BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 2 miesiąc temu #319128 przez kaaroolina
Witam mamuśki!
Mam do Was ogromną prośbę a mianowicie bardzo potrzebuję Waszych opinii na temat kaszek Nestle. Wzięłam udział w programie promującym te właśnie kaszki i dlatego potrzebuję wszelkich informacji o Waszym poglądzie na temat tego produktu. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
Serdecznie pozdrawiam

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319312 przez andzia2490
CZOŁEM DZIEWUSZKI :lol:

oj cisza weekendowa dalej trwa :silly:

Baby fasolka śliczna :kiss: :kiss: :kiss: niech rośnie zdrowo, a ty na bierząco nas informuj :blink:

Gosiu jak tam zdrówko dzieciaczków? Mam nadzieję,że już lepiej oj coś te drugie egzemplarze jakieś słabsze nam się trafiły :( :silly:

MM nie dziwię Ci się,że się buntujesz bo ja to bym takiego męża już dawno kopnęła w ...
Ale myślę,że nie tędy droga jeżeli chcecie utrzymać to małżeństwo to powinniście się razem zacząć starać i przestać się okłamywać, a jeżeli nie, to dać sobie spokój bo nic na siłę i lepiej na legalu spotykać się z innymi facetami.

Dave jak tam w pracy?

Spadam bo muszę zaraz jechać do urzędu skarbowego złożyć swój PIT, bo im szybciej to szybciej zwrot podatku będzie na koncie :lol: i do Zus-u złozyć dokumenty bo mój mąż poszedł na ojcowski :blink: i kolejna kasiorka na konto :lol: przyda się taki wiosenny zastrzyk gotówki bo ostatnio baaaaaardzo cieńko :( :dry: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319458 przez Gosia_Krupa
Andzia,brak kasiorki to chyba u większości,a na pewno u nas też :( Ja będę miała Pita-a w sobotę,bo tato odebrał,ale będziemy się widzieć dopiero za kilka dni,a mój mąż dostał dzisiaj. Razem chyba nam będzie lepiej się rozliczyć,ale to jeszcze się zobaczy.

Zębów u nas "ni widu ni słychu" ;) za to Hańcia znowu zjada połowę tego co dostaje w butelce :( Ach...

Do smarkaczy dołączyłam dzisiaj ja :( Teraz czekam,kiedy mąż oznajmi,że źle się czuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319914 przez MlodaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319943 przez andzia2490
A co tu taka cisza znowu?dzíewczyny gdzie pouciekałyscie?znow forum wymiera :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319963 przez baby_55
Andziu większość dziewczyn nie moze wejść bo avast blokuje stronę, bo jest zawirusowana :ohmy: masakra jakaś normalnie, ja coś przypadkowo poprzestawiałam i wchodzę, ale otwiera mi się cały czas alert, że są wirusy, a jak czytałam na innym watku, to niektórym dziewczynom na forum już padły komputery bo tak zawirusowane były :( więc jak czegos nie zrobią to za chwilę wszyscy pójdą stąd w *** bo tak się nie da... a oni tylko piszą, że w marcu są planowane prace nad wdrozeniem nowego forum... ciekawe ile to potrwa i jak długo nie będzie można wchodzić normalnie na forum...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320066 przez andzia2490
Kurcze to nawet nie wiedzialam :ohmy:ja wchodze bez problemu i w domu i w telefonie :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320202 przez Nula
A ja nie mam czasu wchodzic na forum :( przez prace itp . Dziś chcę sie zebrać i wystawić na allegro chustę do noszenia . bo nie będę juz jej używać .

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320262 przez baby_55
Andziu to sprawdź sobie dokładnie jakimś aqntywirusem kompa, żebyś potem nie miała problemów...

Mam dzisiaj jakiegoś doła i ciężki dzień, do tego Adi marudny jakiś jest i już nie mam na nic siły B)
jak mąż przyszedł z pracy to się z tego wszystkiego poryczałam i powiedziałam, ze nie nadaje sie na matkę i w ogóle... na szczęście jak sie zdrzemnęłam to mi sie troszkę lepiej zrobiło...

idę chyba po tiramisu do lodówki, moze mi sie całkiem lepiej po tym zrobi i będzie juz dobrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320373 przez Dave
Tak dawno nie zaglądałam (ze względu na forumowe trudności) a tu taka cisza.

Już późno więc odezwę się jutro :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320387 przez Gosia_Krupa
Ja przeskanowałam kompa jakimś tam online i ło matko ile wirusów było. Na razie spoko,ale też nie wchodzę na forum. Teraz piszę z laptopa-ten i tak ledwo zipie :(

Baby,polepszyło Ci się po tym tiramisu? To na pewno hormony. Ja to non stop powtarzam,że chciałam dzieci,a na matkę się nie nadaję :( ach... u mnie to chroniczny dół występuje :(

Hańka to jedna wielka maruda,nie można nic zrobić,ostatnio śpi po chwilce,wierci się w nocy :( Nie,no strasznie,a jeszcze ta pogoda wcale nie nastraja do pozytywizmu :(

Nula,ja bym chciała nie wchodzić tutaj przez pracę.

Kurcze,niektórych dziewczyn to tutaj już wieki nie było :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320459 przez Dave
Dzień dobry.

Oj cisza straszna.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320500 przez baby_55
już jest dobrze :)

wstaliśmy dzisiaj a słoneczko zaglądało nam w okna więc od razu humor 100x lepszy :D

dużo lepsze samopoczucie, Adi też już tak nie marudzi jak wczoraj, właśnie bawi się sam :)

a tiramisu ie zjdałam, bo tak się obżarłam na kolacje, ze nie mogłam juz nic zmieścić i po prostu poszłam spać o 21:30, bo oglądałam jeszcze nowy program o bałaganiarzach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320983 przez Dave
Ale cisza :ohmy: :ohmy:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #321045 przez Magdzia
Znowu dawno mnie nie było :( Praca, dom, praca, dom. NIe mam kiedy popisać. Wpadam poczytać i na nic więcej nie mam sił :(

Wpadam na chwilkę zaktualizować stan zębów. Mamy kolejną jedynkę a dwójka naciera i to ostro! Na dniach będzie, bo maruda straszna się włączyła.
Dziś oglądaliśmy u nas w dzięciecym sklepie foteliki. I z tańszych podobał się nam Caretero sport turbo. Jednak mąż ciągle nie jest przekonany, bo nie ma on testów zderzeniowych. Dlatego teraz poszukałam takie które mają testy... Spodobał mi się Bebe Confort Axis czy jakoś tak, albo Maxi Cosi Tobi ale ceny w nich są już dość wysokie. Sama nie wiem co robić :/

Pochwalę Krzysia. Od piątku przesypia całe nocki :D nareszcie się doczekaliśmy :) Pokręci się trochę w nocy. Dam mu pić i zasypia dalej :) Mój kochany chłopczyk. Ponadto nauczył się sam schodzić z łóżka. O co go nie zapytamy to zaraz pokazuje paluszkiem, albo idzie i sam pokazuje. Np. jak jest już zmęczony bierze smoka, pokazuje na mnie paluszkiem. Wtedy go biorę przytulam i zasypia. Jak chce mleczko to mówi hhhhh i biegnie do kuchni i pokazuje czajnik. Z jedzeniem jak zwykle przeprawy, ale zawsze znajdziemy sposób żeby go oszukać ;) A za chlebek z masełkiem i wędlinka dałby się pokroić :P

Ściskam Was mocno :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl