BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 8 miesiąc temu #919981 przez martyska
Mój Iguś też ma katar nawet byłam z nim u lekarza żeby o osłuchała ale naszczeście wszystko ok :-)

Ojej Gabi to straszne :( takich konowałów to tylko powiesić !!! Trzymam bardzo mocno kciuki za maleństwo i jego mamusie.

Ja tez jak słysze że coś złego dzieje sie jakiemuś dziecku albo jak jakaś matka zabija to patrze na mojego kochanego skarba i płacze ze szcześcia ze go mam

Załącznik nie został znaleziony



Ulubione zajęcie Igusia :-)


Załącznik nie został znaleziony




A tu Igorek jedzie na zakupy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920025 przez misiana
Jedy gabi28 wspołczuje tego czekania w niepewnosci.. Trzymam kciuki zeby wszytsko bylo dobrze z dzidziusiem i malenstwem ..

Martyska jak tam zakupy sie udaly ? pochwal nam sie co kupiliscie ;) Igorek slodziak maly ;)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920028 przez martyska
A udaly się udały Misiana :-) Mały dostał kombinezon kocyk baldachim czapeczke smoczki takie plus trzy miesiące juz mu kupiłam kupiłam mu też większe smoczki do butelek tak za zaś :-) i dokupiłam jeszcze pampersy i mleko pampersów ma 8 paczek a mlek 24 :-). Na trochę mu starczy :-) a i jeszcze aspirator taki jak ty masz :-) zdjęcia wrzucę jutro bo już mi się nie chcę ;)

Ale Iguś ma misiów :-) ja mojemu muszę wyciągać bo tak się wierci że zaraz ma wszystkie na głowie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920031 przez martyska
AA i jeszcze dwie kurteczki takie na jesień :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920036 przez misiana
Martyskato widzę ze zakupy spore byly hehe :) czekam na zdjecia ;) ale masz spory zapas mleka i pampersów ;D ja mam 3paczki pampersów w zapasie bo juz na 3 przeszlismy amleka to poki co pelne cycki hehe:D

Ja dzis zaszalalam, wypilam lampke wina ;) mam nadzieje ze malemu nic nie bedzie hehe ale juz mnie tak ciagnelo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920038 przez martyska
A no spore :-) no ja już też mam 3 :-) niestety ja muszę kupować mleczko dlatego wole mieć więcej bo później nic nie wiadomo :-) och winko mmm też bym się napiła chyba zaraz ślubnego wyśle do sklepu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920041 przez MarzenaBZ
Czesc,ja dzis caly dzien zmeczona jestem i czuje sie fatalnie. Kregoslup mi wysiada,padam na twarz,boli mnie glowa. Przespalam z mala pol dnia. Teraz tez juz leze w lozku,mimo ze chcialam poogladac siatkowke. Ale czeka mnie wstawanie w nocy, po co wiec sie zameczac?

Gabi28 ja rowniez trzymam kciuki za malenstwo i za bratowa. Faktycznie porod to wilki cud. A urodzenie zdrowego dziecka,to najwiekszy skarb.
Ja ilekroc patrze na moja coreczke,to serce peka mi z milosci. Szaleje na jej punkcie. I jestem taka szczesliwa. Wiem ze jej zycie wduzej mierze zalezy teraz ode mnie. Tylkona mnie moze liczyc,to ja jej zapewniam jedzenie i bezpieczenstwo. To ogromna odpowiedzialnosc ale i piekny dar. Jestem naprawde szczesliwa,ze mam to malenstwo. Wy na pewno tez to czujecie. Nie przypuszczalam ze mozna az tak kogos kochac!

Dobrej nocy Mamuski! Niech nasze Skarby rosna nam ZDROWE!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920054 przez ggabii
Gabi28 współczuje, że Twoja rodzina musi przeżywać taki koszmar przez czyjeś niedopatrzenie. Mam jednak nadzieję, że wszystko będzie dobrze i zarówno maluszek jak i mama szybko dojdą do zdrowia.

Dziewczyny uwielbiam zdjęcia Waszych maluszków :D <3

Mi dziś Tobiasz prawie w ogóle nie śpi. Wierci się, chce jeść i pić, płacze, denerwuje się, kopie nóżkami i rączkami i tak na przemian. Jestem już tym bardzo zmęczona bo trwa to od 9 rano. Może w sumie była przerwa dwugodzinna. :/

Mam jeszcze do Was pytanie. Jak się Wam skończyło krwawienie to potem miałyście już sucho czy były jakieś upławy? U mnie właśnie są i też niezbyt fajne więc się martwię. Ale w środę idę do gin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920065 przez agnieszka89
Gabi mi sie plsmienie skończyło potem mialam jeszcze z dwa dni delikatne plamienie czereona krwią a potem okres sie rozkręcil na dobre

ja druga noc pod rzad mialam slaba, maly wstawsl co dwie godz wdtsl powiedział godzpotem godz snu i znów pobudka Pani doktor mowila ze moze byc innybo ho uczulenie moze swedziec Meza nie ma i padam na pysk dosłownie po takiej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920085 przez staślubania
ggabii u mnie plamienie też było długo i to ciemnobrunatne. jeśli podpaska ma zapach psujacego mięsa, wtedy do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920094 przez MarzenaBZ
...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920095 przez MarzenaBZ
Dzien dobry.
Marzy mi sie dzien spedzony w lozku- moze w koncu wyspalabym sie porzadnie. Ale dzis mamy gosci,moze jutro dluzej poleze.

Moja mala zrobila mi taka pobudke o 6 rano,ze malo na zawal nie zeszlam! Obudzila mnie przerazliwym krzykiem! Skoczylam na rowne nogi,gonie do lozeczka,a ona biedna zwymiotowala sfermentowanym mlekiem. Az przez nos jej sie wylalo. Darla sie okropnie i ciezko bylo ja uspokoic. Dopieroprzestala krzyczec po chwili,gdy jej ocxyscilam nosek aspiratorem i utulilam.

Kurcze ja nie umiem sprawic zeby jej sie odbilo raz a porzadnie. Tylko beka kilka razy i jest marudna. A gxy zasypia i klade ja do lozeczka to jej sie ulewa. A je tak lapczywie i wszystko przez to.

Nic ide sie ogarnac.
Milej niedzieli!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #920101 przez gabi28
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #920103 przez Lyanka
Cześć dziewczyny :)

Marzena mój synek też nie zawsze odbija po jedzeniu. Ale mam jeszcze jeden sposób, kładę go na brzuszku jak na rękach się nie odbije. I wtedy na 100% jest BEK :)
No i chyba mamy podobny problem, bo mój Kubuś też je bardzo lapczywie, nawet czasami słyszę jak mu się tam w brzuchu coś przelewa jak je. Tylko mi się wydaje, że u mnie to jest przez mocno sikające mleko i on biedny nie nadąża ssać i aż tak popiskuje jak je....i czasami krztusi się i też jest wtedy płacz....ech

No nic, ide bo już synuś mnie "woła" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #920107 przez Ali
Dzień dobry!
U nas gorsza nocka, ale nie ze względu na małego, były tylko 2 pobudki. Od kilku dni boli mnie lewa ręka, a właściwie nadgarstek i wczoraj w nocy cos mi chrupnęło i był ból niemiłosierny. Ciężko mi podnieść małego, a już najbardziej boli jak ruszam palcami. Także trochę niefajnie, bo jak podnieść takiego klocka jedną ręką :/ Mam nadzieję, że jednak mi samo przejdzie i nie będę musiała z tym iść do lekarza.
MarzenaBZ mój też tak ulewał, ale teraz jestem bardziej konsekwentna i noszę go dopóki nie odbije. A poduszka klin - bardzo dobra rzecz! Muszę kupić wreszcie, bo na razie podkładam małemu kocyk, żeby główka była wyżej.
Teraz mały śpi na przewijaku, bo mi zasnął przy przebieraniu to go nie ruszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl