BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830995 przez gossik
Poszłam dzisiaj znowu do rodzinnego i tym razem dostałam antybiotyk na bazie amoksycyliny. Doktorek każe brać mi to codziennie rano i wieczorem, ale w dawce po 1000mg czyli na dzień wychodzi mi 2000mg. Trochę przeraża mnie ta dawka, na dodatek tych tabletek jest na 10 dni. Aż tak to ja chyba chora nie jestem żeby brać te końskie dawki przez 10 dni:P. Może trochę za bardzo 'podkoloryzowałam' moją sytuację bo jestem nią już wykończona (katar męczy mnie równo tydzień i z tego co zauważyłam to nie zamierza się ze mną pożegnać). Może poczekam jeszcze z jeden dzień i jak rzeczywiście mi nie przejdzie to wtedy zacznę to aplikować bo ta antybiotykoterapia mnie troszkę przeraża :P

Tu macie mojego bebza :P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830998 przez gabi28
Jaki ładny brzuszek :) i piesek fajniutki :)

edit..jestem w 14 tyg a mam większy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831002 przez gossik
Gabi dzięki :), piesek to moje pierwsze dziecko hehe ;)

No i dobrze, że masz większy, lepiej tak niż jakbyś miała nie mieć w ogóle i później nagle by Ci wyskoczył = rozstępy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831006 przez ilona88
Gossik piękny brzuszek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831007 przez magwoj
Ładny brzuszek:)
U mnie jeszcze nie jest taki widoczny.
Ja niestety od początku ciąży miała okropne mdłości, które przechodziły mi dopiero
po jedzeniu, później miałam tzn. wilczy głód, na szczęście to już za mną, i od kilku dni
jem normalnie bez jakiś dziwnych ataków nagłego głodu.

Co do kataru, to czytałam gdzieś, że jest on bardzo częste w ciąży w związku z większą
ilością krwi w organiźmie i niby wszystkie naczynia krwionośne się rozpulchnią, również
te w nosie i one powodują częsty katar.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831014 przez Agnilla
Gossik, a nie dostałas czasem duomoxu? :)
wybacz, ale na fotce wygrywa nie Twój brzuszek ale mistrz drugiego planu ;)
ja nie wiem jaki ja mam brzuch, jak słysze, że mały to sie ciesze :P ale wg mnie mały nie jest ;) jak mi mąż jutro nie strzeli fotki to kurde przerwie mi moja serię sesji ;)
ja tez mam wiecznie nos zatkany, az dzis rano maz przyszedl spytac co sie dzieje, zawsze zwalałam na alergię, ale wczoraj na zapytajpolozna wlasnie przeczytalam o tym rozpulchnieniu i moze mam 2w1 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831027 przez martyska
Fajniutki brzuszek :-) ja to mam taki jak bym byla gruba po prostu :kiss:

Ja jestem alergiczka wiec często nie wiem czy katar czy alergia :-) katar caloroczny:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831089 przez magduska
gosik brzuszek piekny,zreszta niezla laska z ciebie :silly: ale piesek cudo,to chyba labrador? ;) piekny,kocham psy,moja Mika,to raczej z takich mniejszych :) ale powiem wam jest bardzo zazdrosna o mnie,uwielbia ze mna spac,nie wiem jak ja odlucze tego ;) ale dzieci lubi bardzo :laugh: moj chrzesniak igor od malutkiego tyle ja wytarmosil,a ta nigdy mu nic nie zrobila,teraz jak juz jest wiekszy,to ucieka przed nim,bo czasami bije ja :)

odnosnie tego kataru,to tez to czytalam,ale wazne jest tez powietrze w pokoju,w ktorym sie spi,powinno sie postawic nawilzac powietrza :)

a ja dzis nie mam sily na nic,boli mnie w prawym boku,postanowilam odpoczac pod kocykiem i sie nie przemeczac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831111 przez wiolcia1004
Ja kupiłam sobie syrop Prenalen oparty na samych naturalnych składnikach ma pozytywne opinie instytutu matki i dziecka polecam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831119 przez wiolcia1004
Gossik bardzo ładny brzusio:), ja nie mam takiego mam mniejszy tez bym juz chciała taki miec:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831123 przez martyska
Wiolcia na tym etapie brzuch rośnie dość szybko nawet nie zauważysz jak ci taki urosnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831131 przez staślubania
Hej kobietki :)

chyba z tydzień nic nie pisałam :blush: ale tak jakoś wyszło :) brzuszek mi już urósł i to mocno (druga ciąża), spróbuję zrobić focię jak gossik, ale tak szczupło to na pewno nie będzie :huh: Dziś mam kiepski dzień, odpoczywam od tygodnia na zwolnieniu, bo brzusio mnie pobolewa i w ogóle stres w pracy mnie wykańczał

witam wszystkie nowe mamusie, dużo nas teraz, to cieszy :lol:

i jeszcze o najważniejszym: już od ponad tygodnia dzidzia wierci się niemiłosiernie, a już wczoraj około 23 to takie kopanko mi zaserwowała, że boję sie pomysleć co będzie dalej :unsure:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831132 przez gossik
Dziewczyny ogromnie dziękuję za te komplementy, aż mi głupio heh ;)

Magduska co do mojego psiaka to byłaś blisko- akurat nie labrador, a golden retriever, ale to podobne rasy i mają identyczne charaktery. Moja też jest strasznym zazdrośnikiem, jest tak przeze mnie rozlelana, że nie wyobrażam sobie tego jak na początku będzie reagować na maluszka. Myślę że się przyzwyczai, będzie musiała, poza tym nie zamierzam jej zaniedbywać, chociaz z tym łóżkiem to racja, nie wiem jak ją oducze od chodzenia po łóżkach :P

Agni ja mam przepisany ospamox, ale myśle że wszystko to jedno i to samo, bo chyba kobiety oprócz amoksycyliny nie powinny dostawać innych antybiotyków, ale może się mylę. Jeśli pamiętasz to napisz mi w jakich dawkach brałaś ten antybiotyk i jak długo?

Wiem, że w ciąży można mieć taki ciążowy katarek, ale mój to raczej jest typowo zatokowy, nie chce Wam obrzydzać, ale to taki ciągnący zielony glut :P

Wiolcia10004 próbowałam tego syropu na początku ciąży, ale za każdym razem kiedy tylko go poczułam to miałam odruch wymiotny, jakoś nie za bardzo wchodzi mi połączenie malin z czosnkiem, bleee :P ale za to znalazłam tabletki dla kobiet w ciąży które są o podobnym składzie, także polecam- Prenatal Grip Care ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831180 przez martyska
A o to ja i mój brzuchol :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831181 przez martyska
No i nie wyszlo cos u mnie szwankuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl