BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 9 miesiąc temu #906825 przez remiśleoś
Z tym podoboenstwem to jest smieszne.przwaznke mowia ze Remik do taty a Leos do mnie;)
Anitulka jak sie czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906881 przez Anitulka
Fizycznie, czyli z angina duuuzo lepiej, juz prawie nic nie czuje, ale antybiotykoterapia musi byc do konca... z cycami tez juz doszlam do ładu, ściągam raz dziennie ok. 60-80ml, .ale Pola budzi sie codziennie miedzy 1 a 2 w nocy i nic jej nie uspokaja, obraca glowe i szuka piersi, po 30min w koncu daje sobie wcisnac butle i zasypia... i tak dzien w dzien :( ale za dnia jakby bylo jej to obojetne,tzn. jak zobaczy kawalek piersi to sie rzuca jak szczerbaty na suchary, ale nie robi awantury ze nie dostanie, ladnie je z butli i w koncu wiecej obiadku zaczela wciągać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906895 przez Anitulka
I jescze kilka foteczek ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906900 przez niteczka
Dziekuje dziewczyny za takie pochwaly. Wszystkie jestesmy mamami wiec musimy sobie jakos radzici napewno kazda z was na moim miejscu tez by sobie poradzila. Zreszta czytam na biezaco i widze jak kazda z was sobie super radzi.

Anitkade- domek sliczny i jaki duzy. Mam nadzieje, ze wszystko zwiazane z domem bedzie gladko szlo i wkrotce sie wprowadzicie.
Kasiek21- chyle czola, ze sama przyrzadzasz przyjecie z okazji chrztu malego. Mi na szczescie pomagala przyszla tesciowa wiec mialam lzej. I uwierz mi, ze tyle tego co szykujesz w zupelnosci wystarczy, bo my naszykowalismy za duzo i sie zostalo sporo nawet po tym jak rozdalismy czesc jedzenia gosciom.

MoNiaa- podoba mi sie ta sukienka na drugim zdjeciu. Slicznie w niej wygladasz.
Remisleos- moze poradz sie pediatry w tej sprawie co robic. Moja mama ma podobna sytuacje , bo moj najmlodszy brat, ktory ma 6 lat jest bardzo szczuply, bo jak sie nie myle to wazy 17 kilogramow. Wogole nie chce jesc i moja mama musi go zmuszac do jedzenia. I wkoncu wybrala sie do lekarza z nim, zrobili mu badania i okazalo sie ze ma anemie, niedobor zelazai potasu i powiekszona sledzione. I teraz caly czas maja go pod obserwacja i sprawdzaja co jest przyczyna jego braku apetytu.

Anitulka- mam nadzieje ze szybko wyzdrowiejesz i powinnas byc dumna z siebie ze tak dlugo karmilas piersia. Ja tez na poczatku chcialam karmic piersia jak najdluzej, ale u mnie sie nie dalo, bo maly wogole sie nie najadal wiec przeszlismy na mm.

Dziewczyny wkurzylam sie na maksa. Na polroczku malego zamowilam mu chodzik w ksztalcie samochodu z roznymi melodyjkami i pioseneczkami. I zamowienie mialo przyjsc do sklepu w poniedzialek 21 a ja mialam je odebrac, ale w miedzyczasie zamowilismy jeszcze fotelik do samochodu i stwierdzilismy ze jak pojedziemy odebrac fotelik to przy okazji odbierzemy rowniez chodzik. My dzisiaj tam pojechalimy po odbior a babka mowi ze fotelik do samochodu jest ale nie ma tego chodzika i ze wyglada na to ze zostal juz odebrany, a ja jej na to ze nikt go nie odbieral bo przy odbiorze trzeba podpisac a ja nic nie podpisywalam. Wkurzylam sie i mowie jej ze w takim razie poprosze zwrot pieniedzy a ta mi na to ze narazie nie moze zwrocic mie pieniedzy bo musi dokladnie sprawdzic co sie stalo z tym zamowieniem i jak sie wszystko wyjasni to do mnie zadzwoni. Myslalam ze sie wsciekne, bo jak tam jechalismy to bylam taka szczesliwa ze maly bedzie mial frajde dzisiaj bawiac sie tym i spacerujac a tu dupa blada.
Przepraszam ze sie tak rozpisalam mam nadzieje ze was nie zanudzilam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906976 przez pysiaczek19918
Ale sie naprodukowalyscie nie moglam nadazyc z godzine siedze i czytam i juz zapomnialam co chcialam napisac ale ze juz pozno to tak w skrocie.
Niteczka mam nadzieje ze sie wszystko wyjasni z tym chodzikiem.
Dagnes Wiki sliczna i przepieknie siedzi.
Kasiek to masz roboty przed soba. Tez myslalam zeby w domu zrobic albo u tesciow ale 25 nie pomiescimy a szkoda bo na pewno by nas taniej wynioslo.
Moniaa a tak sobie przypomialam znalazy sie wasze obraczki? Co do sukienki to szkoda ze wczesniej sie nie zgadalysmy bo ja ostatnio dziewczynie sprzedalam za grosze moja sukienke z cywilnego tylko ze ona byla krotka a z tylu dluzsza. No ale nic po ptakach.
Remisleos mi sie wydaje ze troszke sa podobni do siebie wkoncu bracia:) ale tak jak mowisz Leos bardziej do Ciebie a Remik do taty.
Anitulka dobrze ze juz sie lepiej czujesz. U mnie naszczescie Zuzi nie robi roznicy czy doi cyca czy z butelki pije.
Anitkade domek super ja to zawsze marzylam zeby miec swoj dom ale chyba nigdy sie nie doczekam. Wogole my z mezem ostatnio stwierdzilismy ze nie umiemy oszczedzac kasy. Jak na nasza trojke to mysle ze powinno nam spokojnie wystarczyc a zawsze nam jeszcze malo gdzie za mieszkanie placimy grosze bo to ojczyma wlasnosciowe tak ze tu nam duzo odpada. Bo zadnego czynszu nie ma Co prawda jezdzilismy ostatnio troche ale jakos tak u nas krucho. Wogole jesteesmy jacys niezorganizowani. Niedlugo chrzciny a ja jestem w czarnej d... nawet lokalu niewybralismy. Nic doslownie nic. Czasami mam juz dosyc wszystkiego. Jakis dol mnie ostatnio lapie. Ehhh no nic pozalilam sie troche. Ide spac z rana moze wiecej napisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906977 przez anitkade
Monia druga kiecka piekna. taki kroj ci naprawde sluzy swietnie wygladalas.
Remis idz do pediatry jak sie masz zamartwiac. Ale jestem pewna ze wszystko ok :) a chlopcy calkiem inni ale nie wiem na telefonie do kogo podobni. po weekendzie ci powiem.
A w ogole to co wy macie z tym przepraszaniem ze puszecie?! piszcie kochane ile wlezie. od tego jest forum. ja zawsze wysmaze referat na pol strony i ani mysle przepraszac.
Niteczka tez bym sie wkyrzyla szczegolnie ze od 21 nawet tydzien nie minal. daj znac jak sie sytuacja rozwinie
Anitulka twarda jestes i dobrze. fajnie ze angina mija i ze sie dzien reguluje. tego to zazdroszcze. u nas chaos i degrengolada. i obiadki je w ilosci dla wrobelka. Staram.sie wepchac ile moge ale tez nie chce zrazic.
dobranocka :***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906978 przez anitkade
Aha mamy szambo i parapety zewnetrzne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906986 przez MoNiaaa
Remis chlopce sie roznia ale maja cos wspolnego choc ciezko mi namierzyc co :P remik wiecej wloskow mial i chyba bardziej "powaznie wygladal" nie bede porownywala do rodzicow bo ja nie umiem :P

niteczka ale jaja z tym chodzikiem nie dziwnie sie ze sie wqrzylas jak moze nie byc zamowienia??? a pokazala ci babka jakis podpis??? mam nadzieje ze szybko odzyskacie kase albo chodzik !!!

pysiaczek szkoda z ta sukienka :(
ze chrzcinami ogarniesz :) tym bardziej ze w lokalu :) pocztaj opinie na necie i podzwon napewno cos fajnego znajdziesz :)

Anitulka nie widac fotek :(

u nas Zuzka juz ledwo sie w wanience miesci ale boje sie ze w duzej bedzie mi sie slizgac no i moje plecy to juz wogole wysiada :P ale niedlugo chyba trzeba bedzie ja przetransportowac

a za tydzien wraca juz moja mama i brat nie moge sie doczekac :)
i jeszcze obkupila nas w ciuchy :laugh:

a obraczek nie ma dalej :( maz ma piwnice pezeszukac ale jakos mu sie nie spieszy ;/ ostatnio nawwet mi sie snilo ze sie znalazly w piwnicy wlasnie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907013 przez niteczka
MoNiaaa- zadnego podpisu mi nie pokazywala bo ja jej powiedzialam ze nic nie podpisywalam I chcialam pieniadze, ale narazie nie moze ich zwrocic bo musi sprawdzic co sie stalo z zamowieniem. Tylko ciekawa jestem kiedy zadzwoni. Ja malego juz jakis czas temu przenioslam do duzej wanny I zeby sie nie slizgal to polozylam na dno mate antyposlizgowa I jest spoko.


Alez te dni szybko leca. Dopiero niedawno zaczal sie weeken a tu juz jutro do pracy trzeba isc. Piekna pogoda u nas. W Sam raz na niedzielny spacer. Zycze wszystkim milej niedzieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907083 przez niteczka
Remisleos- wlasnie zrobilam muffinki wedlug twojego przepisu sa pyszne tylko nie wiem czemu jedna strona wyrosla bardziej a druga mniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907124 przez kasiek21
na szybko wstawiam tylko zdjecia.... napisze pozniej :)












Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907273 przez MoNiaaa
kasiek super fotki :)
a jak przyjecie sie udalo??

my wczoraj na dzialce ale nas taka burza po drodze zlapala ze szok ucieklam pod pierwszy lepszy blok i dzwonilam domofonem zeby nas wposcili bo pioruny walily strasznie :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #907291 przez Anitulka
Hej dziewczyny ;)

Fotki probowalam dodac kilka razy, w koncu niby poszly, a tu nie ma... na koniec posta sprobuje jeszcze raz ;)

Kasiek, super zdjęcia, Igorek calkiem już pokaźny chłopak ;)

Remiś, wiadomość od Motylka z fb: "Zapomniałam napisać, zrobiłam babeczki z przepisu Remisleos- REWELACJA! Jakby ktoś mógł przekazać to na forum to byłabym wdzięczna :*" widze Twoje pyszności robią furorę, to i ja przepis spisałam i zrobię przy najbliższej okazji :)

Pola wczoraj jadła babciny rosołek, a pozniej tez ziemniaczki i mięsko z rosołu, strasznie jej smakowało, a rosołu to chyba zjadła więcej ode mnie, tych obiadków słoiczkowych nigdy z takim apetytem nie jadla. Deserkow nadal nie je, nie wcisne jej nawet lyzeczki, za to jablko, gruszka, arbuz czy nektarynka z siateczki znika w 3 sekundy ;) No i standardowo w upały basen zaliczony i to po 2 razy dziennie, jak widzi wode to wszystkie konczyny szaleją :) kto by pomyslal ze przez pierwsze tygodnie byl taki wrzas w wanience :) teraz jakby mogla to by z wody nie wychodzila :D dlatego czekamy na tatusia, jemy obiad i jedziemy na wies sie poplumkac :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907332 przez Anitulka
Remiś! jeszcze wielka prośba do Ciebie... mogłabyś mi powiedzieć jaki kubeczek miała Leoś na zdjęciu, które wrzuciłaś, bo widziałam że tak specjalnie wyprofilowany był...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #907337 przez MoNiaaa
Anitulka zdjecia czadowe a z basenu rewelacja !!!!! swietny duzy basen macie:)
a Pola slicznie siedzi :) juz tak stabilnie i dlugo siedzi bez oparcia??

my babeczki w czwartek bedziemy robic tylko mam takie formy na muffiny duze to chyba podwoje skladniki.:)

a ten kubek chyba z lovi jest tak mi sie kojarzy

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl