BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 6 miesiąc temu #773695 przez margollka
Kaś_O ja wlasnie mialam na mysli ze pojde prywatnie do ginekologa tu w Anglii. W pierwszym trymestrze nawet nie zamierzam ryzykowac lotu samolotem... ale wlasnie tak jak mowisz narazie nie ma co isc... narazie sie wstrzymam... to widze ze w Norwegii jeszcze pozniej sie ma usg...tutaj z tego co wiem sa dwa usg przez cala ciaze, w 12tyg a pozniej jakos ok.20ego i wtedy tez okreslaja plec i to tyle... dobra to ja sie narazie wstrzymuje z ta wizyta, poczekam do spotkania z polozna zobaczymy co powie...

Agi a to Twoja pierwsza ciaza?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #773706 przez Agnilla
Kaś :kiss: zagroziłaś mi, że nie rodzisz zanim zajdę więc co miałam zrobić ;)
margo, tak to moja pierwsza wychuchana ciąża :) walczyłam o nią 8 mcy, a 6 mcy się leczyłam.
ja nie wiem co doradzić, nie znam się. mam możliwość więc idę do lekarza, jeśli Ty jej nie masz to chyba pewnych rzeczy nie przeskoczysz :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #773831 przez margollka
no to bardzo ciesze sie ze sie udalo i trzymam kciuki :) ja tak jak mowisz pewnych rzeczy nie przeskocze wiec narazie bede czekala cierpliwie i skupie sie na tym zeby sie relaksowac, zdrowo odzywiac...a jak to jest u Ciebie, dzielicie sie juz wiesciami o ciazy z przyjaciolmi? my jak narazie powiedzielismy tylko rodzicom, rodzenstwu i ja jednej najblizszej kolezance i moj Seba swojemu najblizszemu koledze, sami nie wiemy czy juz dzielic sie tym z szerszym gronem czy czekac, jesli tak to jak dlugo... czasami mam juz ochote wykrzyczec to calemu swiatu...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #773847 przez Agnilla
oczywiście, że mówię :P moja teściowa do mnie, że nie ma się co cieszyc, bo to różnie bywa....gupia pipa. więc jej powiedziałam, że czy ciąża będzie trwała 5 tyg czy 9 mcy to jestem w niej i się z tego cieszę. nie wierzę w żadne zapeszanie, co ma byc to będzie...a będzie dobrze! :) codziennie mówię jednej osobie dawkując sobie szczęście i gratulacje :lol: jutro jade z rodzicami do dziadków, mąż chory zostaje w domu, więc i tam mam zamiar się pochwalić :)
ja musze jedynie co, to zacząć jeść owoce/warzywa a odstawić słodkie i będzie git :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #773877 przez Kaś_O
Aga musiało tak byc :* dzięki temu jutro na spokojnie składam moje turkusowe lozeczo :)

Margo niestety tutaj jeśli jesteś młoda i w rodzinie brak wad to państwowe USG tylko polowkowe.. Jako jedyne i przed porodem czasem robia.. Ale tez roznie bywa bo są lekarze co USG maja w gabinecie i tez sami zrobią.. Ja leciała w 8tc ;) jest dobrze i Max wazy juz 2800 :) nie obejrzycie sie i wasze maluszki bedą was kopać od środka :) a z wizyta bym pewnie poczekałam na. 8tc :)

Spokojnej ciąży :*


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774303 przez helenne
Witam kochane i melduję się z terminem 25 czerwiec- 1 lipiec :D
Ja również tak samo nie wierzę w zabobony i codziennie jednej osobie mówię :D
Jak ja się cieszę ,że w końcu tu trafiłam a raczej trafiłyśmy wszystkie!!!!!!!Oby było nas jak najwięcej!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774340 przez Agnilla
noo to jesteśmy we 3 :) kurde zimno mi, mam nadzieję, że mnie nie rozkłada :/
hellenne kiedy pierwsze usg? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774437 przez margollka
Witaj Helenne :) jest nas coraz wiecej :) ja tez powoli mowie znajomym :)

Agni nie wiem jak Ty, ale ja profilaktycznie zjadam wieczorem jeden zabek czosnku i na rano przygotowuje sobie wode z miodem i sokiem z cytryny do wypicia. Mam nadzieje ze to mnie uchroni przed ewentualnym przeziebieniem :)uciekam spac. do uslyszenia :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774470 przez Agnilla
no własnie wczoraj zjadlam loda i chyba dziś mam za swoje, cała spocona i gardło boli. jedyne co mam w domu to czosnek, mleko i cytryne. a codziennie piłam mleko z czosnkiem i miodem :/ tylko miód też mi się skończył. walnęłabym tantum verde ale boję się cokolwiek brac na początku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #774655 przez claudii09853
jejuuuu....już lipcówki są... :) jak ten czas leci :lol: gratuluję fasolek :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775024 przez helenne
Pierwsze USG już jutro lekarka mówi ,że już serducho powinno być :) dziś odebrałam 2-gie Bhcg przyrasta!!! Pierwsze było 106,4 w piątek a dziś 240 to chyba dobrze nie?? Super że jesteśmy we trzy :D ja już takie super piersi dostaję!!! ale czad:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #775034 przez Agnilla
helenne koniecznie dawaj znac. ja pierwsza bete nakoniec 3tc mialam 96, a po dwoch dniach juz 360 ;) w ktorym Ty dokladnie tc jestes wg OM? bardzo dobrze, ze beta rosnie! :)
ja z piersiami różnie, dziś latam bez stanika, bo w sumie głównie leżę i sa jakby mniejsze ;)
claudii dziekujemy :kiss:
ja kolejna wizytę mam w 5t5d dokładnie, mam nadzieję, że już serducho zobaczę
edit: nie zauważyłam suwaczka :P to ja jestem trochę w plecy, pewnie się helenne i tak załapiesz na czerwiec, ale zostań tu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775087 przez niagara
Gratulacje dla wszystkich mamuś lipcowych :) Życzę spokojnych 9 miesięcy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775203 przez marta0488

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775207 przez marta0488
cześć:)
dopiero dzisiaj dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zrobiłam dwa testy które wyszły pozytywnie:) Do lekarza idę za tydzień więc wtedy dowiemy się czegoś więcej:P jak na razie jestem w szoku, cieszę się że mogłam do Was dołączyć:)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl