas_O
- monisia100100
- asiula315
- anitka90
- motylek 270
- Marta82
- Gosica
- moofka
- karbon
- Brukselka
- anulka27
- kamcia287
- WhiteBlackberry
- Pyskaaaa
- moni31
Nutka trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze:)
WhiteBlackberry super, że z Amelką wszystko ok:)


25.12.2008 40 tc (*)(*)(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752868 przez GOSIA82
Hej Dziewczyny,ciężko nadążyć za wszystkimi postami...
Gosica-przesyłam wyrazy współczucia,bardzo mi przykro z powodu Twojego Taty...
Kristi-mój pępek wyszedł jakiś czas temu,śmiesznie to wygląda,tym bardziej,że był bardzo wklęsły-w pierwszej ciąży tak nie miałam.
Kaś-O-śliczne łóżeczko...poznaję,że z Ikei... :)
Moofka-wózeczek śliczny.My kupiliśmy Quinny buzz 3 w zestawie z fotelikiem Maxi Cosi,trzymam jeszcze w pudełkach,otworzę przed porodem,nie mam miejsca za bardzo,żeby wyjąć i się cieszyć.
Nutka-trzymaj się,pewnie się umęczysz tam,ale przynajmniej lepiej skontrolują wszystko...
WhiteBlacberry-rajstopki-czad
Wszystkie ciuszki i brzuszki na mailu słodkie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752907 przez motylek270
Dziewczyny, któraś z Was wie może coś o wózku Marsel? Tak oglądam te wózki i bardzo mi się ten spodobał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752918 przez Gosica
Witam :)

Dzis zrobilam sobie maraton prac domowych. I tak od rana porzadki w szafie, zmiana garderoby z letniej na jesienno-zimową, pozniej przesadzanie kwiatkow bo cos mi ostatnio te chabazie urosly za bardzo i doniczki mialy za male, gotowanie i na koncu wielkie prasowanie rzeczy naszej Malizny i porzadkowanie ich, co zajelo mi maaase czasu. Dosłownie padam z nog a moj kregoslup blaga o litosc. Chyba mi sie wlaczyl ten syndrom wicia gniazda bo caly czas bym cos porzadkowala, przestawiala itd ;)

WhiteBlackberry przemow corci do rozumku ze czas pomalu sie przekrecac ;) Matko ale chudzina jestes ja 65 kg wazylam jaies dwie wizyty temu :P teraz pewnie dobijam do 70.
Ja wyciagam z szafy najszersze ciuchy a niedlugo chyba jakis namiot skombinowac trzeba :P Chciaz tyle ze zawsze lubilam luzniejsze ubrania typu oversize wiec cos tam jeszcze mam do ubrania.
Chłopom naszym to dobrze mowic. Moj tak mi lubi dogryzc swintuch. Ostatnio sie ze mna draznil ze maluje sie bo chce jakos wygladac przy takim przystojniaku jak on heheh :silly:
Córunia to faktycznie myslicielka. A nowosci baaardzo fajne ;)

Pyskaaa Nie daj sie chorobósku :kiss:

Piranetka Twoje ciuszki tez extra. No i świetnie wygladasz :)

motylek270 super ze w miare wszystko ok :)

Tymczasem klade sie w koncu do lozka i leze do gory dupskiem, niech sie dzieje co chce :silly:

Pozdrawiam

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752963 przez Asiula315
Hej dziewczyny.... Przepraszam ze tak długo milczalam.... Ale tak....ostatnio była u mnie teściowa z najmłodsza szwagierka i byłam zajęta pozatym cały czas po lekarzach ganiam z moim M ( on dalej na chorobowym ) juz pomału wysiadam.... Robię wszystko...wszystko na mojej głowie masakra jakaś.... Jeszcze trzy tygodnie i wtedy idziemy na wizytę kontrolną i sie okaże czy bedzie mógł próbować w końcu na niej stawać.... Pozatym mam problem.... Tzn z moja waga.... Przez ostatnie 4 tygodnie przytylam prawie 5 Kilo.....Zajadam smutki....:( i dziś byliśmy u gin. Na kontroli i trochę sie zmartwilam bo mnie gin opieprzyla w sumie ma racje i w 100 % sie z nią zgadzam.... No ale ostatnio mi jakoś cieżko ... Od początku mam juz 12 kilo na plus...Czyli 85 kg...A co za tym idzie gin. Mowi ze mam trochę mało wód plodowych i to moze być przyczyna mojej nadwagi... Pozatym dzidzia waży 931 gram... I klatkę piersiową ma o tydzien mniejsza.... No ale to wszystko sie moze jeszcze zmienić więc staram sie nie martwić.... A co do szyjki to wszystko ok bo mierzy 4,6 cm .
Ale mam postanowienie... Od dziś zaczynam codziennie ćwiczyć.... Kupiłam nawet dziś piłkę i ograniczam jedzenie...wiecej owoców, warzyw i zero słodyczy. I wierze ze dam radę.... Musze!
Mój pępuszek jest na miejscu...mleczarnia narazie zamknięta ale jak naciskam sutka(tak z ciekawości kiedys hehe ) to ccosik leci ale staram sie tego nie robić....pozatym dokuczaja mi trochę plecy....ale nie ma co narzekać. Co do wyprawki to mamy prawie wszystko teraz czekam tylko na moją kruszynkę. Co do ubrań mam ten sam problem.... Wszystko takie jakies dziwne ciasne hehe najwygodniej mi w dresacch i bluzach męża...heh
Dziewczyny wózeczki super.... Ja tez nie moge sie doczekać jak bede z moją furą i dzidzią na spacerki chodzic....:)
Witam nowe mamuśki...
Gosica... Wyrazy współczucia z powodu straty taty.....trzymaj sie cieplutko :) a z tymi porządkami to naprawde ładnie sie rozkrecilas... Teraz odpoczywaj..!
Moni31... Szybkiego powrotu do domku :)
Nutka...ty takze trzymaj sie ciepło...wszystko bedzie ok...:)
Komu nie odpisalam przepraszam ale po tak długiej nieobecności cieżko to wszystko ogarnąć.... Postaram sie teraz częściej udzielać...ale czytam was dziewczyny na bieżąco... Bardzo lubię tu na forum wchodzić...;)
Do usłyszenia...dobranoc buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #752998 przez jeta
Hej!

Co do próbek, ja póki co zamówiłam tu:

www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html

Zaznaczyć można obie, jeszcze nic nie przyszło, bo zamówiłam dopiero wczoraj. Jak coś znajdziecie dziewczynki to podsyłajcie :)

Super fotki na mailu! Kurde, ja muszę się w coś zaopatrzeć, bo jak pomyślę, że jeszcze dwa miesiące codziennego ubierania się do pracy to mnie przerażenie ogarnia!
Póki co piżamy na allegro zamówiłam. :)

Miłego wieczoru!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753062 przez Winka_
Hej dziewczynki mam sporo do nadrobienia wiec biore sie za lekture
Natomiast chcialam sie pochwalic Mamy juz wozek wlasnie zakupilismy uzywany ale w bardzo dobrym stanie bugaboo cameleon. Bardzo sie ciesze bo najpierw mielismy tylko miec sam wozek ale dostalismy w tej samej cenie tez akcesoria plus pare zabawek i ksiazke :)
w super stanie wiec jestesmy naprawde zadowoleni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753128 przez Kaś_O
Hej dziewczyny, dzięki za miłe słowa co do łóżeczka.. jeszcze pewnie powieszę tam imię które wyszyję sama i może jak się trafią jakieś fajne naklejki które będą pasować :) Tak łóżeczko z Ikei :) dla Maxa też pewnie łóżeczko w Ikei kupimy..

Asiula315 ćwicz z rozwagą bo jeśli wcześniej nie byłaś aktywna to nagłe ciężkie ćwiczenia nie są wskazane. tak powolutku do przodu :)

Moni a czemu cesarka planowana?

A właśnie ja też mam kilka kombinezonów pierwszy chyba jakoś na 60 czy 56 a później się zazębiają.. więc powinno być dobrze :) jeśli chodzi o śpiworek to dwa lata temu nie używałam więc raczej kupić nie planuję chyba że się zawezmę i uszyję :) w sumie sama nie wiem :P na szczęście to drugie zimowe dziecko więc mniej więcej rzeczy będą pasować idealnie bo dwa miesiące różnicy :)

Pyśkaa a planujesz jakoś sanki do wózka przyczepiać? kurde bo ja już sie rozglądałam za takim bliźniaczym ale jakoś nie widzi mi się ten wydatek skoro mam wózki.. Wydaje mi się że dostawka to trochę za wcześnie na Czarka ale sama nie wiem :P muszę to jakoś rozwiązać a i zapewne w praktyce samo też pójdzie :P

Ja niestety z plecami nie pomogę..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753174 przez DoMI*
Witam Wszystkie Grudniowezki serdecznie. ja byłam cały czas aktywna na styczniówkach.
okazało sie ze pomyliłam sie ,co do spodziewanej miesiaczki i podawałam źle wszystkim.
pomyliłam sie o 1 miesiac :) moj M wpadł na to ze sie pomyliłam poniewaz nasz synek wazy teraz 900 gr i na usg ssał kciuka a po drogie jako pierworudka poczułam ruchy w 15 tygodniu ciazy wiec...
teraz sie wszystko zgadza ze ostatnia miesiaczke miałam 15 marca jeszcze nie powiedziałam lekarzowi on tez nic nie podejzewa myslał ze takie duze dziecko.
termin mi wypada chyba na 20-albo 25 grudnia musze jeszce obliczyc
Mam Nadzieje Ze przyjmiecie mnie do WASZEGO grona :)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753188 przez moofka
Domi bardzo Cię przepraszam ale jak można się tak pomylić?! a lekarza to proponuję zmienić jak najszybciej, bo już dawno powinien się zorientować że coś jest nie tak....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #753192 przez Kaś_O
Cześć DoMI* trochę to dziwne co piszesz. Bo troszkę nie rozumiem chyba, lekarz na żadnym USG nie widział ze dziecko wymiarami jest 3tyg starsze? Bo ja np jak miałam w 18tc USG połówkowe to lekarz jak byk stwierdził ze dziecko jest o tydzień starsze i wymiarami jest 19tc bo waga sie nie liczy w USG. Waga jest przypisana statystycznie i jeśli nawet na USG wychodzi Ci 1kg to tak naprawdę dziecko może ważyć i 800g to nie ma aż takiego znaczenia bo kiedyś dokładnie się dowiadywałam z tym. Więc aż nie chce mi się wierzyć bo to by oznaczało że jak byłaś w 12tc i miałaś wtedy USG genetyczne to musiałaś być jakoś w 15tc? to chyba widać na monitorze i lekarz powinien się jakoś zorientować bo to co mu mówisz to jedno ale to co widać na USG i wymiary to bardzo ważne.

Ja bym jak najszybciej poszła do lekarza i to skonsultowała bo jeśli jest tak jak piszesz to musisz mieć glukozę zrobioną szybko i w ogóle nie wiem czy te badania co miałaś są miarodajne.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753219 przez WhiteBlackberry
Cześć wszystkim :D

piranetka Zamilkłaś coś ostatnio, ale mam nadzieje, że powracasz i na forum będziesz częściej :) Brzusio super! :)

motylek270 Najważniejsze, że lekarz zdiagnozował co Ci dolega i przepisał odpowiednie leki :)

moni31 Wychodź jak najszybciej z tego szpitala! :)

Gosica Już właśnie próbuje ją jakoś przekonać, żeby zmieniła pozycje i nie kopała mi pęcharza tylko niech z bliska mu się przyjrzy :D Mi wczoraj też się włączył ten syndrom bo też porządki robiłam :D
Liczyłam i segregowałam rzeczy małej co i ile czego mamy, a co jeszcze potrzeba :D

Winka_ No prosze jaka fajna okazja Wam się trafiła :D

DoMI* Witaj. A można wiedzieć dlaczego suwaczek pokazuje Ci że jesteś w 24 tc?
Ja z OM mam termin na 26, a z USG na 30, a jestem w 27 tc. Nawet na necie na kalkulatorze ciąży można łatwo obliczyć. Troszku to dziwne...

moofka, Kaś_O Zgadzam się z Wami dziewczyny całkowicie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #753224 przez DoMI*
czesc wam no nie mialam badan genetycznych. zawsze wychodzilo ze dzidza starsza ale trzymali sie mojej miesiaczki..
niestety tu sluzba zdrowia ma wyrabane na to ,to dluga historia...
z wymiarow wyszlo kilo i przytylam 10 ja sama..
cukier bede miec we wtorek..
mofka jak widzisz mozna..sie pomylic rzecz ludzka.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #753231 przez Kaś_O
A gdzie mieszkasz DoMI? to ciekawe czy Ci w ogóle zmienią termin.. Mimo wszystko ja mieszkam zagranicą i tutaj jest jedno USG a od razu zmienili mi termin porodu..

aa jeśli chodzi o ssanie palca to objawia się jakoś bardzo wcześnie w ciąży u maluszków :) ja bym się i tak skonsultowała z lekarzem bo to naprawdę sporo u Ciebie zmienia.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl