BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1055337 przez Agutka
Sander Gratulacje!!!!!
A ja na razie stosuje dietę gotowane mało przyprawione itp ale to dla tego ze boje się u sibie zagazowania po CC jest z tym masakra kazde wzdecie powoduje łzy w oczach wiec do puki sie nie zregeneruje od środka czyli ok 6 tyg eliminuje potrawy które by powodowały wzdęcia i u mnie i u małej .
Ja tez od wczoraj sama z dziecmi :( mąż wraca ok 20 a wychodzi o 8 :(
Wczoraj przezylismy chwilę zgrozy mój przepajał małą bo coś kweczała cyca nie chciała tulić sie nie chciała ogólnie wszystko na nie i sie mu zachłysneła straciła oddech no masakra a dosłownie 30 min wczesniej wróciłam z zakupów . On w panice nie wiedział co zrobić był taki przerazony jeszcze dziś rano nie tega miał minę dobrze ze byłam w domu bo by mogła byc tragedia . teraz bede sie bała go samego z nia zostawiać :( ale przeszkoliłam go z pierwszej pomocy u dzieci mam nadzieje ze mu sie nie przyda nigdy .

A zostało mi jeszcze 4 kg do wagi przed jeszcze nad skora trzeba popracować ale nie ma tragedii w 2 tyg 13 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055338 przez dodi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055340 przez Mulian
Dzieki za rady.
Sander gratulacje! Trzymaj się kochana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055347 przez Megi
Sander gratuluję!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Czekamy na relację

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055352 przez Inezka
Sander, gratulacje!!! :cheer:
W piękny słoneczny dzień urodziła się Lili :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055359 przez honka_18
Sander gratuluję :cheer: czekamy na relacje i zdjęcie Malutkiej ;)

Agutka to mieliście przeżycia, podejrzewam ze tatuś będzie się bał z Małą zostać . :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055377 przez masuska
Sander gratuluję :) Odpoczywajcie sobie :)

Agutka, biedaczysko. Musiał się porządnie wystraszyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055391 przez Justyna_1709
Sander, gratulacje!
mavi, zbieraj się na porodowke ;) my tu czekamy w kolejce :P

Agutka, wyobrażam sobie jakie to było przerażające dla Was... Niestety każdemu może się zdarzyć. Dobrze, że potrafiłas zareagowac...

Przy początkach kp uważałam na to co jem. Głównie uważałam na czekoladę i ciężkostrawne rzeczy. Takich głupot mi nagadala polozna na wizycie ;) teraz wiem, że nie trzeba tak bardzo uważać, tylko obserwować dziecko.

A te położne mają często bardzo przestarzala widzę, więc lepiej zawsze zweryfikować, co one tam gadają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055392 przez mavi31
Justynko uwierz mi gdyby to odemnie zależało kolejka już dziś by się skrocila
A kto jest za mną??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055394 przez Justyna_1709
Oj mavi, wiem, wiem, bo każda by już chciała ;)

Potem MaKa, Ika- Ale chyba się dawno nie odzywala, to może już po?, Joanna i dopiero ja. Potem Dodi i Olcia.
Jeszcze spora kolejka... Ale cóż... połowa miesiąca dopiero

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055398 przez mavi31
A już myślałam że jestem ostatnia hihi
Obiecuje ze zrobię wszystko żeby nie hamować kolejki ;)
Mój mały dziś grzeczny w nocy był nawet mogę stwierdzić że coś spałam choć 6 razy siku trzeba było wstać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1055412 przez dodi
Witajcie
Ja termin miałam na wczoraj czyli dziś jestem już przeterminowana w tabelce jest źle napisane nie 20.02 tylko 15.02 nie wiem kto robił tabele ale proszę skorygować
Póki co u mnie nic się nie rusza ale dziś słoneczko wyszło i mam więcej chęci do wszystkiego więc biorę się za gruntowne sprzątanie trochę po schodach polatam może wieczorem na porodówce się zamelduje ;) oby
A u was jak sytuacja
Joanna co tam?
Sander pokaż malutką jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055416 przez honka_18
Dodi lataj trzymam kciuki żebyś wylatała ;)

Co do jedzenia to po porodzie z Arturem w szpitalu na obiad jadłam frytki z ryba i zielonym groszkiem :whistle: teraz nie zdarzyłam nawet obiadu zamówić :silly: Tutaj położne zalecają jeść wszystko zeby dziecko przyzwyczajać od początku. Jedynie z kapustą zalecają się wstrzymać na początku.
Co do czekolady to ja wcinsm codziennie. A gorąca czekoladę dają odrazu po porodzie żeby mleka więcej było

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1055417 przez MaKa
Honka pierwsze słyszę z tą czekoladą na pokarm :blink: ale jeśli się sprawdza to ja chętnie skorzystam B) uwielbiam po prostu gorąca czekoladę :blush:

Dodi ja latalam w mieszkaniu ze sprzątaniem, mam ogarnięty każdy kąt poza oknami. Boję się je myć bo muszę korzystać z drabiny, wolę nie ryzykować.

Ja już mam zrobiony obiad na dziś, synek wyprosil dziś wolne od przedszkola więc siedzimy razem w domku :)
Po wczorajszej wizycie w sumie bez nowości, szyjka trzyma, ale już prawie zgladzona. Główka jest podobno bardzo nisko i dlatego chodzę już jak kaczka. Poza tym jeśli chodzi o wydolność łożyska to już znacznie zwapniale, ale mam czekać do poniedziałku jeśli nic się nie ruszy to mam skierowanie na wywołanie. Najzabawniejsze jest to że w poniedziałek mam urodziny, będę miała piękny prezent :woohoo:
A powiedzcie mi czemu lekarz kazał mi do szpitala przyjść na czczo :dry: niby mówił że będą robić badania ale pamiętam że z pierwszym dzieckiem to było bez znaczenia czy byłam na czczo. I któraś z Was miała do czynienia z zelem z prostoglandynami? Skuteczny jest jeśli chodzi o wywołanie porodu? :dry: bo mąż mi póki co nie pomógł więc wątpię że ten żel zadziała. Ale chaotycznego lista napisałam, masakra...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1055424 przez Joanna90
Dodi u mnie bez zmian, zwiększyła się tylko ilość skurczy bezbolesnych, ale to tylko ćwiczenia macicy... Ja dziś mam termin, a tu Bobas nic sobie z tego nie robi :whistle:

MaKa też mam wysprzatany kazdy kąt i już nie mam co robić, więc dzisiaj zabieram się za okna, mam w planie umyć wszystkie... Wczoraj miałam lenia i nic nie robiłam, a dzisiaj wstałam z nową energią :) Będę je myła bez wchodzenia na drabinkę czy krzesła, bo się boję że spadnę, ale to nawet lepiej, bo się bardziej porozciągam, powspinam na palce itp :) najwyżej górne futryny okna nie bedą idealnie domyte, ale bezpieczeństwo brzuszka najważniejsze. Firanki albo powiesi mąż albo ja, jeszcze zobaczę jak się będę czuła jak wróci pracy, ale jeśli ja je będę wieszać będzie musiał przy mnie stać i mnie asystować jakbym leciała :evil:

MaKa z żelem nie pomogę bo to mój pierwszy poród... A co do przyjscia na czczo pewnie będą morfologię pobierać :)

Dziewczyny ja się nie doczekam tego mojego maluszka Ehh... To czekanie to prawdziwa lekcja cierpliwości... Dla pocieszenia zamówiłam sobie komplet pościeli do sypialni i jeszcze jedna koszulę do karmienia :evil: Nawet nie zapytałam lekarza w jakim stanie jest moje łożysko, mam nadzieję że w najgorszym wypadku do środy dociągnie :( w ogóle jestem sfrustrowana, bo pół ciazy przeleżałam w strachu, bo straszyli porodem przedwczesnym, a teraz nic się nie dzieje, ehh... Ze skrajności w skrajność popadam :whistle:
Podziękowania: mavi31

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl