BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 10 miesiąc temu #385102 przez Renata Anna
Chciałam coś napisać. Jeśli będziecie mieć żal to trudno...ale może jakoś przejrzy to forum...

Dla tych co nie wiedzą o co chodzi...

Asik i Anetka odniosły wrażenie, że Adee naciąga dziewczyny z forum na kasę. M.in Agusię. Nie znam Adee osobiście, ale do końca w to nie wierzę, bo bardzo ją polubiłam i wiem, że zrzucała się na jakiegoś konika dla któregoś z dzieciaczków i chyba też dała coś od siebie kiedy Beti organizowała pomoc dla tego małżeństwa co się im mieszkanie spaliło... to chyba o czymś świadczy...
Poza tym, to że Adee w swoich postach narzeka na Maję i Rafa mnie osobiści nie przeszkadza, bo każda z nas ma takie a nie inne problemy.
Do tej pory każda mogła żalić się na wszystko... na teściów, mężów, dzieci itd... I było wszystko w porządku... Nikt na nikogo nie naskakiwał, że narzeka. Każda pocieszała, współczuła i służyła radą. Co się zepsuło? Nie wiem.


Pokazałyśmy charakterki, zaczęłyśmy się kłócić o jakieś pierdoły... Po co? Też nie wiem.

Szkoda mi tylko tego, że tak z*ajeb*ista grupa jak ta z naszego forum w taki sposób się rozpadła...
No i szkoda mi też tych dziewczyn, które nie były zamieszane w ten konflikt i musiały pogodzić się z tą ciszą na forum.

Uważam, że jeśli któraś ma do którejś urazę, to niech po prostu się z nią nie kontaktuje, nie odpowiada na posty... Ale niech to forum powróci do życia.
W każdej społeczności jest tak, że tworzą się grupki. Ktoś kogoś bardziej polubi, a kogoś mniej. Ale to nie oznacza, że musimy ze sobą rywalizować czy się kłócić. W końcu dorosłe z nas babki...


Ja tęsknię za tymi naszymi pogaduchami... Nadrabianiem 70-ciu stron. Za tym ruchem na forum. Żal mi, że niektóre z nas się z niego wypisały. Ja też to zrobiłam w nerwach... Ale po czasie przejrzałam na oczy...

Myślę, że nasze relacje są do uratowania... wystarczą chęci... Co wy na to?


STO LAT DLA JULITKI !!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385145 przez Pippin
Jestem za Renatka również brakuje mi strasznie Was wszystkich :(

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


a tak w ogólóle
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385189 przez Kasiek
Ja nie wierze w te oskarzenia w stosunku do Adee.

Renatko ja tez tesknie za tymi czasami kiedy było nas na forum mnóstwo o kazdej porze dnia :( ale niestety nie wierze zeby udalo sie nam to odbudowac; choc chciałabym sie mylic, naprawde.
Za przykladem Happymamy poczytalam mamuski z innych miesiecy na ZP. Poczytałam i zaczęłam im zazdrościc tego ze miedzy nimi jest tak..przyjaźnie...tak jak kiedys u nas :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385206 przez kiniaa
Renatko to w takim razie wszystkie się poobrazaly bo ktoś tam wspomogl Adee finansowo? Jedyne co mi się nasuwa na myśl to zazdrość. Tez tęsknię za starymi czasami ale jeśli takie bzdurne dyskusje się zdarzają ciagle "niby" dla oczyszczenia atmosfery to ja tez zaczynam watpic ze kiedykolwiek łączyła nas przyjaźń :(

Pippin biedny dzidzius niech nabiera szybko sił :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385211 przez a!gusia
dziewczyny

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

zastanawialam sie czy opuscic Wasze grono ale szkoda mi tych dzewczyn ktore sa 'niewinne' bo ja mimo wszystko lubie tu przesiadywac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385233 przez marta_szh

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385249 przez Pippin
otóz to dziewczyny otóz to
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


kupiłam młodemu body z napisem kocham tatusia i w takim "stroju" obudziliśmy tatę :)

a teraz myslę co dla mojego ojca wykombinować :huh:

w ogóle to mieliśmy kiepską noc antek w ciągu dalszym budzi się dosyć często a pobudkę zaliczyliśmy o 4.30 :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385253 przez kiniaa
Pippin to dzis dzien ojca jest czy jutro??? bo w UK juz byl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385254 przez Pippin
dzisiaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385255 przez domii
Hej

Kasiek u nas zumba przez wakacje tez jest :)

Hania a co do lekarza z Filipkiem to na kontrole idziesz tak?

Happymamma to dobrze ze Jasio juz szaleje to znaczy ze juz wraca do zdrowia :)

Pippin ja tez mojemu M kupilam bodziaka z napisem MAM TATE WARIATA-BŁAZEJ :laugh: i kpl body i spodenki bialo-czerwony z napisem z przodu POLSKA a z tylu BLAZEJ- bo moj Łukasz chcial zeby mial pamiatke po EURO w Polsce :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385256 przez Renata Anna
Jestem! I ja tu KURDE zrobię porządek B) :silly:

A tak na poważnie, to sądzę, że te co będą chciały dalej utrzymywać kontakt, to prędzej czy później się tu zjawią. Chociaż na pewno nie będzie tak jak wcześniej, tym bardziej, że część z nas wróciła do pracy, dzieciaczki są bardziej absorbujące, jest lato... Mało czasu zostało na forum.

Ja jednak od czasu do czasu zajrzę.

Buziaki i miłego weekendu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385270 przez happymamma
Nic nie napiszę, konsekwentnie nie mieszam się już w takie dyskusje. Tymczasem idę pozbierać myśli, a jak już mi się uda, być może podzielę się wnioskami, z pewnością jednak nie publicznie. Życzę Waszym eMom i wszystkim tatusiom samych radosnych chwil w dniu ich święta.

Miłego Dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385413 przez Hania
Cześć:)

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich sierpniowych tatusiów:)

podobnie jak happymamma nie mieszam się w spory!!! chcę żeby było jak dawniej! kocham was wszystkie i kochać nie przestanę :silly: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #385416 przez Hania
domii, dziękuję :kiss: Fifi ma a raczej miał ZUM. a po wizycie u laryngologa w prawym uszku ma niewielki korek z woskowiny :dry: ma przepisane kropelki na rozpuszczenie świństewka :)
i jeszcze prywatnie idziemy na wizytę do nefrologa.


pippin, domii, fajny pomysł z bodziakami. Fifi podarował tacie kubek ze swoim zdjęciem i wierszykiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #385418 przez a!gusia
dziewczyny ja tez nie chcialabym sie mieszac w spory..albo raczej chcialabym nie byc w nie mieszana przez kogos innego...ale skoro juz sie stalo jak sie stalo to sie wypowiedzialam.i wiecej juz nie bede.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl