BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #499830 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu z Ami wysypką nie wiem czy wiadomo , tak zostało obstawione hahaha :P Zobaczymy . Nie ma co panikować ,nie jest to jakaś ogromna wysypka , szybko wykryta , wiec mam nadzieję , ze po elkach ustąpi :)

I wygląda na to , ze u Ciebie juz nie zwykle przeziębienie a grypa , jak i mięśnie bolą :( Może do lekarza jednak pójdziesz ?

Oj ciekawi mnie co znowu u Was w pracy sie porobiło ???

A Mama pewnie , ze wie co robi . Zresztą nie bedzie sama z Nikosiem , to jakby sie slabiej poczuła , to dziadek przejmie pałeczkę :)

My popołudniu do znajomych jedziemy i na noc zostajemy . Plus z tego taki , ze obiadu w niedzielę robić nie muszę hahaha :P

Miłej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #500642 przez agi-p
Dzień dobry :)

Ja na chwilę , bo lapek znajomych jest jakis głupi i pisanie na nim to koszmar :P

Kasiu jak się czujesz ? Mam nadzieję , że lepiej :)

My wczoraj na szybko na zakupach byliśmy , a dziś czekają Nas juz duże , typowo świąteczne :P I zostanie tylko przed samą wigilią dokupi pieczywo i swojskie wyroby . Amelkę zostawimy u mojej Mamci i dawaj do marketów . Już mi się odechciewa na samą myśl .
I chyba juz dziś choinkę kupimy .

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501135 przez kasiorek0310
Dzień trzeci na pewno nie grypa a zatoki ale wczoraj byl kryzys cała głowa bolała 2 tablety wzięte i nawet udało się zasnąć ładnie mnie musiało zawiać a dzisiaj było ok ale wieczorem już znowu zawalone niestety wiec leczymy się dalej i dobrze ze mam wolne bo by nie szło nic pracować
a odwiedziny chrzestnego takie sobie tylko przywiózł małemu prezent samochód taka pomoc drogowa fajniutki bo i gra i wszystko wiec mały cały zadowolony tylko wiecie co nas szokowało to że ta mała 2 lata nic nie mówi to nasz mały więcej gada po naszemu bo i bam i tata mama bum bum mu a ona nic tylko jakieś jęki wydaje

agi o zakupach nawet nie gadaj wczoraj jak robiliśmy to tyle ludzi ze a chodzą jak muchy w smole

agi a to żywa choinkę bierzecie my niestety sztuczna ale cóz zobaczymy za rok może uda się żywa :P i jak tam po zakupach pewno ludzi masa my jzu reszte to w tym Kauflandzie kupimy

spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #501137 przez hasia_86
heja

aż mi szkoda że weekend się skończył :( fajnie było Hania cudowna śmieszka ale zdjęcia same jakieś nie udane zamazane postaram się coś tam wrzucić ale lipne :(
no przyjechali w piątek i Hanka od razu do mnie buziaka cieszyła :lol: ciotka dumna że szok na rękach nosi bo to tylko 6kg a nie taki kloc jak Misiek i tu buuuum - mama mama mama i ręce do góry wyciągnięte, jakby mógł to by powiedziała że mam ją odłożyć i tylko jego nosić, cały czas za mną chodził i na kolana się pakował żebym jej nie brała :P na początku był bardzo nie zadowolony, bo jak weszli to go obudzili i takie krzywe miny na nich robił a my się strasznie śmieliśmy :P ale po chwili było już lepiej, potem nawet chciał się wszystkim dzielić ale nie za darmo oczywiście - zażyczył sobie smoczek Hani i nie dali :( zaraz znalazłam jego mońka i pół dnia z nim chodził czego nigdy nie robi :P
a potem już do niej podchodził i tycityci robił ładnie się zachowywał ale trochę zazdrości było :P

dzisiaj skoro w nocy nas zasypało śniegiem postanowiliśmy lecieć wypróbować sanki :) doszliśmy do placu zabaw i już usypiał wyjeliśmy go połaził pośmiał się i zaraz w sankach zasnął - dłużej się chyba szykowaliśmy i ubieraliśmy niż na podwórku byliśmy :P

ale i tak fajnie że udało się z tym śniegiem bo jak patrzyłam na pogodę to zaraz wiosna będzie i po 10 na + (szkoda że na święta:( )

agip i jak tam leki zadziałały? zeszła wysypka? a jak Maja fikołki ćwiczy?

ze mnie się wszyscy śmieją że tak się Hanką zachwycam że pewnie drugiego już chcę - ale ja stanowczo ciągle jestem na nie :P

i jak choinka kupiona? my ubraliśmy dzisiaj bo potem nie będę mieć czasu za tydzień już do rodziców spadamy :) a że ze sprzątaniem trochę na bakier, w sumie to zaczęłam od d ... strony ale w pokoju zostały tylko okna :P które zamierzam jutro umyć :) więc nie jest tak źle :)

Kasia jak zdrówko? nie rozłóż się nam na święta biedaku - trzymam kciuki za powrót do zdrowia - a i piszesz że mamcia zaproponowała opiekę nad małym :) to tylko dobrze świadczy że z nią już lepiej :)

ania to ty majster 1 klasa :) u mnie jak byli ci technicy z tp to mieli tylko jeden młotek i w jednym czasie 2 był potrzebny więc dałam swój i na koniec mówią żebym schowała chyba że chcę na Mikołaja im dać a ja mówię że nie bardzo bo jeszcze mi się przyda :P a oni że mąż by się wkurzył na co ja w śmiech że ja częściej z tego narzędzia korzystam :P no niestety w tym domu to ja śrubki kręcę :pinch:

a twoje chłopaki muszą mieć wesoło i co dalej nie chcą na nocnik siadać, Misiek to samo, jak pól roku miał to siedział i coś musiałam przegapić bo teraz to ucieka a nocnik to jak zabawkę traktuje :dry: i najlepiej w gacie robić :(



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501161 przez aniaw
Hej :)

Podczytuję, ale nie mam weny i jestem ostatnio mega wykończona ;)
Wczoraj dyżur, dziś też 3 pacjentów miałam i taki to weekend :S
Poza tym małż mnie wkurza na maxa i to chyba on ma permanentny okres a nie ja :angry:
Nie mam kiedy usiąść na spokojnie do kompa bo jednak u mnie konkurencja do sprzętu duża :S

Z fajnych rzeczy to wczoraj ubraliśmy choinkę :lol: Kupiłam taką małą 7ocm do postawienia na blacie coby dzieciaki nie mieli na co włazić :)
Była mega uroczystośc w jej strojenie i zakładanie swiatełek :lol: Dzieciaki pełen angaż - to co że kilka bombek się zmarnowało, ale ubieraliśmy wspólnie :laugh:
Zostały nam takie meeega wielkie lampki jeszcze to T. porozwieszał je w kuchni i przedpokoju i jest mega świątecznie :)

A i muszę się pochwalić, że sama obciachałam Szymonkowi włosy :lol: Nawet nie jest tak źle jak na mój pierwszy raz :lol:

Wczoraj byłam taka zmęczona że położyłam się na chwilę w ubraniu i okularach i obudziłam się o 5.30 żeby sie przebrać i dalej iśc spać ;)


Agi widzę, że prezenty już prawie z głowy :) Ja jeszcze czekam na kalendarze i mam nadzieję, że się wyrobią i też będzie juz wsio :) Fajnie, że udało wybyć się do znajowych :)
Mam nadzieję, że Amelce mija wysypka :kiss:

Kasiu jak się czujesz? Właśnie doczytałam, zdrówka :kiss:
Z tym mówieniem to dzieci różnie zaczynają, może ona wstydziła się przy Was?
A w marketach fakt ludzi pełno, szok ile kupuja a tu niby kryzys :lol:

Hasia fajnie, że choć na chwilę sanki udało się wypróbować :) A Michaś wiadomo, że trochę zazdrosny jak ktoś mu mame zabiera :)
Z karpiem to Cię rozumiem, my nigdy nie kupujemy żywego, w ogóle raczej tylko filety innej rybki bo za karpiem nie przepadam :P
U mnie też jak męża nie pogonię do roboty to sama prędzej zrobię i mam z głowy :lol:


Dobra spadam, do miłego :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501185 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu to fajnie , ze prezent od chrzestnego spodobał się Nikosiowi :)
A ta 2 latka pewnie raz , ze zawstydzona , a dwa to nie każde dziecko zaczyna szybko mówić . Moja chrześnica zaczęła jak miała 3 lata , a wcześniej tylko jakies gaworzenie było , ale bardzo skromne i niewyraźne . Każde dziecko ma swoje tempo .

Współczuje choróbska . Ale polecam ten lek , o którym Hasia tez pisała . Sinupred ... dobry jest . Mi pomaga , mojej Mamci też . Ostatnio miałą też zawalone zatoki,więc odlałam jej połowę buteleczki i przeszło :)

A choinkę żywą co roku mamy :) Uwielbiam taką , tyle że w tym roku nie jest taka jak mi się podobała , ale Mężus wtbrał :P Pierwszy raz mamy ja tak szybko ,ale w tygodniu będzie cięzko się wyrwać . Sama po nią bym nie pojechała , a Mężuś wraca ok 17-18 dopiero i juz z Amią chce pobyć , a nie jeździć . Dziś wieczorem akcja ubieranie :)


Hasia Hanula słodka :) Jaki z niej śmieszek :)
Michaś nie przyzwyczajony do dzielenia się Mamusią ,więc okazał swoją zazdrosć . Ja się zastanawiam co będzie jak Majeczka sie pojawi . Ale do tej pory, to Ami nie reagowała w ten sposób .Wręcz zadowolona była jak był u Nas przez 3 dni te Adrianek . Pomagała mi i nie wariowała jak go brałam na ręcę . Bardzo naturalnie się zachowywała :)

Amelki wysypka jeszcze nie ustąpiła . Pije wieczorem to Claritine , smaruję ja maściami,ale nadal badziewie się utrzymuje . Ale wiadomo,ze żaden lek nie działa natychmiastowo :P

A Maja kopie i to bardzo :) Zaraz po mojej wizycie w szpitalu się rozbrykała na całego :) Nawet teraz sobie siedze i czuję co rusz kopniaki . A przemieszcza się z prędkością światła , co chwilę gdzieś indziej ja czuję . A to oznacza , ze jednak do starszej siostry jest podobna :P

Karp u Nas zawsze żywy :P Ja nigdy tego nie robię i nawet na to nie patrze . Mężuś w kotłowni z nimi walczy i przynosi mi już pieknie pokrojonego :) W życiu bym się tego nei podjęła ...fleeee :P

Aniu Ty jak zawsze zapracowana i na pełnych obrotach :)
Super , ze już choineczkę macie :) Dzięki niej i światełkom musi byc już bardzo klimatycznie u Was :) A wspólne ubieranie , to frajda i tradycja u Nas :) Wszyscy w tym uczestniczą :)
My będziemy miec dużą choinkę i zobaczymy jak Ami zareaguje . W tamtym roku była oczarowana choinką , a tym hmm...zobaczymy :P
U mojej Mamci tez taka mala choinka , na komodzie stoi i Amelce sie podoba . Ale u Nas będzie na wyciągnięcie jej rączki i to żywa , kująca , wiec nastawiam sie na pare zadymek hahaha :P


Ja zaraz ide się ogarnąć , włosy umyć i jedziemy znowu do Bielska . Mam wizytę u ginekologa , pierwszy raz u tego , wiec zobaczymy . Czekałam na wizytę u niego na NFZ 4 miesiące hahaha .
Potem kolejny rajd po sklepie , bo niestety mimo , że wczoraj spędziliśmy całe popołudnie na sklepach i wydaliśmy mase kasy , to jeszcze 2 prezenty musze kupić i trafia mNie jasna cholera . Przez te prezenty magia świąt mi umyka . Uwielbiam robic prezenty moim dziewczynkom i Meżusiowi , reszta to juz trochę wymuszona :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #501532 przez kasiorek0310
Witam już jest calkeim nieźle gdyby nie czerwony nos i bolący

hasia fakt michas zazdrosny temu nie pozwalał ci nosić Hani czy siedzieć jej u ciebie na kolanach ale z czasem może to mu minie u nas wczoraj Nikoś też nie bardzo chciał sie dzielić zabawkami z koleżanka ale co zrobić z wiekiem sie naucza tego choć myslalam o jakims klubiku dla malego żeby mial kontakt z dziecmi ale nic takiego tu nie znam :(
Fajnie jak wam sie udalo wyskoczyć na sanki u nas juz po zimie same błoto zostalo :( może jednak cos spadnie an święta bo jakoś święta bez śniegu jakoś takie bez magii ale cóz
Dajemy rade juz jest w miare ok ze zdrowiem a na zatoki mi gipex pomaga i wygrzanie no i ibuprom na zatoki nie liczę udziału małza :P No lepiej jak lepiej musi uważać na brzuch żeby szwy nie szczeliły, oj u nas tez był żywy karp ale to oczym z nim robił w łazience za ciach i po krzyku a pamiętam zawsze ze dwa dni sobie pływały w wannie no cóz taka rola faceta jak chciał to sobie kupił i zrobił :D

o i nawet zabiegana ani sie pojawiła i kolejni choinkę maja ubrana a my w tyle może w piatek może w sobote sie ubierze zobaczymy nie mątw się tez nie mamy dużej może w porywach metr ma :silly: to pokz te swoej strzyżenie pierwsze udane oczywiście jak teraz Szymi wygląda :side: no właśnie raczej nie bo normalnie sie bawiła i wszystko sama zabierała zabawki ale z tego o widzieliśmy to zbyt wiele nie mówia do nei nie tłumacza niczego

agi a tak sie zastanawialiśmy czy cos mu przywiezie bo co roku był a uto ajne takie wieksze a nie maciupkie wiec spokojnie sam sie nim bawi jak na razie działa na mnie gripex ibuprom na zatoki i małż :kiss: wiec spoko w razie czego mam nazwe zapiasan i dzięki za info u nas te kropki po skazie teraz zniknęły z ciałka chyba po miesiącu ale na policzku sie mu utrzymuje nadal i chyba to bedzie od cytrusów bo zjadł mandarynke pomarańcze i to mu sie nasilało wiec zobaczymy zrobimy prowokacje i sie wyjaśni. To dobrze jak maja daje znac o sobie i to mocno bo bedziesz spokojniejsza o nia a małz o was :)
O kurcze 4 miesiace czekać na wizyte szok tyle czasu ciekawe co ci powie jak cie zobaczy o i temu nei lubiął świat tej gonitwy po sklepach i calego zamieszania wokół tego wszystkiego ale na szczęscie u nas jest spokojnie i powoli wszystko zrobimy

u nas ok po wczorajszej wizycie nawet ok ale czuć było dystans i to ogromy ponieat zdziwienie że u małego w pokoju sa juz meble troche zdziwieni byli ale nic ne powiedzieli czy fajnie czy nie a w środe montujemy umywalkę :D małż powinien miec już wolne wiec ruszamy z robota poza tym ok az dziw ze jest tak dobrze jeszcze gdyby ta pogoda była nieco lepsza byłoby ok no nic zmykam sie zabrać za lodówkę bo czas ja umyć jutro jeszcze zakupy porobić i tyle i na świat spokój potem tylko jakieś winko szampan i można świętować nowy rok we dwoje na białej sali a na wigilie jedziemy do moich małz też sie już sam przekonał i zostajemy na na pierwszy dzień świat a potem na urodziny do bratówki

milego dnia :) i do wieczorka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502165 przez aniaw
Hej :)


U nas światełka w domu to dla małych przeżycie :)
Teraz jak wyłączamy światła w domu i zostają tylko lampeczki to czuję się jak w statku kosmicznym a Dominiik i Szymi chodzą tylko z zadartymi wysoko głowami i mówią tak śmiesznie "jeeeju" :lol:

Myślałam o porobieniu ozdób na choinkę jak w dzieciństwie :)
Znalazłam super stronkę:
www.tipy.pl/kategoria_99,boze-narodzenie.html

Agi i jak akcja ubierania choinki? Pewnie było extra :) A jak ten nowy gin???
Oj fakt zakupy i prezenty trochę psują atmosferę śiąteczną ;)

Kasiu fajnie, że ze zdrówkiem lepiej :) Fajne plany na święta, super że udało się dogadać z męzem :)

A my chyba jedziemy w góry na święta więc odpuszczam sobie pucowanie chaty, gotowanie i takie inne klimaty :lol: :lol: :lol:

Muszę pokombinować i jeszcze dziewczynom do pracy porobić kartki:
www.tipy.pl/artykul_11955,jak-zrobic-kar...ula-ze-sniegiem.html
www.tipy.pl/artykul_5448,jak-zrobic-skla...artke-na-swieta.html
www.tipy.pl/artykul_5554,jak-zrobic-kart...ksztalcie-kotka.html
www.tipy.pl/artykul_11964,jak-zrobic-swi...bkami-z-guzikow.html
www.tipy.pl/artykul_11812,jak-zrobic-kar...choinka-origami.html
Tylko na razie szukam pomysłu :S

A i takie jezyki chciałam porobic z chłopakami:

Tzn ja bym robiła oni by niszczyli :lol:

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #502240 przez agi-p
Dzien dobry :)

Kasiu no najlepszym lekarstwem jest Mąż :) U Nas też to działa idealnie , niezależnie od dolegliwości ;)
Dobrze , ze jeszcze dodatkowo się wspomagasz lekami :P

No szwy będą Mamę jeszcze trochę ciągnąć .Zresztą sama wiesz jak to było po cc .

Dobrze , ze wczorajsza wizyta przebiegła spokojnie . Powiem Ci , ze ciężko pokonac ten dystans , ale może z czasem się uda .

Aniu obłędne to "jeeeju" :)

Ozdoby choinkowe robilyśmy jak Paula mala była . Już o tym z nią rozmawiałam i w przyszłym roku wspólnie z Amisia też będziemy robic :) Stronkę zaraz przeglądnę :)

Perspektywa wyjazdu w góry na swieta rewelacyjna :) No i ile roboty odpada :) :) :)

Ja wczoraj dokupiłam resztę prezentów :) Jeszcze tylko czekam na przesyłkę dla Pauli , mam nadzieję , ze dojdzie . Nerwowa już jestem :P Nawet popołudniu już wszystkie prezenty popakowałyśmy i schowałyśmy póki co .
Choinka ubrana :) Amelka była zachwycona i czynnie uczestniczyła w ubieraniu jej . Nawet kolce choinki ją nie zrażały . Podawała bombki , wieszała i cały czas robiła słodkie "ooooo" :) Wszytskie ozdoby jej się podobały i była cała z brokatu :P

Ginekolog świetny . Kasiu może znasz , bo rodziłaś na Wyspiańskiego ...Lasatowicz Piotr . Konkretny,szczegółowy , sympatyczny i poświęcił mi dużo uwagi i czasu wnikliwie wszystko tłumacząc . Maja waży juz 450 g , więc idzie jak burza :P Kawał babeczki już z niej .
Termin porodu mam na 29/30.04 , ale poród będzie w granicach 38 tc jak dobrze pójdzie ,wiec w granicach 15/16.04 :) Już czekam niecierpliwie .
Teraz mam dylemat gdzie chodzić do lekarza , bo i Lasatowicz mi spasił i moja Dr . Musze tez się zastanowić gdzie rodzić , bo jak na Wyspiańskiego , to dobrze chodzić do Lasatowicza , jest tam z-ca Ordynatora .

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No , to miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #502747 przez kasiorek0310
Aniu niop udało się go bardzo prosto przekonać :P chyba nie muszę ujawniać szczegółów

agi tak tak małż to niezawodne lekarstwo w tym sie zgodzę i nawet na bół głowy pomaga :P No cóz nie widział ich 4 miesiace a czas działa na niekorzyść a na sile nikogo nie zmusisz do odwiedzin niop mama trochę ciągnie ale ładnie sie goi wszystko poza tym juz na termin an kolejna chemie początkiem stycznia.Fajniutko jak Amie choinka sie spodobała i puki co nie przeszkadza :P i jak ładnie pomagała u ans będzie w weekend ubieranie zaległe bombki znależliśmy wiec można ubierać. Nam tez ju przyszły te co zamówiłam piżamy dla nas i sa ładniutkie jak chcieliśmy
Kojarze Tez mam po nim dobre wspomnienia a jako doktor to każdy sobie go chwalił nigdy nie słyszałam złej opinii o i termin ci sie zmienił to już na ciepłe dni Maja będzie z wami fajniutko a co do porodu ja tam zastrzeżeń nie miałam co do wyspiańskiego za to sporo ludzi miało ale jaieś to zależy jaka zmiana trafisz
O widze jednak udało sie znaleźć ami Buty czy to te kozaczki co mieliście i jaka szczęśliwa na sniegu To ten czarny wielkolud to was FADO juz taki duży ???
Śliczna ta pomocnica oj będą magiczne świeta dzieci juz tak ładnie będa uczestniczyć we wszystkim :D
śliczna wasza choinka :)
A nie mogę sie już doczekać az my będziemy ubierać a Ami ślicznotka.
A waga Mai ładna niech tak dalej rośnie a ty jak dajesz rade z brzuszkiem i AMa czuła już kopniaki siostry ???

a my po wizytach zakupach i po wszystkim.
Co do wigilii wszystko ustalone :) a po okuliście hm.... Myśleliśmy że nic sie nie załatwi a tu niespodzianka próbowała go zbadań na tym sprzęcie co sie brodę kładzie wiec co nieco ustaliła konkretna wade będziemy próbowali ustalić w styczniu na pewno nie ma astygmatyzmu udało sie żeby popatrzył chwile na te obrazki i sie udało skupił uwagę na nich i sie nie bał wiec to duży plus. A w styczniu próba dokładniejszego zbadania może dostaniemy okulary żeby mu mięśnie oka rozciągnąć a ja to nie pomoże to będzie trzeba pomyśleć o zabiegu podcinania mięśni w Krakowie A dobrze że poszliśmy bo im dłużej to będzie tym gorzej ważne ze będziemy juz działać z tym bo jak sie okazało to na przemian mu oczy uciekają bo wcześniej lewe oko a teraz prawe ucieka do góry

a jutro wielkie mycie okien nareszcie świeże firanki i małż może od jutra będzie miał wolne zobaczymy jak dzisiaj przyjdzie

miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503186 przez aniaw
Hej :)
Musicie to zobaczyć :
demotywatory.pl/3986594/A-ty

Szukałam dla Riki alternatywnej choinki i wyszperałam niezłe:
demotywatory.pl/3996575/Gdy-brak-Ci-miejsca-na-choinke
demotywatory.pl/3619211/Jesli-Twoja-Choinka-wyglada-tak
demotywatory.pl/3997176/Brak-swierku
demotywatory.pl/3616774/Studentki-Fizjoterapii-PWSZ-w-Pile
demotywatory.pl/3994700/Pomyslowy-sposob-
demotywatory.pl/3996654/Tysiace-kilometrow-od-domu
demotywatory.pl/3997575/Sezon-na-najbard...nke-bozonarodzeniowa
demotywatory.pl/3955932/Tez-tesknicie-za-swietami
demotywatory.pl/3998073/Zywa-choinka


Agi dla Ciebie pasuje mi coś takiego:
demotywatory.pl/3618385/Tymczasem-w-Australii :lol:
Ale fajne fotki, sliczna choinka, córcie zaangażowane :) A jaki snieg extra i jaka Ami szczęśliwa :) Super :) Jak miło znaleźć porządnego gina i to na nfz tylko to czekanie zabójcze ;) No to trudna decyzja przed Toba.

Kasiorek a dla Ciebie taka:
demotywatory.pl/3600167/To-uczucie :blink:
No szczegółów się nie domagam spokonjnie :silly:
Fajnie, że mąż będzie miał wolne i razem spędzici więcej czasu :) Może trochę Tobie pomoże :) A ubieranie choinki na pewno będzie niesamowitym przeżyciem dla Nikosia :)
Co do badania oczek ważne, że po mału do przodu :)


A to mnie strasznie rozbawiło :S
demotywatory.pl/3988394/Ludzie-sa-jak-choinki

Mój M dzwoni dziś do mnie:
T: Czy po pracy spotykasz się z kims na wymianę???
Ja: Tak. Z taką jedną babeczką... Będziemy wymieniać się mężami :lol:
T: :S

Inna rozmowa:
T: Dziś mija termin opłacenia raty za pralkę :ohmy:
Ja: O matko trzeba jak najszybciej opłacić, żeby pralki nam nie wyłączyli :lol:

Odbieram tel w autobusie:
T: Z której strony będziesz szła od M1, od frontu czy od tyłu??
Ja: Ja lubię od tyłu....
Tylko trochę chyba za głośno to powiedziałam bo facet który siedział obok przez całą drogę się na mnie dziwnie patrzył :blush:

A poza tym u mnie w porząsiu, bobasy rozrabiakuja jak codzień a kompa mam gdy tylko zasną :S Ale spać też trza kiedyś, więc buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503253 przez agi-p
Dzień doberek :)

Kasiu ciesze się , ze Mama wraca do pełni sił :) Byle kolejne chemie ją nie dobiły . Dużo ich będzie miała ?
Z Mężem macie teraz gorący okres i super :) Tak być powinno :)

Jejciu jaki z Nikosia dzielny chłopak , ze tak pięknie dał sie zbadac okulistce :) Super , ze nie ma tego astygmatyzmu :) Mam nadzieję , ze w styczniu nic niepokojącego nie wyjdzie . Dobrze , ze już udało się tyle ustalić :) Tylko kurcze ...oba oczka uciekają :( Ważne , ze szybko interweniujecie , nie bagatelizujecie wady ... to na pewno dobrze rokuje :)

Tak ten czarny piesio to nasz szczeniaczek Fado :P Ma dopiero 10 miesięcy :P
A Amci śniegowców nie kupiłam :( Ale te butki ma ocieplane i nie przemakalne :) Specjalnie testy robiłam ;)

Jeśli chodzi o poród , to ja tam opiniami się nie kieruję . Zawsze jest tak , ze ile kobie tyle opinii , każda ma inne wymagania i oczekiwania . A zmiany tak jak piszesz są różne . Ja rodziłam Amę pod szyndzielnią i byłam mega zadowolona , mimo że opinie też słyszałam nie najlepsze . Wszędzie są plusy i minusy .Ale ja tam nie jadę odpoczywać czy korzystać ze spa , tylko rodzić :P A poród odebrac musza jak potrafią najlepiej :P

Amelka jeszcze nic z mojej ciąży nie rozumie :P Kopniaków też nie czuła , bo Maja jak tylko ktoś przyłoży rękę do brzucha to nagle nieruchomieje . Ami tez tak robiła :P

Aniu demotywatory obłędne :P A ten specjalnie dla mnie bardzo pomysłowy hahaha :) Szkoda , ze choinkę już ubraliśmy , bo może wyglądała by podobnie hahaha . Ty jeszcze czas na takie rzeczy znajdujesz ...jesteś jedyna :P
Rika powinna skorzystać z Twoich propozycji :P

Kochana po tym śniegu ze zdjeć , to tylko wspomnienie zostało :( Tyle go było , a w jeden niemal dzień wszystko sie straciło . Paula nie moze sie z tym pogodzić , bo jak to święta bez śniegu :P

A facet w autobusie pewnie puscił wodze fantazji i pozazdrościł Twojemu Męzusiowi :) Tez bym tak odpowiedziała :P No co ... prawde trzeba mówić :P

Jutro popołudniu wybieramy sie na szczepienie ... juz mnie brzusio z nerwów boli . Ami narobi takiej zadymy , ze az się boję .

Nic idę pranie powiesic :)

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #504051 przez kasiorek0310
Witam wieczorowo melduje plan wykonany :0
Umywalka sie właśnie montuje powoli ale wiemy że będzie nam brakować kilku drobiazgów

Aniu niop wolne ale ma już zajęcie :P a ubieranie choinki dopiero w weekend choć tutaj wokół juz pełno ludzi ma ubrane, No tak ważne że przodu bo myśleliśmy że już nic nie będzie znowu

Agi nie martw sie szczepieniem trochę pokrzyczy a może i tym razem nic nie będzie. Mama jeszcze 3 będzie miała w sumie aż 9. Dobrze to ujęłaś gorący okres co nam nie przeszkadza :p Niop byliśmy w szoku lekarka tez że taki mały a dal sobie coś tam zbadać mówiła że tym nie na za bardzo co sie opierać ale tyle co sie udało to i tak dobrze coś na pewno wyjdzie bo nie bez przyczyny mu uciekają oczy ale może skończy sie tylko an okularach rozciągających mięśnie zobaczymy. Na zmianę mu uciekają czasem lewe czasem prawe.Ważne że co sie już zacznie działać a reszta czas pokaże. To rzeczywiście malutki on już jak dorosły peis wygląda ale i tak jest fajniutki a co do butów to dobrze byle ciepło miały myśmy zimowe zaimpregnowali i mamy z głowy przemakanie.
A co do porodu znasz swoje prawa i będziesz sie tego trzymać co podejmiesz i tak będzie dobre dla was obojga

a u nas dzionek minął nawet ok okna pomyte szok jakie czarne od sadzy i w ogóle ale mamy juz to za sobą świeżutkie firanki wiszą i od raz lepiej jutro powoli powycierać kurze dokładniej kuchnia szafki a potem juz drobiazgi do ogarnięcia i może w sobotę ubierzemy choinkę zobaczymy a i jutro drobne zakupy w naszym Kauflandzie zobaczymy co tam maja dobrego :P

spokojnej nocy

edit

MAMY GÓRNA 3 NARESZCIE SIĘ POJAWIŁA JUŻ CAŁA SIĘ PRZEBIŁA JESZCZE PRAWA W NATARCIU JUŻ WIDAĆ BIAŁE :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #504192 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Kasiu super , ze trójeczka wreszcie wyszła :) :) :) Gratulacje :)

Super , że plan wykonany i umywalka prawie zamontowana :) a zapach świeżych firanek cudowny :) Mama niedawno była u mnie i okna pomyła oraz firaneczki nowe zawiesiła . Ale teraz w sobotę przywiezie inne firanki i sobie je zawiesimy :)

My posiedzieliśmy u przyjaciół dzisiaj . Uśmiałam sie i nagadałam :) Ami swietnie sie bawiła i do domu jechać nie chciała :P W aucie sie jej przysnęło i w domku ze zmeczenia marudziła i lamentowała .
Jutro to cholerne szczepienie . Wiem , ze bedzie tragicznie , bo Ami to nie tykała , nie znosi jak ją obcy dotykają . Ale przeżyjemy :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #504207 przez aniaw
Dzień dobry :)

Może od piątku będę miała internet wreszcie w pracy jupi :lol: Bo od soboty mam wolne to sie nacieszę :lol:
Jak zwykle wszystko w biegu, pakowanie prezentów itd a jutro jeszcze muszę odebrać zamówione kalendarze i ciekawa jestem jak bedą wygladać, bo to mój pierwszy raz :lol:
Rano z bobasami układałam klocki i śmiechu było co nie miara bo każdy miał inną wizję :) Ale ten czas z Małymi przed pracą szybko mi mija i zaraz musze wychodzić ;)

Agi powodzonka jutro na szczepieniu, trzymam kciuki za Amelkę :kiss:
Fajnie masz z mamą, że okna pomyła i jeszcze kolejne firaneczki podrzuci :)
Liczę po cichu na to, że jak ja przyjadę w Wasze strony na święta to i śnieg się pojawi :lol:

Kasiorek gratki zębola u Nikosia :kiss: Fajnie, żer udało się umywalkę zamontować juz prawie i że dalsze plany macie :) Oby milutko Wam mijał ten czas razem :kiss:

widziałyście to???
tvp.info/informacje/rozmaitosci/szokujac...rwac-dziecko/9482976

Ech uciekam bo jakaś śpiąca jestem, buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl