BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu #382769 przez katka
Witajcie o poranku
Olince juz troszke lepiej juz nie ma takiego skrzeczącego głosiku.
Robert pojechał dzis na swoja pierwsza wycieczke. pojechali do Czarnolasu. i powiem wam ze jako przewrażliwiona mamuska juz mam stresa mimo że wiem ze jak by sie cos działo to dziewczyny sie nim zajma. Ale tak mi jakos dziwnie ze pojechał a my w domku.

Malina no Michasia na ostatnim zdjeciu trewelacja. Maóła dama i juz.

Aurelka jaka cudna w kąpieli. A co ola w taki dobry humorek wprawiło?

Madzia trzymaj sie juz niedługo i stres minie

Chłopek mam nadzieje ze do teraz juz jestescie osobno a nie w dwupaku.

ja dzis chyba z newów zaczne sprzatac

pa kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382858 przez Dorciaition
Hej. Robię tylko próbę z teł ;) Później się odezwę. Buziaki i miłego dnia.

aaa oczywiście Aurelcia cudowna. Co zdjęcie to piękniejsza. A Olus jak zawsze uśmiechnięty. Luska masz super dzieciaczki.

Miska jak zawsze śliczna i pięknie ubrana. Ale się uśmiałam z tego zdjęcia gdy trzyma tego wafla. Dama mala. A jak jej idzie zajadanie tego?


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382863 przez Kredka
helloł :lol:

MADZIASKA Tobie mozna wybaczyć, że nie masz czasu. Teraz skup się na sobie. Nie stresuj się kochana. 2 dni zleci szybko i zobaczysz ze wszystko wypali :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


POLUNIA aż się włos na głowie jeży :angry: Zabiłabym chybatą właścicelkę :angry: :angry: Mnie sie marzy otworzenie żłobka ;) I hasło :" Pełnoetatowa mama przyjmuje od zaraz :)" Fajnei by było. Jakbym miała pietrowy dom to napewno bym na dole otworzyła :)




A ja wstałam dzisaj z jedną myślą... czas sie wziąść za siebie B) lato pełną parą a schaby wylewają się ze spodni. O co to, to to nie!!!! Mikus już wcina stałe posiłki, mleczko to tylko na przystawkę, wiec chyba nic mu sie nie stanie jak mamcia sie troszkę odchudzi i zacznie przypominac człowieka ;)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Moje przyrzeczenia:

- na obiad bedą zupki (a nie schabowe itp)
- zero słodyczy
- poranne ćwiczenia (chocby pół godziny)
- zero słodzenia herbaty (tylko kawę - max 2 dziennie)
Od dzisiaj zakładam suwaczek jak Vestusia :P

3majcie kciuki ;)

A U nas pogoda...ufff gorąco jak w piekle B) B) B)
Ja juz sie roztopilam.. :side: :side: :side:

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382865 przez Malina86
Dzien dobry!

A gdzie Wy wszystkie? No, ja to normalne, ze kolo poludnia sie melduje, ale Wy?! :silly:

lusia cudne te Twoje dzieciaczki, Aurelka z myjka na glowie wymiata :)

Katka super, ze Olince lepiej, za to moja Misia jakis katar wodnisty ma od wczoraj :dry: Adrian przyjechal w weekend zasmarkany i pewnie "ja poczestowal".

polunia z tym zlobkiem to jakas masakra! Ja tez nie ufam tym wszystkim "klubom maluszka" itp. Juz wole panstwowy zlobek przynajmniej wiem, ze sa w nim regularnie prowadzone wszelkie kontrole i ukierunkowany personel. Kiedys pislaam jak kuzynka dzwonila do takiego prywatnego "zlobka" w sprawie pracy, nie majac zadnego wyksztalcenia i uslyszala od dyrektorki, ze nie potrzeba wyksztalcenia, ze jak ma dziecko to znaczy, ze ma doswiadczenie i, ze sie nadaje. No super. Mysle, ze nie wszystkie osoby, ktore maja dzieci nadaja sie do pracy przy dzieciach.

My na spacerek zaraz smigamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382866 przez Malina86
O prosze jeszcze posta nie skonczylam pisac, patrze, a tu ruch sie zrobil :lol:

madziaska wyczuwam w Twoim poscie stres.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia dobrze jej idzie zajadanie tych wafelkow. Wle je niz chrupki, mniejszy syf :)
Jaki masz telefon? Pochwal sie :)

Kredzia trzymam kciuki :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382874 przez Kredka
hahah no nie mogę Malina :lol: :lol: Dzieki za 3manie kciuków.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mikołaj walczy na podłodze. Mamusia ledwo żyje z tych upałów. Chyba zaraz połoze się koło Mikołaja na tej podłodze, moze bedzie troche chłodniej :S :S :S .
Wstawiłam juz gołębia, marchewke z ziemniakami :P

Własnie jaki masz Dorcia tel?? Jednak Krzysiu się postarał ;)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382917 przez Róża
Cześć dziewuszki ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzis obiad ze słoiczka bo nie zdąże ugotowac. byliśmy w przychodni dwa razy grr ...z wczorajszym trzy, wczoraj się nie dostaliśmy, dziś byłam po 9, po 10 lekrka zamknela gabinet i poszla na dzieci zdrowe, bo kolezanka na urlopie, przede mna były jeszcze dwie osoby, Szymek zaczal odczuwac gloda, wiec migiem w wozek, do domu, kaszka, zmiana pampka i z powrotem, zgrzalam sie jak nie wiem, jak wrocilam jeszcze dwie osoby byly przed nami. Na szczescie wszystko ok, Szymek moze miec miekka krtan, ale ona sie z czasem utwardzi, poporstu jak sie zaciesza, oddycha przez usta moze czasem piac i charczeć,osluchowo wszystko ok, przynajmniej jestem spokojna.
Przez ta przychodnie dzis zupelnie inaczej bedzie spal i jadl mam nadzieje,ze sie po jednym dniu nie poprzestawia bo chodzimy juz jak w zegarku :)

Katka, ja też uważam że grubo przesadzila z kwota, to jakas znajoma teściowej coś jej się w glowie pomieszało, specjalnie dzwoniliśmy po anonsach dla orientacji i 3 osoby powiedzialy nam 800 zł, koleżanka tez 800 za cały dzień dawała niani. Fajnie że macie kogoś umowionego, spokojnie wrócisz sobie do pracy i milo, ze wracasz tak stopniowo, że w sierpniu tylko na trochę :)

Vestusia, ciesze się ze po pierwszym dniu wszystko dobrze, ze Ty ogarnelas obowiązki w pracy, a Zuzia byla zadowolona w żlobku i samopoczucie jej sie poprawilo, oby teraz było juz tylko łatwiej :)
W pracy pewnie trochę zmian? Oj długi urlop za nami, ale wdrozysz się szybko na pewno i będziesz zasuwać na pelnych obrotach :)

Wrócił Bob, czy spędził noc w piwnicy? :D

Dorcia, ale z Leni pociecha, ucałuj ją od nas :*

Chłopek trzymam za Was kciuki !!!

Madzia :* :* :* nie stresuj się kochana wszystko sie uda :*

Malinka, zapatrzyłam się w Twoja gwiazdę :D to zdjęcie z podpisem "Och Daro" wymiata :D:D :D Boziu jaka ona rozkoszna i jaka damesa z tym wafelkiem :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lusia, śliczna z Was rodzinka :) Pięknie wyglądasz, a kojec świetny, u mnie w domu by się juz chyba nie zmieścil, chyba, ze zrezygnowalibysmy z łózeczka :)

Caluje :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383049 przez Dorciaition
Madziaska jak Ty tak możesz bez ślubu??? Oj :silly: :silly: :silly:
Tekst Sz dobry :laugh: :laugh:

Kredzia powodzenia w postanowieniach, trzymam kciuki. Jeju, dlaczego ja mam taką słabą wolę. :/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A tel mam skomplikowany :silly: Powoli go ogarniam, ale tęsknie za swoim starym. Już myślałam, żeby ten sprzedać i kupić taki jak miałam, ale Krzysiu by mnie chyba utukł. :dry:

U nas ciepło, ale szału nie ma. Wiatr jest.

Zmęczona jestem. Lenka jeszcze nie raczkuje, ale przemieści się wszędzie, nawet do drugiego pokoju. Cwaniara.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A teściu widać się stara. Ma plusika ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383107 przez Malina86
Heloł :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zastanawiam sie czy nie kupic Misi fotelika samochodowego przed wyjazdem na urlop, takiego 9-18kg. Chcialabym zeby jej bylo wygodnie, bo to 8 godzin jazdy. Poki co jezdzi w tym foteliko- nosidelku. No sama nie wiem. Co myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383113 przez Dorciaition
Malina, a Misia ma już powyżej 9 kg? Ona pięknie siedzi więc myśle, że możecie zakupić. W tamtym może się gnieść, będzie jej ciepło, no i mało miejsca. W tym większym na pewno będzie jej wygodniej.

A gdzie jedziecie? :lol:

Moje dziecie znalazło sobie toaletę ;) "Wchodzi" pod stół i tam robi kupę, już drugi raz dziś :laugh:
Oczywiście w pampka, bo za chwilę będziecie pytać :P :silly:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383121 przez Malina86
Dorcia 14 maja na szczepieniu Misia miala 8kg wiec pewnie juz ma ok.9kg. Te do 18kg sa takie ze mozna odchylic do pozycji połlezacej.
Jedziemy do babci na wioche pod Kielcami.
Hahaha Lenia jaka sprytna, potrzebowala sie skupic :) Juz wiesz gdzie nocnik postawisz :)
Miśka dzisiaj takie kupsko mi zwalila przed spacerem, ze gdyby bylo blizej piatku to chyba poczekalabym z przewinieciem na pomoc A :laugh: Oczywiscie wierzgala tak, ze cale skarpety w kupie wymazala. No masakra, wole bobki :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383123 przez vestusia
Dżem dobry wieczór!

Ja chwilowo na chwilę złożyć życzenia, bo widzę, że się ociągacie he, he, he :D

Igorku sto latek :D

Nadrobiłam Was, ale potrzebuję chwili, aby odpisać, ale to po kąpieli Zuzi. Ona zasnęła i mam nadzieję, że jeszcze dziś wstanie!

Do napisania!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383131 przez Dorciaition
Malina to pewnie kupuj. Misia na pewno będzie zadowolona.
Aaa, no tak. A kiedy do Sopotu Dziewczyny????

Mój Krzysiu miał na jeden dzień jechać do Szczecina. Mówiła, że wtedy pojedziemy z nim i bym Cię nawiedziła. :silly: Ale jednak jego pracownik jedzie.

Vestusia Ty jesteś jednak niezastąpiona. :)

Igorku przepraszamy. Za to podwójne buziaczki na te 8 miesięcy! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383136 przez Dorciaition
Na poprawę humoru :)

Jadą 2 blondynki na rowerach. Nagle jedna z nich zsiada z roweru i zaczyna
spuszczać powietrze w obu kołach.
Druga zdziwniona pyta:
- A PO CO TY TO ROBISZ???
- A BO MAM SIODEŁKO ZA WYSOKO
Na co ta druga zaczyna majstrować przy swoim rowerze i zamieniać miejscami
siodełko z kierownicą.
- A TY CO ROBISZ ? - pyta pierwsza
- ZAWRACAM!! NIE BĘDĘ JEŹDZIŁA Z TAKĄ IDIOTKĄ!!!


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383163 przez emkapl84
malutka juz spi...tak patrze na nią i taki z niej aniołeczek i sobie myślę, że nie chce, żeby urosła!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly:
Jutro mam 3 rocznice slubu!!!!!na prezent zakupilismy sobie z M kino domowe :laugh: :laugh: M ma wolne więc cały dzień spedzimy we dwoje :lol: :lol:
Wieczór zapowiada sie całkiem milutko...winko, kanapeczki, filmy...
Zazdroszcze wam dziewczyny pogody w Polsce :( u nas masakra jakas...
Igorku buziaczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Rośnie mi mała chłopczyca!!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl