BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 10 miesiąc temu #384049 przez flower188
Kasiek -
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

adee a moze jakies pomyje pzrez okno wylej na leb tym mamuśkom :D
happymama - zdrówka dla Jasia oby to już był koniec tej gorączki a tak w ogóle lekarz stwierdził co mu jest? tzrydniówka?
agusia!- szok dopiero pierwszego guza???? moja to ciągle poobijana, posiniaczona łazi
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:P no ale ona z takich pchełek ruchliwych i wszędzie wlezie, do tego twrdziel nie z tej ziemi i musi się serio gdzies pierdyknac mocno zeby zaplakala

generalnei mam wku... na rodzinkę:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384137 przez Kasiek
Adee widzisz :angry: niektóre matki juz nie pamietają ze kiedys tez te 5-letnie dzieci były małe i też potrzebowały troche ciszy :angry: masakra.
U nas wczoraj do 21.15 robotnicy cięli blachę na dachu u sąsiada :angry: :angry: :angry: ten cholerny pisk piły śnił mi sie nawet w nocy :angry: myslalam juz ze zejdę na bół głowy :angry: cały boży dzien hałas, w domu ukrop a okna nie otworzysz bo Iga juz spała.

Pippin Iga tez wczoraj w baseniku siedziała, ale te dzieciaki mają frajde nie? :laugh:
m nauczył Igę robic chlapu-chlapu i teraz Iga ma frajde a ja mokre ubranie :laugh: wczoraj nawet dziadek był mokry bo wyszedł z pracy i przyszedł do nas na podwórko na chwile :)

Iga jeszcze sama nie łazi, na razie chodzi wzdłuż kanapy i ławy. I niech tak zostanie na razie, przynajmniej nie musze ze nią biegac i asekurowac :blink:

Agusia jeszcze tylko jutro i juz masz dwa dni wolnego :) ucałuj Jerza :kiss: moja guzów juz miała kilka, powoli sie zaczynam przyzwyczajac :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Happymama to mieliscie noc :( ale grunt ze gorączka juz spadła :kiss:
Iga od dwóch dni robi po 3-4 kupki i tez juz ma odparzoną dupke :( bo raz przebrałam pieluche po kupie a za godzine patrze a tu juz znowu kupa i odparzenie, nawet nie zauwazylam kiedy zrobiła i czuć tez nie było :( teraz to latam co 10 minut i ją wącham :silly:

Flower
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Domii u was zumba tez do konca czerwca czy macie przez wakacje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384253 przez Pippin
hej ho laseczki
agusia ja mam dokładnie ten sam problem nie doceniałam tego co miałam - wolnego

flower
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Kasiek
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


w ogóle w sobotę jest dzień ojca robicie cos dla swoich m??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384271 przez adee84
Flower

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kasiek, u nas jest podobnie, nie wiem co się z nami stało :( :(
u nas skwaru ciąg dalszy a darcie się już zaczyna powoli, więc okna muszę pozamykać, mam chęć im nie tyle wylać coś na łby a zrzucić coś ciężkiego :angry: a w pokoju ustawić Majki basenik i siedzieć w nim z nią od rana do nocy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384280 przez kiniaa
hej

u nas kolejny deszczowy dzien...rzygam juz ta pogoda :dry:

Domi tez mam nadzieje ze sie spotkamy :lol:

Pippin nawet nie pomyslalam zeby zrobic cos dla M :silly: Davidek zrobil mu laurke a od Belli dostanie buziaka ;)

Flower
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasiek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
co do kupek to Bella ostatnio nawet 8 potrafi zrobic :dry: i to takich normalnych, nie sraczkowatych.

Agusia buziaki w pierwszego guza dla Jerzyka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384430 przez a!gusia
Kinia lacze sie w bolu z Toba z powodu pogody..mamy to samo :(
dzieki za buziaki dziewczyny..nie przejelabym sie guzem gdyby to nie byla moja wina :(
a dzis jak wrocilam z pracy Jerzus sie tak ucieszyl ze ja sie poryczalam :)dobrze ze jutro piatek i 2 dni wolnego... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384720 przez Kasiek
hej
co sie dzieje? nie piszemy juz w ogole?
juz finito czy jak?
przeczytalam dyskusje na Fb i jestem w szoku :huh: nie odniose sie bo słów mi brak i nie wiem co mogłabym napisac........

u nas w koncu pada, bo juz nie bylo czym oddychac. W domu mam 27,5 stopni, masakra.

Pippin gdyby nie Ty to bym zapomniala ze dzien ojca jest. Pewnie kupie jakies czekoladki bo na inny prezent czasu brak :dry: za pozno sie opamietalam :dry:

ide jak nikogo nie ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #384826 przez happymamma
Kasiek to gdzie ty mieszkasz??? ;) U nas chmurzaste chmury, ale jutro ma byc juz ładnie :)

Jasiulek mi padł wczenij niz zwykle, pewnie przez pogodę, ale pierwszy raz wdziałam, żeby sam się pokładał na dywanie ;)

Z sentymentu poczytałam dziś lipcówki - zazdroszczę im, że jest tam jak kiedyś, jak rok temu i wczesniej :( Postanowiłam więc pisać tutaj dalej. Normalnie, jak gdyby nigdy nic i nie wdawać się więcej w spory, które mnie nie dotyczą. A z tą szczerością czy nieszczerością - to jest jednak internet...

o fuck, dzień ojca jutro :ohmy: :silly:

Miłego Dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384830 przez Hania
hej:)

Nie nadrabiam..

happymamma, Jak się Jasiulko czuje?

My na dzień Ojca zaprojektowaliśmy piękny kubek :laugh:

Happymamma, Tęsknię za naszym "starym forum" i gdyby cofnąć się o rok... piękny czas naszych pogaduszek..

Chyba będziemy musieli odwołać nasz wyjazd w góry:( Fifi ma wizytę u lek. a M delegację:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384846 przez happymamma
Haniu jak to delegację? W czasie urlopu? Ale doopa :(

Jasio już zapomniał, że był chory, mój kochany dzielny chłopczyk :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384855 przez kiniaa
hej dziewczyny

piatek, jak cudownie :lol:

Domi Ty juz tez sobie poszlas na dobre ze nic nie piszesz :(

Haniu oj to niefajnie ze musicie odwolac urlop :(

Kasiekja tez nic nie napisze na temat tej dyskusji bo.... nie wiem o co w niej chodzilo... naprawde. A upalem sie moge zamienic z Toba. U nas tylko 16 stopni i pizdzi huragan. Jeszcze deszczu brakuje tylko :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384970 przez Hania
flower, faktycznie rodzinka zaje...

domii, :kiss: :kiss: :kiss: wracaj kochana :kiss: :kiss: :kiss:

happymamma, Mowiłam M żeby najpóźniej w pierwszej połowie mies. złożył wniosek o UW, tym bardziej ze jego z-ca jest kontuzjowany i wlasnie przebywa na l4. M wniosek wypelnil tylko zapomnil go zaniesc do kadr i dupa!
buziaki dla dzielnego Jasia :kiss: :)

kiniaa, początek weekendu super:) A ja jutro do pracy idę ale tylko na 4h:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385043 przez Pippin
hej i ja nie piszę nic w dyskusji bo nie i już uważam ze kilka rzeczy po prostu zostało napisane w nerwach i bez sensu to dalej ciągnać a w ogóle bez sensu to już to komentować :huh: forum naprawdę dużo dla mnei znaczy poznałąm wspaniałe kobiety i przyjaciółki i nie chcę zeby sie to zmieniało

no :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385051 przez a!gusia
mi tez szkoda forum..ale nie wiem czy chce tu jeszcze byc.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385100 przez Kasiek
Agusia a Ty dlaczego nie chcesz?

Haniu cholerka moze sie cos uda zrobic i jednak pojedziecie? :(

Happymama mieszkam w Pl ale na samym skrawku i do nas ochłodzenie przyszło na koncu :) ale przyszło bo juz myslałam ze wyzione ducha :)
nawet na zumbie nie bylam bo sie nie dało tańcować :laugh:

Domii co z Tobą? Ty tez na Fb jestes a forum juz omijasz? :(

głowa mnie boli bo Iga ma dzis dzien pisku, zachowuje sie jakby miała 6msc a nie 10 :dry: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl