BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 6 miesiąc temu #932516 przez Anitulka
Monia, tą akurat odkupilam od koleżanki, jest ze smyka, ale kupowana rok temu.

Przed chwilą Pola zjadła swój pierwszy w życiu kisiel i była zachwycona, a ja- patrząc z jakim aptytem je- jeszcze bardziej ;)

A! Remis, spóźnione życzenia urodzinowe: wszystkiego najjjpiękniejszego, samych radosnych dni i pociechy ze swoich chłopaków, a może w przyszłości i córeczki ;) buziaki :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932545 przez remiśleoś
Dziekuje za zyczenia:*
A kurtka ma odpinane rekawy i kaptur i kupowana 3 lata temu w smyku;) po Remiku.Monia z kamizelki to juz korzystalismy nawetcjak zimno bylo bi to roz 74.
Co do zebow to chyba moje chlopakibtak maja.no ale zobaczymy.dzis caly dzien wyl i tem ok 37.6.dalam paracetamol na te bole.ale srednio pomogl.
Monia gratuluje Zuzioych postepow z siadaniem.
Anitulka a Tobie magistra!!!!
Ela to zabalowalas w Polsce.ulala.a co powaznego Cie zatrzymalo bo poszesz ze problemy;(mam nadzieje ze jest dobrze.no i fajnie ze Olgus tak lekko zabkuje.
Co do spania na dworku tonu nas zawsze jedna polgodzinna drzemka jest w wozku;) takim to dobrze nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932549 przez remiśleoś
A! No i jednak Julka zrezygnowala z baletu? No widocznie to nie jest to co ja pociaga teraz.a probowalas z jakims sportem np judo?
Albo inny taniec.
U nas od kilku dni u Remika fascynacja puzzlami.uklada naokraglo. Ma 2 sztuki na 20 elementow 3 na 50 i jedne na 36.i uklada je blyskawicznie.no i kroluje gra planszowa grzybobranie.oj juz mi uszami wychodzi.a Leos wspina sie na wszystko i wszystkich.doczlpie do krzesla i juz stoi.za chwile przy kanapie no i gania pilki jak szalony.uwielbia je rzucac i turlac.poza tym u nas po staremu.
Sorki ze tak o sobie ale tyle nadrabialam ze juz nie pamietam co mialam odpisac.
Pysiaczek no mi te plamy to po raz setny powtorze ze na azs wygladaja.oczywiscie ponopisie Twoim a jesli Ty masz to dziecko w 50% dziedziczy to nawet sie nie zastanawiaj tylko walcz z roztoczami a zobaczysz poprawe.wymrazaj co 2-3 dni kolderke posciel raz na tydzien zmieniaj Zuzce.wywal dywany zaslony i najwazniejsze MAskotki albo codziennie do zamrazarkj na 2 godzinki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932556 przez ElaM
Tak sobie byliśmy z m na wakacjach i po miesiącu maz miał wypadek noga złamana, miał operacje jakieś śruby i6 tyg gips jak zdjeli w koncu to wiadomo noga nie sprawna, do pracy wrócić nie moze tak wiec było juz 3 miesiace i z pracy go zwolnili:( idopiero tydz temu pojechał do Anglii szukać nowej i z mieszkaniem problem ,to ńie bede dziecka ciagnąć na pokój tak wiec musze tu jeszcze zabawić trochę poczekać aż m zacznie pracować i nowy dom znajdzie ale mi tu dobrze z teściowa hehe ale wiadomo nuda siostra w Warszawie czasami przyjeżdża koleżanek juz tu tez brak :( ale dzis przyjeżdża jedna dobra przyjaciółka tak wiec olgus juz spi najedzony a ja idę sie spotkać i poplotkowac moze nawet jakieś piwko wypije :)
Otyłe dobrze ze jak juz zaśnie tosie nie budzi do rana tylko ok północy sie prżebudzi po smocźek to trzeba dać ale teściowa zawsze w pogotowiu jakby mu sie wcześniej chciało :)i spi dalej tak wiec ja zmykam i zycze miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932592 przez niteczka
Hej mamuski!

ElaM-super ze wrocilas. Wlasnie jakis czas temu zastanawialam sie co u Was slychac. Troche lipna sytuacja z ta praca twojego meza i z tym zlamaniem, ale teraz w Anglii przed swietami powinien znalezc prace szybko bo wszedzie potrzebuje, przynajmniej w moich rejonach tak jest nie wiem jak tam w waszych. Super ze Olgierdzik ma juz zabki. Julek tez ma juz dwie dolne jedyneczki, ale chyba ida mu kolejne bo moj K wsadzil mu dzisiaj palca do buzi i powiedzial ze na gorze mu sie wyrzynaja. Tez zrobil sie nie do zniesienie. Ciagle marudzi i nic mu nie pasuje. Smaruje mu dziaselka Dentinoxem i to mu naprawde pomaga.

Musze sie tez pochwalic, ze moje dziecko juz samo potrafi ustac na nogach i wszystkiego sie lapie i podnosi do gory. We wtorek podniosl sie przy chodziku, a ze chodzik jest na koleczkach to mu odjechal a ten bach na pupe. Ale duma mnie rozpierala. Z jedzeniem nadal jest problem bo sa takie dni ze je a sa takie ze prawie wogole. Ale ostatnio smakowaly mu bardzo tosty z maslem i kanapeczki z serkiem i szczypiorkiem. Poprostu zajadal sie nimi. A moj K zrobil mi niespodzianke bo we wtorek byly moje urodziny i wracajac z nocki pojechal do sklepu i przywiozl mi taki duzy bukiet kwiatow, potem dostalam sukienke a jutro wybieramy sie do restauracji na kolacje.

Remisleos- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Spoznione ale szczere. Duzo milosci i zdrowka. Moc sukcesow w zyciu osobistym i zawodowym.
Anitkade- czekamy na wiesci o budowie.

Ja narazie Julkowi nie kupuje kombinezonu i chyba nie bede kupowala. Tylko kupie mu kurteczke. Widzialam u nas tutaj takie fajne. Tylko musze poczekac az moj bedzie mial wolne i pojdziemy razem kupic bo on lubi jak cos kupujemy malemu razem. Aha dziewczyny zapomnialam jeszcze powiedziec ze na swieta lecimy do Polski. Mialam nie leciec bo strasznie zla bylam na mojego K ale po dluzszych przemysleniach zdecydowalam sie. Robie to ze wzgledu na malego. Ta beda jego pierwsze swieta Bozego Narodzenia wiec chce zeby mial ta cala magir swiat.

MoNiaa- szkoda ze Julka nie chce juz chodzic na balet, ale moze za jakis czas zmieni zdanie i stwierdzi ze to super sprawa. Mojej znajomej corka ma 3 latka i od niedawna zaczela chodzic na lekcje baletu, ale ona poprostu jak tam idzie to jest w swoim zywiole. Uwielbia tanczyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932615 przez Bella27
Część mamuśki
Remis, niteczka, Wszystkiego najlepszego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932616 przez MoNiaaa
remis niteczka najlepsze zyczenia dużo cierpliwości :)

Julka zrezygnowala z baletu ale jakos nie ubolewam bo kasa w kieszeni zostanie :) stwierdzam ze to nie taniec dla niej ona cos bardziej zywiolowego by potrzebowala zaluje ze na zumbe jej nie wyslalam ale już teraz nie będę eksperymentować :P w przedszkolu ma dodatkowe zajecia wiec wystarczy ma tez kolko sportowo taneczne i plastykę i angielski :)

niteczka super maz ci neispodzianke zrobil :) mój to chyba zapomnial ze jestem jego zona tylko opiekunka do dzieci...jakos po całym dniu nawet czasu dla siebienie mamy...:(
a mi znowu opryszczka wyszla nie wiem czemu ale często mam ten problem :(

ElaM ale niefajnie wyszlo z tym wszystkim i ze maz strasil prace :( mam nadzieje ze szybko tam stanie na nogi i wrocie do Angli

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932618 przez Bella27
Zjadlo mi posta!!! Odezwe sie jak bede w domu bo jestem u rodzicow. W skrócie super dziewczyny, ze sie napisalyscie Ela i anigulka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932619 przez Bella27
Nie wiem co jest grane ale nie moge pisac z tel! Milego weekendu dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932918 przez pysiaczek19918
Remis ojeju bidulko ale Was zaatakowalo. A tak o Tobie myslalam ze jakos dziwnie ze tak dlugo sie nieodzywalas. Zdrowka dla Was wszystkich.
Moniaa mi tez sie opryszczka zrobila. Nienawidze tego.

U nas Zuzia cos zaczela pokaslywac mam nadzieje ze sie nierozchoruje. Jutro mamy isc na kulki bo z kolezankami sie umowilysmy. Wiecie ze ja nadal nie mam okresu niby nie tesknie ale tak sie martwie czy wszystko ok musze pojsc do gin.
Test nawet w piatek robilam czy w ciazy nie jestem ale wyszedl negatywnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932978 przez MoNiaaa
pysiaczek zazdroszczę :P
choć ja ostatnio miałam okres tylko 3 dni i tez się zdziwiłam strasznie.
do gina zawsze warto isc ale moja kolezanka co ma dzidzie ze stycznia tez nie ma okresu

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933023 przez Anitulka
Ja dostalam okres rowno 6 tygodni od ostatniego karmienia piersią, ale ten pierwszy byl tak bolesny jak nigdy w zyciu, niestety u mnie z 5 dni przed ciążą przedluzyl sie do 7!

Pysiaczek, rob fotki i pochwal sie jak sie Zuzi podobało ;)

A Pola od soboty chodzi z chodzikiem, nie w. W ogole namy ten chodzik a ona wkladana byla moze z raz w tygodniu na 10 min. jak musialam cos pilnie zrobic a plakala w pokoju. A w sobote wlasnie zrobila sobie z niego pchacza i sobie lata po pokoju... i nie wiem czy juz sie chwalilam ale Polcia nauczyla sie robic papa i ostatnio lapie nas tylko za jedna reke i tak stawia pare kroczkow :)
A w piatek naszym znajomym urodzil sie synek i tak nas wzięło na wspomnienia ze ona tez byla taka malutka a tu juz rozrabia strasznie i wszedzie jej pelno, a rocznikowo beda w tym samym wieku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #933030 przez MoNiaaa
Anitulka ja zawsze jak widze takiego maluszka to nie mogę uwierzyć ze Zuzia już taka duza. już prawie roczek ale dla mnie gdzies ciagla jest malutka zupełnie inaczej jak z Julka bo ona mi się wydawalo ze szybko już taka duza is amodzielna:P

a z umiejetnosci Zuzia robi papa przybija piatke i robi nunu paluszkiem i daje czesc ale za nic nie chce nauczyć się bic brawo :P aaa i jeszcze cacy mamusi robi ale nie zawsze :)kiedyś tez mnie chciała pocalowac w policzek tylko ze jej nie wyszlo i mnie ugryzła..

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933215 przez ElaM
Oj dziewczyny coś mnie złapało w weekend ,wymiotowalam i tak żołądek mnie bolał ale dzis juz jest dobrze nie wiem co to było chyba jakiś wirus .
Ja okres juz od dawna mam ale na szczęście jest tak samo jak przeć ciaza.
Olgus robi papa tak fajnie macha rączka :) i jak z tata rozmawiamy przez skype to całuje ekran i krzyczy tata tata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #933284 przez pysiaczek19918
Hej u nas dzien bardzo udany. Poszlysmy z Zuzia, moja kolezanka i jej synkiem do tego parku zabaw, rozrywek czy jak to tam sie nazywa. Zuzia mimo ze spiaca to bardzo jej sie podobalo. Najbardziej jej sie podobal samochodzik ktorym jezdzila do tylu i super krecila kierownica jak stary kierowca az sie usmialam skad tak umiala. Kulki to bardzo jej nie podpasowaly bo nie miala swobody ruchu i plakala, ale jak sie troche zajela to sie bawila. Pozniej maz pojechal na silownie z kolezanki mezem my z Zuzka zabralysmy sie i pojechalsmy do nich zeby nie siedziec same. Zuzia ladnie sie bawila z ich synkiem, ktory ma 1,5 roku i wlasnie sie uczy siusiania na nocnik i niezle mu to idzie. Takze dzien udany. Tylko zauwazylam od dwoch dni ze Zuzia jak ma karmienie kolo 19 mlekiem to niechce jesc. Niewiem moze juz nie potrzebuje tak czesto jesc. Bo ona ogolnie co 3 godz jak w zegarku chyba ze jej sie drzemka wydluzy. No i dalam jej kasze po 21 i zjadla nie cala bo okolo 20ml zostalo ale tez sie jakos specjalnie na nia nie rzucila. Niewiem czy jej cos jest czy poprostu nie jest glodna. A z tym kaszlem to tez dziwne bo dzisiaj moze tylko 3 razy kaszlnela. To moze tak tylko poprostu.
U nas Zuzia robi tany tany tak smiesznie podryguje i glowa robi jakby fanka metalu byla:). Daje caluski, robi papa i 5 przybija ale to juz od dawna. I ciagle prawie mowi tata, a mama jak placze w lozeczku najczesciej i do tego nienienie. I jak mowie pokaz jezyk tez pikazuje. I na kazdego psa mowi lilka bo nasz pies tak sie wabi.
A tu kilka fotek z zabawy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl