BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #775228 przez Agnilla
niagara dziękujemy :kiss:
marta witaj, idziemy łeb w łeb ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775296 przez helenne
AgnillaNo właśnie widzisz, do końca nie widomo lekarz mówi ,że na 1 lipiec termin, mi wychodzi 25 czerwiec :D ale wepchałam się do was i nie uciekam już nigdzie :laugh: :laugh: od Owulacji to początek 4 od OM to początek 6 także wiesz.. się zobaczy :laugh:
marta0488 Witamy Cię !!! i Gratulację przy okazji :lol:
niagara Dzięki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775470 przez Agnilla
helenne zostajesz z nami :) daj znać po wizycie dzisiejszej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #775532 przez helenne
Dam dam nie inaczej :D może już pierwsze foto będę mieć szkrabka :D Mega się cieszę tym wszystkim, a jak ktoś pyta jak się czuję odpowiadam -jak w ciązy lekko zmęczona mam mdłości ale szczęscie mnie nie opuszcza!!! :lol: :lol: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #775871 przez Agnilla
helenne jeszcze nie wróciłaś? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776033 przez marta0488
czekamy na wieści od helenne:) u mnie z objawów jak na razie tylko senność i takie rozpieranie w brzuchu, więc spoko. Nie mogę się doczekać wizyty u lekarza, a to jeszcze tydzień... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776047 przez Agnilla
Marta zjadło Ci suwaczek ;)
ja tam nie mam żadnych objawów, a jeśli mam to przypisuję je przeziębieniu :) ogolnie mam flaka takiego, ze ciagle leżę albo siedze, ale chyba od jutra zaczne spacerowac. Wy pracujecie??
Marta kiedy masz dokładnie wizytę??
a pokazywałam Wam mojego robaczka? :) lekarz mi zrobił usg i pokazał, wtedy jeszcze pęcherzyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776151 przez margollka
Witaj Marta!!! Agni tak ja pracuje a jeszcze do tego sie ucze...
Dziewczyny nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze tych wizyt u lekarza, usg... u Was caly czas cos sie dzieje a u mnie nic... jesli chodzi o to jakie mam objawy to lekkie pobolewanie brzucha tak jak przed okresem, piersi dopiero dzisiaj mi sie zaczely robic wrazliwe, ale jescze tragedii nie ma(tak jak przed okresem) no i ziewam caly czas...wczoraj juz o 20:30 bylam w lozku, napewno jeszcze przed 21 zasnelam. Wydawaloby sie ze dzisiaj w pracy powinna rozpierac mnie energia, a ja nie zamykalam buzi, ziewalam caly dzien tak mi sie chcialo spac. Za to wieczorem mam dzis wiecej energi, i bardzo dobrze, bo dzis po pracy musialam przygotowac obiad na jutro, wykapac sie a teraz wlasnie zamierzam sie jeszcze przed spaniem tak z 1,5 godzinki pouczyc, ale jeszcze wpadlam najpierw tutaj sie zameldowac :) zabieram sie za nauke a jutro wieczorem znowu do Was zajrze, buziaki

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776269 przez Agnilla
dzień dobry :) coś się Helenne nie odzywa :unsure:
ja też normalnie pracuję, ale od zeszłotygodniowej wizyty w czwartek jestem już na zwolnieniu. lekarz jak mu powiedziałam, że mnie brzuch boli, kazał mi brać duphaston w końskiej dawce, nospę i dużo odpoczywać, a że się rozłożyłam to leżę i nie mam siły na nic :/ może za dnia wyskoczę na jakieś zakupy, trochę świeżego powietrza złapać
jeszcze mi kurna 8mka rośnie :angry:
muszę trochę popracować, miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #776480 przez helenne
Jestem jestem kochane ale taka zła ,że ghhhhrrrr nie dość że zapłaciłam 262zł za wizytę to:
1. Na to że miałam lekkie plamienie lekarz stwierdził,że tak ma być to normalne...
nic nie przepisał nie dał skierowania na badanie nic!!!
2.to 6 tydzień potwierdził USG na początku masakra nie widział nic potem ooo cud znalazł się pęcherzy no tak to ciąża no tak ok 6 tygodnia....
3. mam się zgłosić na kontrole za ok 4 tyg, gdzie będzie to 10 tydzień a na razie on nic mi nie wypisał żeby zgłosić na to becikowe żeby dostać.
4. Dzowniłam do swojej dr, która jest na urlopie zapisała mnie do siebie za 2 tyg zaraz po powrocie kazała dużo leżeć i jechać do przychodni tam położna da mi recepte na duphaston i luteine.
No i Witaminki mam brać najlepiej Pharmatol Maturella.
Ale z tej drogiej nieciekawej przygody mam chociaż fotke fasolki!!!
AgnillaDawaj fote ;)
margollkaWitamy!!! ja też tak spię ;)
AAaaa i normalnie lekarz mi cycki zbadal a tam jakiś plyn mi leci on na to ,że normalne u każdej ciężarówki...nie miałam pojęcia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776481 przez marta0488
ja jak na razie pracuje, ale liczę na to, że od wizyty u lekarza(mam ją we wtorek) to już będę na zwolnieniu :) jakoś wolę dmuchać na zimne, boje się ze coś dźwignę, albo się przemęczę i będzie dopiero... Poza tym szansa na najdłuższe wolne w życiu heh :)
agnilla życzymy szybkiego powrotu do zdrówka
Ps: gdzie trzeba wklejić kod suwaczka żeby pojawiał się cały czas automatycznie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776495 przez helenne
w edycji profilu w podpisie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776512 przez marta0488
helenne to super, że masz fotkę z wizyty:) niektórzy lekarze to masakra, i potem bądź tu mądra i wybierz dobrego... ehhh, a każdy o danym doktorze mówi coś innego. Nic tylko sie modlić żeby mieć szczęście i dobrze trafić:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776518 przez marta0488
dziekuję:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #776533 przez Agnilla
ale dziwne, hellenn a serducha nie było jeszcze?? kuwa 262 zł za co :unsure: :ohmy:
ja juz w 3t5d widzialam pecherzyk ciążowy :)
już coś leci z cycków? o matko nie za szybko :unsure: ja nie chcę nic takiego do końca ciąży :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl