BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2014

9 lata 4 miesiąc temu #949375 przez mesy
Miki w lokalu ;) nie mam takiej duzej chałupy , zeby tyle gościow sobie zapraszac :P
ja to w ogole nie lubie jak mi ktos przychodzi do moich 4 kątów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949417 przez żana
Miki jeszcze nie dołączyłam do grupy na fb bo nie wiem jak to uczynić :P

A my własnie wstałyśmy i jemy śniadanko. Dziś czuje sie o niebo lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949521 przez honka_18
Hejka

Dziękuję za pamięć :cheer:

Podczytuje Was czasami ale brak mi czasu żeby odpisać :(
Ostatnio nie mam siły na nic, chodzę ciągle zdenerwowana i zmęczona. Chłopcy dokazują a ja znowuż mam anemie.

Arturek zabiera się za siedzenie :woohoo: sam się utrzymuje kilka min :laugh: rośnie jak na drożdżach i ciągle jest głodny :)
Oooo i właśnie płacze,

Pozdrawiamy Was serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949672 przez żana
Laski, wątek nam zdycha :)

Honka brawo dla Arturka :)

Kamka jak tam u Was ?? Dawno nie pisałas, wszystko w porządku ??

My po niezbyt dobrej nocy. Amelka miała jakieś paskudne sny i budziła się na smoka co chwila. Ale za to do 9:15 pospała więc trochę nadrobiła. Jedziemy dziś na zakupy, a w niedziele na ostatnie świąteczne..
Co chwila słysze ze wszyscy się gdzieś na sylwestra szykują, a my z myszką w domku :( Powiem Wam że tak dawno się nigdzie nie bawiłam że mam ochote się pobawić.. No ale cóż, widziały gały co brały :P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949673 przez żana
Honka miałam jeszcze pytać.. Kroi się coś u Arturka na ząbki ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949705 przez mesy
zana my też w domu :) to będzie pierwszy sylwester małego i wolałabym z nim być w domu , bo nie wiem jak zareaguje na strzelanie.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949707 przez Miki
Hej :)

10 a my dopiero wstałyśmy :P
Wczoraj mieliśmy trochę zabiegany dzień... Lidia pierwszy raz była u fotografa i zamówiliśmy zdjęcie w dużym formacie do salonu ;)
Na bioderkach w porządku :) Już nie musimy robić więcej kontroli.
I byliśmy w tesco na zakupach :) Kupiliśmy Lidii Siostrzyczke Uczniaczka, trochę ciuszków, skarpetki bo stopy jej rosną w zabójczym tempie :P A i nawet kaczuszki do kąpieli :) M. nie mógł się oprzeć :P Będzie miała jak porośnie ;)

Żana, mi się wydaje że Lidii też zeby idą, bo od wczoraj tak mocno pcha rączki do buzi że nie można jej niczym ich zastąpić :blink:
A co do sylwestra to my co roku Wrocław lub Poznań ze znajomymi... W tamtym roku wyjątkowo robiliśmy u nas no i w tym też siedzimy w domu choć chciałoby się gdzieś wyskoczyć :P

Honka ciotka jest dumna z Arturka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949788 przez honka_18
Hejka
My już zakończyliśmy świąteczne zakupy :) prezenty popakowane, czekam tylko na kuriera z Pl bo mama wysłała mi grzybki, ogóreczki, suszone owoce i takie tam na wigilie no i oczywiście prezenty chłopcom :)
A i przed chwilą dowiedziałam się, że mój mąż pracuje w wigilie i w sylwestra do 18 :angry:

Żana Arturkowi ślina z buzi leje się strumieniami, pcha ciągle łapki do buzi ale czy to na zęby??? sama nie wiem i się tym nie przejmuje :P
Adaś też tak miał jak skończył 3 m-ce, smarowałam mu dziąsełka żelami a 1 ząbka doczekałam się jak Misiek skończył 11 miesięcy

My sylwestra chyba też w domu spędzimy. Zawsze do sis chodziliśmy ale w tym roku chyba mi się nie chce :P

Miki super,że z bioderkami wszystko oki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949789 przez honka_18
A i się chwalę Arturek stoi już jak się go trzyma za rączki :woohoo: ( czasami wystarczy tylko za jedną)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949790 przez Myszata
ja 3 razy juz pisze i ciekawe czy się doda wczoeaj szczepienie wiki wazy 6300 i 64 dluga nadal ma anemię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949793 przez Myszata
marudna byla caly wieczór noc dziś juz lepiej no i spadlo mi naczynie od pieca co tam jest woda i zalalo mi caly dom tata w szpitalu mama w pracy maz tez masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949838 przez Miki
My z prezentami jeszcze w lesie :unsure: Nie mogę zmobilizować M. żeby przysiąść do laptopa i pozamawiać, bo Małej nie chcemy aż tyle po sklepach ciągać...
Choć dzisiaj znowu ulegliśmy wyprzedażą :P Zabraliśmy moją mamę i pojechaliśmy do Niemiec. Obkupiłam Lidię dosłownie za grosze :woohoo: Np za kurtkę na wiosnę zapłaciłam na złotówki 12 zł, legginsy za 5, bluzki też po 5 zł :woohoo: Nawet M. kupił sobie spodnie narciarskie za 5 euro! :blink: Ale ja sobie nie kupiłam nic :laugh:

Honka super, że Arturek tak świetnie sobie radzi! :)
A co do zębów to mnie pocieszyłaś, że to może jeszcze nie czas ;) Choć niestety strasznie mi dzisiaj marudzi przy tym pchaniu łapek do buzi :(

Myszata ładna waga ;)
Zdrowia dla taty!

A ja jutro muszę znów zostawić Lidię z mamą, bo jadę na uczelnie :( Mam całe szczęście tylko jeden wykład więc będę kombinować żeby szybciej się urwać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949859 przez Myszata
miki dziękuje dzisiaj caly dzień wiki SPI i teraz juz tak marudzi to pewnie po tym szczepieniu.... ja bylam wczoraj u Gina i średnio ze mna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949863 przez mesy
miki Patryk tez pcha rece juz od jakiegos czasu do paszczy i sie krzywi przy tym...szukaliśmy zebow ale nic tam nie ma :P a dzis wlozyl sobie tak gleboko palucha , ze malo mu sie nie coflo heheheh
ty to masz sie fajnie z tymi Niemcami :P tez tak chce :P



myszata co z toba ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949893 przez żana
Mesy to podpowiesz jak mam do Was dołączyć na fb ? Bo zielona w temacie jestem :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl