BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 5 miesiąc temu #796084 przez Agusiak
hej !!

Jak Wam kochane nocka minęła?
U nas całkiem dobrze.
Pokazywałam dziś Dosi o 4 nad ranem po karmieniu pierwszy śnieg za oknem :)

Czy Wasze dzieciaczki też się tak kręcą podczas karmienia?

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796155 przez myszka85
Nocka? Wręcz cudowna! Karmienia o 22, 1, 4 i 7, no po prostu jak w zegarku :) Jestem wyspana, pełna energii i nawet mężowi śniadanko zrobiłam. Teraz pomarudził do 9, poszedł spać na godzinkę i o 10 jedzonko. Czyżby coś się zaczynało normować? Dla mnie to cisza przed burzą ale będę dobrej myśli.

Agusiak - widzę, że karmienie o 4 to dość powszechna rzecz :) Adaś się kręci strasznie, muszę go kilka razy odstawiać i przystawiać ale tylko w dzień. W nocy je bardzo ładnie, bez wiercenia się i bez popędzania. Jak dla mnie to za krótko bo coś czytałam, że trzeba 20 min co najmniej no ale jak idzie spać to co ja mam zrobić?

Nuśka - dzięki za info o tym USG, zapiszę się na koniec stycznia w takim razie i nie będę się stresować.

Tośka - mam nadzieję, że Alanek przynajmniej w nocy dał odpocząć.

U mnie śliczna pogoda, aż chce się żyć! Dziś wielki dzień cioci (mojej siostry), bo zostaje sama z Adasiem na 3 godziny, mam nadzieję, że będzie miała taki spokój jak ja w nocy. Chyba skok rozwojowy się dzisiaj jednak nie zacznie.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796211 przez nuśka09
hej :)
u nas noc koszmar! już dawno takiej nie miałam;/ Maks budził się co 2h! od 20 z zegarkiem w ręku. Ale się prężył strasznie i kupki raczej nie mógł zrobić, bo nad ranem wyszło z niego i się uspokoił.Tu moja wina bo wczoraj skusiłam się na 2 kawałki ciasta czekoladowego -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Rano poleciałam z Maksem na badania, pogoda idealna na spacer- zimno, wieje, pada śnieg z deszczem. Na szczeście przychodnia blisko. Przychodzę do domu a tu kurde słonko wyszło padać przestało!! :angry:

Agusiak super lampka :) my przy karuzeli mamy taki projektor z gwiazdkami :)
Maks ogólnie je bardzo ładnie, jak się przyssa to tylko sobie lekko nóżkami rusza- taki totalny chillout :P ale jak coś mu nie pasi to masakra :)

Myszka trzymam kciuki za Adasia żeby się z jak najlepszej strony cioci pokazał :)

Miłego dnia! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796350 przez Edzia04
Witam!
Kochane u mnie noc wspaniała. Zosia po kąpaniu zjadła o 20 i wstała dopiero o 2, a następne karmienie dopiero o 6 po prostu idealnie. Nie chce zapeszać, ale i w dzień jest sto razy lepiej, tylko od czasu do czasu ją tam coś z tym brzuchem pokręci, zmieniłam butelki na dr browna takie jak Agusia kiedyś pokazała, może to one pomogły. Zobaczymy, żebym sobie w zła godzinę nie powiedziała.

Agusia lampka super, ja mam karuzelę z takim projektorem i to jest super sprawa. Jeśli chodzi o mikołaja, to ja Zosi sprezentowałam nowe butle:P i to tyle, jeszcze za mała na prezenty, na następny rok to już na pewno coś super dostanie.:) Moja Zosia kręci się przy jedzeniu jak ma zrobić kupę, a tak to w miarę spokojnie je. Ja Zośce dziś o 6 pokazałam śnieg:P


Nusia to pewnie niestety wina tego ciasta czekoladowego, bo kurde po czekoladzie zazwyczaj jest problem z zatwardzeniem, na drugi raz będziesz mądrzejsza. A co do pogody ja już nie raz tak miałam, wyszłam jak wiało i było cholernie zimno, a jak wróciłam to słońce.

Myszka oby właśnie wszystko się normowało i więcej takich nocy było:)

Miłego i spokojnego dnia papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #796430 przez Agusiak
to super, że w większości nocki były udane :)

Nusia to pewnie przez tą czekoladę i dziś już będzie lepiej :)

Ja karmiłam małą ok północy, nagle oko mi się przymknęło i obudziło mnie jej stękanie, zerwałam się na równe nogi, myślę sobie że zrobiłam mleko i zapomniałam małej dać, patrzę na zegarek a tu już 4 i to kolejne karmienie :dry: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796433 przez Tośka27
nuska kochana to widzisz ty chociaz wiesz po czym a ja u mnie ja lista zrobiona co zjadlam i krzyk a z budzeniem d ojedzenia 3 ygodnie byly co godzine a teraz co dwie mam ciagle nie tylko raz na jakis czas masakra wiem ale coz czlowiek mysli jakby nie spal wogole.
A POWIEDZCIE CZY WASZE DZIECI CZESTO KICHAJA MOJ Z 8 RAZY NA DZIEN I BOJE SIE CZY SIE NIE PRZEZIEBIL :*(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796465 przez Edzia04
aGUSIA Ja juz mialam tak dwa albo trzy razy eheheh Zosia kwili, mówie kurde znowu ten brzuch, dziecko nie może zasnąć, a tu się okazuję, że mineło 3 albio 4 godziny hehe

Tosia Moja Zosia też kicha, cięzko mi określić ile razy ale pewnie koło 5 będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796491 przez ewe88
Elusia oj kochana współczuję. Zdrowiej nam prędko!
Tosia kochana trzymam kciuki aby wszystko było ok! Mam nadzieję, że szybciutko Alankowi wszystko się unormuje :) Moja kicha cały czas! Nawet kilka razy dziennie!
Agusiak tak, ja też czekam na te 3 miechy! Już się doczekać nie mogę mam nadzieję, że moje dziecko po tym okresie będzie kochaniutkie! :)

My dzisiaj po "bioderkach" i wszystko ok :) Ale się cieszę.
Kochane czy wasze maluszki często sikają? Bo moja malutka dziś w nocy mnie zmartwiła. Całą noc miała suchą pieluszkę! Zasiurała ją dopiero po 9 godzinach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796537 przez Agusiak
ewe moja dużo sika ale w nocy faktycznie mniej. Wcześniej zmieniałam jej co karmienie żeby nie miała dyskomfortu i się nie budziła przez to ale ostatnio jak zaśnie to już jej nie zmieniam, czasem dopiero nad ranem. Na pewno ją poobserwuj, żeby wykluczyć zatrzymywanie moczu ale pewnie to normalnie i zwyczajnie w nocy mniej siusia :)
A powiedz mi czy jak córcię miałaś na pepti to robiła normalnie kupki czy miała z tym problem?
Dośka po wcześniejszym piękne kupki robiła a teraz ma problem, robi dopiero po herbacie koperkowej albo uciskaniu nóżek do brzuszka, do tego troszkę zielonkawe i puszcza meeeega śmierdzące bąki :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796920 przez Agusiak
hej mamusie :)

U nas nocka super :)
Mała wieczorem marudziła więc myślę sobie że nocka z głowy a tu obudziła się na karmienie o 2 a potem o 7 :)
Chociaż nie liczę że to się szybko powtórzy.

Czytałam w necie że po bebilonie pepti właśnie tak jest z tymi kupami :/
Co mi to tym że buźka może i nieco ładniejsza, chociaż bez rewelacji, jak mi się dziecko z kupką męczy i stęka przez większość dnia :/

Miłego dnia dla Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796962 przez ewe88
Agusiak ja po pepti nie miałam problemu z kupami. Może faktycznie robiła je rzadziej ale za to dużo większe i bezboleśnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796969 przez Kasiaa
cześć dziewczyny:)

My juz po chrzcinach i juz Aniołek malutki jest:)
W kościele był taki grzeczny i póżniej w restauracji, kurcze caly wyjazd do dziadków był grzeczny spał nawet 5,5 godz w nocy byłam taka szcęścliwa :)Trwało to 2 dni.... i bańka prysla dziś w nocy juz w domu i pobudka co 2 lub1,5 godz... masakra....
Uciekam odezwe sie pozniej...

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796982 przez Groszek
Zuzia ma straszny katar, dostała nasivin i skierowanie na morfologię... Budzi się 1 raz w nocy i wstaje o 6:30 :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796988 przez Tośka27
hey Kochane u nas wczoraj tez powtorka z rozrywki juz na lozku nie chcial zasnac w bujaku zasnal po 23 od 17:40 wyobrazacie Sobie i on nie pobawi sie nie polezy wieczorem tylko trzeba go nosic bujac a wlaczony jest tylko tv i to cicho nikt sie nie odzywa nie wiem co robie zle.Ledwo wytrwa;lam 4 dzien noc daje sie sama no i dzien tez glowa mi peka,
Kasiu widze mamy doslownie identycznie wspolczuje chyba Mamy My tylko Łobuzow takich a karmisz Piersia bo tu czytam dzieci na modyfikowanym to spia jak Susly a te na Piersi zas Niekoniecznie ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #796996 przez Agusiak
Tosia niczego nie robisz źle, po prostu taki Ci się egzemplarz trafił i tyle. Możesz jedynie czekać że się wszystko unormuje i z czasem zmieni na lepsze. Moja szwagierka miała tak z synkiem, tyle że on od urodzenia ciągle się wydzierał, miał już wszystkie możliwe badania robione, wszystko było w porządku a on się wydzierał. Przeszło mu w sumie dopiero ok 2 roku życia :P ale oczywiście życzę aby u Was było to dużo szybciej. Syn szwagierki też była na piersi ale nie wiem czy to ma jakiś związek,a może synek głodny? Może podaj mu jeden dzień mm o spr czy coś się zmieni w jego zachowaniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl