BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051941 przez GosiaO
Motylek270 "konwój" daje do myślenia... ja miałam zastanowienie nad sprawiedliwością, znajomościami i wszystkim tym co zaszyte jest od środka... każdy zapewne wyszedł z innymi refleksjami, ale moj Tomek mówił ze co nie spojrzał na mnie to myślałami byłam gdzieś daleko ;) aNusia90 witaj w naszym gronie :)))) Kasiu ja mam whatsappa i zapewne dla Was, które nie obsługują FB nawet zainstalowanie whatsappa bedzie ułatwieniem. Dzisiaj wyjeżdżamy do naszego rodzinnego miasta na Mazury, wiec mamy tydzien ferii :))) co do grupy na FB proponuje rownież bysmy założyły, a kto bedzie miał ochotę dołączy :) moim zdaniem duzo łatwiej komunikować sie komunikatorami aniżeli logować sie za każdym razem i co chwila łapać sie na tym, ze ucięło nam pół wiadomości :( ściskam mocno i zycze miłego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051943 przez kasia1616
Ja podaje mój numer telefonu 784508455. W WhatsApp od razu też wyskoczy. I wtedy utworzy się grupę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051950 przez motylek270
ANUSIA witaj, myślaam że będę tu najmłodsza stażem. Na szczęscie- nie;)

kasia nie mam tej aplikacji, nie obsługuję WhatsAppa, w ogóle to po raz pierwszy o tym słyszę.

GosiaO w takim razie dziś załozę grupę naszą i podeślę link. Kto będzie miał życzenie, przyłączy się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051951 przez motylek270
Słuchajcie niech przynajmniej jedna z Was wyśle mi wiadomość tutaj na forum, bo żeby założyć grupę musze przynajmniej jedną osobę dodać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051954 przez kasia1616
WhatsApp to komunikator na telefon musisz mieć dostęp do internetu tylko i wysyłasz darmowe wiadomości, masz darmowe polaczenia, wysyłasz zdjęcia i filmiki bez problemu z każdego miejsca świata :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051955 przez Paula1704
motylek wysłałam priv :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051959 przez AsienkaZet
aNusia90 witaj :) :) :) Ja też z małoposki mroźnej i smogiem straszącej ;) Może sie na porodówce w kwietniu zobaczymy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051962 przez aNusia90
Chciałabym Was zapytać o radę odnośnie termometru dla takiego maleństwa w jaki najlepiej się za popatrzyć? Wszędzie polecają bezdotykowe? Co o nich myślicie? Może podpowiecie na co zwrócić uwagę przy wyborze? Dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051963 przez aNusia90
AsienkaZet - patrząc na nasze suwaczki bardzo prawdopodobne :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051965 przez AsienkaZet
aNusia90 rzeczywiście!! :) :) Nie zwróciłam wcześniej uwagi na Twój suwaczek, a tu właściwie tylko jeden dzień różnicy :D :D

Co do termometru to mi Pani ostatnio w sklepie poleciła ten:

www.nuk.pl/termometr-dzieciecy-nuk-2-w-1.html

ale szczerze mówiąc jeszcze sie nie zdecydowałam, chciałam się mocniej w temat zagłębić :) Może doświadczone Mamusie nam coś doradzą? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051968 przez maga4
Co do termometrów to tez chciałabym poznać opinie bo ja mam Brown do ucha i za każdym razem podaje inna temperaturę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051970 przez Marysia87
Hej FB założyłam wiec jak by co to dołączę do grupy, whatsapa mam wysłałam ci Kasiu wiadomość. W ogóle whatsap to super rzecz... ja zdjęcia i filmiki na bieżąco przesylalam no i fajnie bo darmowo, tzn darmowo bo przez neta czyli trzeba mieć pakiet wykupiony lub korzystac wifi.
Jeju a mnie znów zgaga dopadła jak leżę na plasko to strasznie pali... leżę juz w pozycji siedzącej hehe.
Co do termometru ja mam bezdotykowe kupiony w aptece, nie zglebialam tematu za bardzo. Chciałam żeby mierzyl tez temperatury wody i otoczenia ale szczerze nie korzystam z tego. Do wanienki miałam zwykły termometr do kąpieli w kształcie kaczuszki a w pokoju nie sprawdzalam temperarury. Wystarczy ze będzie mierzyl temperaturę dziecka.
Tak przy okazji macie jakis fajny e-sklep ze stanikami ?? Bo kurde w sieciowkach juz nie mogę kupować bo nie mieszcze się. .. a obawiam się ze do porodu jeszcze się powiększa. ..
Po porodzie będę musiała tez kupić jakiś dobry do karamienia ale to już stacjonarne musze przymierzyć żeby było wszystko "cacy".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051976 przez motylek270
Marysia87 w poprzezdniej ciąży rz tylko miałam zgagę i to jakoś w 35 tygodniu. A obecnie już z dwa tygodnie zmagam się z tą nieprzyjemną dolegliwością. Na szczęście Rennie skutkuje.

Jeśli chodzi o termometr to miałam z Tech-Medu, ale za każdym razem pokazywał inną temperaturę. W końcu kupiliśmy elektroniczny w aptece i mierzyliśmy temperaturę w pupie, najlepiej i najszybciej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051977 przez GosiaO
Marysiu to podeslij link do grupy ;-) a co do termometrów, zawsze standardowy był najbardziej skuteczny, choc mam do ucha to czy ja czy moje siostry mamy tez zwykły. Metoda do pupy to szybko i wiarygodnie. Wiec nawet jak w uszku pokazywało gorączkę to wtedy mierzyliśmy juz zwykłym bo wiarygodniejszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051989 przez Bogiii
Witaj Anusia!:)

Jesli chodzi o termomemtr kolezanki,ktore maja dzieci polecaja mi elektroniczny do przykladania do czola- ten do ucha faktycznie pokazuje zla temperature, a jesli chodzi o klasyczny termometr to baly sie go uzywac, ja z reszta tez mam obawy przed wlozeniem go do pupy.

Jesli macie taki elektroniczny godny polecenia to podajcie prosze nazwe. :)

Moj numer telefonu 575702883

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl