BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #512226 przez aniaw
Cześć :)

Ale miałam wczoraj milutki dzień :lol:
Byli znajomi na obiadku (T zrobił pyszny rosołek a ja roladki schabowe z sosem smietanowo serowym i makaron pene mniaaam :) ) a potem wypad z nimi do kina na Hobbita - extra film - uwielbiam Tolkiena :lol: i już drugiej części doczekać się nie mogę :lol:
Poszliśmy tylko we czwórkę tzn ja z Tomim i jego brat z moją psiapsiółą i było jak za starych dobrych czasów :laugh: Chłopaki oddalili się na chwilę niby coś zobaczyć i wrócili z różami dla nas :blink: Dziwne było takie wychodne wieczorem bez dzieci biegających dookoła :S
Udało nam się zdążyć na ostatni autobus i po północy byliśmy w domku :)
Zaspaliśmy dziś do pracy i gdyby nie Domik, który się obudził to spalibyśmy pewnie jeszcze do teraz :S

Domik dostał latarkę gadajaca w prezencie i pełen szał :) W ogóle wczoraj dziecko mi podmienili :laugh: Jak tylko goście przyszli on był jak zaklęty :laugh: Usmiechał się, przytulał do chrzestnej, siedział u niej na kolanach i zapomniał zupełnie o mnie :lol: (a zawsze miałczy tylko mama mama i ciagnie mnie po całym mieszkanku a gości ma gdzieś :P ). Chyba przez godzine był taki nie do poznania, że juz myślałam, że chory :lol:
Brat T karmił go rosołkiem a ten jadł od niego i tylko zagladał do miseczki czy jeszcze ma tam coś i pospieszał wujka wzrokiem żeby szybciej dawał :lol:
A zawsze to marudzi przy tym jedzonku, zabiera łyżke, chce się bawić i zupki nie dajemy mu żeby sam jadł, bo zaraz wylewa wszystko ;) Ech częściej musze ich zapraszać :lol:

Szymi dostał tramwaj przegubowiec taki duży z otwieranymi drzwiami i w życiu nie myślałam, że tak może być zafascynowany prezentem :lol: W ogóle się z nim nie rozstawał, bawił się cały czas i nawet jak jajko niespodziankę dostał to tylko trzymał w ręku aż zapomniał o niej i dopiero po jakimś czasie mu przypomnieliśmy to otworzył :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zaraz poczytam co u Was bo mam neta już w pracy jupi :lol:

Kasiorek ale extra fotki i ile zwierzaków i ile ludzi :) No ja tez myśłałam, że trochę większe to bedzie :) A Wy szykujecie się dziś na ogladanie filmów to super :) Ważne że razem, milutko :)


Agi współczuję nocek :kiss: Ech te zebole ;) Domik ma szczebelki normalnie a on górą nauczył sie skubaniec wychodzic jak kaskader :ohmy: Udanych przygotowań i imprezki, może wieczorem poczujesz klimat :)

My zastanawialiśmy się nad wypadem do znajomych albo urzadzeniem czegos u nas ale wczoraj padł pomysł, że moja mama przyjedzie do dzieciaków a my wybedziemy na plac konstytucji i pod gołym niebem wyszalejemy się przy koncertach, ale jeszcze zobaczymy :)

Jakbym nie zdążyła napisać to juz teraz Wszystkiego Najlepszego na ten Nowy Rok życze kochane :kiss: :kiss: :kiss:

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #512485 przez kasiorek0310
Aniu to miło jak wypad sie udał i film się bardzo podobał a propozycja spędzenia sylwka pod gołym niebem fajniutka a chłopaki będa miały opiekę niop zwierzaków nie za duzo ale fajniutkie to gdyby bylo wiecej przestrzeni może by bylo inaczej a nie tak ciasnawo w tych przejściach w każdym razie nie żałujemy że pojechaliśmy a dzieicd to chyba ci rzeczywiście podmienili na czas odwiedzin albo może już dorastają i oswajają sie że ktos wam odwiedza

agi o kurcze szkoda was że tak marnie śpicie mam nadzieje że jak już wyjdzie całkiem tak 3 to pośpicie trochę lepiej :0 wiesz pogoda sprzyjała wiec temu chcieliśmy jechać bo jak zimno to juz nei tak miło sie stoi a fakt ludzie do trochę przytłaczają nie lubi takich tłumów a nie słyszałam żeby pod lotniskiem tam byla szopka wiem-że tam cały rok zwierzątka maja to miłej zabawy

my na białej sali szampan sie już chłodzi winko tez salatka zrobiona ciacho również wiem można świętować na piżama party :)

TAK WIEC WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU OBY BYŁ RÓWNIE DOBRY JAK TEN A NAWET LEPSZY I ŻEBY NAM ZDROWIE DOPISYWAŁO I KASKI NIGDY NIE BRAKOWAŁO SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513316 przez agi-p
Witam Noworocznie :)

Kochane najserdeczniejsze życzenia dla Was :) Niech ten rok będzie najlepszym z wszystkich dotychczas przeżytych pod każdym względem :) :) :)

Aniu no proszę :) Taki wypad do kina to ja rozumiem :) I róże nawet były :) Boskoooo !!!
I jaki Tomii wariat :P Szał pełen !!!! ;)
I jak fanie na Dominiczka podziałała wizyta gości :) Oj czasami te dzieci to potrafią nas nieźle zaskoczyć :)

A jak w końcu sylwestra spędziliście ???

Kasiu a u Was jak po sylwestrze ??? Pewnie szmpan i winko sprzyjały miłym chwilom :)

My sylwka spędziliśmy rewelacyjnie . Ami tylko od 20-stej do 22:30 bardzo sie przez zęby męczyła :( Ale potem było juz lepiej , bo tylko na samo mleczko się wybudzała. Posiedzieliśmy sobie długo i finalnie spałam tylko 2 godziny :P

Dzisiejszy dzionek świetny ... wróciliśmy do domku po 11-stej , Ami spac poszła , My z Mężusiem poszaleliśmy jak za dawnych czasów :P po czym też na chwilę zasnęliśmy . Po obiadku pojechaliśmy po Paulisię i na spacer :) Potem jeszcze Mamcie odwiedziliśmy . Super było .

Teraz już uciekam , bo padam ze zmęczenia ... przez ost 3 noce spałam tylko 7 godz .

Do jutra :) Miłej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513391 przez aniaw
Hello :lol:

My niedawno wróciliśmy ze Starego Miasta i super mamy tam wielgachną oświetloną choinke i inne lampeczkowe ozdoby wzdłuż całej ulicy i takie wielgachną bombkę do której można wchodzić , dzieciaki były zachwycone :lol: Spotkaliśmy się też ze znajomymi :lol:
Chciałam porobić foty ale upuściłam aparat i zdechł ;) Chyba czas na nowy :S

Mieliśmy takie plany na sylwestra, ale jak wróciłam do domu z pracy to Tomi ledwo żył ;) Biegunka, wymioty, dreszcze ;) Zostaliśmy więc w domu :)
Już się zastanawiałam czy sama nie wyrwać się na imprezę, ale przypomniało mi się ślubowanie na dobre i złe i zostałam z tym zdechlakiem :lol:

Chłopaki nie dotrwali do północy bo zbyt byli wymęczeni szaleństwami tanecznymi :lol: My też z Tomim położyliśmy się po 22giej i obudziły nas wybuchy :lol:
Spaliśmy dziś do oporu - ja to do 14stej w piżamie chodziłam więc pełen luz :lol:

Tomi niestety ożył a rozłożyła się moja siora ;)
A piliśmy tylko picolo :lol: Ona dziś wyglada jakby miała mega kaca :S

Agi super, że milutko spędziliście sylwestra i udało się poszaleć z męzem :silly:
Trzymam kciuki, żebyś się troszkę wyspała :kiss:

Kasiu jak tam minął Tobie Sylwester? :)

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU ŻYCZĘ :kiss:


Dziś odfajkowałam 2 dobre uczynki, więc spokój mam na cały rok :lol:
- Jeden koleś jak czekaliśmy na autobus poprosił T o telefon, żeby zadzwonić bo niby się zgubił i tel mu padł. Tomi od razu milusio zapytał: " A jaką mam gwarancję, że Pan mi nie zwinie tego tel?" Więc dałam temu kolesiowi swój :lol: Oddał :S
- Nie mogliśmy nigdzie dostać biletu na autobus, bo kioski zamknięte, biletomatów u nas brak :angry: Mieliśmy farta i przyjechał nowoczesny autobus z biletomatem w środku, więc kupiłam T od razu 2 bilety bo ja mam miesięczny. Dziwna sprawa bo tylko kartą można płacić w tych automatach ;) Gdy bilety się wydrukowały okazało się, że są już skasowane, więc byliśmy stratni kasę za 1bitet :angry:
Wszedł koleś z dziewczyną i chciał kupić właśnie sobie bilet i był załamany, że karty nie ma tylko gotówkę i wtedy beszczelnie podsłuchując ich rozmowę wtrąciłam się i sprzedałam mu 1 bilet :lol: Gościu był zachwycony bo podobno nawet kierowca nie miał biletów :S


A jutro już do pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513425 przez kasiorek0310
Agi to fajniutko jak sylwester sie udał a że tylko 2h spania coś za coś za to dzisiaj dzień udany mieliście i Ama nawet sprzyjała imprezie :)

a tam nie wiem czy sprzyjały ja oglądała film "listy do m "małża wzięło na wspominki z fotkami ja miałam winko a malz żubrówkę wiec trochę tego bylo ale na szczęście obyło sie bez zakłóceń dzisiaj wiec tyle dobrze spacerek tez był pycha obiadek na szybko bo nie chciało mi sie robić a co do milych chwil każdy jak tylko poczuł poduszkę to padł nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiego siedzenia

aniu to milo jak jednak zostałaś z małżem nie ważne gdzie wążne ze razem a ze picolo coz lepsze to niż nic :P i popołudnie tez widze udane :) fajniutko tylko szkoda ze aparat padl ale widziałam na reklamie avansu nikona dobry za 299 fajniutka oferta a sylwester ok

mały tez przeżył sylwka spał jak zabity nawet go petardy nie obudziły mimo że nawet strzelali ale na rynku a my nie mamy z tamtej strony okien ale cóz szampan wypity życzenia złożone do mam tez dzwoniliśmy i jest ok a jutro już do pracy :( trochę szkoda ale z jednej strony dobrze bo kaska będzie leciała na szczęście bony nam jeszcze zostały wiec spokojni jesteśmy
a i maly sie rozgadał na całego już nam ładnie mówi miś i zmiękcza "s" mata i lew a najlepsze jego słowa jak widzi miske " mniam mniam " czasem jak jest głodny to tez staje pod lodówka i woła mniam mniam poza tym zrobił sie nzowu tylko mama i mama a tata be :(

spokojnej nocy ja mam 2 zmiany :) wiec tyle dobrze że nie czeka mnie rozruch jutro z rana oby tylko robota była

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #513478 przez agi-p
Dzień dobry :)

Aniu czyli sylwester był wyjątkowy na swój sposób :P A zapamiętany będzie na pewno już na zawsze :P Szkoda Męża i siostry , ale dobrze , ze Ty twarda sztuka jesteś i Ciebie nie dopadło :)

No i faktycznie ... uczynki dobre spełnione to teraz można... grzeszyć ;)

Kasiu Filmik , zdjecia to tez całkiem fajna sprawa :) Ważne , ze razem :)
Woow już do pracy ? Ale to zleciało . Przyjemnego dnia w pracy w takim razie , po przerwie to na nowo trzeba sie wprawiać :P

Ja dziś na spokojnie działam w domku . Jestem przemeczona i organizm świruje . Cukier mi w nocy spadł poniżej bezpiecznej granicy , wiec trochę stresów było .
Dziś popołudniu jade do Mamci i do jutrzejszego popołudnia zostaję . Mama jutro zajmie sie Amcią , a ja odpocznę i może troszkę odeśpię .
Jutro rano tylko na badania jade i wózki pooglądac , a potem już na spokojnie wypoczywam u Mamy :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514590 przez aniaw
Hej :laugh:

Ja dziś w pracy odnaleźć się nie mogłam i byłam przekonana, że dziś czwartek ;)
Dobrze, że weekend wolny :)
Z dzieciakami dziś od rana szalałam :laugh: Pomagali mi myć naczynia i rękawy po szyje mokre :laugh: A jak fajnie można się juz nimi dogadywać :laugh:
Szymi cały czas przeżywał, że wczoraj jechał autobusem i widział tramwaj i ogromną choinkę i jechał przezroczystą windą, która jechała pod skosem :lol: Matko dzieci to się tak wszystkim zachwycają, że przy nich zupełnie na nowo patrzy się na świat :laugh:

Jutro z Dominikiem mam kontrole u dermatologa a 14stego szczepienie :)
Musze jeszcze do ortopedy na kontrole go zapisac a szymona do ortodonty ;)
Sama siebie do gina i do dermatologa - bo chce wyciąc sobie 2 zmiany brodawkowe ;)
To takie małe moje postanowienia noworoczne :lol:

Agi super, że do mamy jedziesz, trzymam kciuki, żeby udało sie odpocząc :kiss:

Kasiu moje chłoapki tez nie pobudziły petardy mimo, że było zaraz pod blokiem :) A sylwester fajny i milusi :) Powodzonka w pracy :kiss:

A ja przegladam gazetkę biedronki o fitnesie
gazetka.biedronka.pl/g49,zadbaj_o_forme.html
- fajne butki sportowe za 49,99zł w fajnych kolorach :laugh:
- zestaw czepek i okularki na basen za 9,99 - dla dzieci takie z rekinkiem lub krabem extra :laugh:
-klapki na basen damskie i męskie za 9,99
- nadmuchiwany worek treningowy za 19,99
Te rzeczy kupuje :lol:

I czekam na sponsora - rowerek eliptyczny za 399zł :P Ale super z bajerami :lol:
Któras chętna dołożyć sie koleżance? Podać nr konta? :lol:

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514779 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Aniu zacznę od tego , że na mnie nie masz co liczyć na składkę rowerkową :P
Sama szukam sponsora i nie ma chętnych :( Ja nie wiem , ze ludzie nie są tak skorzy do pomocy :P
Mało tego , ja nawet dla siebie nie chcę nic , tylko super wózeczek dla Majeczki :P
Mężus juz chodzi załamany jak mu linki pokazuję i kwoty podaję :P

Oj masz rację , dzieci potrafią Nam pokazać jak cieszyć się z pierdołek . Jest to cudowne i uświadamia nam tak wiele. Zaskakujące jest to , że niby rodzice powinni uczyć dzieci wszystkiego , a niejednokrotnie , to Maluchy Nas uczą :)

Ja z dziewczynkami juz u Mamci od popołudnia :) Już czuję się zrelaksowana , a jeszcze jutro cały dzionek :)
Wykąpałam Amelkę, sama wzięłam prysznic i od tej pory siedzę sobie wygodnie :P Kolacyjkę Mamcia z Paulą zrobiły , objadłam sie i nic nie robię ;) Raj normalnie :P

Jutro rano badania i znowu relaks do wieczora :)

Spokojnej nocy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514820 przez kasiorek0310
Witam zła jak osa i zaraz eksploduje normalnie pierwszy dzień po wolnym i już mnie wkurzył jakiś koleś co myśli ze robi za zastępce lidera i może po ludziach krzyczeć bo nie potrafi dodć 928 i 672 bo trzeba przy nim stać i go pilnować jak to jemu za to płaca a nie mi

agi no niestety jakbym wiedziała że mojego lidera nie będzie to bym nawet nie szła a niestety będzie dopiero w pon :( bo ten to niczego nie kuma no widzisz jak braki mu dają znać twojemu organizmowi wypoczynek wskazany oby przyniosło pożądany skutek a z cukrem to nie przelewki o rozpoczynasz poszukiwania wózka dla Mai ????

aniu oby się udało to wszystkie realizować choć w tamtym roku się nie udało to może w tym :)aniu a gazetka z biedry fajniutka jakbym miała wolna gotówkę czemu nie potem bym miała pretekst jeździć do stolicy :P a tak an poważnie fajny ten rower moja mama ma i stoi sobie w pokoju czeka na gorsze czasy

agi i dobrze wypoczywaj jak sie da i ile sie da miło jak tak pomagają a tobie relaks sie przyda

tak dzieci potrafią nas zaskakiwać i wiele rzeczy uczyć i bardzo fajnie czasem można sie bardzo zdziwić a mnie coś nerki bolą :( poza tym ludzi gdyby nie to w pracy a malo ludzi było bo tylko 7 osób a roboty jest dość jeszcze tylko z tym dupkiem wytrzymać 2 dni i koniec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514845 przez aniaw
Kasiu nie ma co się wkurzać, zawsze się trafi jakiś czubek ;) Oj uważaj na nerki :kiss:

Agi odpoczywaj odpoczywaj kochana należy się Tobie :kiss: A jakie wózki się Tobie podobają? Oj fakt te ceny ;)



A mój M ma dziś urodzinki :lol: Dostał kalendarz do pracy na biurko ze zdjęciami naszymi :)
Wróciłam już z pracy on otwiera winko, więc do jutra babeczki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514942 przez Urszula
Witam Kochane!!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :) :) :)

Witam po dłuuuugiej przerwie :) nasi goście polecieli wczoraj do Polski na tydzień i wracają za tydzień. Potem po trzech dniach wracają do Kanady :lol: ufffff

Wczoraj odrabiałam się na maxa. sprzątałam w każdym kącie i walczyłam z praniem i finalnie zadowolona z siebie jestem juz odrobiona :)

Niestety święta nie były do konca tak jak sobie to z Mężem wymarzyliśmy :( było miło ale nie obyło się bez zgrzytów przed zamymi świętami i sylwestrem. Zawiodłam się na szwagierce :( zupełne przeciwieństwo mojego M :( arogancka bardzo. W dodatku pięcioletni kuzyn Elizi cały czas Jej dokuczał :( a jego mama nie reagowała. Kiedy zwróciłam jej w koncu uwagę oburzyła się i powiedziała, ze to przecież dziecko :( Tak więc my z Mężem na pełnych obrotach ja nerwy na uwięzi, że mój żołądek stał się jak orzeszek :dry: Teściowa owszem pomocna jak najbardziej więc chociaż tyle :P

Po całym tym ich pobycie plus jest taki, że Elizia juz nie jest potulniutka i oddaje wszystko bez słowa tylko nauczyła się walczyć o swoje :)

Jeszce tylko przeżyć trzy dni po ich powrocie z Polski i wreszcie porządnie odetchnę :( Szwagierka ma to głęboko gdzieś, że jestem w ciąży :( przez ten pobyt bardzo poszarpałam sobie nerwy co wieczór musiałam raczyć się melisą :P

Dlatego Aguś zazdroszczę wypoczynku u Mamci również potrzebuję tego jak powietrza :dry: na szczęscie teraz mogę w miarę rozkoszować się ciszą i spokojem.

Cieszę się, że Wy wszystkie jesteście zadowolone po świętach :) U nas gdyby nie mój Mąż była by totalna klapa :dry:

Nasza Amelka kopie mocno :) wczoraj Mężuś położył rękę na brzusiu i udało mu się w koncu ją poczuć :)

Miłego dnia Kochane!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515037 przez kasiorek0310
Witam

jedyna dobra wiadomość dzisiaj to taka że mamy już wszystkie 3 dzisiaj już się przebiła ostatnia pozostała tylko zaległa 2

Aniu no niestety sie nie da jak koleś sobie myśli nie wiadomo co a jedzie po tobie i ty masz mu wszystko gadać a w końcu to jemu za to płaca że wstukuje do komputera a nie mi

Ulcia przykre że święta nie wyszły tak jak sobie z małżem wymarzyliście ale dobrze że już masz spokój ma chwile od nich szkoda tylko że musiałaś przez to przechodzić a co do szwagierki to chyba stosuje wychowanie bezstresowe że zero reakcji na syna ale dobrze że ty nie odpuściłaś i zwróciłaś uwagę bo ile można patrzeć jak dziecko dokucza drugiemu. To tyle dobrze że teściowa pomocna była i na coś się przydała zobaczysz 3 dni szybko mina i będziesz miała już na długi czas spokój i ładnie jak Elizka nauczyła sie walczyć o swoje :)
O i Amelka juz coraz bardziej daje znać o sobie i tatcie juz pokazuje jak fika milutko. Dobrze że małż był i cie wspierał w tym wszystkim ale nikomu nie życzę takich święta bo wtedy to nawet nie czuć tej magii

Ula tobie również wszystkiego dobrego oby był równie dobry a nawet i lepszy bo 13 :P
miłego dnia ja pewno zajrzę wieczorem dobrze że jeszcze tylko dwa dni i znowu wolne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515415 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu to ten za-ca lidera faktycznie przytrzymany . Szkoda , że przez to Ty taka nerwowa . Byle szybko do pn zleciało .

Wielkie gratulacje z powodu ząbków :) Czyli macie juz komplecik :)

Aniu spóźnione , ale bardzo szczere życzonka dla Męża :) Fajnie , ze z prezentu zadowolony i nawet winko było :)

Ulcia Kochana Tobie też wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
Szkoda , ze rodzinka przysporzyła Wam tylu nerwów i stresów . Jednak wszystko fajne na chwile , a tak na dłuższą metę to juz szału idzie dostać . Za dużo ludzi na kupie to nie jest fajna sprawa . Dobrze , ze chociaż w teściowej miałaś pomoc .
Ale zachowanie szwagierki żałosne ... raz , ze nie pomocna , a dwa , że jeszcze dolewa oliwy do ognia .
Byle te 3 dni szybko minęły i pojechali juz do siebie .
Potrzebujesz teraz spokoju i wypoczynku .

Jak cudownie , ze Mąż już poczuł kopniaczki Amelki :) U Nas to jeszcze długo się nie wydarzy :P Amelka była taka sama . Jak tylko ktoś inny niż ja dawał rękę na brzuch , to Ami milknęła i siedziała cichutko . Teraz też brzuch mi już podskakuje , ja Maję czuję , a Mąż nie :(

Wózki oglądam już od jakiegoś czasu . Podoba mi się kilka modeli , ale ich ceny już nie koniecznie :P Mam mętlik w głowie i juz nic nie wiem :(
Kasiu proszę napisz mi jeszcze raz gdzie w Cz-Dz jest ten sklep z wózkami .

Ja rano byłam na badaniach , potem na zakupach i odpoczywam . Nawet się przespałam :) Pogoda dobija i nic mi się nie chce ...dopadł mnie leń morderca :P
Nawet do domku mi sie wracać nie chce :P Ale po 18-stej jedziemy .

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515540 przez Urszula
Witam!!!!

Aguś u nas jest trochę inaczej Elizia nie dawała tak czadu :) za to Amelka kopie porządnie :) :) :) nawet jak przykładamy rękę :) :) Co do wózków to my kupimy chyba tylko nosidełko do samochodu i z Maklarenem można je wykorzystać. Chociaż też mi się marzy znowu fajny wózeczek z gądolą :) ale nie zda to egzaminu w połączeniu z Elizią. Ty chcesdz kupić podwójny??

kasiu powodzenia w pracy i oczywiście gratulacje dla ząbeczka :) :) :) :) u nas jeszcze trochę zostało. Pewnie są znowu w natarciu bo Elizia popłakiwała w nocy :dry: w dzień też marudzi ale i tak jest grzeczna Gwiazdeczka moja mała :kiss: :kiss: :kiss: Co do świąt to masz racje ale mój Mężuś i ja zadbaliśmy o atmosfere i nawet na pasterce byliśmy :)

Wiecie co??? znowu szaleje w kuchni. Przed Sylwestrem kupiliśmy mikser z miską obrotową i upiekłam sernik :lol: :lol: :lol: wyszedł perfekt według przepisu mojej Mamy. Więc razem z Mamą pękałyśmy z dumy. Mój Mąż cieszy się, że ciasto będzie miał w domku przynajmniej raz w tygodniu :lol: :lol: :lol: taki był warunek jak go naciągałam na kupno miksera :lol: :lol: :lol:

Uciekam kończyć barszcz po ukraińsku :kiss:

Ps Czy Wy dostajecie maile z forum ZP?? Bo ja nie :dry:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515851 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Ulcia ja nie chcę wózka podwójnego . Jak urodzimy , to Nasze dziewczynki nie bardzo będa już chciały w wózku siedzieć . Amelka juz teraz sporadycznie w wózku siedzi . Woli na nóżkach .
Na pewno kupuję chustę i jak coś to Maja do chusty , a Ami do wózka :P
Ja właśnie nie bardzo chcę Majkę w nosidełku wozić ... wiadomo jakie to dla kręgosłupa niezdrowe .
Raczej skłaniam się ku takiemu 3w1 lub 2w1 z fajną spacerówką . Zobaczymy , muszę jechać , pooglądac i pomacac . Mam kilka wytycznych , które wózek musi spełnić i głównie nimi będe się kierowała .

Super , ze znowu w kuchni na czymś nowym się skupiasz :) Serniczek pychota ... uwielbiam :)
Ale teraz chyba już musze ograniczyć słodkości , o za szybko tyję :(
Ulcia ile masz kg na plusie ? Wyglądasz rewelacyjnie !!!

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl