BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055282 przez mavi31
Ja już nie wiem czy coś się rozkręca czy coś się dzieje dobrze ze zobaczę się z lekarzem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055291 przez olcia1989a
Sander trzymam kciuki :laugh:
Justyna jest nas pare nie rozpakowanych ;)
Ja odstawilam syna do przedszkola,bylam na pobraniu krwi,wrocilam do domu i biore sie za obiad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055292 przez MaKa
Mavi oby to jednak było to! Trzymam kciuki.

Mnie od wczoraj też boli dół brzucha ale to nie są żadne bóle porodowe, dzisiaj wizyta u gina, trzymajcie kciuli żebym dostała skierowanie do szpitala :silly: od wczoraj moja pyza mało się rusza, stresuje się strasznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055293 przez dodi
Ja już po ktg z małym ok niestety skurczy brak
W piątek wizyta u gina boję się że skończy się na wywołaniu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055300 przez masuska
Honka z kupkami u nas tak samo, co piard to coś poleci i dupka cała odparzona, bepanthen nie pomaga, dziś też zmienię na zasypkę Alantan a teraz założyłam mu pieluchę wielorazową, lepiej skórka powinna oddychać niż w pampku.

A my jutro wybieramy się na zakupy, w sobotę idziemy na chrzciny, mąż będzie chrzestnym więc i prezenty trzeba kupić.

Sander 3mam kciuki i czekamy na wieści.

Megi pytałaś o kupki, Oli w szpitalu nie robił 1,5 doby po smółce. Pytałam lekarza i powiedział że po 1 mleko się łatwiej trawi i musi się trochę nazbierać, a najważniejsze że siusiu robi.

Dodi jednak Szymonek będzie. Nie stresuj się nie potrzebnie, uszy do góry:) Pytałaś o zakupy z Aliexpress, kupuję tam dużo, mam parę perełek dla malucha, jak będę miała więcej czasu to mogę powstawiać linki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055310 przez honka_18
Sander kciuki cały czas mam zaciśnięte ;) ale pewnie już tulisz swoją Malutką ;)

Za mamuśki w dwupaku tez trzymam kciuki żebyście już się rozpakowały ;)

Joanna co u Ciebie? Albo się dzisiaj nie odezwałaś albo przeoczyłem Twojego posta

Masuska tez wietrze pupę ale nie wiele to pomaga, mąka ziemniaczana tez się nie sprawiła tak jak się spodziewałam dzisiaj testujemy bepanthen

U nas noc fatalna najpierw wstawałam do Kuby później do Artka później Kuba zrobił sobie ponad 2 godzinna przerwę w spania bo brzuszek go bolał i na koniec o 5 rano Oskar się wydarł i obudził Adama i tyle było z mojego spania :blink: a teraz słoneczko świeci i jest 13 ° na plusie a ja jestem uziemiona bo położna ma przyjść ale nie powiedziała której godzinie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055311 przez zubi
Hej przepraszam ze tak sie nie odzywam ale mam tel meza ktorego nie do konca ogarniam.
My sie naswietlamy od 22:00 bo jest delikatna zoltaczka a tylko dzis do 20:00. A potem zobaczymy. Moze jutro do domu.

Sander trzymam kciuki. A pozostale 2w1 tez niedlugo sie zacznie :) i bedzie dobrze :). U mnie balonik zadzialal, mialam same skurcze krzyzowe od 13:00 do 0:00 a potem mnie nawodnili i odrazu zaczely sie parte. Poszlo szybko i o 0:50 kinga byla na swiecie :)

Trzymajcie sie i trzymajcie kciuki za nasze pokonanie zoltaczki i wyjscie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055312 przez Joanna90
Cześć dziewczyny, u nas nadal bez zmian, trochę mnie brzuch pobolewa ale nie jakoś bardzo. Więc nic, czekamy dalej aż Misio się zdecyduje...

Zubi trzymam kciuki za jak najszybsze wyjście :)

Sander trzymam kciuki za dziś! :)

Honka a jak u Was z żółtaczką, zeszła? Nic nie przeoczyłaś, dopiero teraz napisałam posta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055314 przez mavi31
Melduje się po ktg niestety bez skurczy i z takim samym rozwarciem
Nic nowego Pan doktor kazał się wyluzowac tylko jak?
W poniedziałek kolejne ktg i badanie i chyba wtedy już zostanę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055316 przez Mulian
Hej dziewczyny.
Sander trzymam kciuki.
Dziewczyny podziwiam Was, że tak się szybko po porodzie potraficie zorganizować, zakupy, spacery itd. U nas nadal walka prawie przy każdym karmieniu bo małą pokarm zalewa i się wkurza, także czasem zanim ja dostawie, jeśli w ogóle to godzina zleci. Nie potrafię jej spod pachy przystawic, a podobno by to była lepsza pozycja, karmimy się klasycznie, ale obnizam się do leżenia lub na lezaco na boku jak już jej tak mocno pokarm nie leci. Trochę mamy też problem z brzuszkiem, zwłaszcza jak się nie moze przystawic i się wydziera lapiac powietrze. Czy Wy stosujecie jakąś dietę? Eliminujecie jakieś produkty? Jakieś metody macie na gazy i brzuszek?
Ja do szpitala chyba wzięłam tylko to co potrzebne. Dla tych co jeszcze nie urodziły polecam aplikacje do pomiaru skurczy na telefon. U mnie się świetnie sprawdziła, ja bym nie miała głowy do wyliczania co ile są i ile trwają, tak mnie od początku bolało. U nas też kup dużo, ale odparzenia nie mamy, przynajmniej wg mojego niedoswoadczonego oka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055320 przez honka_18
Joanna przedwczoraj siedzieliśmy 2h przy oknie bo słoneczko pięknie świeciło i oczka zrobiły się białe :cheer: ale zobaczymy co położna powie bo ma dzisiaj przyjść ( o ile przyjdzie bo mała być wczoraj :angry: )

Mulian ja nie stosuje żadnej diety, na wzdęcia espumisan ( ten z dzidziusiem na opakowaniu) jest dobry, Kubuś tez ma wzdęcia jak narazie kładę go na sobie brzuszkiem i masuje (dół pleców okrężnicy ruchami ) i jak sobie bąki popuszcza to jest dobrze . Przetestowałem to wszystko na Adasia bo on miał przez 1 rok brzuszkowe problemy.

Ja niby jestem zorganizowana wszystko w domu zrobię, zakupy, spacerki itp ale o której chłopcy wstają to nie wiem :blush: M ich rano ogarnia i odprowadza do przedszkola a ha śpię. ( z wyjątkiem dzisiajszego poranka bo Adaś wstał za wcześnie żeby M mógł go usłyszeć :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055323 przez Mena
zubi gratulacje :)
Mulian to moze zanim przystawisz to odciagaj trochę mleka zeby tak szybko nie leciało. Ja nie stosuje żadnej diety, próbuje powoli wszystkiego co wczesniej jadlam i obserwuje
honka u nas z kupami tak samo :laugh:
Agutka chyba Ty o zasypianie pytalas, u mnie Kornela zasypia zazwyczaj pezy cycu
Sander trzymam kciuki a Ty juz pewnie Lili tulisz :silly:

Do mnie jakieś chorobsko sie przyplatalo :angry: dzisiaj pierwsza dzien w którym zostalam sama z dwojka, P. Wrócił do pracy i to akurat na popołudniowa zmianę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055330 przez Sander
Jest. 3270. 57 cm wszystko dobrze. Odezwę się jutro. Obkurczanie masakra!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055334 przez olcia1989a
Sander gratulacje!!odpoczywaj,czekamy na wiesci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055335 przez Joanna90
Sander gratulacje! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl