BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 6 miesiąc temu #931873 przez Bella27
Ale sie wkurzylam zjadlo mi pół posta, nienawidze pisac z tel wiec w skrócie zrobilam prowokacje na mleko w poniedzialek i nic sie nie dzieje wiec jutro podam troche wiecej kaszki mlecznej i jak do pon bedzie ok to sprobuje podac zwykle mm, obudzila sie we mnie nadzieja ze juz organizm sie przyzwyczail do bialka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932273 przez MoNiaaa
bella 3mam kciuki :)

czy u was tez taki kiepski dzień?nie wiem czy pogoda tak na dzieci wpływa czy co ale Zuzka nie do zniesienia nei spala wogole po południu i caly czas placze wymeczyLA MNIE OKROPNIE :(
byliśmy na ostatnim balecie na konciec zrobiłam kilka fotek i filmik nakrecilam chociaż na pamiatke :P

a dzownila do mnie dziewczyna z bylej pracy bo chcaialm się dowiedzieć czy jest szansa zebym wrocila to mi powiedziała ze myslala ze nie chce wracac do pracy bo się nie odzywalam...niestety probowalam nawiazac kontakt ale się okazało ze zmienila nr tel a jak innym dziewczyna przekazywałam żeby się odezwala to nie dochodzilo chyba :( niby wiedziałam ze nie wroce ale jakos teraz mi się przykro zrobilo i jeszcze bardziej się boje co z ta praca będzie :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932327 przez ElaM
Hej Dziewczyny ! Witam po baaardzo długiej przerwie ,mam nadzieje ze mnie jeszcze pamiętacie:)) czytałam Was cały czas ale jakoś nie po drodze było pisać:(
Tak w ogole to nie wiem co mam pisać teraz ,musze sie ponownie wtajemniczyc w wątek !
Ja cały czas w Polsce jeszcze ,juz od 3 miesięcy i tak powiem Wam ze tu takie nudy juz bym chciała do Anglii pojechać ale mamy małe problemy i musze jeszcze zostać .
A macierzyński mi sie juz skończył bo w Anglii tylko 9 miesięcy ale moj m poszedł za mnie i narazie podtrzymuje mi prace to dobrze:)
Dobrze ze pogoda sie poprawiła cieplutko i milutko narazie wiec fajnie ,na spacerek pójść mozna ,i dzis pierwszy raz poszłam pobiegać ale to była masakra hehe nie wiem moze z pół godz wyszło wszystkiego i pewnie zakwasy jutro mnie czekają .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932341 przez pysiaczek19918
ElaM pewnie ze pamietamy. Jak tam malutki opowiadaj.

Bella niewiadomo czy Zuzia ma Azs nikt nam takiej diagnozy nie postawil.

Monia moja Zuzia od dwoch dni po wieczornej drzemce jest marudna wstaje tak jakby sie niewyspala i nic jej nie pasuje. Szkoda z tym baletem ale moze przyjdzie czas ze sama Julka przyjdzie i powie ze chcialaby zebys ja zapisala.

U nas dzisiaj piekna pogoda, cieplutko kolo 24°C bylo super oby jeszcze jak najwiecej takiej pogody. A dzisiaj sie wkurzykam bo szlam do tesciowej i kolo mi sie zepsulo i cala droge co niezreperowalam to od nowa szlak mnie trafial. Maz mial zrobic ale jak zwykle padl jak mucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932379 przez MoNiaaa
ElaM jasne ze cie pamiętamy teraz przyjdzie jesien i zima to dziewczyny może powracają więcej zasu w domku się siedzi :)
dobrze ze maz ci prace trzyma na razie spokojnie możesz się malym zajac :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932388 przez Anitulka
Pysiaczek, my też nie kupujemy kombinezonu. Ostatnio kupilam kurteczke taka fajniutką w pepco, ale nie wiem czy nie za cienka na zime (rozm. 80). Buty, tak jak Monia, na ostatnia chwilę, bo ciężko przewidzieć rozmiar,. Teraz Pola ma dwie pary rozm. 19 i są troszkę przyduże, ale nie mogłam znaleźć mniejszych ze sztywną podeszwą.

Ela, witaj ponownie ;) pochwal się aktualnymi fotkami :)

Powiem wam, ze po takiej dlugiej przerwie ciezko mi sie wdrozyc na nowo w forum, musze nad soba popracowac, a poki co zachecam wszystkie mamusie do pisania bo niepokojaco cicho sie robilo juz :D

A! Anitka, czekam z niecierpliwoscia na dalsze relacje z budowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932390 przez MoNiaaa
no wracajcie dziewuszki wracajcie ja już z przyzwyczajenia jak tylko Zuzia zasypia to wlaczam forum zawsze można się wygadać zobaczyć co u innych mam:)

aaa zapomniałam powiedzieć ze Zuzia zaczyna sama siadac w końcu :P na razie tylko na lozku jak się bawimy to z brzuszka siada ale na ziemi nie bardzo chce ani w lozeczku ale już probuje wiec idzie ku dobremu :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932417 przez ElaM
Ja tez nie kupuje jak narazie kombinezonu kupiłam kurtkę taka cieplutka rozmiar 74 to pewnie nie za długo ponosi ale mi sie podobała i pózniej będzie dla siostrzenica bomoja siostra w ciazy :) w marcu rodzi to na następna zimę będzie miała bo na 80 % chłopiec ma być
Monia to gratulacje dla Zuzi z postępów w siadaniu.
Moj Olgus sam siada i wstaje juz od jakiego czasu nawet po schodach wchodzi teraz to oczy na około głowy trzeba mieć hehe
Bucikow jeszcze nie kupiłam w samych skarpetkach chodzi a na spacerze to kocykiem przykrywam zeby ciepło miał ale w koncu musźe sie zebrać i coś kupic bo to juz październik i tak głupio zeby dziecko w samych skarpetkach było
No i tak jak myślałam mam zakwasy i dzis sobie odpuszczam bieganie jutro sie wybiorę
Zdjęcia na aparacie mam jakieś jak zrzuce to sie pochwale :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932458 przez remiśleoś
Ja na chwilke.nie odzywalam sie tydzin bo sie rozchorowalam i to dzien przed swoimi 30 urodzinami.zapalenie krtani tchawicy i oskrzeli.porazka.nie mialam sily nan nic a oczywisciedzieci sie zarazily do mnie wiec w domu mieslismy szpital teraz juz troche lepiej.przynajmnie glos odzyskuje bo jak poszlam do lekarza to nawet szeptu nie mialam i na kartce pisalam.pierwszy raz w zyciu nie moglam powidziec nic.
A! Na dodatek Leosiowi w dzien 10 miesiecy wyszedl pierwszy zab.no i noce mamg cale nie przespane,biegunka,wymioty,temp 37,8 i ciagly placz.spie po godzinie max 2 w nocy.a to dopiero pierwszy zab jak my reszte przezyjemy to nie wiem.no tk na tyle u nas.

Fajnie ze wrocilyscie dziewczynyAnitulka i Ela.
Ja mam kombinezon na 80 i kurtki 74 i 80

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932461 przez remiśleoś
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932462 przez remiśleoś
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932463 przez remiśleoś
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932481 przez Anitulka
Remis bidulko, duzo zdrówka dla Ciebie i chłopców :*
Gratulacje z powodu zabka, miejmy nadzieje, że później się troche uspokoi... my to jednak mamy szczęście z tym ząbkowaniem- 8 juz jest i tak naprawdę nie wiadomo kiedy wychodzą :)
A ta kurteczka z futerkiem ma odpinane rękawy, bo mamy taką identyczną tylko różowa, ale odczepilam kiedyś kaptur i za cholere nie mogę go znalezc :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932491 przez ElaM
Remis duzo zdrowka zycze!
u nas sa juz 2 zabki na dole ale za bardzo tego nie odczulam i Olgus chyba tez nie czekamy teraz na gorne ,podobno dzieci gorne gorzej znosza tak wiec zobaczymy.
a dzis taka piekna pogoda jejku szkoda ze to juz koncowka i zaraz zima brrr..,maly spal dzis sobie w wozku na podworku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932497 przez MoNiaaa
remis ale cie dopadlo :( bidulko to ladnie zakonczylas 30 rok zycia...teraz tylko lepiej :)
ta kurtka szara swietna!!! jak się rękawy odpinają to super bo na wiosne kamizelka będzie :)
Anitulka gdzie taka rozowa kupilas????
ja dziś rozpakowałam ciuszki 80/92 oczywiście te 92 za duże ale na dole w szufladzie już czekaja żeby pod reka były i wydaje mi się ze Zuzia chyba dluzsza niż Julka bo jakos wcześniej jej te ciuchy zakładam

remis może kilka zabkow naraz się wysuwa i dlatego takie objawy? może się okazac ze terzz jeden za drugim będzie się wyrzynal

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl