BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 6 miesiąc temu #933317 przez MoNiaaa
wrrr usunelo mi posta ;/

ela zdrowka zeczymy i oby się maly nie zarazil

pysiaczzek widać uzia zadowolona :) moglas z nia chodzic po tych zabawkach? u nas jest cos podobnego ale rodzice nie mogą wchodzić tylko same dzieci wiec raczej starsze

super zdolne mamy maluszki :) jeszcze niedawno tylko spaly (albo plakaly) a teraz ciagle czegos się ucza wszystkim interesują :)
Zuzia uwielbia ramowke tvn z ta kulka nic wtedy nei jest w stanie jej odciagnac patrzy jak zahipnotyzowana

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933339 przez ElaM
Pysiaczek to super ze dzien udany:)
Monia dziękuje na szczęście juz wszystko dobrze i olgus tez zdrowy jak narazie,co do tej kuli TVN to olgus identycznie wzroku nie oderwie tak mu sie ona podoba:)
A co do jedzenia to u mnie odwrotnie wydaje mi sie ze on wiecej chce jesc a je 5 posiłków rano mleczko ok 7 180 + 2 łyżeczki kleiku o 10 150 kaszki z malinami o 14 mleko tak jak rano i ok18 obiadek cały sloiczek duży i juz o 19 .30 głodny to butla 230 z kleikiem i od razu spać i cała zjada a pomiędzy posiłkami daje czasami jakiś chrupek kukurydziany albo starkowany owoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933488 przez Anitulka
Pysiaczek, super ze dzien sie udal :)

Polka tez uwielbia tvn'owska kule i z reklam jeszcze taka co pies chodzi z niebieskim dywanem, no i od dawna ma juz swoja ulubiona piosenkę, jak leci to juz z daleka słyszy i szuka źródła z zacieszem :-)

Ela, to rzeczywiście Olgierdzik duzo je, u mojej to slabo idzie... zapomina ze chce jej sie jesc i tylko na wieczor sama sie upomina. A tak to je jak ptaszek, a ciagle w ruchu wiec dziwie sie ze tak slabo jej to idzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933523 przez pysiaczek19918
U nas Zuzia tez lubi ta kulke z tvnu i z rybke mini mini jak sa reklamy i puszczam jej z youtuba polaczone te reklamy i trwa to okolo 3 min i zaczyna sie jak rybka spi i ie budzi i czasami jak wieczorem przerzucamy kanaly i akurat rybka spi to ona tak sie patrzy i czeka az wstanie biedna a mi jej zawsze szkoda.
A ja dzisiaj sie tak wkurzylam bo mialam isc do alergologa z Zuzia i zadzwonili do mnie ze Pani doktor dzisiaj jest tylko do 16 z przyczyn dla nich niezaleznych i moze zapisac ja na piatek ja mowie ze nie mam mleka i zeby chociaz mi recepte zostawila a ta zaraz zobacze czy jest inny alergolog i mowi niema ze moze na czwartek mnie zapisac to ja znowu mowie ze mleka nie mam a ona nic. No i Zuzki pediatry nie ma i poszlysmy do innej a ta nam wypisala mleko ale bez znizki i za dwa mleka zaplacilam 100zl a nie jak powinnam 34zl wkurzylam sie na maksa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933710 przez MoNiaaa
masakra z tym mlekiem !!! strasznie dużo i swoja droga inny lekarz tez powinien wypisac ze znizka ! czemu nie może ci alergolog wypisac na więcej i tak co chwila musicie chodzic ?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933729 przez Bella27
Pysiaczek, masakra z tym mlekiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933731 przez Bella27
Dziewczyny wiecie czemu ucina mi posty jak dodaje przez tel? Wy normalnie piszecie?
Pysiaczek jakie mleko pijecie? My bebilon pepti 2 dha więc jak takie to mogłam Ci wysłać puszkę! Poproś alergolog o zaświadczenie i pilnuj sobie recept u lekarzy bo oni często robią takie przekręty!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933734 przez Bella27
Aga i jest taka ustawa NFZ, że lekarz może wypisac Ci mleko na 30 dni.Ja biore zawsze 5 puszek bo mam blisko ośrodek i dzwonie i mi zostawiają w rejestracji ale jak będziesz miała zaświadczenie i jak byś sie uparła to musi Ci mleko na miesiać przepisać to chyba 10 puszek, lekarze się bronią przed tym ale taka jest ustawa i mają obowiązek postaram się poszukać i wkleić tutaj link więc sobie wydrukuj i jak by Ci nie chciała przepisać to jej to pokarz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933793 przez pysiaczek19918
Bella my mamy wlasnie nutramien LGC i w cztetech aptekach nie bylo dopiero w piatej. Wlasnie nie mam zaswiadczenia bo zapomnialam na pierwszej wizycie poprosic a druga odwolali wlasnie wczoraj. Zuzi pediatra ostatnio bez problemu wypisala i to ze z nizka a ta stare babsko powiedzialo ze jak nfz spawdzi to ona nie bedzie dokladala. Nieklucilam si nawet bo wazne bylo aby przepisala bo dziecko mleka nie mialo. Ale teraz jak pojde do alergologa to niewyjde od niego az mi nie da zaswiadczenia. Nie bede chodzila co tydzien i placila za wizyte tylko po to by mi recepte wypisala. Naszczescie w grudniu juz mam na nfz wizyte. Ale powiem wam ze niewiem czy jest sens dawac te mleko bo raz jest poprawa raz nie ma. A wczoraj i przedwczoraj Zuzia nie jadla nic nowego i dzisiaj rano wstala z plamkami na buzi. Mi sie wydaje ze to ten azs. Ale co ja bede madrzejsza od lekarzy :dry:

Monia u nas w tym parku rodzice ,moga wchodzic tylko tam sa takie pompowane takjakby pietra i tam dzieci lataja i tez tam kulki sa to tam rodzicom wchodzic nie wolno. A ja z Zuzia sie bawilam na podlodze a to w samochodziku siedziala, na bujance , w kulkach to nawet raz z nia weszlam. U nas sie placi 12 zl za godz drogo ale ja mowilam ze Zuzia ma 9 mies to powiedziala ze bezprzesady za takiego malucha nie musze. Ale ciekawe jakby inna kasierka sie trafila moze i kazalaby placic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #933882 przez Anitulka
Czesc Kobietki :)

Byłam dziś u ginekologa i cóż miałam za przygodę! Cytologie robilam pod koniec maja, ale ze nie po drodze mi było i myślałam że to tylko formalność to wynik odebralam dopiero dzisiaj. I cóż za przerażenie mnie dopadlo kiedy zobaczylam jakies dziwne słowa w opisie... czekalam godzine w kolejce, wchodze, pokazuje wynik a on pyta czy to na pewno moje, bo z opisu wynika, że... UWAGA! przekwitam! Aż mi się goraco zrobiło (ale przy menopauzie to chyba normalne :P), a potem dodaje z uśmiechem: 'zapomnialem dopisać, że karmiłaś piersią, dlatego taki wynik... następna cytologia na wiosne, a najlepiej to przyjdz juz wtedy w następnej ciąży :D '. Ale co sie nastresowałam to moje ;)

Bella, mi z tel. wysyła normalnie, nic nie ucina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933915 przez MoNiaaa
Anitulka chyba bym zemdlała jakby mo tak gon powiedział :P podobno czasem się zdarza taka wczesna menopauza :P dobrze ze u ciebie tylko niedomowienie ehhee to czekamy na tescik w niedługim czasie co jak co ale lekarzy trzeba się sluchac :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934021 przez pysiaczek19918
Ja ostatnio test robilam bo dalej tego okresu nie mam ale wyszedl negatywny.
Anitulka niezla historia. Mialas stracha.

Mnie rozebralo, straszny mam kaszel na 15 dopiero do lekarza mam nadzieje ze nie zadne zapalenie oskrzeli ani nic w tym stylu bo niedosc ze ciezko mi sie oddycha to czasami boli mnie przy wydechu z tylu po lewej stronie pod lopatka tak jakby.
Jeszcze do tego mi Zuzia zaczela kaszlec. Tylko zeby nic jej nie bylo:(.
Dalam wczoraj Zuzi jajka przepiorcze, pozniej poszlismy do tesciowej, tesc ja zaczal z tesciowa calowac i poliki czerwonw zaczela sie drapac a dzisiaj to juz tragedia cala buzia i szyja w plackach. I niewiem teraz od czego to. A moze od kurzu bo oni maja taka wykladzine w pokoju z dlugiego wlosa a tam wiadomo kurzu napewno a Zuzka ciagle prawie po tej podlodze. Juz mam dosyc Wy pewnie tez ciagle gadam o jednym. Ale wkurza mnie to ze nikt nie moze nam pomoc:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934076 przez remiśleoś
Czytam Was ale nie mam kiedy pisac.sprzatam bo jk chorowalam to zapuscilam domek.w dodatku u nas ciag dalszy zabkowania.temp,biegunka,katar i maruda straszna.placze duzo i gryzie wszystkoni wszystkich.ciezko nam.noce koszmarne.
Anitulka usmialm sie.gdzie menopauza.przeciez brata trzeba skombinowac jeszcze nie?
Pysiaczek Azs jak nic po raz setny pisze.tez sie powtarzam ale coz.a Ty sie zal ile wlezie po to jestesmy.
Leos wkolko stoi przy meblach jiz nie wyrabiam wspina sie n kanpe.zadziera noge i juz jest.alno wchodzi po schodach na czworaka.zwsriuje przy nim.jest tak ruchliwy !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934084 przez MoNiaaa
jejciu biedna ta Zuzia nasza :( mam nadzieje ze w końcu cos znajdziecie na ta jej skore :(

a moja Zuzia chyba bierze się za raczkowanie na razie dość nieudolnie jej to idzie i długo się namysla żeby ruszyc ale wczoraj u teściowej poszla do niej ale tak smiesznie bo jedna nozka idzie normalnie na kolanie a druga podciąga za sobą:P ale jestem dumna ze robi postępy :):):) po za tym jak już zalapala jak się wstaje to masakra sekunda i już stoi przy lozku i skacze zadowolona i się puszcza :)
spanie się nam unormowalo chyba bo od jakiś 2 tyg wstaje do niej 3 razy ok 24 na jedzenie później nie wiem o której tylko żeby jej smoczek dac i ok 4/5 na jedzenie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934167 przez pysiaczek19918
Ja dzisiaj nie sprzatam tak sie fatalnie czuje. Bylysmy u lekarza i co najwazniejsze osluchowo u obu czysto.

Remis mi tez sie wydaje ze to Azs ale niewiem gdzie z tym pojsc moze do dermatologa sprubuje jeszcze a moze jak pojde na nfz w grudniu to cos nam pomoze.
Monia moja Zuzia tez tak zaczynala najpierw jedna noga zobaczysz zanim sie obejzysz to bedzie tak raczkowac ze nie bedzie mogla jej dogonic:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl