BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 2 miesiąc temu #314999 przez czekoladka2904
cześć ja tak na moment - jakaś padnięta dzisiaj jestem... :dry:

Baby cieszę się, że z maluszkiem wszystko dobrze - trzymajcie się ciepło i oszczędzajcie się :kiss:

zmykam coś ciepłego zrobić do picia..
całuski :) :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315157 przez Dave
Puściochy tu u nas.

Miłego wieczorku :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #315319 przez Magdzia
U nas to się ostatnio działo. Nie dość, że miałam ciężki tydzień w pracy, to w niedzielę Krzyś wymiotował cały wieczór. Już prawie jechaliśmy na IP. Jednak młodziak zasnął ok 20 i spał spokojnie trzy godziny. Po tym czasie obudził się jakby nigdy nic i buszował kolejne cztery godziny :ohmy: Nie mam pojęcia co mu było, ale wyglądał i zachowywał się strasznie nieswojo! U nas kolejne zęby w natarciu. Już widać górną jedynkę i dwójkę. Tak więc jeszcze kilka dzionków i będzie pełen przedni komplet :D

Widzę, że u Was też sporo się dzieje. Gratuluję zębaczom ząbków i spacerowiczom kroczków :kiss: Kochane dzieciaczki :kiss:

Co do fotelików...Myślimy, ale mętlik w głowie mamy straszliwy. Ja nie mam pojęcia co kupić! A to co wstawiłyście wygląda całkiem dobrze. Czy możecie polecić te produkty? Powiedzcie mi proszę, kupowałyście swoje foteliki na all czy w sklepie. U nas w sklepie są tylko takie za 800-900zł :ohmy: A przez all się trochę boję kupić...

Baby cudnie, że z dzidzką wszystko dobrze :) Rozumiem, co to znaczy dużo dzieci w domu :D Dziś właśnie odwiedzili nas znajomi z prawie dwuletnim chłopcem :ohmy: Łoooo matko co się działo :silly: :silly: :lol:

Andziu gratuluję Bartusiowi samodzielnej nocki w swoim łożu :) Oby takich więcej :D

Ulcia gratuluję remonciku pokoiku dziecięcego. Oj też bym chciała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315403 przez Gosia_Krupa
Magdzia,ja najpierw obejrzałam w sklepie,a potem kupiłam na all.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315434 przez Dave
Dzień doberek :)
My dziś ranne ptaszki.

Ja też oglądam gdzie mogę, ale kupię przez internet. Różnice cenowe są kolosalne.

A i właśnie wczoraj widziałam ten Maxi Cosi Tobi, co mi koleżanka poleca. Eeeee....nie spodobał mi się. Tapicerka taka nieprzyjemna i raczej ciężko z utrzymaniem czystości. Jeden model wyeliminowany.
Prawdopodobnie zostanie Recaro.

Uciekam. Miłego dnia :woohoo: :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315463 przez ulcia85
a ja wlasnie sie zdecydowalam na tobi :( w domu mam totalny syf,wszystkie zabawki Julii,krzeselka,lozeczko turustyczne w jednym pokoju,a drugi caly obklejony tasma ;) nie ma jak sie poruszac,nie moge dojsc do szafy,ale najwazniejsze,ze juz sie robi :) tzn bedzie od jutra bo dzisiaj zwoza regipsy,kleje,zabezpieczaja itd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315468 przez andzia2490
Hej ja tak na chwilkę bo zaraz lecę do sklepu bo mamy SANEPID :ohmy: :ohmy: :ohmy: jak ja tego nie lubię tym bardziej,że dowiedzieliśmy się dopiero dzisiaj,że będzie ok, 11 stej cała się zestresowałam najchętniej to bym zapaliła ale fajek w domu brak :silly:
W piątek mąż składał podanie o rozszerzenie sklepu na alkohol i zadzwonił do niej dzisiaj czy doszedł wniosek bo zostawił w kancelarii a ona do niego że dzisiaj przyjedzie bo później nie ma kiedy :blush: i weż tu szybko sklep ogarnij :blush:

Na domiar tego sprzedajemy naszą omegę i wczoraj dzwonił facet z Kalisza,że będzie dziś o 10 zobaczyć auto więc zostaję z tą babą sama
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315482 przez Dave
Ulcia - ale dobre jest w Tobim to, że jako nieliczny jest montowany pasem aż w 4 miejscach (a nie w 2 jak większość). Ma taka stabilną wyższą podstawę (ją właśnie oplatasz pasem), więc dziecko dużo widzi, bo jest wyżej, no i troszkę się rozkłada do spania. Z doświadczenia wiem, że nie ma się co przesadnie sugerować zdaniem innych. Może akurat taki widziałam. A Ty kupisz z inną tapicerką :side:

Andzia - no to macie wesołe przedpołudnie. Mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie i że uda się Wam poszerzyć działalność. A co to fajeczek... dobrze że nie masz zapasu w domu :P

A ja się dziś wybieram do koleżanki. Maja dziś wstała o 5,30 i już śpi. Więc muszę wszystko szybko ogarnąć i może uda się na 13 spotkanko, spacerek i ploty :silly: Szkoda tylko, że dziś nie ma takiej pogody jak wczoraj, tzn. słonka brak :(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315675 przez czekoladka2904
cześć dziewczyny:)
mój Mały-wszędobylski śpiocha, wstawiłam jabłecznika do piekarnika, obiad tylko do odgrzania, więc póki śpi to mam chwilę dla siebie :silly: :lol:

Andzia oby kontrola wypadłą bez zarzutu i lepiej nie rób zapasu fajek na przyszłość - szkoda zdrówka :silly: :kiss:

Dave udanych ploteczek życzę :) też bym się do kogoś wybrała, ale tu nie ma do kogo... :( Nikogo nie znam na tyle, żeby się umawiać na spotkanka, a poza tym ludzie na wsi mnie czasem doprowadzają do szału tymi plotami i wścibskimi nochalami :ohmy: :angry: Więc może to i dobrze, ze nie wyjdę do nikogo :S :)

Ulcia uzbrój się w cierpliwość niebawem będzie gotowy pokój Waszej księżniczki :kiss: :) Mam nadzieję, że pochwalisz nam się zdjęciami po remoncie :)

A ja ciągle jestem głodna... :dry: Aż nabrałam przez ten wieczny głód niechęci do jedzenia.. Idę coś zjeść :blink: :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315692 przez ulcia85
pochwale,pochwale :silly: Czekoladka czujesz juz ruchy?
Dave a powiedz mi kochana czy ten tobi jest naprawde taki waski jak mowia?i jeszcze mam jeden problem bo boje sie,ze on jest wysoki a u nas szyby z tylu male sa i boje sie,ze mala bedzie o sufit wadzic ;) czy mniej wiecej kazdy fotelik ma taka sama wysokosc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #315712 przez Magdzia
Ulcia wczoraj byli u nas znajomi, którzy bardzo chwalą sobie MC Tobi! Mówili, że mogą polecić bez zająknięcia. On ma takie pasy na sprężynkach...hmmm nie wiem jak to opisać. Wygląda to tak, że pasy są cały czas podciągnięte do góry i jak sadzasz malca to nie musisz ich podnosić czy wygrzebywać spod dziecka....nie wiem czy rozumiesz :P A nie podoba mi się jego cena, ale to już inna historia ;) Poczytałam wczoraj trochę o fotelikach i chyba zdecydujemy się na fotelik polskiej firmy Kidimo TORO

Taki właśnie

Znalazłam jakieś zdjęcie tego Tobi, gdzie widać te pasy.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #315879 przez MlodaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Magdzia o właśnie ja mam taki tylko że inny kolorek :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316022 przez ulcia85

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

cena mi sie nie podoba,ale Julia od dziadkow kase na niego dostala na szczescie,jeden wydatek mniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #316248 przez andzia2490

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #316359 przez Gosia_Krupa
MM,zgadzam się z dziewczynami. No,chyba,że przedyskutowałaś to z mężem.

Jutro jedziemy z Michem do teatru-ciekawa jestem jak to z nim będzie...

A tak poza tym to pralka się zrypała,a u Hani w komodzie pustki...

Nie wszystkie Simsy mi działają :(

Chcę do pracy :( :(

I mam doła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl