BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057117 przez Marysia87
No właśnie drogie są ale kurcze jak oglądam jakieś jego filmiki to fajnie to wygląda. ... znalazłam na olx 2 książki za 60 zł wiec juz fajniej. Chyba się skuszę. .. w razie czego ja wystawie na olx hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057118 przez nadinchen
Motylek a zadowolona byłaś z tych warsztatów? Bo na tych ja jeszcze nie byłam, a mam je dopiero w kwietniu. Jeśli nie urodzę to pójdę na nie :)
Marysia - będziemy trzymać kciuki!

Ja uwielbiam książki i uwielbiam je kupować :)
Ja jestem zapisana na takim koncie goodreads i tam sobie zaznaczam książki które polecają znajomi i które ja czytam. Dodatkowo sobie ustawiam co roku na początku stycznia ile chce książek przeczytać w danym roku :)

Ostatnio czytałam:
- Anna Tabak "Bursztynowy Anioł"
- Andrzej Pilipiuk "Konan destylator"
- Dziewczyna z pociągu
- Wioletta Leśków.- Cyrulik - "Sezon zamkniętych serc"
- Mhairi McFarlane - "To przez Ciebie"
- Gillian Flynn - "Zaginiona dziewczyna"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057124 przez motylek270
Marysia cena juz lepsza.

Nadinchen nie ukrywam ze najciekawsze bylo wystąpienie Zawitkowskiego. No ale fajne dają gratisy butelka z chicco i smoczek ortodontyczny. Natomiast organizacja byla slaba w porównaniu np. Z bezpiecznym maluchem.

Można zapisywać sie na warsztaty Mamo to ja. U mnie będą 31.03

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057132 przez nadinchen
Bezpieczny maluch jest super. Na "mamo to ja" już się nie zapisuje bo byłam w 1 ciąży, a później jeszcze z córką, więc 3 raz już nie zamierzam iść, bo się prelekcje powtarzały wtedy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057133 przez aNusia90
Marysia87 - skąd taka zmiana terminu? Będziesz mieć cc czy wywoływany? Może już kiedyś pisałaś, na ten temat a mi umknęło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057151 przez Marysia87
Anusia.... widzisz tak napisałam ze nie napisałam ze cc... niestety cc(za szybko druga ciaza a pierwszy porod po próbie urodzenia siłami natury skonczyl się cesarka)... ale ważne ze ciaza juz donoszona :)
Kurcze ostatnio mimo tego że jestem zmęczona to nie mogę zasnąć. .. budzę się w nocy chodzę po mieszkaniu... spać bym chciała akurat jak córka rano się budzi hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057163 przez Bogiii
Dziewczyny, a w jakich godzinach odbywaly sie te warsztaty Bezpieczny maluch? Bo ja mam wizyte w dzien warsztatow na 14 i nie wiem czy sie zapisywac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057164 przez motylek270
Boogii spokojnie zdążysz bo warsztaty byly od 17-20.30 a rejestrowali od 16.30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057168 przez Mala_ewa
Ojej jej ile postów! :-)

Dziewczyny, chyba z jazda z Was mogłabym się dogadać w temacie książek. Ostatnio zauroczyl mnie Mróz (Behawiorysta, wotum nieufności), a w "Szeptusze" po prostu się zakochałam. :-D teraz czytam "Był sobie pies" (jestem mega wielka psiarą), a do porodu mysze skończyć Grę o tron - taniec smoków. Chyba jak Mały się urodzi, to będzie mi brakowało tego, że spokojnie mogę poczytać. Może wtedy audiobooki podczas spaceru? :-D

Marysiu, ja mam książke zawistowskiego dostałam ja w prezencie. Wrzucę dzisiaj parę zdjęć tekstu, żebys zobaczyła czy taki język Ci odpowiada. Dla mnie czasem jest zbyt naukowy, ale to w 1rozdziake, gdzie piszą o rozwoju dziecka.

Warsztaty bezpieczny maluch u mnie skończyły się o 21 - mieli małe opóźnienie, bo mikrofony nawaly.a i jeżeli się wybieracie, to proponuję się nie spóźnić, bo u mnie zabrakło toreb z prezentami! O.o normalnie chyba ktoś sobie wziął 2,bo ponoć mieli wyliczone.... A w torbie był smoczek jako gratis.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057170 przez Bogiii
Dziewczyny,ale jestem zakręcona,chodzilo mi o warsztaty Mamo to ja,na bezpiecznym maluchu byłam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057190 przez Mala_ewa
Bezpieczny maluch trwał od 17 do 21 u mnie. Planowo miał się kończyć coś o 20.30 chyba. Na mamo to ja byłam w październiku, więc nie pamiętam dokładnie jak to godzinowo wyglądało, ale każde z nich mają swój plan w necie i można sprawdzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057241 przez aNusia90
Dziewczyny !
Stosowała, lub stosuje któraś z Was "sławny" biooil. Zastanawiam sie nad zakupem, bo zauważyłam pierwsze rozstępy, a czytałam różne opinie o nim. Faktycznie coś działa? Wart zakupu?

Moja Fasolka ma dziś dzień aktywności...wasze Szkraby też mają takie dni?
Chyba, że załatwianie i jeżdżenie po mieście i "polskich drogach" ją tak rozruszało...

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057243 przez Paula1704
anusia moja fasolka ma takie dni codziennie hehe już się do tego przyzwyczaiłam ;)
A co do biooil to ja go stosuje praktycznie od początku ciąży i rozstępów nie mam. Ale stosuje go na zmianę z mustelą więc ciężko mi stwierdzić, którego to jest zasługa. A i dodam jeszcze, że moja mama przy żadnej z dwóch ciąży nie miała rozstępów więc to może być też zasługa genów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057244 przez Mala_ewa
Anusia ja stosuje mustelle. Droga jest, ale myślę, że warto. Od pewnego czasu naprzemiennie Palmersem. Można też olej kokosowy, ale tu jest problem, bo on się nie wchłania. Jak. Miałam taki straszny dzień, że Młody się rozpycha i rozciąga, to wszystkim się smarowalam, bo czułam, że mi skóra pęknie. Preparatu, o którym piszesz, niestety nic nie mogę powiedzieć.

Moje Maleństwo też dziś nad wyraz aktywne. Nawet mąż zauważył, że chyba mnie dzisiaj dziubie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057247 przez Bogiii
Biooil nie dzialal ani na mnie ani na moja siostre. Wierze w balsam ujedrniajacy z garniera zolty, efektima -balsam dla kobiet po porodzie-bo uwazam jest skuteczniejszy niż te na czas ciazy i babydream lotion. Z kolei moja siora uzywala przy ciazach neutrogeny i nie ma ani jednego rozstepu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl