BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #830790 przez Agnilla
heloł :)
to podobnie jak u mnie, niby wg OM termin na 5 lipca, a na każdym usg wyskakuje termin czerwcowy, bo fasola rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830823 przez malgorzatawalak
witam wszystkie nowoprzybyłe mamuśki :)
mnie plecy bolały na 2-3 miesiącu natomiast narazie nie boli mnie nic :)
z 14 tc minęły wszystkie dolegliwości i teraz czasem gdyby nie rosnący brzuszek to bym powiedziała że nie jestem w ciąży :)
mam nadzieję że lada dzień mój aniołek da znać że jest w brzuszku i zaczną się "motylki" :)
mnie coś wczoraj zaczęło rozkładać...ból mięśni a do tego wymioty i rozwolnienie. obawiam się że dopadła mnie jelitówka :( w przychodni gdzie byłam u gina podobna panuje od dwóch tygodni i może mnie się przytrafiła :( czeka mnie zatem weekend pod kocykiem z dobrą książką i mężusiem pod ręką :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=66864 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830824 przez gabi28
Dzień dobry.

no,no..ile mamusiek do nasz doszło :) witam was założcie sobie suwaczki wtedy widzimy w jakim jesteście tygodniu ciązy.

ilona88 ale Ty się Kochana nie przejmuj brzuszkiem,przyjdzie czas,że nadrobi wszystko :) ja bym chciała miec troszke mniejszy.

Coś bez weny jestem dzisiaj,nic mi sie nie chce robic. Na obiad będę robic kopytka,a mój T kazał mi się relaksowac,bo wieczorem gramy mecz,więc muszę byc wypoczęta :)

Agnii widziałaś wczoraj małego żubra?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830832 przez Agnilla
jaki mecz? :)
nie widziałam, ale słyszałam, że był ;) za to widziałam jasnego dzika w ciemne kropki :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gabi, jak kazał się relaksować, to nie pozostaje nic innego jak posłuchac :)
laski faktycznie suwaczki się przydadzą, będziemy bardziej ogarnięte ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830841 przez gabi28

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830845 przez Agnilla
nooo to masz szczęście ;) w takim razie odpoczywaj a wieczorem celuj w sam środeczek ;) bo to chyba tam trzeba trafić? :P grałam kiedyś z bratem, ale sukcesem było już samo trafienie w tarczę, obojętnie gdzie byleby w tarczę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830855 przez gabi28
agnii hahahha,dobre to z tą tarczą :) w środeczek też trzeba ale nie tylko,dam dzisiaj z siebie wszystko,chociaz gramy przeciwko bardzo mocnej drużyny. :)

hm.. może by już się ubrac? bo nadal siedzę w piżamie ?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830860 przez gossik
Dziewczyny wykończe się, od tygodnia jestem przeziębiona i nie mogę tego dziadostwa zwalczyć. Już nie wiem co ze sobą zrobić. Przez cały tydzień leże w wyrze i nic. Co prawda nie mam żadnej gorączki, kaszel też mnie zbytnio nie męczy, ale katar i przy tym ból gardła to jakaś istna masakra. Kupcie sobie jakiś prenatal grip care i uważajcie na siebie bo teraz ma przyjść odwilż więc w powietrzu pewnie będzie rój wirusów. Myślicie, że w 16 tc może to jeszcze jakąś wpłynąć na moją ciążę?

Agni pod wieczór wstawię zdjęcie brzucholka :)

Aaa i witam wszystkie nowe mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830876 przez magduska
gossik najlepiej wygrzac sie pod kocykiem,codziennie herbatka z miodem i cytryna,co rano rowniez woda z miode i cytryna przygotowywana wieczorem i domowe sposoby czosnek,cebula,calcium,rutinoscorbin. Mi przynajmniej pomoglo to :) ale prawda jest taka,ze katar leczony trwa siedem dni,a nieleczony tydzien :lol: :silly: takze trzymaj sie

ja rowniez witam nowe mamuski,suwaczki przydadza sie :woohoo:

gabi nie jestes sama,mi tez sie dzis nic nie chce,musze wybrac sie po zakupy,cos na obiad zrobic i popoludniu na budowe,bo jednak trzeba sprzatac dalej :blink: ciesze sie,ze gore juz ma z glowy,okna,drzwi,podlogi umyte,teraz czas przejsc na sam dol i tam sprzatac i ogarniac to jakos :blink:

milego dnia mamuski :kiss: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830878 przez Agnilla
mocni nie mocni, zawsze mogą z Wami przegrać ;) przecież Ty rzucasz ze zdwojoną siła ;)
gossik, mnie takie mega przeziębienie zmogło w 11tc. w sumie to poszło od tej okropnie bolącej ósemki i przeszło na gardło. gorączki zero, ale mowic nie moglam i skonczylo sie antybiotykiem. ze 3 dni to leżałam plackiem. może przejdź się do lekarza, skoro Ci nie przechodzi? w sensie, zeby Ci sie to nie rozwinęło albo na oskrzela nie zeszło.
ja to codziennie piję 1-2 wielki kubki herbaty z cytryną :)
co do wpływu na ciąże, to mi powiedziano, że najważniejsze jest pierwsze 10 tygodni, kiedy to trwa organogeneza. ulzyło mi, bo chorowałam w 11 tc a potem miałam badanie przezierności i też wszystko grało
czekam na zdjęcia! :)
u nas -9 a ja musze wyjsc, ide pieszo, ciepłe rajtki na nogi i w drogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830948 przez martyska
Dzień dobry :laugh staram się z tym suwaczkiem ale cos mi nie wychodzi...
I ja tez jestem niestety przeziebiona :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830953 przez martyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830958 przez martyska
No to udalo się :laugh:





[hide][/hide]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830973 przez magwoj
Witam Mamy,
Ja od jesieni chodzę codziennie do pracy na piechotę, więc jestem zahartowana.
Też się bardzo boje tych wszystkich wirusów dookoła.

Drogie mamy ile już ważycie, jeśli nie jest to tajemnica?
Umie 3kg na plusie tylko większość poszła w biust, z miseczki B przeskoczyłam na D,
a w tym miesiącu muszę chyba zaopatrzyć w DD :cheer: .

Ja też wyglądam jak bym była gruba, albo jak bym się najadła grochówki a nie w ciąży, trochę źle się z tym czuje bo od kont pamiętam dbałam o szczupła figurę, już nie mogę doczekać się takiego typowego ciążowego brzuszka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830981 przez martyska
Ja przytylam dopiero kilogram. A na poczatku ciąży schudlam 4 kilogramy wiec nadal jestem na minusie :dry: chociaż brzuszek mam dość spory przynajmniej tak mi się wydaje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl