BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 4 miesiąc temu #493216 przez agi-p
Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493282 przez kasiorek0310
Wzajemnie agi napisze coś więcej jutro jakoś dzisiaj nie mam ani humoru ani sił spanie mnie męczy małż na imprezie wiec go cały dzień nie ma a mieli długo nie siedzieć :( ciekawe w jakim stanie wróci a wczoraj byl u mamusi i jutro znowu ma być nie wiem po co skoro małego tez widziała i w ogóle a jak pojechał to nie miał o czym z nią gadać nawet pytała sie o święta ale ja tam nei mam zamiaru jechać skoro nie ma o czym z nia gadać a jak to małż powiedział tak żeby sobie posiedzieć to różnie dobrze może go robić w domu siedzieć wypić kawę i tv oglądać

hasia a jak tam u was ???

ania sanki wypróbowane ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493390 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu wydawało mi się , że to dziś teściowa miała Was odwiedzić .

MI Mąż wczoraj też zniknął na cały dzień i siedziałyśmy same . Wkurzyłam sie na niego .

Miałam jechać dziś na giełdę , ale mróz okropny i raczej sobie daruję . A popołudniu do chrześniaczki i jej siostry z zaległym mikolajem .

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493482 przez kasiorek0310
No dzisiaj miała byc ale nie miał kto mu przywieść butów zimowych bo jeszcze miał u mamy wiec sobie sam pojechał wysiedział sie a dzisiaj znowu ma być ona nie wiem po co skoro nie ma o czym z nia gadać a poza tym jak on powiedział to chce nas odwiedzić i znowu sie go pytała co chcemy do domu jak jej powiedział ze patelnie już jakiś czas temu to ona dalej jej nie kupiła nawet wiec sama widzisz pytała sie czy na święta przyjedziemy bo ich w pierwszy dzień świat nie ma a my na urodzinach bratowki o ile będa wigilia u moich a drugi dzień świat to nie wiem ale chyba w domu.

A małż wrócił o 23 oczywiście wiadomo jaki ten plus ze poszedł spać i tyle go było a dzisiaj umiera a miałam niby jechać do szkoły bez kłopotu a tu masz już to widzę jak cały czas śpi a zero reakcji na małego

a fakt zimno jak nie wiem ze sie nawet z domu wychodzić nie chce ale wczoraj na chwile poszliśmy mimo mrozu na 7 stopni

Agi to masz nie mały wydatek na mikołaja jak i chrześniaki obdarować ja na szczęście nie mam żadnego chrześniaka i nie będę mieć nie dziwie sie że sie wkurzyłaś ten mój tez poszedł na 1 zmianę i cały dzień bez echa to teraz niech maja a później my musimy ich znosić że "umierają" na szczęście mały go nie oszczędza co chwile mu dokucza trójki mamy na wylocie kreski juz sa wiec gryzie wszystko co popadnie byle sobie ulżyć

miłej niedzieli a teściowa ma być niby o 15 jak my na pole o tej wychodzimy zaraz po drzemce bo potem to zimno okropnie a chętniej bym pojechała do mamy do szpitala niż tutaj z nimi siedziała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493853 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Ja tak na szybko,bo padam na pyszczek :P

Kasiu i jak wizyta teściowej ? Może się w końcu doczekacie tej patelni :P

My byliśmy u mojej chrześniaczki i jej siostry . Powymienialiśmy się prezentami i posiedzieliśmy prawie 2 godzinki .Potem pojechaliśmy do mojej Mamci i zostawiliśmy tam Amcię . Szybkie zakupy, potem kawka u Mamci , kolejny sklep i już do domu trzeba było wracać .

Mróz trzyma jak cholerka ... brrr...

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493952 przez kasiorek0310
Witam agi chyba my tylko zostałyśmy przy weekendzie
To widac że odwiedzinki sie udały wam skoro o małe zakupy udało się zrobić :P

a u nas nawet ok małż sie wykurował wieczorem dopiero jak a był dzisiaj taki pycha obiadek ziemniaczki kurczaczek z piekarnika i do tego fasolka szparagowa z bułka tarta pychotka a już za mna od kilku dni chodziło a wizyta teściowej nawet ok o dziwo przywiozła małemu tym razem rzeczy a nie kasę dostał klocki te co w biedrze były drewniane we wiaderku wiec byla chwila ze sie bawił potem nic dwie książeczki o Pinokiu i jakaś tam jeszcze nie pamiętam
a i owoce jak zawsze a pytała sie co my chcemy na święta i po raz enty małż mówi ze patelnie wiec zobaczymy czy sie doczekamy bo tak to szukała na silę co by tu jeszcze a że nie mamy lampy w pokoju naszym to uparcie chciała lampę a ze my mówimy ze nie a bo może szklanki albo coś a my ze miejsca nie mamy żeby to trzymać wszystko nawet i zdziwiona ze my tak malo wystarczali jesteśmy i nic nie chcemy więcej bo nam nie potrzeba

poza tym gadałam z mama już sobie ładnie śmiga i w miarę wszystko robi tylko szwy ciągną trochę puki co i jak sie nic nie zmieni to we wtorek do domu wychodzi

agi mróz trzyma my jak rano wstaliśmy było u nas w pokoju tylko 16 stopni o zgrozo zimno dobrze że u małego miał cieplej oby nie było takich mrozów już bo kiepsko widze ta zimę

spokojnej nocy ja mam znowu 2 zmiany tym razem moja zmiana a w przyszłym tyg raczej wolne biorę trzeba domek doprowadzić do porządku a jutro może będą nowe żeberka do łóżeczka zobaczymy czy przywiózł :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #493992 przez aniaw
Hejka :)

U nas weekend zabiegany ale śnieg wykorzystany w pełni i sanki :laugh:
Szaleństwo na maxa :lol:

Dziś próbowałam wyciągnąć tego mojego pryka gdzieś na mikołąjki, bo tyle atrakcji w wawie było, ale nie dało się ;) Ale w domku też fajnie było :)
Polecam pysznego kurczaka przyrzadzanego w torebkach fix na patelni bez tłuszczu:lol: Pyszniocha :lol:

Agi fajnie, że możesz podrzucić Amę to mamy i myknąc na zakupy :)Z wydatkami grudniowymi to fakt nieźle jest ;)
Z tymi sztućcami lidlowymi to z rańca wysłałam Tomka i podobno było malutko a tak się na początku wnerwiał, że wydziwiam i każe mu gdzieś jechać przed pracą zamias sama popołuniu po drodze wyskoczyć ;) Ale później przyznał mi rację, że mogły szybko się rozejść :P
Są na allegro tylko droższe a te fajniutkie są :) Może jeszcze gdzieś znajdziesz okazyjnie.

Kasiorek może racja, że mniejsze te autka w biedronce, nie patrzyłam tak dokładnie ;) Oj niezły Twój M z tym wybyciem na cały dzionek ale śmiesznie musiało być jak Nikoś mu nie darował :lol: Sanki wykorzystane a jakże :lol:
Nawet mnie Tomi woził i nawet mnie z chłopakami razem więc wyyytrzymałe :lol:

Napisałabym więcej, ale kurcze na rano mam jutro ;)
I będę za Wami tęsknić, bo neta nadal w lecznicy brak ;)

Ale zapodam jakieś fotki:
Śniegowo :)

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #494000 przez agi-p
Dzien dobry :)

Kasiu to super , ze Teściowa tym razem z prezentami przyjechała . A te klocki są super . Może jeszcze nie dla naszych dzieci , ale mi się podobają . Ami sie nimi u Igorka bawiła . A mój tata , to gapa straszny . Teraz postanowił , ze pod choinkę takie Amci chce kupic i znalażl po 80 zł !!! Mówię mu , ze jeszcze tydzień temu w biedronce były po 40 to nic nie mówił . Teraz przepłaci strasznie :P

Mnie strasznie wkurza , jak ktoś zawraca mi glowę , pyta co kupić np Amci , ja kombinuję wybieram , a potem i tak kupuje coś innego . Więc może sie jeszcze okazać , ze teściowa Was jednak szklankami kolejnymi uraczy :P Tyle razy juz jej mówiliście , a ona dalej swoje :P

No dziś już cieplej ... podobno te 2 ostatnie dno takie mega mroźne były , a od dziś ma być lepiej . Zobaczymy . Ale zapewne tak będzie , bo czuję ,że w domku cieplej i Mężuś w nocy tylko raz do pieca szedł .

Aniu dzięki za cynk o tych fixach :) Upoluję dziś i zobaczymy jak nam posmakuje :)
A Amcie do Mamy podrzuciliśmy , bo raz że mróz straszny i nie chcieliśmy jej tak poniewierać , dwa to Ona ten katar miała i wolałam nie ryzykować spotkań z masą wirusów w sklepie , a trzy moja Mamcia juz jej sie doczekac nie mogła ,bo jej tydzień nie widziała :P No i swoją drogą , ze teraz Ami w sklepach szału dostaje , bo zabawki są wszędzie :P

Zdjecia śniegowe boskie , ale mi najbardziej podobają się te co Domis i Szymi zasuwają jak mróweczki w kuchni :) Ale się uśmiałam :P :P :P Wy to wiecie jak dzieci wykorzystywac hahaha :) Wy pewnie siedzicie na kanapie z pilotem w ręce , a chłopaki odwalają za Was robote . Mogę sie założyć , że tego kurczaka z patelni też Oni zrobili :P


No nic , zmykam na śniadanko :)
Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495179 przez aniaw
Hello :)

Ech ale mi tęskno za Wami, zawsze w pracy podczytywałam a teraz muszę na prawdę pracować :lol: ;)

Wiecie jestem taka podbudowana dobrocią ludzi :side: Tyle osób przynosi nam wciąz rzeczy na te paczki świąteczne : słodycze, produkty spożywcze z długą datą przydatności np makarony, herbaty, kawy, gotowe dania w słoikach, zabawki, ubrania, pościel, mamy nawet stół i krzesła :lol: Tego jest tak mnóóóóstwo, że wyglądamy już jak caritas i nie mamy gdzie tego ustawiać :) Dla tego 3 miesięcznego jasia ubranka, gerberki i kaszki na przyszłość, dla dziewczynek biżuteria, chemia domowa, no wszystko do wyboru do kolor :side:
Te matki nie wiedzą, że dla nich coś zbieramy, bo nie chciałyśmy ich na nic nastawiać bo nie wiedziałyśmy jaki będzie odzew ;)
A słuchajcie ta mama z Rzeszowa z 5 dzieci, taka dzielna kobieta, uciekła od męża który się nad nimi znęcał i zaczyna życie od nowa :) Szefowa do niej wczoraj dzwoni i pyta się czy coś potrzebują a ona powiedziała, że dają radę bo dzieci zdrowe i na leki nie trzeba wydawać, więc jakoś sobie radzą :) Matko a u nich bieda aż piszczy :( Codziennie kombinuje co dzieciom dać do jedzenia i nie narzeka tylko stara się sobie radzić. Musi przetrwać ten macierzyński i wróci dalej do pracy :)
A niektórzy co do nas zajeżdżają pod lecznice furami, w futrach, extra biżuteria a wykłócają się o każdą złotówkę, że drogo :angry:
Sorki, że tak o tykm piszę, ale jakoś tak mnie to rusza ostatnio każdego dnia :)
Już przebrałam rzeczy chłopaków i zabaweczki i też jakoś symbolicznie się dołoże :)

A wracając do forum :P

Agi rozgryzłaś nas - dzieciaki zasuwają a my się obijamy na maxa :lol: :lol: :lol:
Oni tak uwielbiają wszystko naśladować, że szok :) Śmiesznie jest z nimi :)
A dziś Szymi był zabawny bo czytałam mu książeczkę przed spaniem a w drugim pokoju hałasował Dominik bo spać nie chciał - bawił się jakims autkiem w łóżeczku ;)
Szymi wyszedł do niego i zabrał mu samochód i tłumaczył mu że czas spać i pokazywał mu nu nu nu :lol:
A miałam Tobie ostatnio napisać o tym odśnieżaniu, że ja ostatnio odkryłam w sobie powołanie :lol: Byłam przed 8mą w pracy więc wzięłąm się za odśnieżanie posesji przed lecznicą i jaką frajdę miałam z tego :lol: Mega górę śniegu nawaliłam i zastanawiam się czy nie dorabiać sobie zimą jako dozorczyni :lol: :lol: :lol:

Zastanawiam się nad ofertą sesji chłopaków za 50zł w jakiejśc promocji ;) Bo ten fotograf tylko w tyg ma czas i przyjeżdża do domu ;) Mamy taką sprawdzona babke za 250zł czy 300zł - juz nie pamiętam muszę maila sprawdzić i już od dawna o tym myśle ale wciąz kasa idzie na coś innego ;)


Wiecie chciałam być na diecie a mój M kupił mi dzić całe pudło pierniczków czekoladowych - no 700g :ohmy: :angry: I daje mi z tekstem, że chciał podarować mi coś słodkiego :angry: No i weź się tu nie wkurzaj na faceta :angry: :lol:

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495184 przez kasiorek0310
Witam wieczorowo niby robota jest ale jak na lekarstwo :P

aniu foteczki boskie widać chłopakom się podoba śnieg o i takie jednak mocne sa a nie że tylko pisze skoro i ciebie i chłopaków dało rade ciągać tylko jak Tomcio dawał rade wasza trójce prowadzić a autka znależliśmy an miejscu za tyle samo bo niby wader jakaś promocje zrobił na te giganty na święta wiec luzik wiec sie kupi tutaj :P niop wybył ale wiedziałam że idzie bo juz od tygodni wołał że robią imprezę pożegnalną gościa co odchodzi na emeryturę a miałam iśc w niedziele do szkoły to by dopiero bylo tata razem z małym by spędzili dzień w wc a niby twierdził jeszcze parę dni przed ze da rade z nim siedzieć sam a przespał całe do popołudnia

agi wiem że super myśmy je mieli kupić na mikołaja małemu ale dostał mule :D no cóz zaskoczyła nas bo sie pytałam małża czy czasem znowu nie dzwoniła żeby jej powiedział co ma kupić a tym razem dzwoniła ze już kupiła mu te klocki i czy takie już ma czasem a tam nie dla naszym mały kocha zbierać to te wiadra a potem wysypywać na szczęście nie na siebie :P
ale jeszcze idzie je znależć biedrze tam gdzie sie nie sprzedały maja wystawione dalej.
A nawet tak nie żartuj bardziej bym sie bała że uraczy nas jakaś lampa a tego bym nie zniosła wiec zobaczymy bo ona taka jest w gadaniu dobra ale żeby zrobić to już nie tak prędko.
i tez sie mnie pytała co mi się tak chudnie bo marnie wyglądam i czy jem normalnie a ja na to że jem normalnie a badani idę w styczniu zrobić i się okaże czy coś mi jest czy nie.
oby było cieplej w nocy coraz częściej gadamy o gazowym ojczym tez coś wymyślił do ogrzewania żeby wszędzie ciepło było sie zobaczymy co w sobotę powie a przyszły tydzień biorę wolny roboty jak na lekarstwo a tak to spokojnie zrobię sobie wszystko w domku poza tym we wtorek mamy wizytę u okulisty bo to oko mu bardzo ucieka wiec może zaczną go cos leczyć albo zasłaniać oko albo co bo potem będzie juz za późno cokolwiek robić i zostanie nam operacja tylko.

a dzień nawet ok wyspałam sie małż wstał rano a mały tez dospał ładnie do 9 :D za to popołudniowe drzemki sa tylko godzinne poza tym okropnie nas testuje nerwami swoimi i wymuszonym płaczem puki co sie nie dajemy i kocha gryźć włosy nasze i nie idzie go tego oduczyć a to jak zęby ida to tak ma

spokojnej nocy jutro mama wychodzi :D przeleciało ten tydzień jak nic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495241 przez agi-p
Dzień dobry :)

Aniu cudownie , ze Wasz apel przyniósł tak niespodziewany odzew :) I niestety zazwyczaj jest tak , ze Ci najbiedniejsi są uczciwi ,pracowici i lojalni , a te za przeproszeniem dupki bogate , to pozbawione uczuć , bezduszne postacie . Cwane,wysrane i uważające się za kogoś lepszego .
Postawa tej Kobiety z 5 dzieci jest imponująca :) Życze jej jak najlepiej na nowej drodze :)

Hahaha z tym odśnieżaniem to dobre :P Jakbyś musiała tak codziennie z łopatą latać , to być szybko zdanie zmieniła :P Ja na szczęście tego nie robię ... mam tu Meża i teścia od tego haha :P Nawet auto zazwyczaj Mężus mi odśnieża , jak wie że gdzieś będe jechała :P

A z piernikami , to powiem Ci na pocieszenie , ze Mamcia ostatnio kupiła mi 2 kg już na świeta . Pysznych , świeżutkich w czekoladzie ... i co ... został tylko 1 kg :P

A sesja fajna sprawa . Jeżeli tylko chłopcy będą z tego frajdę czerpać i nie bezie to zbyt długo trwało , to czemu nie :)

Kasiu A widziałaś może te klocki ? Jak tak to w której biedronce ? Bo w jasienicy i w bielsku przy BP ich już nie ma :(

Super , ze tesciowa tak zmieniła podejscie :) Może zrozumiała pewne rzeczy i stara sie do Was zbliżyć na nowo :)

Mam nadzieję , ze z oczkiem Nikosia bedzie poprawa . Kurcze taki maluch , a juz musi po okulistach śmigać . Szkoda byłoby , zeby miał problemy w przyszłości . Dobrze , ze juz o tym myslisz .

Super , ze Mama już wychodzi :) :) :)

A ja wczoraj miałam jechać na IP i wieczorem żałowałam , ze tego nie zrobiłam . Od 14-stej Mai nie czulam i brzuch bolał,napinał się i skurcze miałam .
Nawet spakowalam wszystkie dokumenty i mielismy jechać , ale jakby ulżyło i stwierdziłam , ze nie ma co panikowac . A wieczorem ,jak wróciliśmy do domku ,t o znowu się zaczęło :( Mężuś chciał jechać do szpitala , ale ja spanikowałam . Bałam się , ze mnie zostawią i stwierdziąłm , ze przeczekamy .
Dziś ból troszkę mniejszy,ale brzuch nadal napiety :( Jak Mężuś z pracy wróci , to jedziemy do szpitala skontrolowac to . Ale nie plamię , nie krwawię , wiec chyba jest dobrze .

A wczorajsza wizyta u ortodonty nas zszokowała . Wizyta 270 zł !!! I to poczatek , bo teraz trzeba Pauli założyć aparat na oba łuki .Koszt każdego 2000zł i kazda wizyta , co 4 tygodnie 150-300 zł . Kolejna wizyta w styczniu i ruszamy z tymi zębami :( A 3 lata temu Linka miała juz aparat i poszło grubo ponad 2000zł.Super !!!

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495442 przez kasiorek0310
agi wyśle mojego o tutejszych biedronek żeby zobaczył mamy dwie w pobliżu i dam ci znać wieczorem czy gdzieś sa

reszta potem brak czasu za długo my spali :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #495514 przez hasia_86
ale sie rozpisałyście dziewczyny :)
u nas siegu mało ale za to zimno i to co jest to jakoś sie trzyma,
troche mieliśmy problem z netem 4 razy zgłaszaliśmy bo nas ciagle rozłączało i nic sie nie dało robić :angry: dzisiaj byli technicy i sie okazało ze spiecie na kablu jest wiec na nowo kabel puścili, i dodatkowo uszkodzili mi terakote wiec znowu w tej chałupie sie wszystko sypie - jak ja bym chciała tu taki generalny remont zrobić bo juz dosć mam tych staroci tylko patrze gdzie sie cos rozwali nastepnym razem

Kasia cieszę się także że mamie udała się operacja :) teraz powoli wróci do zdrowia :)

u nas mały z jedzeniem jakoś się popsuł, niby ciągle głodny ciągle niam niam ale co dostanie to 2 razy do dzioba i reszta na podłogę rozciapana lub wtarta w kanapy :dry: a słodycze to na okrągło by jadł próbujemy mu jakiś odwyk zrobić bo to tak nie może być, ostatnio przy kolejnym niam niam mówię Tomkowi chleba mu daj no i dał - krzyk nerwy i kromka rozwalona na całej podłodze tyle było jedzenia :(
ale chyba musimy to przetrwać jakoś się w końcu to unormuje

dzieciakom już prezenty kupiłam :) na szczęście bo na resztę to nie wiem u nas rodzina duża i masakra wszystkim dogodzić, chyba tylko sobie kupimy nawzajem, bo inaczej niewyróbka, no ale tak dziwnie mi jakoś :dry:
Michałkowi kupiliśmy allegro.pl/zwierzaczek-uczniaczek-zolw-a...edu-i2843346525.html
a Hanii taką lale allegro.pl/lalka-szmaciana-zuzia-38cm-sp...tis-i2811850703.html


w domu jeszcze okna musze umyć tylko czekam aż mały jakoś zaśnie ale jakoś ostatnio mało śpi w dzień

tak jak czytam to z dziećmi mamy podobne przeboje, albo się budzą w nocy, albo jeść nie chcą albo spać w dzień czyli możemy stwierdzić że wszytko u nich w normie :P

Agip w ogóle zapomniałam Ci pogratulować Majeczki :) widzisz ja też zakladałam że bedzie chłopak :P a jednak instynkt matki najlepiej odgadł :) jeszcze raz gratujacje i zdrówka dla małej i dla Ciebie też :P

musze uciekać to może i dobrze bo zaraz by sie tu wypracowanie zrobiło :P
do napisania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #496362 przez aniaw
Hejka :)

Matko już ledwo żyję :) W pracy niezły zapiernicz ;)

Agi uważaj kochana na siebie :kiss:
Jak mieszkałam u mamy w domku to odśnieżąło się nie raz podwórko ale fakt wtedy niezbyt mi się to podobało ;)
Za to mój T przepada za pracami odrogowymi typu koszenie, grabienie liści, odśnieżanie i tak mu się tęskni dom z ogrodem ;)
Trzymam kciuki,żeby z Majką było wszystko ok :kiss:
Myśłę wciąz nad tą sesją bo to 2 godz w domu ale tylko 15 zdjęć obrobionych na dvd i 2 zdjęcia wywołane w formacie 10X15, więc nie wiem czy w ogóle warto ;)

Kasiu a Ty wciąz chudniesz? Ale też zabiegana jesteś, ale zbadać się jest dobrze.
Buziaczki dla Nikosia, żeby z oczkiem wreszcie ktoś się na poważnie tym zajął :kiss:

Hasia fajne prezenciki :) A internet może Wam zamarzł ;) Kurcze u mnie jeszcze cały dom do ogarnięcia więc nawet nie mów :S

A wiecie miałam dziś gostka z towarzystwa ubezieczeniowego w sprawie zmiany moich danych osobowych :lol: Po co ja zmieniałam to nazwisko tylko się bujam teraz wszędzie z tym dowodem :angry: Ale miałam z niego taką polewkę :lol: bo chciał mi wcisnąc jakąs polisę z różnymi opcjami :lol: Byłam asertywna i ąz brzuch mnie bolał od śmiechu :lol: Kolejny który pewnie stwierdzi, że popijam w pracy :lol:
Ale jak tu się nie śmiać jak gość zaczął mi wymieniać od jakiej śmierci mnie może ubezpieczyć - bo pytałam jaki to jest nieszczęśliwy wypadek ( i tak komunikacja miejska odpada, morderstwo odpada, lot balonem czy na spadochronie odpada, lot samolotem też a w dupie mam takie życie nudne :P )
Później proponował mi ubezpieczenie zdrowotne i jak mi wymieniał pakiety i rzucił hasło, że mają KATALOG CHORÓB to już zwijałam się ze śmiechu :lol: I zaczęłam się głośno zastanawiac jaka choroba najbardziej by mi odpowiadała :lol:
Za dodatkową opłatą mogę mieć nawet pakiet z amputacją tylko którą kończynę wybrać :lol:
Był jeszcze pakiet emerytalny, żeby odkładać na emeryturę jakąś kwotę miesięcznie. Gośc chciał mnie przekonać tekstem, że im jestem młodsza tym mniejsze są opłaty stałe, bo cytuje :"Jak się Pani obudzi po piećdziesiątce, że chce Pani mieć dodatkową emeryturę to te składki bedą kilka razy wyższe" " A ja do niego z tekstem: " A jak ja się już nie obudze po piećdziesiątce???" :lol: Dziwną miał mine :S
W ogóle jakaś głupawka mnie dopadła i co on mi proponował to wyśmiewałam.
A na koniec stwierdził, że przezorny zawsze ubezpieczony, więc ja mu powiedziałam, że będę przezorna i ubezpieczać się na razie nie będę :)
Ale tak myślę... Ubezpieczenie wchodzi w życie już po 3 dniach... Jakby kogoś namówić na takowe... Namówić kogoś żeby mnie uposażył.... I tak zakilować kogoś po czasie niedługim... Interes życia :lol:

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #496377 przez kasiorek0310
agi ty sobie nawet tak nie myśl lepiej jechać za dużo razy niż potem by były problemy tym bardziej jak mała nie dawał znac o sobie i proszę nawet nas tu nie straszyć ze cos jest nie tak
małz był i w Czechowicach nie ma nigdzie ale pomyłam że w Komorowice jest biedra i przy samej sferze wiec może tam jeszcze Nie wiem czy cos kombinuje czy nie ale i tak jest dystans i dość spory miedzy nami a nią niby na siel buzi buzi jak przychodzi ale mnie to jakoś nie rusza wcale a wręcz odwrotnie to samo powiedzialam małżowi że chyba coś wreszcie poskutkowało mimo że mówi do niej baba to i tak jakoś całkiem inaczej niż do mojej mamy do mojej mamy az lgnie a ta go na sile na ręce na kolana a on tylko od niej ucieka buzi tez jej nie da tylko czesc wie widać że i mały jest co do niej nieufny i niech tak zostanie Niby było lepie ale jak sie zapatrzy to jest tragedia okropnie mu ucieka do góry to oko i mieliśmy sie zjawić jakby cos bylo nie tak a da sie z nim godac w miare wiec może uda sie cos zbadać.No tak ortodonci maja biznes nei lada kasują tyle ze szok ale czego sie nie robi dla prostych zębów nie lada wydatek was czeka o i widze ze suwaczki nowe ładniutkie

hasia dobrze że przyczynę znaleźli ale skoro oni wam zniszczyli to powinni naprawiać na koszt własny a nie zostawiać niop mama będzie tylko zdrowieć tym bardziej w domu no pewno bo jak teraz odpuścisz to bedzie słodycze tylko jadał a normalnego jedzenia nie bardzo hasia u nas jakby tak każdemu by kupić prezent to by poszła jedna nasza wyplata a to za duży wydatek temu tez tylko dzieciom robimy a prezenty fajniutkie a ten żłówik to bardzo podobny to szczeniaczka uczniaczka z fp a ta lalka szmacianka fajniutka taka jak kiedyś mieliśmy zabawki
hasia to tak jak ja ale to w przyszły tygodniu sobie umyje małż będzie miał 2 zmiany a mały może wróci do normy ze spaniem jak mu te trójki wyjdą

No tak u naszych dzieciaczków wszystko ok skoro każde podobnie fajnie że to zauważylas hasia

a u nas był bunt na maxa ze spaniem padl dopiero ok 17 z tata na mała drzemkę ah te zęby juz im niewiele brakuje żeby sie wybiły i będzie spokój poza tym z robota nieciekawie niby było nas tylko 5 osób to tak akurat ale w przyszłym tygodniu będzie jeszcze gorzej i na pewno biorę wolne jak nas jutro będzie więcej to będzie trzeba kombinować żeby godziny uzbierać poza tym ok czekam na paczke z zasłonka co wygrałam na świeta już bedzie ladnie każde swoje bo w kuchni mam te co w pokoju powinna być poza tym strach mnie bierze przed zakupami świątecznymi ale cóż trudno

a nie mogę uwierzyć ze to niecałe 2 tyg i już wigilia a tu jeszcze urodziny mamy potem bratwóki w pierwszy dzien świat oj będzie imprezowo a w ta niedziele chrzestny ciekawe czy mu coś na spóźnionego mikołaja dostanie czy nawet nie pamiętają o nim
spokojnej nocy u nas chyba bedzie ciezka bo tylko jęki slysze w pokoju ;/

edit

aniu chudne i to strasznie kości mi już wystają wiec nie wie o co ho ale w styczniu an spokojnie zrobię sobie badania bo mi sie to tez nie podoba i to bardzo a nie przez ruch bo latem zawsze był ruch i tak mi waga nie leciała prawie 10kg w niecałe 2 miesiace to chyba za szybko coś a z tym agentem ubezpieczeniowy to musiał mieć ładna mine wychodząc od ciebie :P a z ta sesykja niby 50zl to nei dużo a zawsze to jakaś pamiątka będzie bo nie wies czy sie zdecydujesz na ta co po 200 zł jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl