BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #778096 przez ferritka
no ładne rzeczy, żeby starą ciotkę po całym forumie gonić żeby Was znalazła :lol: :lol:

ale fajowsko ,że lipcóweczki już takie rozkręcone, a to dopiero począteczek, bo ciężaróweczki zaczną się schodzić niebawem :lol: :lol:

Ciocia Ferri patrzy na Was z boczku i kibicuje :kiss: :kiss:

Sis, trzym piecze nad wątkiem i rozkręć go jak nasz owustory :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778109 przez Agnilla
trzymam trzymam, rękę na pulsie, a puls mam teraz ogromny jeden i drugi i nadal rosną :lol: jak kurde przekrocze michę C to normalnie se odetnę te pulsy :P
Ferri Bejbe :kiss:
helenne, ja też mam problemy w nocy, a raczej....uwielbiam spać :P niestety jakoś ostatnio mam problemy i cycki mnie w nocy bolą. ale jest dobrze, znowu mam apetyt na słodkie :P chociaż to mnie nie cieszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778136 przez helenne
Ja jem wszytko oprócz słodkiego tak jak kiedyś kochałam teraz bleeeee od razu mnie na wymiotty bierze... ale za to mięska warzywa pokochałam na nowo!!!! dziś pieczarki zrobiłam takie jak w pizzahut z serkiem i boczkiem pieczone i podane z sosikiem czosnkowym swojej roboty mniaaaammmmm!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dostałam od siostry z niemiec szampana dla Cieżarnych bez alkoholu z sokiem z białego bzu...boski!!!!!!!wiecie co...nie wiem czy to moje urojenia czy to możliwe ale brzuch mi lekko się powiększył a że ja zawsze chuda jak patyk byłam to widać!! :cheer: za duzo jem chyba :D
aaa i cycki normalnie w staniku mi sie już nie mieszczą!!! :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778156 przez marta0488
Agnilla jaki z Ciebie detektyw:P ale dziękuję:)
Ja zawsze uwielbiałam spać, a teraz to bym mogła po 12 godzin jak nic! słodycze to moje drugie imię, ale jak narazie to jakoś mocno z nimi nie szaleje(może ciężko zauważyć różnicę);)
Zachcianki to mam różne: jednego dnia naleśniki z serem, drugiego ryba po grecku, a teraz to bym zjadła gołąbki.... Matko już widzę jaka ja gruba bedę.... :( już ważę najwięcej w swoim życiu, a zawsze powtarzałam, że przed ciążą to trzeba schudnąć heh... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778168 przez gosia28
helenne :kiss: :kiss: :kiss:

co to za dziwne problemy macie ze snem na początku ciąży :unsure: ja to spałam, spałam i spałam rano we dnie w nocy :P

narazie Was śledzę B)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #778191 przez helenne
gosia28 :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: śledź byle aktywnie ;) :kiss:
Co za problemy mamy no właśnie ja tylko w nocy bo w dzień bym spała i spała i spała...:D
marta0488 To głośno i wyraźnie modlimy się -Oby poszło w cycki ;) :P ale też mam takie zachcianki wczoraj jednego ptysia z ogórkiem wpierniczałam...mniammmmm :lol: :kiss:
p.s Ptyś dla mnie to nie słodycz to pyszne ciasto z pysznym nadzieniem ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #778284 przez Agnilla
ja to mam problem ze snem w nocy, tzn często się budzę, ale jak w dzień spałam po godzinę to teraz dobijam do dwóch :P
niestety, wczoraj zjadłam ten mega obiad u rodziców, że cierpiałam do końca dnia. masakra totalna, wracam do swojego jedzenia co 3 godz bo wczoraj myślałam, że umrę, tak mi ciężko było. a dziś od rana mdlości i ssanie, że szybko poleciałam do piekarni :P
próćz tego u mnie objawów brak. żadnych zachcianek ani innych takich :)
ej ej spokojnie, mi tam w cycki nie musi iść :P niech pójdzie męzowi :P ale fakt, bolą mnie zwłaszcza w nocy, jak śpią luzem ;) muszę pilnować wagę, bo potem będę się kulała nie chodziła :P a ja niestety mam tendencje do tycia. pamiętajmy jednak, że wszystko z głową i naprogramowe kilogramy zlecą szybko po porodzie ;)
marta kończymy dziś 5 tc :) jutro strzelam pierwsza fotkę do kolekcji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778294 przez gosia28
to ja se myślę gdzieś polazła, że na owu Cię nie ma a Ty po buły poleciałaś :laugh:
uuuuooo pamiętam doskonale ten sam objaw Agni co masz, kładź sobie na stoliku nocnym jakieś suchary tak, żebyś miała pod ręką zanim wstaniesz ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778557 przez helenne
część kochane!
co tu taka cisza??
Ja mam dzis lenia na maksa nic mi się nie chce...znów dziś miałam lekkie plamienie...ide w pon do ginekologa...ehhh a co u was??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778682 przez marta0488
Agnilla dobrze ze mi przypomniałaś o fotce! Początek 6 tygodnia trzeba świętowac:P ja lubie mieć wszytko udokumentowane więc trzeba fotki zbierać:)
Dzisiaj bylam długo w pracy, a jak wróciłam to mąż nakazał mi leniuchować i leżeć. Więc co - przecież protestować nie będę;)Leniuchuje i wszyscy są szczęśliwi: mama, tata i maleństwo;) Dobrej nocki Wam życze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #778801 przez Agnilla
dzień dobry, uh jakie miałam ciężkie dwa dni, muszę uważać co jem i ile, bo mi tak ciezko bylo, nie moglam odwiedzic kibelka grrr
Marta kiedy Ty masz wizyte u lekarza?
Helenne plamienia nadal sa? :(
margo milczy, wiec ogarne w domu i potem odpoczywam :)
pierwsze fotki zaliczone, potem bedzie gorzej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778941 przez marta0488
wizytę mam na wtorek o 11... jeszcze niecałe dwa dni. Już się nie mogę doczekać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #778952 przez Agnilla
no to musisz mi koniecznie dać znać, czy widziałaś serduszko :) ja mam w czwartek, zastanawiam się czy męża mam brać. miałam wcześnie owulację, więc mam po cichu nadzieję :)
czy Wam też jest tak niedobrze? bleee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779403 przez Qltoorka
O jejku, jak ten czas leci.... Już lipcówki 2014 :lol:
GRATULACJE!!!!!
Idziecie jak burza, w takim tempie to pobijecie nas - Lipcówki 2013 z ilością postów ;)
Za chwilę pewnie będzie Was multum, bo teraz dopiero nadchodzi czas testowania ;)

Ja swój zrobiłam 10 listopada i ten wykazał dwie kreski, kilka dni przed też próbowałam, ale była tylko jedna...
A moje listopadowe dwie kreseczki pojawiły się na świecie 6 lipca :) :) :)

Życzę wspaniałych 9 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss:

Będę do Was z nostalgią czasem zaglądać i głośno kibicować :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779488 przez marzena25
Hey dziewczyny to tutaj jesteście wszystkie, :) to dołączam i ja bo wg moich obliczeń wynika ze mam termin 5 - 7 lipiec nie byłam jeszcze u gina pierwszą wizytę mam na 12 listopada. Teraz zaczął się 5 tydzień licząc od ostatniej miesiączki. Wolała bym już mieć też wizytę za sobą żebym wiedziała co i jak.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl