BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051978 przez Mulian

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051979 przez Justyna_1709
Masuska, dziękuję.

Miłosza też w lutym urodziłam, ale nie pamiętam dokładnie w co go w szpitalu ubieralam :S Ale obejrzałam filmik z pierwszego ubierania i już trochę mi to rozjasnilo w głowie. Pod kaftanik też body z kr zakladalam.

Joanna, o matko... W samych tetrach... jakoś mi się to nie widzi... przecież żeby zmienić nawet pampersa to do golaska trzeba tego malucha odwinac. Ale co szpital, to zwyczaj jak widać.

Zubi, z którego masz córeczkę?

Masuska, też mam koleżankę, która cały czas się pyta, czy już prę... irytujące fakt... ostatnio jej powiedziałam, że przed połową lutego nigdzie się nie wybieram i że jej telefony raczej nie spowodują, że zmienię zdanie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mulian, musisz być dobrej myśli ;) może zdąży na nartach dojechać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051983 przez masuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U mnie w szpitalu, na oddziale położniczym jest b.gorąco i przez Was zaczęłam się zastanawiać czy nie zmienić bodziaków na kr. Mam przygotowane takie zestawy, body, skarpetki, pajac, czapka, rękawiczki. Biorę też swój otulacz i dużą muślinową pieluchę, też może być do otulenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051985 przez Justyna_1709
Body z długim wezmę tylko na wyjście pod pajaca. A na sali krótki. Poza tym podobnie jak Ty, zamiast pajaca mam jeden zestaw ze spiochami. Tylko u mnie Miłosz od początku nie lubił leżeć zbyt ciasno opatulony. Zobaczymy jak ten maluch to zaakceptuje.

Ależ on mi się dzisiaj wypina strasznie :blink: aż mnie wszystkie wnętrzności po prawej stronie bolą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051986 przez Agutka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mulian rozumię cię dobrze
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ja też rodziłąm w Lutym dokładnie pamiętam Kuba w szpitalu miał 1 warstwe tak radziły połozne i teraz tak samo mam zamiar małą ubierac a na wyjscie założę body z dł do tego skarpetki na to pajacyk polarkowy taki cudny na Aliexspresie zamówiłam zaraz wrzucę fotkę no i kombinezon zimowy czapa na to kocyk no i pokrowiec nosidła zresztą to tylko droga do auta póżniej wysiadka w garażu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051987 przez zubi
justyna natka z ostatniego lutego 28.02.2014 ( rok nie przystępny).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051988 przez Agutka

Pierze się cudnie nie mechaci i kosztował 2 $
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051991 przez honka_18
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Agutka śliczny ten pajac :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051993 przez olcia1989a
Masuska ja jak chodzilam z Piotrusie w ciazy i jak chodzilam na zakupy i slyszalam co chwile tekst a Ty jeszcze sie kulasz??to szlak mnie trafial :evil: ale co zrobic tak juz niestety jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052025 przez Megi
Hello,
Odstawilismy leki w szpitalu i skurcze powróciły.
Znowu jestem na tabletkach-nie wrócę do domu jutro :(

Uciekam bo czekamy na wizytę lekarzy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052027 przez olcia1989a
Megi trzymaj sie :kiss: pomysl sobie ze juz Ci duzo nie zostalo do konca.Dobrej nocy dziewczyny bez skurczy i czestych wizyt w toalecie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052028 przez honka_18
Megi trzymaj się, już tak niewiele mam zostało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052033 przez Sander
Megi daj znać. Teraz to już żadna nie zna dnia ani godziny :-P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
u mnie w końcu się układa. Mam nadzieje że tak zostanie. Mój cały czad jest w delegacji. Ma wrócić w piątek. Miało być tydzień a będzie 3.
Honka kiedy teraz teoretycznie idziesz do lekarza?
Co ile teraz chodzicie do lekarza??
Możecie mi powiedzieć które dziewczyny są teraz w szpitalu bo ja się pogubilam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052034 przez honka_18
Sander w środę mam wizytę u położnej ma mi zbadać cukier sprawdzić czy infekcja się nie przyplatala, a 3 lutego usg i konsultacja w szpitalu, i też mają sprawdzić infekcji i cukier

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052040 przez masuska
Agutka, świetny pajac, daj linka jeśli męskie tez były :)

Megi trzymaj się tam. Już nie wiele zostało.

Ja przez weekend nogi zaciskam. Obcy lekarze sa w moim szpitalu, miałam okazje poznać jednego i szczerze wole poczekać do poniedziałku :) wtedy zresztą mam wizytę. Strzelam ze rozwarcie ze 3cm, ale to się okaże.

Strasznie śpiąca jestem. Z Piotrem pod koniec spać nie mogłam, a teraz co chwile mnie muli, zmęczenie i jakieś nerwy przy okazji. Rwa na dziś jakoś spokojnie. Malo było, mimo ze narobiłam się, przy komodzie malucha.

Przepakowałam torbę wyjęłam część bodziakow na dl i zamieniłam na kr, dołożyłam polspochy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl