BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 5 miesiąc temu #479744 przez aniaw
Hej :laugh:

Pozdrowionka z pracy :kiss:
matko jak mi się nic nie chce, poszłabym w kimę :blush:

Agi udanych odwiedzinek :kiss:

Kasiorek szkoda nerwów ;)

A po pracy wymiana z gumtree i jeszcze 1 pacjent w drugiej lecznicy i do domku i mam nadzieję obiadek będzie na mnie czekał:lol:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #480110 przez Rachela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #480195 przez kasiorek0310
Agi powiem że ciasto wyszło mimo że babka ale nie w tej formie co trzeba to wyszła i nawet mały pomagał co nie co o iel można to nazwać pomocą a odwiedzinki sie udały babcia cała zadowolona bo co przyjeżdża albo widzi to jest inny większy doroślejszy i coś nowego potrafi no wiesz ja mam nówkę i elektryk wiec nie narzekam choć i tak wada sie zawsze znajdzie niestety
O kurcze teraz to chyba nikt nie ludzi się dzielić kasa tym bardziej jak komuś coś kupić trzeba wiadomo
A do teściowej na razie sie nie zapowiada bo jak zwykle przypadkiem sie dowiedziałam ze dzwonił ostatnio do swojej mamy i remont robi wielkie wydarzenie bo chciał pewno jechac do niej a mi nawet nic nei mówił wiec w tej kwestii dalej sie nic nie zmieniło a myślałam że będzie już ok i zacznie gadać a robi tajemnice cóż

aniu i jak po dyżurach i wymiana na gumtree znowu sie powiodła tym razem o co sie wzbogaciłaś

wiem ze szkoda ale dajcie spokój ludzie chyba nie sa świadomi że robia mu krzywdę tym bardziej że mamusia to pielęgniarka po 1 roku

poza tym dzień udany spacerek był króciutki zimnawo coś a teraz mgła straszna się robi a poza tym jakoś dziwnie sie zrobiło nie wiem czy nas ta praca oddala czy co w każdym bądź razie mały czały szczęślwiy piszczy krzyczy wiec może jednak jest ok

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #480285 przez agi-p
Dzień doberek :)

Aniu u jak przeżyłaś wczorajszy dzień ? Obiadek czekał na Ciebie ?

Kasiu super ,że odwiedziny Babci takie udane :) Moja mama też co widzi Amkę , to się zachwyca jak bardzo sie zmieniła. Mimo,że czasami są to tylko 3 dni :)
Ale nawet ja mimo,że jestem z Amelka codziennie , to wiedzę jakie postępy robi :)
Mądre te Nasze Dzieciaczki :)
A z Mężem macie już lepsze stosunki,wiec pogadaj z Nim i powiedz , ze nie chcesz ,żeby robił tajemnice z rozmów z Mamą . To normalne , ze zawsze bedzie się z nią kontaktował,w końcu to jego Mama , jaka by nie była . Jak będzie wiedziała , ze ma w Tobie sojusznika i że wyrażasz na to zgodę , to nie bedzie robił z tego takich tematów tabu .

My wczoraj też na spacerku byłyśmy , a popołudniu na zakupach . Zamówiliśmy w końcu stół z krzesłami :) I pokupowałam kilak rzeczy dodatkowo . Nawet obrus kupic musiałam, bo takiego dużego to ja nie miałam :P I nawet prezent dla Linki mikołajkowy już gotowy :) Oj ucieszy się :) Już nie mogę się jej minki doczekać :)
I Mężuś namawiał mnie na zakup spodni , bo "wyrosłam" z kolejnych ,ale nie miałam wczoraj ochoty na mierzenie :P Za to dziś wyruszamy na sklepy i mam nadzieję coś kupić :)

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #480410 przez kasiorek0310
To miło jak już prezent mikołajkowy dla Linki macie :)i wreszcie stół to na święta będzie jak znalazł o i obrus fakt nowy stół to i okazja na obrus żeby zakupić. Oby jednak zakupy się udały i udało się znależć spodnie

A co tych tajemnic to już mu mówiłam żeby rozmawiał i mówił a dalej nic przez chwile było ok a teraz znowu mimo ze się mu mówi ze powiedział iw ogóle to i tak są tajemnice wiec to się chyba raczej nie zmieni od pocztaku były i będą ale ja mu przecież nic nie bronie co do mamy chce to jedzie nie chce to nie jedzie i tyle w to mu sie nawet nie wtrącam tylko w tym szkopuł ze on tam nie jeździ odkąd my tutaj na nowym jego decyzja nie moja wiec tym bardziej nie rozumiem zachowania

spokojnego popołudnia zmykam kończyć obiad a potem spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #480516 przez aniaw
Hejka :laugh:

Nie miałam kiedy więcej napisać bo moje chłopaki doprowadzą mnie kiedyś do śmiertelnej kolki śmiechowej :lol:

Ja tu raniutko spiewam Szymiemu piosenki a ten do mnie" Mami cicho bo Dziordzio śpI :lol: (ta jego małpeczka do spania)
Aż Tomi się uśmiał, że nawet dziecko poznało się na moim słuchu muzycznym :lol:

Wczoraj plastikowe kręgle to był szał - Szymi ustawiał Dominik ręką rozwalał a tatuś z góry rzucał piłką :lol:


Agi powodzonka na zakupach :) Fajnie, że dla Linki juz masz niespodziankę :) Ech a spodnie nowe to jasne, że zawsze się przydadzą :) Gratki duuużego stołu :)

Kasiorek fajnie, że ciacho się udało :) A dzieci zmieniają się bardzo szybko fakt :)
A co do męza to dziwne, że nic Tobie nie mówi i w ogóle tam jeździ ;)

Wczoraj byłam już zdechałam po tym dniu ale obiadek pyszny był a dziś Tomi też gotował pyszny rosołek więc super :)

Słuchajcie wczoraj miałam kolejną jazdę z wymianą na gumtree :lol:
Miałam się spotkać z babeczką na mieście, ale miała chorego synka więc na szybko musiałam szukać jej ulicy i tam pojechałam. Poprosiła żebym poczekała pod blokiem to mąz do mnie zejdzie - miał mieć 2 torby białą i żółtą jako cecha rozpoznawcza ;)
Osiedle takie podejrzane, ciemno, ja sama pod tym blokiem przy rogu ulicy...
Idzie jakiś facet dziwnie podejrzany i się uśmiecha...
Ja tam olewka i lukam na telefon i myślę, że sobie pójdzie...
A ten z tekstem i głupim uśmieszkiem: Czy Pani może na kogoś czeka?
Kurcze se myślę jeszcze tego mi brakuje i udaje, że nie słyszę ;)
A ten dalej:Czy Pani może czeka na męża, tzn na czyjegoś męża?? I dalej głupi uśmiech.
To ja mu mówię, że tak na kogoś czekam!!! A ten dopiero mi tłumaczy, że żona go wysłała, żeby z jakąś Panią się wymienić a on wyszedł z pracy i dopiero do auta na parking po te rzeczy ma iść :lol: :blush: Ale obciach :cheer:
Poszłąm z nim pod to auto - a tam rzeczy i zamiast drewnianej układanki to klocki drewniane (w duchu się śmiałam, że ta babka chyba nasze forum podczytuje :lol: ) i zamiast książeczki o Tomku pociągu to Teletubisie - tylko kręgle się zgadzały i druga książeczka o Bożym Narodzeniu ;)
Dopiero trzeba było dzwonić do tej babki i facet leciał na górę to powymieniać :S

A i mam prośbę:
zapodajcie jakieś pomysły dla Dominiczka na prezent świąteczny bo juz sama nie wiem co rodzince napisać :S

Miłego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #480701 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Kasiorek , to faktycznie z Twoim Mężem dziwna sprawa . Widocznie taki typ z niego i tyle . I tak sa postępy,więc może stopniowo musi dojrzewać do pewnych decyzji .

Ania Ty to masz zawsze rozbawiające mnie przygody :P Hahaha ... już myślałaś , ze na jakiegoś zboczucha trafiłaś :P Fajnie , ze jednak udało się i wymieniłaś się na te rzeczy , które Cię interesowały :)
Co do prezentu , to nie podpowiem... sama mam niezły dylemat , totalnie nie wiem co Ami kpić.
Zjeździliśmy dziś kolejne markety ,kasę wydalismy , a mało co kupiliśmy. A z zaplanowanych prezentów , to już totalnie nic .

Teraz siedze na allegro i oglądam po raz tysięczny zabawki . Trochę ich kupić musze ...nie dość , ze moje dziewczyny , to od kuzynki 2 córki .Na dwie okazje bo i mikołajki i gwiazdka . A jeszcze i tak chrześniak mi zostaje i reszta osób .

Dla Ami wpadłam dziś na pomysł , ze na mikolaja może kupię jej taki zestaw Doktora . Ona nie lubi stetoskopu i innych akcesoriów u prawdziwego lekarza , więc może jak zacznie się bawić takimi rzeczami i leczyć Misie i lale , to się przekona :P

Urodzinki Igorka też minęły rewelacyjnie :) Z prezentu był zadowolony , my sobie pogadaliśmy,było wesoło i sympatycznie :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #480730 przez kasiorek0310
Ania to miałaś przygodę nie lada znowu jakieś akcje ale ważne ze wymieniłaś na to co trzeba i wam pasuje dobrze wiedzieć ze kręgle taka furorę zrobiło bo my właśnie chcemy pod choinkę Nikosiowi kupić wiec pewno i jemu się spodoba a fakt dzieci szybko rosną i szybko się zmieniają ale to dobrze bo i są mądrzejsze a co do małża to już wyjaśnione dostał ochrzan i tyle zobaczymy co będzie

agi niop niestety taki typ ale sytuacja wyjaśniona i zobaczymy czy to coś zmieni w co wątpię ale zobaczymy bo już uprzedziłam ze jak znowu przyjadą co będę mieć drugie zmiany to będzie nie ciekawie bo będą wykorzystywać to że mnie nie ma to se ciotka przyjedzie zadowolona
Fajnie będzie przyjemne bo zabawa i pożyteczne oby jednak miało taki skutek jaki zamierzasz i pomogły przy wizytach u doktora i imprezka tez sie udała a to co za prezent siałam bo nie wiem czy przeoczyłam czy pamięć mnie już zawodzi

u nas dzionek ok obiadek wyszedł pycha :P potem długi spacerek i tak dzionek zleciał :))
spokojnej nocy tym razem 1 zmiany a tak ich nie lubie bo trzeba szybko wstawać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #480822 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu najważniejsze , ze pogadaliście :)

A prezent , to w Auchanie kupiliśmy taką tablicę -znikopis , dużą ze stempelkami . Zrobiła furorę , bo nie miał nic takiego . Do tego świetną latarkę ,która świeci i gada różne śmieszne teksty . Kapitalna :) I zestawy kinderków :)

Ja dziś dzień gospodarczy mam :P Musze wypucować domek,poprasować i ugoowac na 2 dni.Jutr na badania i kolejne zakupy,więc w domku popołudniu będę .

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #480926 przez Urszula
Witam Was po dłuższej przerwie :) wybieramy się dziś z Elizią do Baby Centre. Pogoda za oknem deszczowa więc ze spacerku nici. Moje Dzieciątko spi w najlepsze kiedy już czas na śniadanko, chyba pójdę ją obudzić bo inaczej się nie wyrobimy na 10.00 na zajęcia :)

Odezwę się popołudniu...mam nadzieję :)

Miłego dnia!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #481009 przez agi-p
Ula to miłego dzionka . Ale Ci zazdroszczę spania Elizi . Ami o 5:30 się budzi :(
Udanej wizyty w Baby Centre :)

A my korzystamy z pogody i byłyśmy na godzinnym spacerku , teraz czas na drzemkę , a potem znowu an spacer pójdziemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #481188 przez aniaw
Hej :kiss:

Matko te prezenty mnie zamęczą :S
Dla Szymiego mam takie pomysły: tablica magnetyczna dwustronna (żeby Dominik tez od razu miał zajęcie :blink: ), może jakies autko sterowane, musze poogladac kolejki, książeczki, naczynka kuchenne do zabawy, zastanawiamy się nad nocnikiem grajacym bo już kombinujemy z tym odpieluchowaniem ;) Dziś jeszcze połażę po sklepach i pooglądam ;) Kolorowanki mam dla niego już rózżne to może dostanie na mikołajki :) Sama nie wiem co mu jeszcze wymyśleć ;)

Pokazaliśmy wczoraj Szymonkowi gazetkę z biedronki na stronie z samochodami i Tomi się pyta które autko chcesz a on radosnie : Wszyyyyskieeeee :lol:

Agi no pogoda dziś super a ja w pracy ;) Dobry pomysł z tą latarka, musze oblukać :) O i przypomniałaś mi o zestawie doktora mam gdzieś zbunkrowany używany bo schowałam bo maluchy jeszcze były za małe a to już kiedy było :S Dzis skocze do Auchan bo mam po drodze :) A Ty juz wyzdrowiałaś mam nadzieję??

Kasiorek ja teraz też na rano nie lubię dyżurów bo wyspać sie jednak lubię :blush:

Ula czekamy na Ciebie niecierpliwie :kiss: Udanego spotkanka w baby center :)


Fajne sztućce w lidlu zapodała koleżanka na lipcówkach:
www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-40051498-AA....xsl/index_32153.htm
Może kupię maluchom jednolite :)


Matulko jak mi sie pracowac znów nie chce a po pracy znów wymiana z gumtree a potem 1 konsultacja u kolezanki w lecznicy i diopiero wieczorkiem dooom ;) Ech urlopu mi trza :S

Dziś akcja podłączanie kuchenki podejście 3 i zobaczymy co tym razem :cheer:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #481446 przez Urszula
Witam!

Echh Moja Gwiazdeczka zasnęła po ponad godzinnej walce ze snem w łóżeczku :dry:
U nas jest dosyć ciężko z tą popołudniową drzemką. Myślę, że Elizia mogłaby się bez niej obejść..ale to przecież za wcześnie jak na Jej wiek by całkiem z niej zrezygnować. Wczoraj np. byliśmy na mieście i w pewnym momencie zaczęła się mocno domagać snu...nagle stała się taka marudna, że szok... :dry: ostatnio trudno za Nią nadążyć...

w Baby Centre było super Elizia dostała zestaw do mycia ząbków i naklejkę Białego Ząbka z tej okzaji, że przeszła szkolenie odnośnie higieny buziuzi. Naklejeczkę dumnie nosiła przyklejona do sukieneczki :) :) :)

Aguś, super, że stół i krzesła juz zakupione co do obrusu to również mam na nowy stół ale na święta. Na codzień używam bardzo cienkiego bieżniczka, który biegnie przez srodek oraz maty pod talerze. Elizia dziś spała długo bo wczoraj zanęła dopiero ok 22.oo ale na Jej spanko nie narzekam, śpi wzorowo :) Gorzej w dzień..

Kasia powodzenia w pracy oby pierwsze zmiany zleciały szybko..

Ania z zabawkami to teraz jest istny zawrót głowy ja już co prawda zakupiłam dla Elizi i czekają ale stale widzę coś fajnego i jeszcze bym chętnie coś kupiła...teraz jednak muszę się koncetrować na prezentach dla reszty członków rodziny i gosci, którzy nas odwiedzą już za trzy tygodnie :ohmy:


Wczoraj niedziela zleciała nam jak zwykle milutko i za szybko....Po południu poszłam się położyć na dwie godzinki by trochę odespać nocną zmianę a mój Mąż w tym czasie przygotował na obiad pyszne tajskie jedzenie do tego podane jak w restauracji :) Smakowało wyśmienicie!!!

Idę jeszcze pobuszować na ebay-u miłego wieczorku :) obiadek nam został od wczoraj więc mam luzik :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #481753 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Aniu i jak tam zakupy ? Udane ?
O tablicy dla Amki tez myślę . Już mam taki mętlik w głowie , ze nic nie wiem . Dobrze , ze z Paulą mam mniejszy problem :P

A z tym Gumtree to chyba się uzależniłaś :P chciałabym być u Was w domku i zobaczyć te wszystkie skarby,które zdobyłaś :P Chłopaki to pewnie mają tyle zabawek , co w dobrze zaopatrzonym zabawkowym :)

Ooo sztućce fajne .Jutro jadę na zakupy , to zobaczę czy będa jeszcze :) Przydadzą się na prezent dla córki Koleżanki,bo Ami ma swoje .

A ja Kochana już praktycznie zdrowa jestem :) Jeszcze nie do końca smak i węch odzyskałam ,ale jest dobrze . Jeszcze czuję zatoki,ale podobno jak nic nie boli,to znaczy ze się nie żyje . Tak,więc ogłaszam , ze żyję na pewno hahaha :)

Ula fajnie , ze niedziela jak zawsze udana . Super , ze Mężuś zaskakuje Cię takimi pysznościami . Az zazdroszczę :)
I wypadów do Baby Centre też zazdroszczę :P Wszystko to takie zorganizowane i pomysłowe :)

I masz rację ...Elzia jeszcze za mała ,zeby zrezygnowac z drzemki całkowicie .

Ja dziś nie wyrobiłam się ze wszystkim co miałam zaplanowane :( Ale większość zrobiłam mimo wszystko . Głowa mi dziś pękała i poszłam w końcu z Ami na drzemkę .
Ameleczka taka kochana , nie mogę się na nią napatrzeć .
Znowu dziś prasowałam przez godzinę . Ama w tym czasie segregowała rzeczy do prasowania :P Uwielbia grzebać się w szmatkach i przymierzać wszystko :P Podawała mi wytrwale , a w pewnym momencie podeszła do mnie , wyciągnęła rączki , przytuliła mnie i pocałowała :) No kochatek mój najdroższy :)

Jutro z samego rana na badania , zakupy i do Mamci . Zaglądnę chyba dopiero popołudniu .

Spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #481810 przez kasiorek0310
Witam wieczorowo niestety napięty grafik i ciężko wejść coś skrobnąć przy 1 zmianach

agi to fajniutki prezent tym bardziej że nic takiego podobnego nie miał to się pewno bardzo ucieszył, niop nie było wyjścia ale jest ok. My właśnie na zabawki do Auchana jedziemy bo tam dość tanie a fajne maja

ula to dobrze jak nei masz co narzekać na spanie Elizki ale fakt drzemka w ciagu dnia konieczna krótka bo krótka ale powinna byc ja jak zawsze kładę małego spać to mu mówię ze teraz idą brzuszek i nóżki odpoczywać i ładnie zasypia, to Elizka przeszkolona i koniec teraz juz będzie pięknie myła ząbki czas szybko leci jak jest robota a dzisiaj ledwo sie udało 8h uzbierać a dużo ludzi ma wolne przymusowe za które nie płaca niestety ale niby jutro am być lepiej zobaczymy może mnie na linie wrzuca :) Milo jak niedziela tak wam sie udala i pyszny tajski obiadek był ja tam powiem nie miałam okazji próbować ale tez nie bardzo lubię eksperymenty za to mój małż kocha

a to chyba każdy teraz korzysta z pogody bo widać od piątaku zimnawo i śniegiem straszą a tu butów zimowych brak wiec trzeba kupić będzie :P a już myślałam że zimy nie będzie

aniaw tez lubie ale co zrobić poza tym popołudnia długie wiec tym lepiej czas z małym :0

a nam dzionek minął ok nawet sie wyspałam śpiąc tylko 4h :D w pracy ok ale ledwo ledwo i by mi brakło dobrze ze dziewczyny miały godziny zostawione z innych dni bo by było krucho nie dośc że poniedziałek i rozruch po weekendzie to jeszcze plany obniżyli i nie ma za duzo zleceń a ludzi masa i nowych przyjęli a po pracy oczywiście spacerek na pociągi i gołąbki zaczął zauważać ptaki samoloty i kogo widział to wołał "czesc" :D słodziak mój mały pomocnik razem pranie nastawialiśmy sam do pralki sobie wkładał wszystko strasznie szybko ten czas leci jak sie patrzy na dzieci szok normalnie a jeszcze nie dawno ledwo co chodziły i obiadek na jutro już sie gotuje zupka buraczana bo jzu za nami od kilku dni chodzi :)

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl