BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055538 przez Joanna90
Ja też bez zmian, oprócz tego że wszystko mnie boli po wczorajszym sprzątaniu- głównie ręce i nogi :evil: i chyba mały znowu uciska na nerwy, bo nie mogę obu dłoni zacisnąć w pięść :blink:
Ehh może dzisiaj coś ruszy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055539 przez Joanna90
Sander życzę Ci żebyś szybko doszła do siebie! Trzymaj się! LIli piękna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055547 przez Justyna_1709
Sander, będzie tylko lepiej :) śliczna córeczka. Najważniejsze, że możesz już ją utulic

U nas też bez zmian. W nocy zlapalo mnie kilka mocnych skurczy, aż mi się przypomniały uroki porodu :P a teraz siedzę z maseczka na twarzy i próbuję jakoś zabić czas do wizyty... Chociaż zbyt wiele się po niej nie spodziewam. Tzn po wizycie, bo liczę, że maseczka spełni swoją funkcję :P

Dzisiaj ładna data, może któreś maleństwo się skusi ;) chociaż wydaje mi się, że w następnym tygodniu będziemy tu mieć baby boom ;)

Haha właśnie spojrzałam na mój suwaczek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055551 przez olcia1989a
Sander malutka śliczna :)
Oj dziewczynki powiem Wam że u mnie też zaczynają się już telefony :evil: zaczynam liczyć każdy dzień,na razie skurczy brak ;) w ciagu dnia pobolewa mnie brzuch jak na okres ;) i boli krocze :( najgorsze jest to czekanie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055568 przez mavi31
Śliczna dziewczynka
Dziewczyny Ja dostaje szału już do tego co chce zrobić coś więcej to ledwo oddycham bo. Tak szybko się męczę
Pogoda straszna no cóż tylko liczyć na to że dzidziuś będzie chciał w końcu wyjść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055569 przez MaKa
Ale tu cisza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055574 przez mavi31
E tam cisza każda obiad gotuje hihi
A ja się stresuje mam ciągle wrażenie że czego nie spakowalam a znowu nie chce brać nie potrzebnych rzeczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055577 przez Justyna_1709
Po wizycie, gotowość bez zmian, czyli jakaś jest, ale bez szału, może po badaniu dzisiaj coś ruszy, ale szanse marne. We wtorek do szpitala, żebym była pod kontrolą. Indukcja porodu w następny piątek, jeżeli nic się nie ruszy do tego czasu samo... czyli jeszcze się pobujam w dwupaku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055579 przez Joanna90
Justyna trzymam kciuki żeby się udało bez indukcji :) Dziewczyny ja też już szału dostaję :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055580 przez mavi31
Może po badaniu się szyjka trochę skróci
Ja wczoraj w kąpiel masowalam sutki dziś też
Obiad naszykowalam nawet trochę się zmeczylam i zastanawiam się co ze sobą zrobić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055581 przez Mulian
Dziewczyny dziękuję za Wasze wsparcie, to dla mnie bardzo ważne. Tym razem ja się ogromnie cieszę, że jestem na tym forum.
Wczoraj położna laktacyjna znów uczyła mnie pozycji spod pachy, ale ni cholery mi to nie idzie. Ale ale najważniejsze, że doradziła mi żeby mała spała z nami w łóżku i rzeczywiście nagle mam w domu małego aniołeczka. Popołudnie przespane, noc też, nawet mała rzadziej się na karmienie budziła, a ja czuję się jak nowo narodzona. Jedyne co mnie sfrustrowało to to, że mała się tak darła bo ja nie potrafię się nią dobrze zająć. Jak przyszła specjalistka to mała od razu się uspokoiła i w sekundę była przystawiona do cyca nawet tego, z którego jej pokarm tryska. Czuję żal, że szkoła rodzenia nie trwa dłużej i że nie uczą więcej jak się takim maluszkiem zająć.
Sander Twoja Lili to małe piękności, buziaki dla Was i dużo siły!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055582 przez Agutka
Sander piękna Lilusia będzie dobrze po 2 CC jest o wiele gorzej ale 3 4 dnia będzie już lepiej . Teraz przygotuj się na bunt jelit mega gazy będą ale proszę o przeciw bólowe leki upomina się należy Ci się a małej nie zaszkodzi a i Tobie będzie łatwiej funkcjonować . Moja mała dopiero dziś zasnąłam od 7 no i chwilę w aucie pospala jak Kubę do kolegi zawozilysmy bo ma ferie a nudzi mu się. Więc teraz czas na robotę a to moja Królewna.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055584 przez Mena
Sander sliczna Lili. Ka też gorzej czułam sie po 2 cc. Tak jak któraś pisała, domagaj sie przeciwbólowych należą Ci się
Justyna trzymam kciuki żeby się samo zaczęło :) haha ja ostatnio jak zrobilam sobie maseczke to sie pierworodny mnie przestraszył bo czarna była :laugh:
Agutka jak słodko śpi :)
Mulian Kornela też od pierwszego karmienia spi z nami, jakos nie wyobrazam sobie nosic jej w tą i spowrotem :silly: ,taka wygoda :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055586 przez Megi
Sander śliczna kruszynka! Daj sobie czas...

Agutka Twoja Królewna wygląda na dużą dziewczynkę! Jaki Aniołek :kiss:

Dziewczyny czekamy na Was!Do boju maluszki wychodzić :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055607 przez dodi
Ja po wizycie mały waży ok 3800-3900 niestety na poród jeszcze się nie zanosi główka jeszcze nie wstawiła się w kanał rodnych mam bardzo dużo wód juniorowi jest wygodnie jak do wtorku nie urodzę to mam skierowanie na środę do szpitala jestem trochę podłamana :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl