BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu #920316 przez misiana
Hejka :*
Mały zasnął u mnie na łózku po 6 i tak sobie spi. Mamusia juz posprzatala wszytsko ;)

Mój Igus pobił dzisw nocy samego siebie bo spa od 19 do 2:00 czylo 7 godzin ! :) potem juz co 2 h pobudka

Rewelka fotelik super, ładnie sie prezentuje i pewnie spełnia juz teraz wszytskie atesty ;)

Wcozraj mój M przed 8 rano wzial malego, przebrał go i zabrał do salonu, pobawil sie nim i pozwolil mi do 8;45 polezec i odpocząć ;) i tak ich zabawa sie konczy hehe

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920328 przez misiana
Mój synus się na mnie obraził ;D
Pisałam do was post i slysze ze marudzi, zaczal poplakiwac i juz do niego szlam jak slysze ze ucichl. Myslalam ze zasnał a on mial glowe skierowana do sciany, mine powazna i na nic moje wolania, buziaki, laskotanie, on nadal swoja minka i glowa w drugą stronę. Po prostu walnął na mnie focha :D
Wzielam go na rece, przytulilam i mu minelo az sie usmiechnął ;)

Tu mój mały obrażalski ;D

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920348 przez malgorzatawalak
Hej kochane :)
Jak wam minął weekend? U mnie synuś tak sie rozgadal ze aż z mężem nie mogliśmy sie powstrzymać od śmiechu :laugh: po każdej butli z godzinę dwie sobie z nami gadał :laugh:
Teraz synuś zjadł i trochę sobie pogadał do mamusi a teraz zasypia :)
Ggabii no mój synuś już przestał sie mieścić w ubranka 62 rozmiar i powoli zaczyna mieścić sie w 68 a najgorsze jest to ze najwiecej ciuszków ma właśnie w tym mniejszym rozmiarze :unsure:
Dziś czeka mnie wielkie prasowanie. Po prostu mega wielkie :) ciekawa jestem czy synuś mi da popracować bo jego ubranka tez są w planach do prasowania :laugh:
Dobra dziewczyny korzystam z okazji i idę sie ogarnąć :)

Ps. Chciałabym kupić synkowi karuzele nad łóżeczko bo widzę ze już ładnie sobie patrzy i wodzi wzrokiem. Dziewczyny wy macie karuzele? Rewelka wiem ze kupowałas teraz karuzele :) jakie możecie polecić? Lepiej takie całe plastikowe czy lepiej kupić z pluszakami? :laugh:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #920360 przez gabi28
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920389 przez agnieszka89
Jak co do ubranek to hasz synus miał 60cm jak sie urodzil wiec odrazu w 62 chodzil ale hardxo szybko w 68 skocxylismy ho po 2-3 tyg już wszystkie 68 lezaly dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920395 przez martyska
Hej :-). U mnie nocka też super :-)

Haha misiana jaki obrażalski :-) charakterny :-)

A weekend udany choć deszczowy ;) karuzelkę mamy z pluszakami :-)

A co do ubranek to my już dawno 68 :-)

No i zaczął się wrzesień czyli u mnie będzie pusto w portfelu :-) dzisiaj urodziny ma moja siostra 9 września druga siostra 15 września moja mama 26 września teściu 27 września ja :-). A 30 tato . No masakra :-)

Moje plany na dzisiaj to obiad wyprawienie męża do pracy i jade do rodziców bo siostra mieszka z nimi a w końcu 21 lat nie kończy się codziennie :-)

Skarby :lol:


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920434 przez rewelka1312
malgorzatawalak zrobie pozniej i wrzuce zdjecia karuzeli:)
jak czytam o waszych dzieciaczkach to naprawde coraz bardziej sie zastanawiam co jest u nas nie tak, ja wiem ze dzieci placza ale moja placze na okraglo.. nie chce spac co zasnie to z placzem sie budzi, usypia tylko na rekach .. ehhh ciagle placze z mala, mam wyrzuty sumienia bo chwilami mam chwile zalamania az krzykne czego beczysz na mala i mam chwilami dosc swojego dziecka. o 12tej moj bedzie rozmawial tutaj z taka baba z biora ze chce na zadanie testy na alergie zrobic bo podejrzewam ze moze to byc nietolerancja latozy moze? co im szkodzi przepisac nam mleko specjalne i sprawdzic

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Podziękowania: malgorzatawalak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920467 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
Ja zaraz idę do lekarza z małą, bo już mnie niepokoi to wymiotowanie. To już nie ulewanie ale wymioty. I właśnie skojarzyłam, że zaczęła tak ulewać a teraz wymiotować, odkąd piję coś na laktację. Myślicie, że to możliwe, żeby się przejadała???
Pójdę do lekarza, to będę spokojniejsza i przy okazji zobaczę czy moja córcia przybiera prawidłowo na wadze. Chociaż nie cieszy mnie przebywanie w przychodni z chorymi dziećmi....

Małgorzatawalak my kupiliśmy na allegro, zwykłą karuzelę z pluszakami:)
Oto link:
allegro.pl/karuzela-pluszowa-do-lozeczka...row-i4537352055.html
Wybraliśmy wzór z pieskami:)

Nic idę się ubierać. Mała w końcu zasnęła, ale od 4 rano była strasznie marudna. No zobaczymy, co powie doktorka.
Pozdrowionka:)
Podziękowania: malgorzatawalak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920493 przez Lyanka
Hej mamusiom :)

My już po szczepieniu jesteśmy :) chociaż powiem, że dla mnie to większa trauma jest niz dla synka i się popłakałam po wszystkim. Pewnie to te hormony :) ale ja ogólnie mam oczy na mokrym miejscu :)

Tak poza tym z synkiem wszystko ok. Waży już 5.260 klocek :)
Dziewczyny, czy smarować czymś miejsce po szczepieniu? Coś wiecie na ten temat? Bo nam nic nie mówiła pani doktor.

Ide zaraz na obiad do teściowej - przynajmniej gotowanie mam z głowy....no i obserwuje cały czas synka po tym szczepieniu. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #920497 przez gabi28
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920516 przez misiana
mARTYSKA charakterek po mamusoi chyba odzoedziczył ;D powiem Ci że jak patrze na twojego igorkato widzę podobienstwo do mojego hehe ;D

Własnie wróciłam z zakupów, zrobiłam rundkę po szmateksach w poszukiwaniu pajacyków, bo nie bardzo chce ubierać małemu różowe bądz fioletowe po mojej siostrze mimo ze tylko do spania mu zakladam ;D takze kupilam 5 pajacyków aleto juz rozmiar 6-9 miesiecy bo rozmiaru 68 wyszukalam 3 pary welurowych na zime cieplejszych po siostrze i mam jeszcze 2szt pizamek z tesco. A i takie śliczne butki wyszukalam znapisem "i love mummy" a na drugim "i love daddy" ;)

Lyanka mi powiedziano ze jak miejsce bedzie sie czerwienic posmarowac altacetem albo woda z octem

marzenaBZ oby wyjasnilo sie od czego te wymioty bo to troche dziwne ;/

Tu na zdjeciu mały jest z moim bratem- swoim ojcem chrzestnym :) powiedzcie mi Ci tylko mi się wydaje czy są do siebie podobni ? ;)


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920550 przez wiolcia1004
Hejka dziewczyny dawno mnie nie bylo, tzn jestem podczytuje was regularnie ale nie mam czasu juz odpisac tymczasowo brat mi wzial laptopa.
Ali mam ten sam problem z nadgarstkami co ty przeskakuje mi cos tam bola i czasami nie moge ruszac dlonmi masakra jakas.
Gabii oby z twoja siostra i malenstwem bylo wsio ok.
Co do mojej corci musze wam sie pochwalic ze jest coraz lepiej malo placze no chyba ze jest niewyspana i nienajedzona to wtedy placze, juz sie czesciej smieje itp ale nie chce lezec na brzuszku nie lubi. Co do usypiania to klade ja do lozeczka daje smoka i pieluszke i po jaims czasie sama odjezdza wiec nie jest tak zle.
Wogole powiem wam ze jestem szczesciara bardzo mi pomaga tesciowa ktora jest na emeryturze bierze czasem mala na pol dnia ja wtedy moge sie ogarnac albo raz w tyg bierze ja do siebie na nocke abysmy sie wyspali albo spedzili razem wieczor mama moja tez mi pomaga ale ona pracuje wiec wiadomo czasu ma mniej ale ogolnie jest super.
Rewelka moja mala robi caly czas kupy zielone lekarz pwoedzial ze to od mleka ja uzywam bebilon comfort na kolki i zaparcia.
Co do antykoncepcji zdecydowalam sie na tabletki.
Slodkie te wasze bobaski:)
Martyska ty to masz aniola normalnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920554 przez wiolcia1004
A to moja kluseczka kochana:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920569 przez meniado
Hej dziewczyny :)
jak tam u Was pogoda - bo u nas pochmurno i szaro-buro, aż nic się nie chce robić.
Ale wszystkie nasze dzieciaczki rosną jak na drożdżach :) i sam śliczności.
Lyanka ja smarowałam kilka razy Helenie altacetem junior bo widac było że małą drażniło w miejscach ukłuć i popłakiwała a po przesmarowaniu była od razu spokojniejsza. Nie przejmuj się łzami - ja też się popłakałam mimo że mała nie płakała bardziej niż normalnie na brzuszek :) ze mnie też jest taka baba co zaraz ma łzy w oczach. A jak w końcu szczepiłaś?
gabi28 no to faktycznie dziś poszalałaś z porządkami - a co do ubranek to u mnie Helenka też jeszcze niektóre rzeczy ma 56 te co od urodzenia a większość 62 jest na nią za duża ale też się cieszę że rośnie powoli. Wczoraj jej przymierzałam właśnie sukienkę na chrzest bo dostała taką ładną kremową koronkową 62 i stwierdziłam że w niej pójdzie - nie podobają mi się te komplety chrzcielne - i na szczęście rozmiar jest taki prawie - za 2 tygodnie na chrzcie będzie super. Muszę jej tylko dokupić ładną czapeczkę i rajstopki.
wiolcia super że masz taką teściową i że ma kto Ci się zająć maleństwem na pewno jest to duże odciążenie. U mnie teściowa 250km ode mnie a mojej mamy już nie ma - ale planuję niedługo oddać małą na trochę do którejś z moich sióstr tak abyśmy się z moim M mogli przejechać na motorach - bo nie jeździłam od października zeszłego roku i obawiam się jak to będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920588 przez rewelka1312
Wiolcia ale mala ma fryz haha! Juz ma prawie dwa miesiace a do kiedy Ci plakala?
Meniado macie fajna pasje ale ja raz jechalam motorem to mialam serce w gardle i podziekowalam hihi:)
Wiecie co tutaj z tymi lekarzami to jakas komedia czysta jak znajde wiecej czasu to odpisze bo mala jescze spi ponad 4 godziny szok!!! A ja gotuje obiad i moj ma dzis urodziny i jedziemy pozniej po ubranka dla malej i ciagle cos jest do roboty ze czasem sie nie wyrabiam... Ale dodzwonil moj sie wkoncu to ciezko wogole dostac skierowanie na testy ruraj poza tym baba wmawiala mojemu ze nie ma mleka na recepte a jak jej powiedzial- nie wciskaj mi babo kitu bo ja sie wsyztsko juz dowiedzialam to powiedziala ze jest ale to szpital musi wydac recepte itp dajcie spokoj... I bedziemy walczyc o te skierowanie a jak nie to bede 10 tazy jezdzic z mala az wkoncu na odczepnego nam zrobia testy bo to napewno jest cos nie tak z mlekiem i brzuszkiem a ja nie bede czekac jescze 2 miesiace az sie wsyztsko unormuje bo nie moge patrzec jak moje dziecko sie meczy a ja juz dostaje jakiegos swira . Mam ten nr do najlepszego pediatry w moim miescie i zamierzam do niego dzis czy jutro zadzwonic o porade co on sadzi na ten temat co to moze byc.. Jutro lub pozniej wam dokladnie opisze co oni tu wyprawiaja... Brak slow. Jak samemu sie nie wydrze na nich to nic sie nie osiagnie. A jakby wyszlo ze mala ma np nietolerancje laktozy to ja dam im popalic...

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl