BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383175 przez Malina86
No faktycznie gapy z nas.

Igorku nasz wszystkiego dobrego :kiss:

emcia to bedzie sie dzialo ;) Widze tatus Natalke szkoli w kwestii motoryzacji :) Cos sciemniasz z ta pogoda- twojemu M widze goraco :laugh:

O Dorcia szkoda, ze nie przyjedziesz :(
Hahaha kawal dobry :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383248 przez kima
Hej Kobietki :)

Wczoraj Was czytałam oczywiście, ale byłam tak zjechana, że padłam na cyce i siły brakło na odpisywanie ;)

Na tych masażach ok, babeczka spoko, ma podejście do dzieci, jest nie do końca widząca, a podobni tacy masażyści lepsi, bo większe wyczucie. Ale mam inny problem, zaczął mi się strasznie wyginać, tzn, robić takie mostki, nawet w wózku, wygina się strasznie i nie wiem czy to efekt po tych masażach, że ciało rozluźnione czy to ma bardziej związek z tym, że wstaje już na 4 ? Czy Waszym maluszkom też się zdarza coś takiego? Chyba polece do lekarki popytać, bo już się oczywiście zamartwiam ;)

Malinka myślę, że z tym fotelikiem to dobry pomysł, jak będziecie tyle godzin na tą wiochę :laugh: jechać to napewno Misi będzie dużo wygodniej, a z tej foty z tym wafelkiem ryżowym to normalnie padłam :laugh: :laugh: :laugh: Miśka jest niemożliwia, normalnie tak wymiata, że hej! :laugh:

Madzia nie stresuj się tak bardzo (chociaż łatwo powiedzieć) bo przecież dla Was to tylko formalność i tak już tyle lat jesteście razem :)

Dorcia to Ci Lenia znalazła tołaletę :laugh: mój brat zawsze wchodził za zasłonę i cisną :laugh:

Kredzia ajjj mnie te gołębie też jakoś przerażają. A mięsko z nich nie śmierdzi wiatrem? :silly:

Różyczko trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło ok! Sprawa zawiła, ale zobaczysz, że sama się rozwiąże. Szymuś z T. napewno będzie miał dobrze, a to i dla nich duże wyzwanie i napewno krzywdy mu nie zrobią ;) a przynajmniej takiej wersji się trzymajmy :laugh: żartuje oczywiście, nie bój nic, wpadniesz w rytm i "jakoś" to będzie ;) Wiem, że łatwo mi powiedzieć, bo Kubusia bawi moja mama, ale stres też miałam duuuuży ;) poza tym też zamierzam jej płacić ;)

Lusia Aurelcia cudowna, jakie błękitne ma oczka! No śliczna :) a to coś na głowie wygląda superowo :laugh:

Igorku wszystkiego naj naj naj :kiss:

Vestusiu zawsze poznaje Cię po "dżem dobry" :laugh:

Dorcia nie wiem czemu piszesz takie kawały.. sama przecież jesteś blĄdyna :laugh:

Emka Natka widzę, że jest królem szos, fajne foteczki :laugh:

Zrobiłam sobie porządki dzisiaj w szafach, kosz wypełniony po brzegi :laugh:
chałupkę odkurzyłam, kurze pościerałam, teraz muszę chyba odkurzać codzienne albo chociaż co 2 dni, bo Kubuś jest wszędzie, więc nie chcę, żeby to on odkurzał okruchy z podłogi ;) zaraz idę jeszcze wyczyścić dywan, bo ostatnio kuzyn wlazł w butach, a Kubuś tam szoruje nosem ;)

lecę babeńki, maybe potem zajrzę na sekund 5 :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383290 przez Malina86
Kimuś ja mysle, ze te Kubusiowe wygibasy maja zwiazek z tym, ze na czterech juz kleka. Nie raz pisalam o tym co Miśka odstawia np. przy przewijaniu, w wozku tez. Mysle, ze Kubus robi te "mostki" bo chce sie przekrecic na brzuch, a z brzucha na "cztery". Odkad moja Miśka zrobila sie ruchliwa to przewiniecie, wykapanie, nasmarowanie itp. graniczy z cudem.
Z odkurzaniem nic mi nie mow, moj pies tak linieje, ze po godzinie od odkurzania juz jest pelno kudlow. Szlak mnie trafia.

Ogladalam foteliki na allegro i mam metlik w glowie. Nie usmiecha mi sie wydawac tysiaka, a nie wiem czy te z nizszej polki dobre? Patrze na takie, ktore maja certyfikat i nawet za 250zl mozna kupic np. taki allegro.pl/ramatti-venus-new-comfort-exc...85529.html?source=oo Opis brzmi calkiem sensownie. Jeszcze patrzylam na ten allegro.pl/babycare-priori-comfort-0-18k...ory-i2399419798.html ten ma duzy zakres regulacji siedziska i ten FP jeszcze allegro.pl/fotelik-fisher-price-cosmo-0-...lem-i2414610693.html Nie wiem kurcze co robic, nie chce kupic jakiejs kaszany bo tania- w koncu chodzi o bezpieczenstwo dziecka, ale nie chce tez przeplacac np. za marke. Powiedzcie babeczki co myslicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383343 przez Dorciaition
Kima to raczej nie od cwiczen. Lenia też od jakiegoś czasu robi normalnie mostek. Ręce za głowę i dupka do góry. Jeszcze na 4 nie staje, co mnie dziwi bo bardzo
ruchliwa jest.
Malina i tak samo jak u Ciebie- przebieranie i pampek to masakra. Przeważnie robię to gdy ona jest na brzuchu :\ A co będzie później ;)

Kima a bo ja lubią kawały o blondynkach :P

Malina jutro z kompa obejrzę foteliki. Ja to mam wbite do głowy przez sprzedawców ze maxi cosi są najlepsze. Nie wiem.
Jutro popatrzę.
A teraz zmykam

Papa

Poczytałam. Malina z tych 3ch wybrałabym pierwszy. Wydaje się ok. A może na opinie popatrz.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383364 przez Dorciaition
Oo ja pierwsza dzisiaj? W takim razie dzień dobry i miłego dnia.

No i oczywiście sto lat dla Natalki Anakol :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383377 przez katka
Witajcie
Malinka ja po Robuniu mam taki fotelik allegro.pl/fotelik-zenith-side-armor-con...-x4-i2429309916.html i jestem z niego zadowolona. 6 lat uzywania prania i nie zrobiło sie z nim nic. łatwo sie odchyla do pozycji leżacej i wogóle jest prosty w obsłudze jak konstrukcja cepa. Powiem wam że wogóle lubie tą firme mam jeszcze parasolke i łuzeczko turystyczne z tej firmy i tylko z parasolki nie jestem bardzo zadowolona. Ale są to rzeczy b trwałe i łatwe w praniu co było ważne przy Robercie. Pokrowiec z fotelika prałam niemal po kazdej dłuzszej podrózy bo był strasznie uwalony. I powiem ci ze tez juz mam ochote Olinke w niego przesadzic bo z nosidełka juz jej nogi wystają :silly:

Kimuś mysle tak jak dziewczyny ze to nie od masazu tylko wynika z ruchliwosci Kubusia. po prostu sprawdza co mu wyjdzie jak tak bedzie robił


Kurka ale gafa jak by nie Vestolini to nikt by o Igorku nie pamietał :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: i jeszcze :kiss: od nas

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dle Natalki

Róza daj znac jak ta pani do opieki.


My zaraz mykamy z Olinka na rehabilitacje. Moje starsze dziecko wróciło całe i szczęsliwe z wycieczki i juz marudzi zebysmy w weekend jechali spowrotem do Czarnolasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383396 przez emkapl84
Dzień dobry :)
Myslałam, że tylko moje dziecko wije się jak wąż w trakcie przewijania!!!!normalnie masakra jakaś...mam nadzieje, ze to minie :lol:
Jak się obudziłam to zobaczyłam, że Natalka śpi z nami w łózku przytulona oczywiście do M :lol:
Od rana pada :angry: :angry: chciałam pospacerować z M i Natalką przejsć sie do jakiejś kawiarni ale chyba nic z tego nie wyjdzie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383451 przez Malina86
Czesc Mamusie!

Natalko wszystkiego najlepszego! :kiss:

Mojemu dziecku cos sie poprzestawialo od paru dni, musze ja karmic ok.5:00-6:00.

Wczoraj i dzisiaj pokazywali pogode w DDTVN i zapowiadali u mnie 27 st. Wczoraj bylo 18 st., dzisiaj jest 15 st. i deszcz. No dobry ten ich meteorolog :)

Zupa dla Misi sie gotuje, ja ide sie ogarniac i pojdziemy na spacer o ile sie nie rozpada calkowicie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383454 przez Dorciaition
Malina u nas tak samo. W pogodzie mówią swoje, a rzeczywistośc inna. U nas pochmurnie.
Lenka ma katar. Rano już byłam w aptece. Mam nadzieję, że się mi nie rozchoruje, bo wtedy odpuszczę sobie wesele.

Malyna koniec tego dobrego :P Ileż można spać :silly:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383496 przez Malina86
A wogole Dorcia i Katka dziekuje za opinie co do fotelikow. Katka wezme pod uwage ten co mi wyslalas, podoba mi sie tylko szkoda, ze nie ma rozowego :laugh:

Dorcia Misia tez ma lekki katar, daje jej ibufen i calcium i zakrapiam nos Nasivinem i poki co sie nie pogorszylo wiec mam nadzieje, ze przejdzie calkowicie. Przez ta porabana pogode te katary.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383503 przez Dorciaition
Malina może Luśka jeszcze Tobie podpowie z fotelikiem.

Ech Ty z tym różowym :silly: A jak będziesz miała jeszcze chłopca :lol: :silly:
Nigdy nie mów nigdy :)

Ja podaję Acatar Baby, wit C i Nasivin.

Wywołuje któraś z Was zdjęcia przez internet? Mam już takie zaległości, ale gdy ostatnio zamawiałam to lipne były. Wcześniej miałą z gruponu kupon to były super. Ale jak teraz lookałam na ich strone to jedno zdjęcie 88 g.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383529 przez Róża
Witajcie :)

Zdrówka dla Leni i Misi, trzymajcie sie dzieciaczki!

Dorcia, ja zamaiwałam z www.fotolaser.pl/ i byly ok, tez mam kupon z gruponu, a tak to w fotojoker wywoływalismy jak byly promocje ;)

Malinka, ja nie podpowiem co do fotelika, ale poczytam chetnie opinii :)

Kima, jetes super zorganizowana, mam nadzieję, ze ja tez dam rade jeszcze po pracy wszystko sprzatnąć :)

Emka, Natalka jest bombowa ;] faktycznie chłopczyca, rozrabiaka będzie mala ;)

Moje dziecie bawi sie nowa zabawką - pudelkiem po butach, gada z nim już dobre 15 minut, nagralam filmiki nawet krotkie to w wolnej chili wrzuce :)

Łozeczko obnizyliśmy na maksa, bo moje dziecko na klęczkach zaczelo się gibac i łazić i wyglądać mi górą, pewnie za niedlugo by się wykopyrtnąl wiec nie ma co ryzykować ;)

Buziole, ide podgrzewać brokułową :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383536 przez Dorciaition
Malina podczytywałam wrześniówki i tam mają takie foteliki :)

allegro.pl/fotelik-samochodowy-priori-xp...zer-i2398450516.html

allegro.pl/chicco-fotelik-samochodowy-x-...plo-i2379830962.html

allegro.pl/fotelik-recaro-young-sport-20...lka-i2399249565.html

Oczywiście byłabym za pierwszym. Gdy orientowałam się w czasie ciąży co do fotelików to sprzedawcy tak mi wbili do głowy, że ten najlepszy, że tak to zapamiętałam (nie wiem, może mieli płacone ;))
Ale pokazywali różne testy i podobno maxi cosi ma najwięcej atestów i jest najbezpieczniejszy.


Dzięki róża.
Fotki już zamówiłam w Foto-Print, ale Twoją stronkę sobie zapiszę.

Koniecznie wrzuć filmik jak będziesz miała czas.
Moje dziecie upatrzyło sobie kable, ładowarki. Szalona za tym jest.
A ostatnio patrzę, a ona moja laczki zajada. Fuj! ;)

Róza koniecznie zdjęcia Szymka poprosimy :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383555 przez Róża
He he, to Lenia też ma upodobania :D
U nas pierwszeństwo piloty i telefony, ale zła matka nie daje się bawić :D
aaa no i klawiatura od komputera, albo laptop, jak zobaczy to ciężko go na rękach utrzymać ;)

Właśnie przyszły mi makarony na okna, myślę, że to będzie kolejna Szymkowa super zabawka :D

Zdjęcia niedługo wybiore i zmniejsze jakieś, bo faktycznie mam zaleglości ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383573 przez Róża
Nadrabiam zaległości :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl