BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu #383591 przez Dorciaition
Szumuś jest cudowny! Oczka ma boskie, no i jak pięknie siedzi.
Fajnie na siebie patrzą dzieciaczki :)
Słodziak normalnie.
Róża prosimy częściej o zdjęcia :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383662 przez Malina86
No to minimum 500zl na fotelik musze miec. Dorcia czytalam rankingi ostatnio i najlepsze sa z tej firmy allegro.pl/listing.php/search?string=romer&category=82708 , ale Maxi Cosi tez dobry. Nie wiem dalej co robic, przed nie bardzo chce sie szarpac, ale tez nie kupie szajsu, zeby miec na juz. W sobote pojade jeszcze do hurtowni zobaczyc.

Róża, ale cudny Szymcio! Slodziak kochany :kiss: Szymonki jak bracia wygladaja, czy Twoj tam palcow (a raczej "palca" :laugh: ) nie maczal? :laugh: :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383676 przez Dorciaition
Malina no te jeszcze droższe.
Ale tak sobie myśle, że chyba warto zainwestować, tym bardziej, że troszeczkę te foteliki posłużą. Ja zapewne zdecyduje się na Maxi Cosi + baza.
Mam nadzieję, że Krzysiu na to zarobi ;) bo coś ostatnio słabo mu idzie :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383718 przez vestusia
Dżem dobry Mamuśki!!!

Boziu ja miałam wczoraj do Was zajrzeć, ale... zasnęłam ;-)

Zuzia zasnęła o 18 i spała do rana i mnie też zmogło. Chyba przez tę klimę na sali.

Wszystkiego najlepszego dla Natalki :)


Dzisiaj zwolniłam się szybciej z pracy i leciałam do lekarki po zaśw odnośnie karmienia. I potem po Zuzię i z powrotem do domu. Miałam spacerki. Padnięta jestem, ale byle do wieczora. Nie wiem czy dziś też nie zasnę, bo padam na cyce przez pracę...

Zuzi wyszła druga jedynka! Tzn. pewnie nastąpiło to wczoraj ale jakoś wczoraj nie zaglądałam jej do buziolka.

Teraz może kasować bileciki :D

Szymcio piękny! Różyczko, bardzo ładne te zdjęcia robisz :D I widzę, że masz taki pojemnik na zabawki fioletowy - mamy identyczny, nawet kolor ten sam :)

Widzę, że temat fotelików. Ja jeszcze nie kupuję innego, bo jesteśmy na etapie pozbywania się auta. No ale na pewno za jakiś czas temat powróci.

O tak, moja Zuzia to też interesuje się wszystkim tym, czym nie powinna. Tzn. telefony, kable od laptopa, sam laptop, piloty. No trzęsie się jak opętana :D

Uciekam chwilowo, postaram się do Was jeszcze dziś zajrzeć, ale jeśli padnę i zasnę, to nie miejcie mi tego za złe.

Buziole Kochane :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383779 przez katka
witajcie kochaniutkie

No pokazałam Olince zdjecia Szymonka i mi chciała laptopa zjesc :silly: znaczy był mokry całusek dla narzeczonego :silly:

Malinka sa rózowe i fioletowe bo moja kolezanka ma.

Vestusia gratki dla Zuzolka Olinka na razie ma jednego

to tak na szybko bo ledwo zyje
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383873 przez Dorciaition
Jeju ale tu cisza.

Vestusia tęskno za Tobą.
Ale Zuzia śpi. Chyba ma dużo wrażeń z żłobku.
Gratuluję ząbka :)

Katka trzymaj się.

Mnie udało się wyskoczyć dziś do kosmetyczki. Po godzinie Krzysiu dzwoni, że Lenka jest głodna i mam wracać. No rozwalił mnie. A czy ja cyckiem karmie? No ciołek ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383930 przez Róża
Witajcie z wieczorka ;)

Szymcio dziękuje za komplementa ;]

Dorcia, poprawie się, postaram się częściej cos wrzucać ;) Myslalam ze pekne z Krzysia, od razu mojemu pokazalam ku przestrodze ;]

Olinko, Szymcio przesyła jagodowego buziaka :*

Malinka, no w jakimś sensie sa podobni, śmiejemy sie, że bliźniaki :) hehe nie maczał, nie maczał, aczkolwiek on chłop jak dąb wielgachny, a nasz Szymcio taki wyrośniety !!! i właśnie nie wiadomo po kim ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vestusia, gratulacje za ząbka dla Zuzanki :* u nas pustki tyko coraz bardzej skrzata boli dzis kilka razy az sie wydarl doslownie pchajac do buzi piastki ;/ pytalam pediatry powiedziala ze zadnego zelu nie poleca ale chyba i tak kupie ...
Mam jeszcze czerwony i zielony pojemnik, trzymam czapeczki, skarpetki tez i inne, wygodne i estetycznie wygladaja, a swoja droga spostrzegawcza jestes :D

Dobranoc lasencje :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383966 przez Kredka
100 lat dla Igorka, spióżnione ale szczere 
100 lat dla Natalci.


DORCIA fajny ten dowcip o blondynkach  Widzę, że masz poczucie humoru.No i z dystansem podchodzisz do tego typu dowcipów, zważywszy że sama jestes blądynką.
Oby tylko na katarze się skończyło. Ale moment sobie Lenia wybrała, akurat przed weselem. No ale niepodważalnie dziecko ważniejsze! Buziaki dla naszego małego zasmarkańca ;)

MALINA no to Ci niespodziankę Misia zrobiła z tą kupą. Mój Mikołaj to więcej wysra niż zje. Jak już załaduje z armaty to wtedy trzymam go za nogi (jak kurczaka aby się nie wierzgał :D) i oporządzam sprzęt. W innym razie skarpety do wymiany, jak u Ciebie.
Malina kurcze ja Ci nie doradzę z kupnem fotelika. Sama mam dylemat jaki kupić. Mam fotelik od znajomych, który jest do 9 kg a mój synek już ową magiczną cyfrę przekroczył. Też się zastanawiam nad tym jaki kupić. Małż przyjedzie, to będziemy się zastanawiać.

EMKAPL kochana wiem czemu ale jak patrzę na Natalkę, to mam wrażenie jakby ona była sporo starsza (tak samo jak Misia) od listopadowych dzieciaczków. Zdjęcia rewelacyjne. Natalka jaka gwiazdeczka. Profesjonalnie pozuje do zdjęć.
Współczuje z tą angielską pogodą. Ślę Ci troszkę słoneczka. U nas tak grzeje, że trudno wytrzymać.


RÓŻA Szymcio przystojniaczek, no i jaki duzy. Jagodowy chłopczyk  mnnniiiaaammm.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

VESTUSIA nie dziwie Ci się, Ty pół dnia w robocie a potem jeszcze obowiązki w domu i padłaś. A ja cały dzien w domu i też wieczorem padłam jak pies pluto :P zraz po Mikołaju. Hahaha Wszystko przez te upały. Normalnie nie mogę...
Gratuluję 2 ząbków  Mój nadal szczerbaty …

KATKA
oj współczuje. Może minie ten ból..a to pierwsza @? Ja nadal nie dotałam… hmmm

LUSIA
czy Ty tez jeszcze nie dostałaś @? Z tego co wiem to nadal karmisz piersią. Ciekawe kiedy mnie ta @ nawiedzi. Nie to żebym sie stęskniła, no ale kiedys chyba musi przyjsc.

A my dzisiaj byliśmy na szczepieniu. Powiem Wam, jaka byłam dumna. Dzisiaj ostatnia dawka na WZWB – bardzo bolesny zastrzyk i mój synek nawet nie zapłakał :blink: . Taki dzielny był. A ja taka dumna z niego jestem  Mój mały mężczyzna :lol: :lol: .
Po szczepieniu poszliśmy do domu. Ucielismy sobie drzemkę 3 godzinną :D a potem wziełam się za porządki. Wyszorowałam lodówkę, pozmywałam, odkurzyłam kurze, odkurzyłam podłogę, zrobiłam pranie, pomyłam szafki kuchenne. Padam już…….. jeszcze na dniach muszę wypastować podłogi i wczesniej umyc okna i zmienic firanki.
Jutro idziemy na pobranie krwi. Aż się boję. Niestety ciężko mojej klusce pobrac krew, ponieważ nie widać żyłek.. Mam nadzieję, że trafimy na bardziej rozgarniętą panią i zrobi to szybko, bez kilkakrotnych wkłuć.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


zmykam juz spać. Jutro muszę wczesniej wstać. Dobranoc.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383974 przez katka
Wstawac spiochy
jest rano a ja juz padam czuje sie dzis masakrycznie.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
normalnie aż mi nogi dygoczą.

Dorcia mam nadzieje że Lenka wyzdrowieje i pochulacie na weselu. A z kim Lenka wtedy zostaje czy ją zabieracie ze sobą. Bo chyba nie doczytałam

Malinka ja dzis rano miałam taki pakunek do rozminowania :silly:

Róza fajnie ze sie z tą dziewczyną dogadaliście. A ja sie własnie dowiedziałam ze mozliwe ze nasza pani tez tylko na rok bo jej synowa jest w ciązy. Mówi ze wolała by byc u nas ale jak ją poprosza to nie bedzie umiała odmówic, mimo ze sie z tą synową nie dogaduje. Ale nic na razie nie zamierzam sie martwic.

Uciekam kochane sie połozyc puki mi Olinka usneła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383995 przez Dorciaition
Dzień dobry.

Nie lubię jak tak mało postów jest :(

Malina zdecydowałas już co do fotelika?

Róża super, że się dogadałas z ta dziewczyną. Dobrze, że to nie jest ktoś całkiem obcy. Będzie dobrze.

Kredka powodzenia na pobieraniu krwi :/

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Katka współczuję bóli okresowych. Jeszcze kilka dni. Trzymaj się.
Pewnie na razie sięnie martw, jeszcze sporo czasu. A może będzie tak, że nawet jej nie poproszą.

Lenką w czasie wesela ma się zająć znajoma babka, która pracowała jakiś czas u KRzysia. Jeju, ale będę się stresować.

Miłego dnia.

Pogoda do bani :/


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384001 przez Róża
Witajcie z rana:)

Katka, trzymaj się tam, oby dzieciaczki dały Ci szanse odpocząć dziś troszkę ;)
a no nie ma co się zamartwiać na zapas, też wychodze z tego założenia, ważne żeby dały znać wcześniej żeby znaleźć kogoś nowego

Kredka, ciesze się, że Miki dzielny chłopak, mam nadzieję, że dzis dacie radę na pobieraniu krwi, tez jestem zdania że młodsza osoba lepsza, pewnie tez z tego wzgledu że ma więcej sily na to żeby sie z dzieckiem pobawić ...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My dzis jedziemy do znajomych po południu , maja trzylatka fajnego ;)
i zbieram się, zeby do kiera zadzwonic, o pare rzeczy zapytać, ale chyba sie nie zbiorę ;]

buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384121 przez [email protected]
Hej kochane mamutki!!!!

ja mam komutero-awersje, nawet zdjec nie zgrywam ostatni, musze odpocząć oczy strasznie bola i chodze wczesnie spac, mam anemie i na nic sił.

obejrzałam foteczki
jak cudnie Michasia wzdycha do Dara heheh ubawiłam się!
Lenka jaka malusia w krzesełku się wydaje!
Natalka na kładzie heheh
i kibic mąły i jagodzianki hahahah

no i wszystkiego naj naj naj dla naszych małych jubilatów!
i Daro dziękuje tez za zyczenia!

z blue cafe nie mamzdjec bo prosili zbey nie robic, mam tylko z Dominiką pisenkarką ale z restauracji nie mam

tesknie za Wami okrutnie!
za tydzien jedziemy na urlop
mam nadzieje spedzic z Wami te wieczory do wyjazdu:)
moze mi się uda

u moich dzieci chyba nic nowego
Daro nauczył się pić z butelki i pije soczki, nie raczkuje, nie staje na czworaka...kiedys zacznie:)

buzka mamuski!
dzis mam rocznice ślubu
LUSIU NAJLEPSZEGO NA ROCZNICĘ!!!!!
no, to moze wejde jak dzieci bedą spały...może

buzka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384207 przez [email protected]
Dziś nasza rocznica ślubu-czwarta:)
a my już mamy dwóch szkrabów, psa, dom...żebym jeszcze dostała pracę to będzie bajecznie:)

Za tydzień jedziemy do chorwacji!
już nie możemy się dozekać
w domu tylko o tym gadamy:)

musze kupić jeszcze pare rzeczy, jedzenie(bo bedzimey sami gotować)
i można jechać:)
tesciu powiedział ze daje nam na paliwo także bajka! ale jedziemy naszym staruszkiem kochanym. Po generalnym remoncie więc możemy gnać!

ide teraz szykowac rocznicowy obiadek-i sama siebie musze tez uszykować bo wyglądam jak z psychiatrycznej sali wypuszczona:/
na głowie gniazdo, kazdy włos w inną strone, rozmazane oczy-bo tańczyłam z Domisiem na deszczu-a i Daro sympatycznie mnie orzygał :)

wieczorkiem idziemy do moich rodziców-oni dzisiaj też maja rocznice ślubu-32!
mama upiekła ciasto i mają szampana-ja tez upieke ciasteczka zaraz...tzn po obiedzie,
Adam bedzie bawił się z chłopakami a ja matka zorganizowana-polka galopka upiekę pyszotne ciasteczka!

dziewczyny ja jestem tak zakochana w moich chłopakach ze szok!
jeszcze Domiś jest taki słodki dla Darusia-ciągle go całuje, przytula i głaszcze
podaje mu zabawki-czasem nie pozwala bawic sie swoimi ale jak mu mowimy z eDaro nie zabierze to Domiś daje:)
Daro jestkochany i grzeczniutki, DOmiś ma swoje fazy alle to taki wiek.
no i Adaśko mój oczywiście, od dawna nie był na zadnej imprezie, nawet piwa z ojcem nie wypije więc ja szczesliwa stokrotnie heheh
ze sprzątaniem troche wyluzowałam i jest git-majonez!

ciekawe na jak długo hohohoh

ok spadam pichcić maleńkie!
buzka!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384261 przez Malina86
Czesc Mamusie!

Dorcia nie wybralam jeszcze fotelika, patzrylam na te maxi cosi, ale te w cenie ok.400zl mi sie wogole nie podobaja i nie wygladaja na bardzo wygodne, a chcialabym sie tak do 500zl zmiescic. POczekam na A i razem zobaczymy i jeszcze w sobote po hutrowniach pojezdzimy w sobote.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

sarenko no nie ladnie nas tak zaniedbywac :laugh: Super, ze u Ciebie idylla :)

U nas od wczoraj pada i chyba pierwszy raz od nie wiem kiedy nie bylysmy na spacerze :dry: Wzielam Misie w nosidlo i poszlysmy za to do kolezanki na kawe, Misia wyfroterowala jej cala pogloge kolanami :) To ta dziewczyna, z ktora a spcery chodzimy i ma synka, ktory ma 4 m-ce. Jak Miśka byla w jego wieku to bala sie dzieci, ale dzisiaj tak sie rwala do niego, a on sie bal na poczatku. Najlepsze bylo jak go tak delikatnie raczka po glowie glaskala :) Porobilysmy fotki. Oni maja bardzo duze mieszkanie, wiec Misia trzasnela pare kilometrow. Przyszlysmy, rozebralam ja, padla na poduszke i spi juz 2 godz. :ohmy:

Zapislam sie fo fryzjera na poniedzialek, chcialam podciac tyl i przecieniwac wlosy, bo generalnie mam zamysl, zeby na "boba" (haha, ale nie Vestusiowego) zapuszczac, ale wygladam teraz jak pieczara :laugh: We wzresniu mam wesele siostry i nie wiem w co ja sie uczesze jak mi nie odrosna, chyba wtedy sie opitole na krotko.

Wogole to musze wieczor panienski zorganizowac i tak mi sie nie chce, ze szok! Ani isc, ani tym bardziej organizowac i ogarniac 20 babsztyli, lokal, jakies atrakcje, nieeeee....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #384416 przez Malina86
Ej Laski no to juz lekka przesada! Gdzie jestesta?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miśka przysnela przy butelce, ale oczywiscie ozyla od razu po wlozeniu do lozeczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl