BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1055610 przez Joanna90
Dodi to jak się u nas nic nie ruszy to razem pójdziemy do szpitala we środę... Ja też mam dużo wód cokolwiek to oznacza...a w domowe sposoby na wywołanie porodu już zwyczajnie nie wierzę ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055615 przez Justyna_1709
No to rodzimy dziewczyny razem w następnym tygodniu :) jeszcze max tydzień i będzie po wszystkim. Teraz trzeba odpocząć ;) zamiast sprzątać, lepiej poleżeć na kanapie, póki możemy to robić ;)

I jest duża zaleta tego czekania... później wrócimy do pracy :silly:

Dodi, u mnie waga identyczna malucha... Chociaż lekarka stwierdziła, że po wielkości brzucha stawia znowu na 4 kg... A liczyłam i ona mi tak mówiła, że tym razem będzie mniejszy dzieć...

A dużo wód, to znaczy ile?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055618 przez Joanna90
To będziemy miały duze bobasy, mój też ok. 4 kg :)
Justyna ja w poniedziałek miałam "9", ale i tak nic mi to nie mówi, lekarz powiedział że na dniach powinien opaść... a nie czytałam na ten temat na internecie żeby sobie znowu nie szukać zmartwień, a Wy ile macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055622 przez dodi
Nie wiem ile tych wód powiedział tylko że dużo ja oczywiście czytałam i już żałuję teraz się martwię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055633 przez Agutka
Dziewczyny nie martwić się tymi wodami dużo to znaczy że maleństwo nie jest zagrożone i może posiedzieć w brzuszku to znaczy że ma jeszcze dobre warunki . Gdyby było wielowodzie to były byście pod stałą opieką w szpitalu . No to dziewczyny leżec i pachnieć bo później się zacznie szczególnie tym które mają już dzieciaczki i nie ma ze pośpie jak maluch śpi . Przynajmniej ja tak mam że kładę się spać ok 24 o 3 pobudka godz karmienia później ok 6 pobudka na Karmienie do 7 a później dziecko do szkoły trzeba wyszukiwać.obiad pranie sprzatanie prasowanie starszak ze szkoly lekcje zabawa u nas na topie teraz wszelkiego rodzaju gry bierki szachy dubble itp kolacja kapanie polozyc mlodziez spac ogarnac chate tak z wierzchu i juz jest 24 a ze moj Mąż juz sie znudzil pomaganiem mi a ja sie nie bede prosila to tak wyglada mij dzien . A i Zosia non stop na cycu Poprostu Cudownie ;)
Podziękowania: dodi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055644 przez Joanna90
Agutka ja w tej ciąży już się dość należałam i napachniałam więc niespecjalnie chce mi się leniuchować :P no rzeczywiście po porodzie to już czasu dla siebie nie ma, zwłaszcza jak się ma starszaka :)

Ale tu cisza dzisiaj, któraś się rozpakowuje? U mnie bez zmian, brzuch i krzyże mnie pobolewają jak na okres ale nie liczę na zbyt wiele... Jak u Was?

Co u Mamusiek które już tulą swoje maleństwa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055649 przez dodi
Niestety u mnie bez zmian nic się nie dzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055651 przez mavi31
U mnie niestety bez zmian :(
Mimo że boli tu i ówdzie
Ale drugi dzień nie mogę poradzić sobie z bólem głowy
Bardzo bym chciała żeby już wyszedł misio ehhhh......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055654 przez olcia1989a
Agutka czyli twoj dzien trwa wlasciwie 24 godziny ;) u mnie bez zmian w nocy brzuch pobolewal,a teraz jedziemy na zakupy troche pochodze to moze sie cos ruszy :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055659 przez honka_18
Hej
Ja nam szpital w domu wiec czasu na nic nie mam :( chłopcy chorzy to marudni, mnie też coś rozkłada, Kubuś mało mi przybiera wiec raz dziennie dostaje mm resztę cyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055661 przez Mena
Agutka dzisiaj ja obieralam ziemniaki z Nela przy cycu i smażyłam z nią kotlety :blush:
honka kazali Ci dokarmiac czy sama tak chciałaś? Przeciez dzieci kp przybierają skokowo. U mnie ostatnio pielegniarka się przyczepila ze Nela za dużo przybrała (to co niby mam ja głodzic, walnieta baba)

To trochę was sie rozpakuje w przyszłym tyg
A my tak ćwiczymy na brzuszku :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055663 przez honka_18
Mena ale Kornela jest duża :woohoo: śliczna :laugh:
Sama postanowiłam dokarmiać przez tydzień, bo ostatnio przyszła babka zważyć małego i się przyczepiła ze za mało przybrał (150g przez 6 dni ) i w czwartek znowu ma przyjść na ważenie :angry: . Jeżeli znowu Kubuś przybierze mało to będzie mi przyłazić co tydzień do domu . Wiec do czwartku będę podawać mm raz dziennie żeby więcej przybrał a od cyca sie nie odzwyczaił. Po ważeniu wrócimy do samego cyca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055664 przez Megi
Pozdrawiamy wszystkich ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agutka piękna i jak ślicznie główkę już trzyma!

Zdrówka Honka dla Ciebie i dzieciaczkow :kiss:
Załączniki:
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055665 przez Agutka
Moja przybrała 370 g a kupę robi co karmienie dziś się wazylysmy 4kg szczęścia i miłości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055685 przez dodi
U...Co tu tak cicho? Któraś na porodówce?
Dobrej nocki dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl