BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 3 miesiąc temu #821282 przez paulainka
Ja 120ml jak dobrze napelniona piers jest to w 3-4 min laktatorem recznym potrafie odciagnac;)

Kas- co tam na wizycie u lekarza bylo? Ja mam jutro;) a do ogolnego tez masz po 8 tyg od porodu isc;) ile wazy i mierzy twoj maluszek?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #821298 przez mała82
Dziewczyny a jak karmicie piersią to w nocy też budzicie maluchy na jedzenie czy czekacie aż same się obudzą?

paulainka 120ml w 3-4 min no nieźle!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821303 przez Kristi
Anitka ja podobnie zależy czy co 3 czy co6 h najdłużej po 10 min z każdej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821349 przez monisia100100
chyba jednak zostanę jednak przy k+d do 3 mies. większość jednak dziecki tak dostaje

gosia długo trwało to krwawienie?

mała właśnie co pediatra to inna opinia , i tak na każdy temat, niestety.
Z tym przystawianiem to żartowała że nie da rady ale u mnie to Lilcia wisi , i wisi wody piję jak wielbłąd i tak mało tego mleka jest. co1,5 godz przystawiac tego mojego żarłoczka to przerwę miałybyśmy 5 min. Mam nadzieję że uda ci się rozkręcić laktację

kaś_o mam nadzieję ze to jeszcze nie okres, też tak nie wygląda jak wcześniej, ale też nie wiem jak po porodzie to powinno być. Przyzwyczaiłam się przez ciążę do dobrego, a teraz będzie trzeba się męczyś co miesiąc. Do gin. mam iść w przyszłym tyg w środę, ale pietra mam dobrego.

anulka gratuluję

anitka wszystkie tak się boimy przyjścia tego okresu jak diabeł święconej wody :woohoo:
ja potrzebuje raz 10 min na jedna pierś aby ściągnąć 50 a innym razem z wielkimi potami ściągam 20 ml. w 20min :( ale więcej jak 50 z jednej piersi to jeszcze nie ściągnęłam



majeczka świetna robota, bardzo dziękujemy za pomoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821364 przez anitka90
A przed odciaganiem rrobicie jakies oklady na piersi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821383 przez monisia100100
U mnie pomaga wzięcie ciepłego prysznicu, no ale niestety nie Mam tyle czasu aby wchodzić do wody kilka razy dziennie, kiespsko czasem znaleźć chwilę na normalną toaletę, a takie kąpiele to byłby już luksus. Próbowałam też przykładać ciepły termofor ale efekt był odwrotny, skóra na piersiach wyglądała i bolała jak poparzona pomimo tego że nie był oczywiscie gorący, a mleko i tak lecieć nie chciało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821419 przez Kristi
Mała ja nie bu budze czekam aż sama wstanie dzisiaj wstała po 6,5h.
Anitka mi pewnie by pomagały ciepłe oklady ale też nie mam czasu na nie;/ kiedyś poszłam pod prysznic przed ściąganiem to nie wiedziałam z której strony łapać najpierw kapalo po nogach:p [file/] [file/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821429 przez Kaś_O
Nikt chyba nie ma czasu na takie kapiele przed karmieniem czy sciaganiem. Ale proponuje wam przykladanie cieplej mokrej tetry do piersi.. ja na poczatku aby wzmocnic laktacje tak robilam i chodzilam do lazienki i po prostu sobie polewalam piers ciepla woda..

Paulainka Max wazy 6060 akurat byl po duzej kupie :) nie mierzyli go a szkoda bo mialam taka nadzieje. Lekarka (bo to chyba byla lekarka) mowila ze duzy chlopak i pokazywala jak w siatkach sie miesci. Zmierzyla glowke, a pozniej obejrzala jajeczka (sprawdzila czy sa na miejscu), bioderka badala, wzrok, sluch, i ogolny oglad. Jak trzyma glowe, jak kopie, czy wodzi wzrokiem za obiektem. Do tego szczegolowy wywiad, na tyle ze pytala tez jak Czarepk reaguje i jak sam Czarek sie czuje B) pogadalysmy troche o wszystkim, i na koniec stwierdzila ze dziecko idealne :) i jeszcze sie z Maksem umowila ze teraz bedzie zadziej jadl a wiecej gadal i chyba sie dogadaki bo spal dzis 5h pozniej szybka przewijanie i dalej w kime.. teraz zreszta tez spi w najlepsze na brzuszku :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #821492 przez Natala
Hej dziewczyny
Anitka opcja z kielichem mi najbardziej odpowiada :D tylko po tylu miesiącach abstynencji to nie wiem czy bym po nim z krzesła wstała :P

Mała 82 nie martw się , poradzisz sobie, z reszta nie masz wyjścia :-) ja jestem sama z Marysia od kiedy wyszlysmy ze szpitala, maz niestety musiał wrócić do pracy a z rodziny nikt mi nie pomaga bo każdy ma swoje zajecia...

Agacior moja chodzi spać ok 21-22



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kas Ty to chyba matka artystka jesteś :D czapkę do sesji Maksa pewnie sama robilas ?

Kristi tylko pozazdroscic takiego spioszka , 6,5 h to ja ciągiem juz nie pamiętam kiedy spalam, moja w tym czasie dzisiaj mi wstała jakieś 3 razy :(

Dziewczyny a myslalyscie juz nad antykoncepcja ? Bo mam zamiar się na przyszły tydzień do gina zapisać bo koniec połogu zbliża się wielkimi krokami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821501 przez motylek270
Mala kupilam chustę bawełniana. Sprzedajacy do tej chusty dorzucal w pdf poradnik o chustonoszeniu i instrukcje wiazania. Wiążę wiec sama chustę i syna też wkladam bez niczyjej pomocy. Jak tylko go włożę do chusty to zaraz zasypia. Chustę kupilam na allegro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821544 przez Gosica
Hej :)

Mała82 wlasnie elektryczny mam i lipa.Po prostu pokarmu nie mam na tyle zeby odciagac.Co do karmienia noca to mojego budzic nie trzeba,sam sie domaga ;)

Monisia100100 u mnie krawienie jest caly czas tylko teraz tak delikatnie.

Natala pierwsze co zrobie jak pojde na kontrole do gin to poprosze o dobranie antykoncepcji ;)

U nas jak jeden problem zniknie to pojawia sie drugi-nie ma potowek,za to zaczelo ropiec oczko.Przemywam nawet swoim pokarmem bo tak mi doradzila polozna i moze mu to syfstwo przejdzie.
Moj Szymek wczoraj byl u "narzeczonej" w odwiedzinach ;) Juz w jednym łozku spali nawet :laugh: Co z tego jak nie zwracali na siebie zbytnio uwagi,jedno drugie opurkalo i taka byla randka :laugh:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #821622 przez Kristi
To wolno stosować antykoncepcje przy kamieniu piersią?
Gosica a próbowałas solą fizjologiczną przemywac? Nam pomogło
Dziewczyny wasze dzieciaczki też już gaworza? To takie słodkie jest;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821643 przez paulainka
Kristi - moj gaworzy i duzo sie usmiecha;) nie wiedzialam ze tak szybko to sie dzieje;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821695 przez motylek270
Dziewczyny gaworzenie wyglada inaczej. Na tym etapie rozwoju mamy do czynienia z mniej zaawansowanym głużeniem - wiem bo mój synek też artykuuje te dziwne i pewnie dla niego zrozumiałe dzwieki. Ostatnio jak dzwoniłam z życzeniami do taty to tak zaczął nawijać ze aż dziadek zapytał czy to jest płacz- a ja mialam odpowiedz ze to wnuk sto lat śpiewa. Jaka radość byla- ho ho.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #821761 przez moofka
hej :)

ja nie wiem czy Zośka gaworzy czy co innego ale czasami wydaje z siebie takie dźwięki, że z mężem prawie sikamy ze śmiechu :side:

Natala też się niedługo wybieram na przegląd i myślę nad antykoncepcją. nie chcę żeby Zocha zbyt szybko została starszą siostrą :S

słuchajcie dzisiaj mąż pojechał zareklamować Zośkowy materac kokos-pianka-gryka bo zalęgły się w nim małe robaczki :ohmy: 2 dni temu zauważyłam je na prześcieradle, myślałam że może to od ulewanego mleka czy coś, zmieniłam na czyste i uprałam ochraniacz. a dzisiaj patrze a one znowu są! więc zaczęłam wszystko rozbierać i okazało się że siedzą w tej gąbce środkowej.... pani w sklepie powiedziała że to trzeci taki przypadek w ostatnim czasie i że musiała być jakaś wadliwa partia....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl